Jump to content

Sivas olaylarının perde arkası

Recommended Posts

verdiğin link için sağol dostum..açıkçası bu adamın fikirlerini bende merak ediyorrdum ama okumayı hiç düşünmemiştim..bu güne nasip oldu.

Aziz nesin:Bütün Müslümanlar'ın terörist olarak görülmesi doğru değiL. Şiddet taraftarı olmayan pek çok Müslüman var. Onları öyle gösteren var mı? Araştırmak lazım. Böyle birşey olmaz. Çok yanlış

-yani kabul etmeyeceğim şeyler söylediği halde bile Diyanet İşleri Başkanı terörist olamaz.

Yani birkaç 'şiddet' yanlısı grubun, kişinin yaptıklannın faturasının bütün Müslümanlar'a biçilmesine taraftar değilsiniz?

Hayır kesinlikle. Öyle şey olmaz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 116
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

eğer böyle olaylara bu kadar tepki gösteriyorsan bir müslüman olmayarak...yani olaya sadece insan olarak bakıyorsan...açılmasını beklemiyeceksin...açacaksın...cesurca yazacaksın...hitler böyle..pkk böyle...dkpc böyle..deniz böyle....ama o yürek yok sizde...biri pofpoflar sizde sıplar durursunuz..

Yahu kardeşim isteyen açar, istemeyen açmaz.. Açarlarsa yazarım düşündüklerimi.. Kimin ne olduğunu biz çok iyi biliyoruz merak etme..

Sitelerde Paylaş
Sivas katliamı herhangi başka bir memlekette gerçekleşmedi. Türkiye'de oldu bu olay.

Lübnan'daki ya da Filistin'deki hıyarlar Sivas katliamına ses çıkardılar da mı sen bizden onlar için ses çıkarmamızı istiyorsun?

O sevgili arap karddeşlerin Türkiye'ye gelip pkkya karşı savaşmadılar. Ama Türkiye'den bir sürü yobaz Filistin'e gidip savaştı.

Bunu da biliyor muydun? Çünkü filistin onlar için şehit olan mehmetçikten daha önemli.

Din için ölmek varken, vatan için kim ölür dimi yanai...!!!

sen böyle düşünürsen o zaman senin o HİYARLARDAN ne farkın kalıyor..yobaz

birşeyleri savunuyorsanız tarafsız savunun artislik yapmak başkalarını zan altında bırakmak için yapmayın......eğer katiamlara karşıysanız insanların sussuz yere öldürülmesine karşıysanız..eşit olacan...İKİ YÜZLÜ veya çıkarlarına göre hareket etmiyecen

Sitelerde Paylaş
Yahu kardeşim isteyen açar, istemeyen açmaz.. Açarlarsa yazarım düşündüklerimi.. Kimin ne olduğunu biz çok iyi biliyoruz merak etme..

he sen olaya göre şekil alıyorsun...pardon seni şimdi çözdüm...bundansonra kapsama alanı dışındasın...

Sitelerde Paylaş
ateistler ölünce yazıkta, müslümanlar ölünce yazık değilmi..

ırkçı bir piskopat olduğunu belli ediyorsun heryerde..

ateistlerde ırkçılık yaygın bence..

eğer üzülüyorsan tüm insanlara üzülüceksin..

üzülmiceksen hiç bir insana üzülmiceksin..

resmen ikiyüzlülük yapıyorsunuz..

Karşıdaki insan bana üzülmüyorsa ben neden ona üzülecekmişim? Ben iyilik perisi miyim?

Türkler kullanıp atabileceğin bir materyal değil anladın mı?

Sitelerde Paylaş
Karşıdaki insan bana üzülmüyorsa ben neden ona üzülecekmişim? Ben iyilik perisi miyim?

iyi ozaman ateistler beni sevmiyolar diye bende sivasta yanan kişilere oh olsunmu diyeyim?

yoksa ben iyilik perisimiyim?

sizin gibi ırkçılardan nefret ediyorum be..

kahrolsun şu ırkçılık..forumu iyice ülkü ocağına çevirdiniz..

Sitelerde Paylaş
iyi ozaman ateistler beni sevmiyolar diye bende sivasta yanan kişilere oh olsunmu diyeyim?

Ülkücü senin gibilere denir.

zaten oh olsun demiyor musunuz? Yeme beni şimdi müslümcük.

Sizi ciğerinize kadar iyi tanıyoruz. Her tarafınız kana bulanmış.

Sitelerde Paylaş

Sen hiç ülkü ocağına girdin mi?

Sitelerde Paylaş

Katliamınn azmettiricilerinden o zamanın partisi Refah Partili Cafer Özçakmak isimli Sivas Belediyesi Meclis üyesi aynı şekilde yakılarak öldürülmelidir. İslamda kıstasa kıstas vardır o zaman O da aynı şekilde öldürülmelidir.

Sivas katliamı adım adım cinayettir.

Madimak Oteli müze yapılarak hafızalarımızda yerini alacaktır.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım resmen bu katliama haklı bir kılıf uydurmaya çalıştığının farkında mısın

Olaylar Aziz Nesin'in konuşmalarından çok daha farklı bir kulvarda anlaşılan bu olay hakkındaki yazıları ve belgeseli

bilmiyorsun dine

hakaretlerde bulunulduğunu söylüyorsun

olayların da bundan dolayı çıktığını söylüyorsun elinde olsa bizim yakılmamıza da eyvallah diyeceksin demek ki

Türkiye'de yaşayanların %98'i müslümanmış külliyen yalan benim ve burada bulunan arkadaşların da

kimliklerinde din kısmında islam yazıyor

sen ve senin gibilerinin din kardeşliği diye zırvaladığı şeyleri de gördük afganistanda ırakta katledilen insanların

büyük bir çoğunlğu müslüman hangi babayiğit çıktı da ses çıkardı ses çıkaranlar ortada...

bu memlekette din kisfesi altında neler yapıldığı ırakı bombalayan uçakların nereden kalktığı apaçık ortada

çıkıp dinden ve tahrikten bahsediyorsun resmen yakıldılar ama bundan yakıldılar sebebii buydu ve haklıydılar diyorsun

yazık hem de çokk yazık...

tarihinde manyakodepresifpsikoz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 6 months later...

Laik devlet işte.Oteli yakanlar cezalandırılmadı.Bence cezalandırılmadı çünkü hapis cezasını bu tür cinayetler için yetersiz görüyorum.

Kısasa kısas şeklinde olmalıydı yani şeriat hükümlerine uygun olarak.Aynı şekilde yakılmalıydı bu şahıslar.

Ama işte laik devletizya o bakımdan

Sitelerde Paylaş
Laik devlet işte.Oteli yakanlar cezalandırılmadı.Bence cezalandırılmadı çünkü hapis cezasını bu tür cinayetler için yetersiz görüyorum.

Kısasa kısas şeklinde olmalıydı yani şeriat hükümlerine uygun olarak.Aynı şekilde yakılmalıydı bu şahıslar.

Ama işte laik devletizya o bakımdan

yuhhhh nasıl bır kısılıksın sen ya

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...