Jump to content

TURKİYEDE YASAYAN ATEİSTLER

Recommended Posts

Alex lutfen detaylara gırme ne olur ne olmaz bu muslumanlar ınsanları acımadan yakmış bır zihniyetin temsilcileri

ay aleksios detaylara girme nolur nolmaz kıçını filan yakarlar :lol:

ramazan da istanbula geliyorum..aleksiosla görüşürüz inşallah..alkolica ilede..istanbuldaki arkadaşlara duyrulur :lol:

Sitelerde Paylaş
  • İleti 193
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kosovalı niye giriyorsun bu siteye?...Sen burdaki ateistler İslam'ı bilmediği için mi ateist oluyor sanıyorsun.. Senden benden iyi biliyorlar.. O halde niye giriyorsun?.. Bence nefsine uyuyorsun.. Yazma birdaha burda...

git işine kardeşim sen müslüman değilsin..takiyye yapan bir ateistsin..merak etme..ateistler kadar ve hatta daha fazla biliyorum islamı..

bana burda artislik yapma ve kaybol..

Sitelerde Paylaş
sana cevap vermek seni kale almak insanlara haksızlık olur

vay be..şu işe bak..elinden gelse üstüme benzin döküp diri diri yakacaksın..bu kadar kin besliyorsun bana...

hadi itiraf et içindeki canavarı..

Sitelerde Paylaş

Sayın Kosovalı, bu forumdaki sayılı boş kişilerden birisiniz. Üslubunuz çok rahatsız edici ve de çocukça. İnsanları azarlamaya çalışarak çok iyi bir iş çıkardığınızı düşünüyor olabilirsiniz, fakat sadece yüzlerde bir tebessüme neden oluyorsunuz.

Bu ülkenin büyük bir kısmı sizin gibilerden oluştuktan sonra biz daha çok 2 Temmuz görürüz.

Mahalle ağzıyla yazılmış bir cevabı iple çekiyorum...

Sitelerde Paylaş
Alex lutfen detaylara gırme ne olur ne olmaz bu muslumanlar ınsanları acımadan yakmış bır zihniyetin temsilcileri

Oh, lütfen! Niçin bu kadar korkuyorsunuz? Merak etmeyin Hiç bir şey olmaz :)

Bence biri " Alex kafirinin kellesini almaya geldik " derse direk yüzerek Yunanistan'a kaçarsın...

Tabi olm, bende kaçıcak delil bol :lol:

ay aleksios detaylara girme nolur nolmaz kıçını filan yakarlar :lol:

ramazan da istanbula geliyorum..aleksiosla görüşürüz inşallah..alkolica ilede..istanbuldaki arkadaşlara duyrulur :lol:

Ne?! Seninle görüşmek mi? Hemde Ramazan ayında?! Omfg!! Sen biçersin beni yaw :lol::lol::lol:

Şaka bir yana... Gelince ilk üç biranı ben ısmarlıyorum bebek! ;)

tarihinde Alexios tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Kosovalı denen Türk ve din düşmanı nerden biliyorsun müslüman olmadığımı?...Bana cevap ver konuyu sapıtma neden bu siteye giriyorsun?...

sanane kardeşim..bu forum halka açık bi forum değilmi? ister girerim ister girmem..nedemek Türk ve din düşmanı? herkesi kendin gibimi sanıyorsun pis takiyyeci seni..

Ne?! Seninle görüşmek mi? Hemde Ramazan ayında?! Omfg!! Sen biçersin beni yaw :lol::lol::lol:

Şaka bir yana... Gelince ilk üç biranı ben ısmarlıyorum bebek! ;)

sağol birader..ben alkol kullanmıyorum..ama onun yerine iftar yemeği ısmarlarsan ona eyvallah

Sayın Kosovalı, bu forumdaki sayılı boş kişilerden birisiniz. Üslubunuz çok rahatsız edici ve de çocukça. İnsanları azarlamaya çalışarak çok iyi bir iş çıkardığınızı düşünüyor olabilirsiniz, fakat sadece yüzlerde bir tebessüme neden oluyorsunuz.

Bu ülkenin büyük bir kısmı sizin gibilerden oluştuktan sonra biz daha çok 2 Temmuz görürüz.

Mahalle ağzıyla yazılmış bir cevabı iple çekiyorum...

benimki mahalle ağzı değil..hiciv yada dokundurma diyolar buna..bu forumun tadıda böyle çıkar.sürekli ciddi ve kibar konuşmalar çok tatsız olur unutma bunu..

gerçi senin gibi bisküvi çocukları anlamazlar bu tür şeylerden..

hep alışmışsınız kibar kibar konuşmaya..

zamanla öğreniceksin merak etme..

tarihinde Kosovalı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

istanbul pendik...

ben alex dostum gibi meydan okuyamam çok dayak yemişliğim vardır, artık boyumun ölçüsünü aldım ;)

ha bir de sakarya da okuyorum, malum linçleri ile meşhur şehrimiz, orada sadece allah-ü ekber diyebiliyorum.

harun, istanbul a gelip beni görmeden gidersen darılırım. ramazanın ikinci günü bizdesin ;)

Sitelerde Paylaş
harun, istanbul a gelip beni görmeden gidersen darılırım. ramazanın ikinci günü bizdesin ;)

istanbula gelirsem görüşürüz umarım..yeterki sen iftarlığımı hazırla :lol:

Sitelerde Paylaş

Bu konuyu da dinci yobazlar basmış..

Ben İstanbul'da yaşıyorum .. Herkese söylerim ateist olduğumu, şu ana kadar kimseden çekinmedim .. Hatta liseyi Fatih'te okudum ve sınıfta hararetli tartışmalar yapardık .. Ben ve bir iki kişi, karşımızda 10 kişi oluyordu :lol: .. Zaten okulun yarısı fettoşcu yarısı da ülkücüydü .. Bu sitede çok abartılıyor bana göre bu durum, sadece dindar olman için yoğun bir çaba gösteriyorlar .. Abilere götürüyorlar vs .. Ateistler artık saklandıkları yerden çıksanlar bana göre .. Yoksa ülkenin yobazlığı iyiye gitmiyor, benden söylemesi :)

Sitelerde Paylaş

Ateist olduğumu söylemekten çekinmem, bunda utanılacak bir şey yok, öldürülme ihtimalide düşük en fazla yobazlarla kavga edersiniz. Asıl yadırganması gereken birisinin ben müslümanım demesidir. Bize ne arabın dininden, insanlara zorla kabul ettirilmiş bu dine inanmaları saçmalık. Türklerin ateist olması normaldir ama teist olması anormaldir.

Bizim dinimiz olmaz ve islam da en büyük düşmanımızdır. Hele ki bir ateist asla ben müslümanım dememelidir.

Kendimizi arabın esaretinden kurtarmak istiyorsak ona boyun eğmemeliyiz. Karşımdaki bir nurcu da olsa ona islamın bir arap saçmalığı olduğunu söylüyorum.

Sitelerde Paylaş
Türklerin ateist olması normaldir ama teist olması anormaldir.

eski Türkler ateistmiydiler.. göktürkler, hunlar, vs

gök tanrı inancı neyin nesi? ateizmin kökeni Türkler değildir ve sen şuan Türklüğe ihanet ediyorsun..Türkler her devirde tanrıya inanmışlardır..

Sitelerde Paylaş
eski Türkler ateistmiydiler.. göktürkler, hunlar, vs

gök tanrı inancı neyin nesi? ateizmin kökeni Türkler değildir ve sen şuan Türklüğe ihanet ediyorsun..Türkler her devirde tanrıya inanmışlardır..

Türkler her türlü dine inanmışlardır. Göktanrı ve şamanizmden öncede inançları yoktu. Bu dinlere inandıkları zaman da ötedünyaya inanmıyorlardı yada önem vermiyorlardı. O zaman ki inançlarla şimdikinin hiçbir alakası yok.

Türkler islamı zorla kabul etmişlerdir, bağımsızlıklarını kabul edincede bu dini bırakmamışlardır ve hala da inanıyorlar.

Şu ana kadar bize en fazla zararı islam vermiştir ve en büyük düşmanımızdır.

İnsanın düşmanını tanıyamaması ne acı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...