Jump to content

TURKİYEDE YASAYAN ATEİSTLER

Recommended Posts

• İleti 193
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

kosovalı sen sivas katliamında o kadar kişi ölmüşken hala ateistlerin müslümanları kışkırttığı iddasıyla topic açmış birisin. illa eline silah alıp bir ateist öldürmek değil olay eğer onları öldürenlerin haklı bir yanını savunabiliyorsan demekki seninde onlardan farkın yok. ve ben iddia ediyorum o gün sende sivasta olsan o 5000 kişinin arasında çığırtkanlık yapacaklar arasında olurdun. her müslüman için demiyorum ama açtığın konular senin ne kadar bağnaz biri olduğunu gösteriyor.

Sitelerde Paylaş
ve ben iddia ediyorum o gün sende sivasta olsan o 5000 kişinin arasında çığırtkanlık yapacaklar arasında olurdun. her müslüman için demiyorum ama açtığın konular senin ne kadar bağnaz biri olduğunu gösteriyor.

beni tam olarak tanımadan yargılıyorsun..iyice tanı sonra öt burda...

Bu kosovalı çok bağnaz biri.. Benim gibi medeni görüşlü olsa İslam'ı daha iyi tanıtacak.. Bu kadar da tutuculukta olmazki..

sen kimsin be numune..sen benim için ölçümüsün..hadi kaybol..uğraşamicam çoluk çocukla..

sen islamı benim kadar bilemezsin yavru kuşş..ben yıllardır okuyan inceleyen biriyim..ben hayatımda ilk defa ateist görmüyorum merak etme sen..ortam adamıyım..

her ortama girip çıkmışlığım var.

tarihinde Kosovalı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ötmüyorum seni tanımlıyorum. ama sen kuş beyninle herşeyi ötmek diye algılıyorsan o ayrı.

benimi tanımlıyorsun..sen beni bu kafayla asla tanımlayamazsın..

sen benim insanlara karşı ne kadar hassas bir insan olduğumu asla çözemezsin..çünkü at gözlüğünle bakıyorsun bana.

Bu kosovalı çok bağnaz biri.. Benim gibi medeni görüşlü olsa İslam'ı daha iyi tanıtacak.. Bu kadar da tutuculukta olmazki..

sen ne diyorsun bisküvi çocuğu..sen ne anlarsın islam dininden....

Sitelerde Paylaş

Bilgisayardan kopyala yapıştır yaparak İslam dinin kimseye anlatamazsın kosavalı.. Hem müslüman adamın burda ne işi var?.. Gerçek bir müslüman olsan, içinde şüphe olmasa buraya asla girmezsin.. Çünkü gerçek müslümanlar için din tartışılmaz.. Sen vakit öldürmek için buraya giren light müslümanlardan birisin.. Söylediklerinin hiçbirinin arkasında da duramazsın.. Boş boş slogon atıyorsun başka birşey yaptığın yok...İnan senin buraya girmemen İslam için daha faydalı...

Sitelerde Paylaş
ne anlatmaya çalışıyorsun sen?

tüm müslümanlar piskopatmı? yada katilmi?

her nedense ateistler kendi aileleri müslüman olunca hemen kıvırıyorlar..büyük ihtimal sende kıvıracaksın..kasma kendini.kıvır ve rahatla :lol:

kosovalı şuraya doğru dürüst bir yazı yazsan şaşardım

bende müslümandım sülalemde müslüman inkarmı ettim

tüm müslümanlar piskopat değil ama islamiyetin müslüman olmayanlara tahammülü yok onu anlatmaya çalışıyoruz

en yakınlarımız bile ateist olduğumuzu öğrenince bir tuhaflaşıyorlar buda islamiyetin verdiği tahammülsüzlükten kaynaklanıyor

yani barış ve kardeşlik dini icraatta pek uygulanamıyor

Sitelerde Paylaş

Aykırı bir kişilik olarak Bursa'da yaşıyorum..Toplumun tabularına ve seviyesine göre hareket ediyorum...Ve içlerinden aklı yatanları gerektiği şekilde yönlendiriyorum..Aldığım tepki sen hristiyan olmuşsun sen ateist olmuşsun şeklinde oluyor:)

Kuran tartışmaktan çok korkuyorlar..Ben abdestsiz falan Kuran'ı elime alınca normal bir kitap muamelesi yapınca şaşırıyorlar..Kitapları bile put..

tarihinde herakles_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bilgisayardan kopyala yapıştır yaparak İslam dinin kimseye anlatamazsın kosavalı.. Hem müslüman adamın burda ne işi var?.. Gerçek bir müslüman olsan, içinde şüphe olmasa buraya asla girmezsin.. Çünkü gerçek müslümanlar için din tartışılmaz.. Sen vakit öldürmek için buraya giren light müslümanlardan birisin.. Söylediklerinin hiçbirinin arkasında da duramazsın.. Boş boş slogon atıyorsun başka birşey yaptığın yok...İnan senin buraya girmemen İslam için daha faydalı...

yav kardeşim ne kopyala yapıştırı..

benim açtığım başlıklar hep kendi yorumum.sadece bugün sivas olayları ile ilgili açtığım başlık cop past tır..diğerleri hep kendi yorumum..anladınmı çocuk..

.Allah Allah ya çattık belaya..

benim ne içinde şüphe var nede layt bir müslümanım..babalar gibide müslümanım elhamdurillah.. forumdaki eski elemanlara sor beni istersen..sen beni pek tanımazsın ama zamanla tanicaksın.bence asıl layt müslüman sensin..senin buraya girmen islam açısından zararlı..

açıkçası forumdaki tüm müslümanlar beni desteklerken senin köstek olman çok garip..

senin müslüman olduğunada inanmıyorumm..

takiiye yapan bir ateistsin sen..ben yutmam bu numaraları..

senin gibi bisküvi çocuklarıyla uğraşamicam..hadi canım başka kapıya...

Sitelerde Paylaş

Kosovalı kendini hassas bir insan olarak tanıtırken fazla argo kelimeler kullanmıyormusun? sen birine öt dersen o sana kuş beyinli der. insanlardan saygı istiyorsan saygı göstermen gerekir. biraz daha tartışırsak ne olduğun ortaya çıkacak o yüzden bana alıntı yapmaman senin adına iyi olur.

Sitelerde Paylaş
Müslümanım müslümanlık araplık değildir biz müslümanız arap,türk,ingliz,fransız farketmez aramıza katılan(kelime_i şahadet eden) bizdendir.

Senin gibiler, dinleri yüzünden vatanlarini satarlar. Siz vatansiz ve yobazsiniz. Birer virüs gibi yasiyorsunuz. Müslüman bir baska ülkeye karsi savas yapmak zorunda kalirsan, ateist olan Türkleri öldürmeyi tercih edersin degilmi? Arkamizdan bizi vuran araplar, senin kardesin degilmi? Vah benim canim memleketim. Virüsler ele gecirdi ve bagisiklik sistemimizi bozdu.

Sitelerde Paylaş

Istanbul -> Kadıköy'de yaşıyorum.

Şükrü Saraçoğlu yani eski adıyla Kadıköy Fenerbahçe Stadına ve Kalamış Marina'ya oldukça yakınım.

Bakkala gittiğimde biri gelipte "Burda Alex isminde bir ateist varmış, kellesini alıcaz tanıyor musun kimdir" der ise bir tarafımla gülerim ;)

Sitelerde Paylaş
Kosovalı kendini hassas bir insan olarak tanıtırken fazla argo kelimeler kullanmıyormusun? sen birine öt dersen o sana kuş beyinli der. insanlardan saygı istiyorsan saygı göstermen gerekir. biraz daha tartışırsak ne olduğun ortaya çıkacak o yüzden bana alıntı yapmaman senin adına iyi olur.

ona argo değil, hiciv yada dokundurma denir..insanlara karşı hassas olmak argo ilemi kıyaslanıyor?

biri gelip sana deseki "ay beyefendi sen tam bi şerefsizsin" noldu şimdi bu? kibarlıkmı oldu yani?

Sitelerde Paylaş

Alex lutfen detaylara gırme ne olur ne olmaz bu muslumanlar ınsanları acımadan yakmış bır zihniyetin temsilcileri

Istanbul -> Kadıköy'de yaşıyorum.

Şükrü Saraçoğlu yani eski adıyla Kadıköy Fenerbahçe Stadına ve Kalamış Marina'ya oldukça yakınım.

Bakkala gittiğimde biri gelipte "Burda Alex isminde bir ateist varmış, kellesini alıcaz tanıyor musun kimdir" der ise bir tarafımla gülerim ;)

Sitelerde Paylaş
Kosovalı denen MİT ajanı ne halt yemeye bu siteye giriyorsun?....

ulan sen başıma belamısın..ne ajanı lan.

komik ya.çok komik..:lol:

açtığım başlıklar copy past mışş.. :lol: ulan incelede üslubumu öğren kerkenez..

biz senin gibi ezberci değiliz..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...