Jump to content

Ergenekon

Recommended Posts

• İleti 304
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Darbe şakşakçıları konuyu sürekli laikliğe ve şeriata çekecektir.Yıllarcada çekmişlerdir..Fakat halkın bunu yutma ihtimali artık yoktur..

valla halk sadece midesini düşünür. bunca örnek bunu göstermilştir. halkın çoğunun umrunda bile değil. malesef böyle. "din elden gidiyor" kışkırması da yok millet de yok,  bu kfayal burnumuzun boktan daha uzun süre çıkacağı yok

Sitelerde Paylaş

Herakles:Artık iddianamenin hazırlanması gerek..AKP karşıtı herkes ergenekoncu olmakla suçlanmaya gidecek böyle giderse..

gercekisim:http://forum.ateizm2.org/index.php?act=fin...t&pid=64057 bu adrese bakın ve aradaki benzerlikleri bulun.

Herakles:Darbe şakşakçılığı ergenekonculuk oldu sanırım..

gercekisim:Hayır Herakles,Akp karşıtlığı=Ergenekonculuk oldu!

Geçmişten adam hisse kaparmış... Ne masal şey!

Beş bin senelik kıssa yarım hisse mi verdi?

?Tarih?i tekerrür diye ta?rif ediyorlar;

Hiç ibret alınsaydı tekerrür mü ederdi?

Herakles: Ben olayı böyle görmüyorum..Genelde darbe söylemleri ve darbeci anlayış bu konularda yargılanıyor gibi...Darbe beklentisi ve çağrıları bence de yargılanmalı..Hatta geçmiş darbeler de sorgulanmalı..Muhtıralarda...Bunların hesabı sorulmadığı için senelerce aynı senaryoyu yaşadık..Ben süreci olumlu buluyorum...

gercekisim: Herakles darbeler illa ki askerler tarafından yapılmaz,bugün akp tarafından yapılmaya çalışılan şeyin adı darbedir,laik,demokratik Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı faşist ve şeriatçı bir darbedir!

27 Mayıs 1960'ta olan sa,yine bugünki duruma çok benzeyen bir başka şeriatçı,faşist darbenin bertaraf edilmesidir ayrıca da yapılan tahribatı ortadan kaldırmaya yönelik bir devrimdir,darbe değildir! tabi bu devrim de önceki devrim gibi bazıları için travma etkisi yapmış olabilir ama memleket için güzel olmuş.

Herakles: Ben kavram saptırmacasını sevmem..Darbe istemek ve buna yönelik ordu göreve demek planlar yapmak suçtur anayasada...İllegal yapılanmalar kurup cinayetler işlemekte suçtur..

Geleceğinde darbeler, muhtıralar olan bir ülke istemiyorum..Artık hazmetmeli birileri birşeyleri..Öyle ya da böyle..Türkiye şeriat ülkesi olmadığı için realitede sadece hayal kuruyorsun bana göre..Zaten darbe şakşakçılarının tavrıda budur..

27 Mayıs 1960 Türk demokrasisi için bir intihardır..Bunu mu savunuyorsun?

gercekisim: Aynı zamanda anayasal düzeni değiştirmeye teşebbüs etmek ya da değiştirmek için eylem yapmak ta suçtur! Evet 27 mayıs iyiki olmuş diyorum,yoksa şimdi bir şeriat ülkesinde başında bir halifeyle yaşıyor olacaktı bu millet..Sana göre o olay bir intiharsa,o intihara kimin sürüklediğini de oku,öğren,bak önceki mesajımın birisinde link verdim,okumadığını belli ediyorsun zaten.Ben yapılmaya çalışılan bir sivil darbeden bahsediyorum,sen kavram saptırmacası diyorsun,asıl senin sözlerin kavram saptırmacılığı,ben bu memleketin anayasal düzeninin değiştirlmesini,yobazların düzeninin gelmesini HAZMETMEM ARKADAŞ! o kadar!

Herakles:

@gercekisim,

Nerde olmuş böyle bir eylem?Anayasal düzen Anayasa'ya dayanır..Anayasayı değiştirme(ilk 3 madde harici) yetkisi de TBMM'ye aittir..TBMM'nin demokratik çerçevede yetkisini kullanması bambaşka birşeydir..Sen kavram karmaşasının kralını yaşıyorsun..Darbe şakşakçılarının kuyruğundan gidiyorsun...

Ergenekon iyiki ortaya çıktı...Yargı bağımsız yargının işine karışmayın diyenler işlerine geldiği gibi nasıl hareket edermiş görüyoruz..

Ben bu operasyonu sonuna dek destekliyorum.Ucu nereye giderse de gitsin...Darbeciler Myanmara:)

gercekisim:Demek ki sen yargıya güveniyorsun,bu açıklamalarına bakılırsa.Ben de güveniyorum ve sonunda gerçeklerin ortaya çıkacağına inanıyorum.

Nerde olmuş böyle bir eylem diyorsun ya,ben sana hemen söyleyeyim,hem de güvendiğin(?) yargı tarafından tescillenmişi!

Daha geçen haftalarda Anayasa Mahkemesi Türban ile ilgili düzenlemeyi ortadan kaldırmadı mı?! O düzenleme Anayasanın değiştirilemez maddelerinin değiştirilmesinin iptaliydi işte! hani bahsettiğin ilk 3 madde var ya işte o maddelerden!

Ve bu suçun tanımı ile cezası da aynı anayasanın 68. ve 69. maddelerinde tarif ediliyor! Okursan görürsün!

Sen şuanda memleketi pazarlayan,şeriat düzenini getirmek için ülkeyi satılığa çıkaranların,liboşların kuyruğundan gidiyorsun! ne de olsa onlar için vatan önemli değil,seccadeyi serdikleri yer onlar için vatandır,değil mi! şeriatçılar arabistana! liboşlar amerikaya!

Anayasal düzeni korumaya çalışmak darbe DEĞİLDİR,darbecilik DEĞİLDİR! bu kadar anlattık anlayamıyorsun ama elbette okuyanlardan anlayan da çıkar,herkes senin gibi değil ya....

Herakles: Evet yargıya güveniyorum..Gereğini yapacaklardır.

TBMM 'de geçirilen yasalarla ilgili Anayasa Mahkemesi mevcut yetkisi ile açılan dava neticesinde yasaları inceler ve yürürlüğü hakkında karar verir..Türban düzenlemesi 1988'de Turgut Özal tarafından da yapılmıştır..Türban düzenlemesi laikliği değiştirmeye yönelik bir adım değildir.Laikliğin yorumlanması ile ilgili yorum farkıdır...Gerekçeli karar ortada olmadan peşin hüküm vermişsin..O zaman MHP'yi ve 1988'deki yasa için ANAP'ı da suçlaman gerekir..

Demokratik süreçle darbeyi bir tuttuğun için ak ile karayı karıştırman doğal.

gercekisim: Likliği değiştirmeye yöneliktir ve senin de GÜVENDİĞİN (?) yargı bu kararı vermiştir. Gerekçe açıklanınca belki daha net görürsün.Anayasa Mahkemesi bunu şeklen bile incelemiş sayılmaz,yapılan şey zaten YOK HÜKMÜNDEDİR! laiklikle ilgili değiştirilemez,değiştirilmesi teklif edilemez maddenin değiştirilmesini amaçlıyorlardı ve iptal edildi,bunu senin de güvendiğin (?) yargı yaptı..lailiğin yorumlanmasıyla ilgiliymiş te bilmem neymiş hani güveniyordun?! o soru işaretlerini süs diye yazmıyorum herakles!

Evet bu tür bir girişimde kim bulunuyorsa aynı hükümler uygulanmalıdır! buna katılıyorum.Özal da bunlardan pek farklı değildi bence.MHP de öyle.

-----------------------------------------

Ve şuanda herakles benim kavram kargaşası yaşadığımı iddia ediyorsun.... :) en iyisi sen şu karşılıklı yazdıklarımızı tekrar oku... :) okuyan arkadaşların da yorumlarını beklerim...Yargıya güvenen (?) herakles mi yoksa ben mi kavram kargaşası yaşıyorum? :)

Bu arada şu illegal oluşumun ne olduğunu açıklarsan sevinirim herakles,bakıyorum da senin gibi pek çok kişi bir illegal oluşum ve bunun destekçilerinden bahsediyor ama nedense hiçbirisi de bu iddiasını anlatamıyor,illegal oluşumu tanımlayamıyor... :) hadi açıkla da bilelim :) siz kendinizce açılmamış davayı sonuca bile vardırmışınız,hüküm vermişiniz.. bu mu demokrasi!

tarihinde gercekisim tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
valla halk sadece midesini düşünür. bunca örnek bunu göstermilştir. halkın çoğunun umrunda bile değil. malesef böyle. "din elden gidiyor" kışkırması da yok millet de yok, bu kfayal burnumuzun boktan daha uzun süre çıkacağı yok

Yazacaksan adam gibi yaz..Yoksa ağır kelimeleri kullanmak pekte zor olmayacak...

Siz halkı küçümsemek ve onlara hakkını vermemek dışında ne yapabiliyorsunuz....Elbette cuntacı anlayışın darbe çığırtkanlığını bir sonu gelecekti..Bu süreci yaşıyor Türkiye..

Kendine samimiyetle sorması gerek bir adamın Darbe çözüm müdür?Sırf AKP hükümet diye başarısız olması için silahlı öldürme,tehdit,devlet malını devlete karşı kullanma,yargıya silahlı saldırı,yabancı bir gazeteciyi öldürme ve daha bir sürü çirkin işler yapılmalı mı?Sırf hükümet başarısız olsun diye bu kadar iğrençliğe göz mü yumulacak?Ergenekon laik kesimin çirkefliğini dışa vurumudur...Bir gerçeği ortaya çıkarmıştır..Bu gerçekle yüzleşmekte bu çağa denk gelmiştir..

Sitelerde Paylaş
Yazacaksan adam gibi yaz..Yoksa ağır kelimeleri kullanmak pekte zor olmayacak...

Siz halkı küçümsemek ve onlara hakkını vermemek dışında ne yapabiliyorsunuz....Elbette cuntacı anlayışın darbe çığırtkanlığını bir sonu gelecekti..Bu süreci yaşıyor Türkiye..

Kendine samimiyetle sorması gerek bir adamın Darbe çözüm müdür?Sırf AKP hükümet diye başarısız olması için silahlı öldürme,tehdit,devlet malını devlete karşı kullanma,yargıya silahlı saldırı,yabancı bir gazeteciyi öldürme ve daha bir sürü çirkin işler yapılmalı mı?Sırf hükümet başarısız olsun diye bu kadar iğrençliğe göz mü yumulacak?Ergenekon laik kesimin çirkefliğini dışa vurumudur...Bir gerçeği ortaya çıkarmıştır..Bu gerçekle yüzleşmekte bu çağa denk gelmiştir..

Haklısın Herakles.

Halk bu adamları aşmış haberleri yok, hallen o eski ezber: "halk cahil"

Beyler bu halk kendi aydınını aşmıştır ve bunun da dünyada benzeri yoktur..

Sitelerde Paylaş
Bu arada şu illegal oluşumun ne olduğunu açıklarsan sevinirim herakles,bakıyorum da senin gibi pek çok kişi bir illegal oluşum ve bunun destekçilerinden bahsediyor ama nedense hiçbirisi de bu iddiasını anlatamıyor,illegal oluşumu tanımlayamıyor... hadi açıkla da bilelim

Sanırım sen Uganda'da yaşıyorsun..

1 YILDIR birileri gözaltına alınıyor tutuklanıyor nöbetçi mahkemelerce hapse atılıyor..Bunu yargı ve güvenlik kurumları yapıyor..Ortada illegal olmayan birşey varsa git mahkemeye savun!!! Burda siyasal dışavurumunu yapacağına git somut savunmalar yap..

Neden bu emekli komutanlar darbe girişimi yapmamış demiyorsun,Hrant Dink,Danıştay saldırısı,Ümraniye'de Askeriyeye ait bombalar vsler..2500 sayfalık iddianemeyi okur bakarsın illegallikleri..

Sen AKP 'ye kinini kusuyorsun ve kavram karmaşası elbette yaşıyorsun..

Sitelerde Paylaş
Sanırım sen Uganda'da yaşıyorsun..

1 YILDIR birileri gözaltına alınıyor tutuklanıyor nöbetçi mahkemelerce hapse atılıyor..Bunu yargı ve güvenlik kurumları yapıyor..Ortada illegal olmayan birşey varsa git mahkemeye savun!!! Burda siyasal dışavurumunu yapacağına git somut savunmalar yap..

Neden bu emekli komutanlar darbe girişimi yapmamış demiyorsun,Hrant Dink,Danıştay saldırısı,Ümraniye'de Askeriyeye ait bombalar vsler..2500 sayfalık iddianemeyi okur bakarsın illegallikleri..

Sen AKP 'ye kinini kusuyorsun ve kavram karmaşası elbette yaşıyorsun..

Evet 1 yıldır değil 13 aydır insanlar tutuklanıyor,gözaltına alınıyor mesela bir yazar var adam içeri atıldı,neyle suçlandığını 13 aydır bilmiyor ama aynı zamanda mahkeme kararıyla kitaplarının toplanması istendiği halde mahkeme bunu kabul etmiyor,kitapları akp muhalifi! ama mahkemenin red kararı sebebiyle toplatmak isteyenler toplatamadı!

Ortada illegal olmayan birşey varsa elbette açığa çıkacak ama sen legal olan şeyin ne olduğunu söyle bana! onlarca kişinin haklarındaki suçlama ile ilgili bir iddianame olmadığı halde içerde tutulması mı legal!

Sanane benim siyasal dışavurumumdan! Ben sana neden siyasal dışavurumundan bahsediyorsun dedim mi!

Senin darbe girişimi yaptı dediğin komutanlar hakkındaki delilin nedir? bir gazeteci bozuntusunun daha sonra yaktığını söylediği binlerce sayfalık SÖZDE deliller mi? sor bakalım neden yakmış madem delilmiş te! Özden örneğin günlüğüymüş te yakmışmış sonradan...vah vah...bu özden örnek hayatını yazdığı günlüğü bilgisayarın icat edilmediği yıllarda yazmaya başlamış ve bütün bunlar da bilgisayar ortamında gazeteci bozuntusunun eline geçmiş te sonra bunları bir de yakmış ama hala iddia ediyor :)

2500 sayfalık iddianame sende var galiba..bir zahmet bana da yolla o 2500 sayfayı da ben de okurum! Hayatınız yalan be! nerde bahsettiğin sayfalar?? hani göster adresi de okuyalım!

Ümraniye de bombalar bulunmuş,peki 15 tane el bombasıyla mı darbe yapacakmış bu adamlar?( bir de Sinan Aygün'ün odasına habersiz konulmuş bir silah varmış onu da duydun mu!) :) neden emrinde binlerce asker varken yapmamışlar da emekli olunca böyle bir karar almışlar,emeklilerin darbe yaptığını nerde gördün!

Unutma 2500 sayfayı sen görmüş olmalısın ki bana "oku" diyorsun...bana o 2500 sayfayı anlatmazsan yalancısın!

Sitelerde Paylaş

Ergenekon yapılanmasının ne ile suçlandığını gündemi takip etsen okur anlarsın..

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/9336465....229&sz=5284

2500 sayfalık iddianame sende var galiba..bir zahmet bana da yolla o 2500 sayfayı da ben de okurum! Hayatınız yalan be! nerde bahsettiğin sayfalar?? hani göster adresi de okuyalım!

Sen şimdi bununla neye varıyorsun kendini çok mu akıllı sanıyorsun...İddianame hazırlandığında nereye verildiği nasıl bilgi sahibi olacağın ateforumda yazmaz..Gidip araştıracaksın..

Ümraniye de bombalar bulunmuş,peki 15 tane el bombasıyla mı darbe yapacakmış bu adamlar?( bir de Sinan Aygün'ün odasına habersiz konulmuş bir silah varmış onu da duydun mu!) neden emrinde binlerce asker varken yapmamışlar da emekli olunca böyle bir karar almışlar,emeklilerin darbe yaptığını nerde gördün!

Ümraniye'de askeriyeye ait el bombalarının işi ne?

Konuya noktasal bakıyorsun vakıf değilsin..Generaller(eruygur ve tolon) emeklilik dönemi için suçlanmıyor aksine asker oldukları dönem için suçlanıyor..

Unutma 2500 sayfayı sen görmüş olmalısın ki bana "oku" diyorsun...bana o 2500 sayfayı anlatmazsan yalancısın!

Bırak laf salatısını..İşin gücün laf..

Ben İstanbul Savcısı değilim...Gider sorarsın..Soramıyorsan sen de adam değilsin...Birşeyi doğru adresten almayı beceremeyecek kadar beceriksizsin..

Darbe şakşakcısı seni..Kıvranın bakalım böyle..

tarihinde herakles_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ergenekon yapılanmasının ne ile suçlandığını gündemi takip etsen okur anlarsın..

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/9336465....229&sz=5284

Sen şimdi bununla neye varıyorsun kendini çok mu akıllı sanıyorsun...İddianame hazırlandığında nereye verildiği nasıl bilgi sahibi olacağın ateforumda yazmaz..Gidip araştıracaksın..

Bırak laf salatısını..İşin gücün laf..

Ben İstanbul Savcısı değilim...Gider sorarsın..Soramıyorsan sen de adam değilsin...Birşeyi doğru adresten almayı beceremeyecek kadar beceriksizsin..

Darbe şakşakcısı seni..Kıvranın bakalım böyle..

Herakles çok bozuldun hadi git dinlen :) sana Neyzen Tevfik'ten bir şiir armağan ediyorum :)

fabrika yapti sümerbank bez için,

çok muazzam bir eser bu,laf degil!

dil isinde "ehl-i dil" tezden dedi,

siçti cafer, bez getirsin basvekil.,

Bak bir de senin verdiğin linkteki habere göre iddianamenin aktarılması için önce acilen altyapının iyileştirilmesi gerekiyormuş herakles,onu da okudun mu? maalesef 2500 sayfa hazırmış ama yine gönderilememiş. :) inanalım mı?

Sitelerde Paylaş
Bak bir de senin verdiğin linkteki habere göre iddianamenin aktarılması için önce acilen altyapının iyileştirilmesi gerekiyormuş herakles,onu da okudun mu? maalesef 2500 sayfa hazırmış ama yine gönderilememiş. inanalım mı?

Senin gibi darbe şakşakcısı hayaller aleminde gezene kim inansın?

Tüm söylemlerin yanlı ve de siyaset kokuyor..Diyemiyorsun Ergenekon savcılarına Şemdinli savcılarına güvenmem işime nasıl gelirse öyle kıvırırım diye..

Ben de sana mezdeke yollayayım iyi kıvırırsın..

Sitelerde Paylaş
Senin gibi darbe şakşakcısı hayaller aleminde gezene kim inansın?

Tüm söylemlerin yanlı ve de siyaset kokuyor..Diyemiyorsun Ergenekon savcılarına Şemdinli savcılarına güvenmem işime nasıl gelirse öyle kıvırırım diye..

Ben de sana mezdeke yollayayım iyi kıvırırsın..

Bak sen......herakles ben kıvırmayı hiç ama hiç yapmadım hayatımda ama senin gibi kıvırtkan tipleri çooook gördüm,söyleyecek sözü olmayınca böyle konuyu saptıranları çoook gördüm..anlaşıldı sorduğum hiçbirşeye cevap veremeyeceksin ya da kıvıracaksın sürekli.

Ben sana cevap vereyim

evet ben o savcılara güvenmiyorum ama Mahkemeye güveniyorum,elbette hak yerini bulacaktır! ben bunu en başta yazdıklarımda söyledim ama sen anlaşılan gözüyle okumayıp,beyninle düşünmeyenlerdensin. :) Ben Mahkemeye gü-ve-ni-yo-rum! peki sen? (daha evvel güvendiğini söylemiştin ama sonra güvenmediğini de ima ettin,hatırlatırım)

sen sofusun, hep dinden dem vurursun;

bana da sapik, dinsiz der durursun.

peki, ben ne gorunuyorsam oyum;

ya sen? ne gorunuyorsan o musun? ...

Hayyam.

Sitelerde Paylaş
Bak sen......herakles ben kıvırmayı hiç ama hiç yapmadım hayatımda ama senin gibi kıvırtkan tipleri çooook gördüm,söyleyecek sözün olmayınca böyle konuyu saptıranları çoook gördüm..anlaşıldı sorduğum hiçbirşeye cevap veremeyeceksin ya da kıvıracaksın sürekli.

Ben sana cevap vereyim

evet ben o savcılara güvenmiyorum ama Mahkemeye güveniyorum,elbette hak yerini bulacaktır! ben bunu en başta yazdıklarımda söyledim ama sen anlaşılan gözüyle okumayıp,beyninle düşünmeyenlerdensin. Ben Mahkemeye gü-ve-ni-yo-rum! peki sen?

Güveniyorum..Dilerim bu suç zincirini kuranlar kodesi boylar..

Konu saptırmada yetenekli olan sensin..Kavramları saptırdın..İllegal nedir daha ondanda habersizsin..Sonra neyi nerde savunacağını da bilmiyorsun..Geçmiş cinayetler çeteler kuran cuntacı kafayı savunuyorsun..Madem mahkemelere güveniyorsun..Onları tutuklayan mahkemeleri neden gözardı ediyorsun..

Tartışma adabından yoksunsun bir de..Lafı arıyorsun lafı yediğinde zıplama..

Sorduğun sorulara cevabını kabul etmiyorum demiyorsunda cevap vermiyorsun diyorsun..Sen sana işine gelen cevabı aradıkça cevap mevap alamazsın..Çünkü kafadan önyargılı bir darbe şakşakcısısın..

tarihinde herakles_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Güveniyorum..Dilerim bu şakcakcılar kodesi boylar..

Konu saptırmada yetenekli olan sensin..Kavramları saptırdın..İllegal nedir daha ondanda habersizsin..Sonra neyi nerde savunacağını da bilmiyorsun..Geçmiş cinayetler çeteler kuran cuntacı kafayı savunuyorsun..Madem mahkemelere güveniyorsun..Onları tutuklayan mahkemeleri neden gözardı ediyorsun..

Tartışma adabından yoksunsun bir de..Lafı arıyorsun lafı yediğinde zıplama..

Sorduğun sorulara cevabını kabul etmiyorum demiyorsunda cevap vermiyorsun diyorsun..Sen sana işine gelen cevabı aradıkça cevap mevap alamazsın..Çünkü kafadan önyargılı bir darbe şakşakcısısın..

Yazdıklarımızı tekrar oku bakalım kim cevap vermiş,kim cevap vermeyip konuyu saptırmış...o zaman görürsün belki :) Ben darbe karşıtıyım ve şuanda bazıları sivil bir darbe yapıyor kanaatindeyim,bu bazıları senin gibi düşünüyor işte...yazılanları okuyanların çoğu burada kimin kıvırdığını anlayacaktır,bu yeter zaten,sen anlasan ne olur anlamasan ne.... :) ben sorumu sordum,sen cevabı veremedin bukadar basit... Ben mahkemeye güveniyorum diyorum sen o zaman tutuklayan mahkemeye neden güvenmiyorsun diyorsun :) kim dedi güvenmediğimi?! ben kaç defa söyleyeyim güveniyorum diye ?! ama yargılamanın başlaması için önce iddianamenin aktarılması gerek,tabi sistem geliştirme işlemi tamamlanınca,o zamana kadar da bilgisayarları çöküp,iddianame silinmez umarım... :)

Hadi iyi geceler at sineği,uyuşuk at atina'da başarılar dilerim,uganda'dan sevgilerle... :) (burası sokrates için) :)

Sitelerde Paylaş

Aslında şu soruyu sormak lazım :

Devlet, illegal çeteler, kontrgerilla, mafya, ergenekon vs. (ismi her ne ise) kurmalı yada gizli gizli desteklemelimı? Mücadele ister şeriatcılara, ister hizbullaha, ister pkkya, ister dhkp-c'ye, ister sosyaliste, ister faşiste, kime karşı olursa olsun.

Bu soruya evetmi diyoruz, hayırmı diyoruz, yoksa çıkarımıza, düşüncemize uymayan oluşumlara karşı neden olmasınmı diyoruz?

Benim anladığım kadarıyla, çoğunluk, açıkca söylemesede, düşüncemize uymayan çete oluşumlarına karşı sıcak bakıyor.

Eğer ergenekon zıt görüşte bir oluşum olsa, savunanlar suçlar, suçlayanlar savunurdu.

Sitelerde Paylaş
Benim anladığım kadarıyla, çoğunluk, açıkca söylemesede, düşüncemize uymayan çete oluşumlarına karşı sıcak bakıyor.

Eğer ergenekon zıt görüşte bir oluşum olsa, savunanlar suçlar, suçlayanlar savunurdu.

Yerinde bir tespit... AKP'nin derin devlet ile ilgili birsorunu yokt uzaüten. AKP'nin derdi bu oluşumun kendine yönelik hareketlere girişmesiydi. Ergenekoncular, halka karşı suç işleme devam etse AKP'nin buna dur diyeceği de yoktu...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Sen ergenekonun hayali bir düzmece olduğunu iddia ediyordun..Mahkemelere güveniyorum diyorsun..E tutarlı ol o zaman..

İyi geceler sana da..

Afedersin,Sokrates'e iyi geceler dilerken seni unutmuşum,sağol,sana da.... :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...