Jump to content

Kızlar 1 yaşında evlenebilirmiş!

Recommended Posts

• İleti 59
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

müslümanlar, 1 yaşında da olsa 6 yaşındada olsa kızlarını evlendirirken fikirleri alınır istemiyorsa kesinlikle baskı yapılmaz şöyleki kuzucum bu ayı aman agucu sana cici alıcak şeker vericek diye ce ee yaptırılır bebek şirinlik yapıyorsa razı demektir. kadını mal gibi asla görmezler her daim eşitlik vardır çamır atmayalımmm bu izdivacı yaptırmaya hevesli dini bütün döllenmemiş balık yumurtalarına.

Sitelerde Paylaş
müslümanlar, 1 yaşında da olsa 6 yaşındada olsa kızlarını evlendirirken fikirleri alınır istemiyorsa kesinlikle baskı yapılmaz şöyleki kuzucum bu ayı aman agucu sana cici alıcak şeker vericek diye ce ee yaptırılır bebek şirinlik yapıyorsa razı demektir. kadını mal gibi asla görmezler her daim eşitlik vardır çamır atmayalımmm bu izdivacı yaptırmaya hevesli dini bütün döllenmemiş balık yumurtalarına.

:)))))))))))))))))))

agu derse ne olurmuş

ATSIZCI: ne yapalım o vatandaşları hadi düzelt te göreyim hadi meydan senin

tarihinde serdar3395 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hadisleri savunan arkadaşların bu başlığa itiraz etmeleri çok ayıp.

adamın bir yaşında nikahlayıp,

yaşı gelince ilişkiye girmesine dayanak olarak ayşenin durumunu gösteriyorlar.

bu yüzde yüz doğru bir kıyas.

ilişki kuracak duruma gelene kadar el sürmedikçe doğar doğmaz nikahlamanın bir sakıncası olmaz.

artık yüzünüz kızarsın biraz yahu.

adamlar peygamberin sünnetine uymak için akıl süzgecinden geçirmeye gerek duymazken,

sizin itiraz etmeniz çok keyfi.

ne diyeyim islamı araptan iyi anlayanlara kolay gelsin. ;)

Sitelerde Paylaş

çok kısaca, evimize elektrik döşetiyoruz. döşeyen tarikatçı.

kısa mesafede ayak oyunları ile bu konuya geldim..

cevabı da aynen başlıkta bağdaşır sekilde şu şekildeydi..

"" vallahi benim kızım 1 yaşında olsa ve peygamber efendimiz istese ben verirdim""

e boşanda semerini ye be adam..nokta..

Sitelerde Paylaş

Suudi bir imam, "Bir kızın bir yaşında, ancak cinselliği erteleme koşuluyla evlenebileceğini" söyledi. Haberi Lübnan televizyonundan aktaran Fox televizyonu, "Buna İslami stilde evlilik diyebilirsiniz" yorumunda bulundu

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

allah varsa eğer alah belanızı versin ne diyeyim ben size .

ulan yüzünüze tükürülmez ona bile layık değilsiniz.

adi sapık mahluklar.

size yaşamak çok.öldürmekte çözüm eğil işkence ederek öldüreceksinki böle şerefsiz sapıklar çıkmasın bi daha.

töbe töbe ya.

Sitelerde Paylaş

çocuğun biride tuttu annesini kesti parçaladı sonra ben ateistim dedi..

e şimdi tüm ateistler katil desek size ayıp etmiş olmazmıyız?

her gruptan şerefsiz insanların çıkacaktır ve ben ateistim yada ben müslümanım diyecektir.

oysa her ikiside değildir..

bu tür insanların ruhsal durumları incelenmeli..

Geçenlerde bir arkadaş başlık açıp forumdaki Türk müslümanlara "Kendinizi Türk olarak mı görüyorsunuz, arap olarak mı..." diye sormuştu da aralarından biri "kendimi arap hissediyorum" falan demişti. Bu haberi tam ona göre.

ırkçı olmaktansa,kendimi arap olarak hissetmek bin kat iyidir..anladın sen onu

tarihinde Kosovalı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ırkçı olmaktansa,kendimi arap olarak hissetmek bin kat iyidir..anladın sen onu

Şimdi türk olunca ırkçımı oluyorsun? arap olunca hissedince ırkçı olmuyonmu anlamadım seni

Sitelerde Paylaş
Her ikiside benim desene kısaca

ben ırkçımıyım?

ırkçı söylemlerimin olduğu bitane ileti getir buraya..

milliyetçiyim ama ırkçı değilim...

Şimdi türk olunca ırkçımı oluyorsun? arap olunca hissedince ırkçı olmuyonmu anlamadım seni

o mecaz anlam..anlamazsın sen..

tarihinde Kosovalı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
böyle diyenleri cok gorduk kardes 2 gun sonra hakaret etmeye basladılar umarım sende onlardan degilsindir

yav diyorumya ben ırkçı değilim..milliyetçiyim..pkk düşmanıyım..masum halka sorunum yok..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...