Jump to content

ter silinmeli mi?

Recommended Posts

Terin gözenekte birikip terlemeyi azaltması nedeniyle terimizi silmemiz daha fazla ter atmamıza yardımcı olur.

Sıcak ama kuru bir havada yüzeye çıkan terin buharlaşması daha hızlıdır.

Nemli bir havada terin buharlaşması daha azdır, vücut yüzeyinde kalır, rahatsızlık verir.

Ayrıca terin bir atık maddedir ve vücut üzerinde fazlaca kalmaması iyi olur.

terlemenin aslı amacı nedi?

atık maddelerin atılması için daha orjinal bir yol biliyorum :lol:

Sitelerde Paylaş

>>> atık maddelerin atılması için daha orjinal bir yol biliyorum

Sadece bildiğini sanıyorsun..

Atık madde nedir onu bile bilmiyorsun..

Terleme atık madde dışarı çıkarma yöntemi değildir. Ter, vücuttan çıktığı anda artık bir atık maddedir..

Herneyse, ne uğraşıyorum ki sen gibi bir moronla, gidip çay içeyim, kendime bir iyilik yapayım..

Sitelerde Paylaş
>>> atık maddelerin atılması için daha orjinal bir yol biliyorum

Sadece bildiğini sanıyorsun..

Atık madde nedir onu bile bilmiyorsun..

Terleme atık madde dışarı çıkarma yöntemi değildir. Ter, vücuttan çıktığı anda artık bir atık maddedir..

Herneyse, ne uğraşıyorum ki sen gibi bir moronla, gidip çay içeyim, kendime bir iyilik yapayım..

sen ne utanmaz adamın tekisin be..

terlemenin atık madde dışarı atma yöntemi olduğunu iddia eden ben miyim seni zavallı okuma özürlü..

şu kuyruk acının seni ne hale getirdiğini görmek bana fazlasıyla zevk veriyor aslında.

tübitak MAM da çalıştığını zırvalayan bir zavallının bilim yobazı olduğunu ortaya çıkardığımdan beri sık sık bana sataşıp kendini her defasında biraz daha rezil ediyorsun..

aslında senin tübitakta çalıştığına belki de sadece ben inanıyorum..

çünkü oranın türkiyenin geri zekalı ateist çapulcularla doldurulduğunu çok iyi biliyorum..

tübitağın bugüne kadar herhangi işe yarar birşeyler ortaya koyamaması bunun en büyük kanıtı..

madem tübitakta çalışıyorsun bilgisayarın başında kıç büyüteceğine şu kene işine bir baksanızya..

oturup dinler hakkında sloganlar zırvalamakla bilim arasındaki farkı asla göremeyeceksiniz

zırt pırt hakaret ederek ne kadar ilkel ve sığ bir beyne sahip olduğunu tekrar tekrar gösteriyorsun..

böyle bir beyne sahip insanın yeri de elbette tübitak olmalıdır..

ülkenin paralarının ateist bilim cahili ilkel beyinler yüzünden nasıl heba olduğuna iyi bir kanıtsın..

seni zavallı..

Sitelerde Paylaş

Ulan denyo "atık" ne demek biliyor musun ki sen? Sana dilbilgisi de mi öğreteceğiz?

Esas kendine bak. Geometri başlığında yaptığın gerizekalılıktan sonra utanmadan bu foruma gelebiliyorsun. Bir de milleti olimpiyatlara hazırladığını iddia ederek onun bunun parasını yediğini söylüyorsun.

Senden âlâ sahtekâr mı var?

Sitelerde Paylaş
Ulan denyo "atık" ne demek biliyor musun ki sen? Sana dilbilgisi de mi öğreteceğiz?

Esas kendine bak. Geometri başlığında yaptığın gerizekalılıktan sonra utanmadan bu foruma gelebiliyorsun. Bir de milleti olimpiyatlara hazırladığını iddia ederek onun bunun parasını yediğini söylüyorsun.

Senden âlâ sahtekâr mı var?

yediğin darbeler seni epey hırpalamış..

kapıdan girerken okumadın galiba..

burası bilimforumu..hayvanat bahçesi değil..

hadi yallah..

Sitelerde Paylaş
Madem burası bilim forumu senin gibi üçkağıtçıların ne işi var? He salak? Gördük senin engin matematik bilgini. Orgazm edici bilgiye kıçından uydurarak ulaşıyorsun herhalde. Seninki olsa olsa anal orgazm olur. Hahaha...

senin gibilere ''zevkli bir ceza'' vermeli.. :lol::lol:

Sitelerde Paylaş

Afiyet olsun, ben içiyorum şu an, yeşil çay. Antioksidanlar açısından çok zengin. Keşke bu forum için hatta tüm dünya için antioksidanlar olsa... Kanser olmasak... Var aslında bu tip antioksidanlar ama deaktivatörleri çok etkin. Anladığım kadarıyla bu deaktivatörlerin her türlü yönteme karşı immüniteleri var, üstelik konsantrasyonları çok yüksek. Ayıca etkin bölgeleri (effective site) çok çeşitli, birden fazla antioksidana tek molekülle karşı koyabiliyorlar, ve tek katalitik etki ile binlercesini etkisiz bırakabiliyorlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...