Jump to content

Türbansız Kadın Erkek Çeker...

Recommended Posts

30 Haziran 2008 Pazartesi 14:39

Mısır'da hazırlanan bir reklam, türbanı lolipopa berzetti. Reklamdaki mesaj ise açık açarsanız sinekler üşüşür...

Arap dünyasının önde gelen ülkesi Mısır "lolipop" benzetmeli türban kampanyasıyla çalkalanıyor. Ülkedeki radikal İslamcılar tarafından hazırlanan maillerde iki lolipop şekeri bulunuyor.

Şekerlerin birisinin ambalajı açık değil. Bu türbanı temsil ediyor. Diğeri ise açılmış ve üzerinde sinekler bulunuyor.

Mesaj olarak ise "Onları (erkekleri) durduramazsınız. Ama kendinizi koruyabilirsiniz" yazıyor. Mısır'da son dönemde türban takanların sayısında önemli bir artış gözleniyor.

internethaber

Sitelerde Paylaş
  • İleti 49
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ya turbanlılar hıc bır sey yapmıyor degılmı onların hormonları bulunmuyor

Evet ozgurche:

Onların hormonları yok, hiçbir kabiliyetleri de, bu yüzden bizim başbakan 3 çocuk yapın derken zaten biz başı açık kadınları kast ediyor :lol:

Ne günler yaşıyoruz, inanılır gibi değil...

Sevgiler...

Sitelerde Paylaş

Yapacak olduktan sonra kara carsaf altindan da yaparlar.

Kafaya bir bez parcasi baglamakla mi onleyeceksiniz sapiklarin azgingiligini?

Peki ya "turbanli, carsafli" fantezisi olan varsa?.... Onlar icin ne gibi onlemler almayi dusunuyorsunuz?

Sitelerde Paylaş
30 Haziran 2008 Pazartesi 14:39

Mısır'da hazırlanan bir reklam, türbanı lolipopa berzetti. Reklamdaki mesaj ise açık açarsanız sinekler üşüşür...

Arap dünyasının önde gelen ülkesi Mısır "lolipop" benzetmeli türban kampanyasıyla çalkalanıyor. Ülkedeki radikal İslamcılar tarafından hazırlanan maillerde iki lolipop şekeri bulunuyor.

Şekerlerin birisinin ambalajı açık değil. Bu türbanı temsil ediyor. Diğeri ise açılmış ve üzerinde sinekler bulunuyor.

Mesaj olarak ise "Onları (erkekleri) durduramazsınız. Ama kendinizi koruyabilirsiniz" yazıyor. Mısır'da son dönemde türban takanların sayısında önemli bir artış gözleniyor.

internethaber

Kadını mal, erkeği hiçbir temizlik, ahlak kuralı olmayan sineğe benzeten bu reklam islamın insana bakış açısını yansıtan bir şaheserdir!

İslamın insana bakış açısındaki rezilliği bu kadar çarpıcı bir şekilde yansıtmayı başaran reklamın yaratıcılarını kutluyorum.

Sitelerde Paylaş

abdurrahman haberin ve tesbitin doğrudur kardeşim

kara çarşaflı bir kadına yanmadım ben. çünkü onun yani çarşafın içinde ne olduğunu bilmiyorum..

ama o vardı.

her sabah evden çıkardı 08:30 da..

ıslak ve bukleli saçları vardı.

180 cm boyu..

darwin aşkına töbe yavv..

ey mahallem örtün yav. örtün de bünyende barındırdığın 2- - 3 kız için daha fazla canlar yaNMASIN..

varol abdurrahman..nokta..

Sitelerde Paylaş
Yapacak olduktan sonra kara carsaf altindan da yaparlar.

Kafaya bir bez parcasi baglamakla mi onleyeceksiniz sapiklarin azgingiligini?

Peki ya "turbanli, carsafli" fantezisi olan varsa?.... Onlar icin ne gibi onlemler almayi dusunuyorsunuz?

aww, onlarra bayılıyorum ben... gerçekten! :D

Sitelerde Paylaş

Türbansız kadın erkek çeker. İşte islamın pisliği. Türbansız kadın erkek çekmez, erkekler türbansız kadına saldırır.

Özellikle Türkiyede, başı açık olan kadınlara laf atarlar ama türbanlılara ablamız bacımız derler. Burada kadının bir suçu yoktur. Hayvan olan o kişilerdir. Ve onları da böyle aşağılık yapan islamdır. İslam da müslüman olan, örtülü olan kadın namusludur, açık olan müslümanda olsa o dine mensup sayılmaz ve ona her türlü pisliği yaparlar. Çünkü din buna yasak koymaz, din kadına yasak koyar.

Bayanlarımız da görsün artık islam da kadına değer verilmediğini, özellikle türbanlılar. Bir türbanlı şöyle düşünür; ben örtülü olduğum için erkekler bana laf atmıyorlar. Ama bundan ötesine gidemiyorlar. Bundan ötesi islamın kadını suçlu bulmasıdır, başı açık olanı müslüman saymamasıdır ve erkeklere onlara laf atma hakkı vermesidir.

Sitelerde Paylaş

Bekar kadının erkeği çekmesinde ne gibi bir sakınca olabilir?

Bu doğal bir içgüdüdür..

Kadın erkeğe güzel görünmek ister..

Erkek güzel kadın görmek ister..

Yaw arkadaşlar.. Bunda nasıl bir ahlaksızlık buluyorsunuz?

Müslüman kadınlar da erkeksiz yaşayamazlar.....

Cinselsiz yaşam insanın doğasına aykırıdır.

Müslüman kadınlar da hissederler..

Onları hissiz bir hayvan mı sanıyorsunuz?

Yuh olsun size.. Yuh..........

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...