Jump to content

Sivas olaylarının perde arkası

Recommended Posts

farzedelimki burası forum değilde gerçek bi ortam ve ateistlerin çoğunlukta olduğu bi yer.

3- 5 tane provokatör çıksa ulan öldürün bu müslümanları dese sizde bizi yakarsınız..

baksana tehtit dolu yorumlar havada uçuşuyor..

merak etme bız ınsanların dınıne gore hareket etmıyoruz

bızımde dısarda musluman arkadaslarımız var aılemızde muslumanlar var

Sitelerde Paylaş
  • İleti 116
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

siz ateistler hep ölen kişilerin kanını malzeme yapıyorsunuz..o kanlar bigün sizi boğacaktır unutma bunu..

ama şu var..aziz nesin eğer sivasa gitmeseydi bunlar olmicaktı..yanına topladığı bi grup ateist genci orada kullandı ve halkı tahrik ettirdi..buda tarihi bi gerçek işte..

bak yukarda yazdım oku..yetkili kişilerin açıklamalarını..

Sitelerde Paylaş
siz ateistler hep ölen kişilerin kanını malzeme yapıyorsunuz..o kanlar bigün sizi boğacaktır unutma bunu..

ama şu var..aziz nesin eğer sivasa gitmeseydi bunlar olmicaktı..yanına topladığı bi grup ateist genci orada kullandı ve halkı tahrik ettirdi..buda tarihi bi gerçek işte..

bak yukarda yazdım oku..yetkili kişilerin açıklamalarını..

ınsan hayatı bukadar ucuzmu ya

muhammet dınını yaymak ıcın kılıc kullandıysa onun gıbılerde atese verır ınsanı

Sitelerde Paylaş
gel mertce de bunu yapanlar hayvandır de

biz insanmı diyoruz? sen daha önceki yorumlarımı bilmiyormusun bu konu hakkında?

yapan kadar yaptıranda hayvandır unutma bunu..

ağır tahrik diye bi olay var..aziz nesin bunun hesabınıda vericek mahşer günü..

Sitelerde Paylaş
şuraya bak..bana küfür ederek ölen insanları savunuyor burda.sanki ben öldürmüşümde yada ordaymışımda bana hakaret ediyor..

ulan yüreğin varsa git sivasa çık sokağa bağır millete meydan oku..onlar senin muatabın ben değilim..boş boş zırlama burda.

ölen kişiler senin umrunda değil sen benimi yiyosun be..

sadece burda bize karşı malzeme yapıyorsun başka birşey değil..

Ne demeye onların avukatlığına soyunup kendine muhattap yaratıyorsun o zaman ultra dallama!

Sitelerde Paylaş
Ne demeye onların avukatlığına soyunup kendine muhattap yaratıyorsun o zaman ultra dallama!

kimin avukatlığına soyunmuşum ben?

siz her nedense aziz nesin de hiç suç bulmuyorsunuz..aziz nesin in avukatmısınız?

neden gitti sivasa..ne halt yemeye...belkide ölüm pahasına amacı buydu ve amacına ulaştı..tek amacı islamiyeti kötülemek bu adamın..yalanmı?

Sitelerde Paylaş

siz her nedense aziz nesin de hiç suç bulmuyorsunuz..aziz nesin in avukatmısınız?

neden gitti sivasa..ne halt yemeye...belkide ölüm pahasına amacı buydu ve amacına ulaştı..tek amacı islamiyeti kötülemek bu adamın..yalanmı?

Cehaletinin kokusunu buradan alıyorum. Pir Sultan Abdal Kültür Festivaline katılmak için oradaydı. Taraflı yayınların yazılarını copy paste edeceğine biraz öğren..

Amacı ölmekti diyorsun, lakin cehaletin yine su yüzüne çıkıyor.. Aziz Nesin Madımak Oteli'nden sağ kurtuldu.

Sitelerde Paylaş
Cehaletinin kokusunu buradan alıyorum. Pir Sultan Abdal Kültür Festivaline katılmak için oradaydı. Taraflı yayınların yazılarını copy paste edeceğine biraz öğren..

Amacı ölmekti diyorsun, lakin cehaletin yine su yüzüne çıkıyor.. Aziz Nesin Madımak Oteli'nden sağ kurtuldu.

hadi canım yeme beni..cehaletmiş...ikitane evrim kitabı okumayla bi halt oldunuz başımıza zavallılar sizi..

siz hayatın zorluklarından ne anlarsınız,hayatı ne bilirsiniz be..bisküvi çocukları.

işiniz gücünüz entel dantel iki tane kitap okuyup burda hava atmak..

şunu söyliyim size..madımak otelinin içi özellikle benzin döküp yakılmamıştır..yakılan araçtan sıçrayan kıvılcım yangına sebeb olmuştur..o aracı yakan kişiler kim onu tespit etmek lazım.farklı güçler tarafındanmı yakıldı o araç...bu güçlerin amacı neydi? yukardaki yazımda eski mit müsteşarının bu konudaki açıklamaları var..

düşünsenize özellikle aracın yakıt deposuna ateş atılmışş..neyin nesi bu?

tarihinde Kosovalı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hadi aracı CİA yaktı diyelim..

Yahu orada toplanıp yanan oteli ağızlarından akan salyalarla izleyen insanlarıda mı dış mihraklar getirdi..

Polislerin ve itfaiyecilerin olaylara müdahale etmesini de ABD mi engelledi. Hayır dersiniz "İnsanlar dini yanlış anlıyorlar, orada bulunanlar müslüman değil" bu da birşeydir. Ama alenen katilleri savunmak rezilliktir yahu!

Sitelerde Paylaş
şunu söyliyim size..madımak otelinin içi özellikle benzin döküp yakılmamıştır..yakılan araçtan sıçrayan kıvılcım yangına sebeb olmuştur..o aracı yakan kişiler kim onu tespit etmek lazım.farklı güçler tarafındanmı yakıldı o araç...bu güçlerin amacı neydi? yukardaki yazımda eski mit müsteşarının bu konudaki açıklamaları var..

düşünsenize özellikle aracın yakıt deposuna ateş atılmışş..neyin nesi bu?

Hala aynı şeyleri söylüyor yaa!! Kardeşim sen hiç bununla ilgili bir video izlemedin mi?? Görüntüleri görmedin mi?? Orda ki hayvanlar, binanın önünde ki arabaları ateşe verdiler.. Kimse silahla ateş etmedi, yobaz halk ateşe verdi arabaları .. Her binanın önünde araba vardı, kimse oraya bilerek araba koymadı!!! Aziz Nesinin ateist olduğunu ve ordakilerin de çoğunun alevi olduklarını bildikleri için, ordaki insanları öldürdüler .. Görüntüleri izle!! Kahrolsun laiklik diye bağırıyorlar.. Bu insanların hepsi cuma namazından çıkıp binanın önünde toplanan insanlar .. Herkes allahu ekber nidaları atıyorlar .. Ordaki insanlar alevi veya ateist oldukları için öldüler .. Bu katliamı da müslümanlar yaptı, bu söylediklerimi o kas kafana sok!!! Görüntüleri izle!!!

Aziz Nesin bir ateist olarak tabii ki din hakkında konuşacak.. Gerekirse bende konuşuyorum dışarı, sokakta ve şu ana kadar kimse bana birşey yapmadı.. Ama sırf bir müslüman gibi saçma sapan şeylere inanmıyorlar diye, o insanları öldürmek şerefsizliktir!!! Hayvanlıktır!!!

Sitelerde Paylaş

Ulan dallama kere dallama, kendine dallama dedirtmek için ekstra çaba mı harcıyorsun? Sana ne, ona ne, kime ne Aziz Nesin'in Sivasa niye gittiğinden? İster islamı kötüler, ister islamı itin g.tüne sokar çıkarır. Sizin İmamlarınız camilerde, din hocalarınız okullarda, diyanet misyonerler elinin uzanabildiği her basın ve medya organında biz ateistleri yerden yere vurmaya çalışırken, "kafir, zındık, sapkın" diye isimler takarken iyi de Aziz yapınca mı kötü oldu?

Benim ağzımı daha fazla bozdurma. Haddini bileceksin, haddin kadar konuşacaksın!

Sitelerde Paylaş

burası islam memleketi kardeşim..çıkıpta açık ortamda islama ve peygambere hakaret edemez kimse..

bu durumda birileri tahrik olacaktır ve insanların bu konudaki hassaslığını bilen provokatörlerde devreye girecektir..

aziz nesin bunu bilmiyomuydu be? bal gibide biliyordu.. ne diye zırladıda onca insanın kanına girdi..sen 80 yaşında adamsın kıçını kır otur ne işin var sivasta bilmem nerde..sana durduk yere karışanmı oldu?

katliamı onaylamıyorum.sadece belli bi kesime fatura kesilmesine canım sıkılıyor..

Sitelerde Paylaş
burası islam memleketi kardeşim..çıkıpta açık ortamda islama ve peygambere hakaret edemez kimse..

bu durumda birileri tahrik olacaktır ve insanların bu konudaki hassaslığını bilen provokatörlerde devreye girecektir..

aziz nesin bunu bilmiyomuydu be? bal gibide biliyordu.. ne diye zırladıda onca insanın kanına girdi..sen 80 yaşında adamsın kıçını kır otur ne işin var sivasta bilmem nerde..sana durduk yere karışanmı oldu?

katliamı onaylamıyorum.sadece belli bi kesime fatura kesilmesine canım sıkılıyor..

kım demıs ıslam memleketı dıye anayasada ıslam ıle ılgılı bır sey yok

Sitelerde Paylaş

evet topluma olan saygımızdan ve tüm insanların sizin gibi anlayışsız olmayacağını düşünerek şimdilik netten götüryoruz işi

ama aziz nesine vuran itfayecinin zihniyeti tüm Türkiyede,kronik bir biçimde kuluçkada

korkmuyoruz anla kardeşim

şeriata islama hayır

Sitelerde Paylaş

Demek istiyor ki;ateist bir ortamda bir müslüman çıkıp "ateistler kafirdir,sapıktır,zındıktır,sapkındır benim kitabıma göre.Allah böyle söylüyor,böyledir"derse öldürülmesi gayet normal karşılanmalıdır.. :D

Sitelerde Paylaş
Ne demiş islama ve muhammede??

Soruma cevap vermeyecek misin kosovalı?? Sen küfür edersin o insanlara, iki güç geçmez tekrar başlarsın provakatörlerin işiydi bu diye.. Senin ne kadar anlayışsız bir yobaz olduğunu biliyoruz biz..

Soruma cevap ver şimdi .. İddia ettiğin gibi, Aziz Nesin'in İslama ve Muhammede hakaret etmesi nerde geçiyor.. Yaz biz de öğrenelim..

Sitelerde Paylaş

Nerede yazıyor bu? Kim demiş Türkiye islâm memleketidir diye? İslam memleketi haline getirilmeye çalışılıyor elbette ama islam memleketi olduğuna dair resmi bir veri yok ortada... Aziz Nesin de en doğal ve en demokratik haklarını kullanmakta sonuna kadar özgürdü.

Siz köpek sürüleri gibi üçünüz beşiniz bir araya gelince havlamaya başlarsınız zaten. Aziz Nesin değil de Amerika çıkınca karşınıza kuyruğunuzu bacaklarınızın arasına alır inim inim inlersiniz. Din kardeşlerinizi Irak'ta, Afganistan'da, Lübnan'da, Filistin'de çatır çatır doğrayıp, bağırta bağırta geberten ülkelerin temsilcileri bu ülkeye adım attığında kaçınız sesini çıkarmaya cesaret etti?

İslam memleketiymiş...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...