Jump to content

ATEİST VE MUSLUMANLARIN YAPTIKLARI

Recommended Posts

• İleti 48
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hitman evrim teorisi curutuldugunde ateizm de mı curutlms olur ?

Hayır. sen beni yanlış anladın heralde ben ateizm le evrim teorisi ile aynı demedim yani şöel diyorum evrim teorisine inanıp ateist olan lar gibisinden bir benzetme yapmıştım.

Sitelerde Paylaş
evrim teorisine inanmadanda insanlar ateist olur cunku ateist olmak ıcın bilim adamı evrim teorisini ezbere bilmek evren bilimci olman gerekmez sadece bi tanrı kavramını kabullenmemen yeterlıdır aman neysee ya baslık dagıldı

;) tabi olur benim verdiğim sadece bir örnekti

Sitelerde Paylaş
evrim teorisine inanmadanda insanlar ateist olur cunku ateist olmak ıcın bilim adamı evrim teorisini ezbere bilmek evren bilimci olman gerekmez sadece bi tanrı kavramını kabullenmemen yeterlıdır aman neysee ya baslık dagıldı

Haklısın çok eski çağlardan bu yana inkarcılık vardı o zaman evrim teorisi mi vardı...

Sitelerde Paylaş
evet kosovalı bu ülkede yaşayan müslümanlara tevbe5 ayetinin o dönem için olduğunu artık hükmü yoktur diye kim anlatacak

onlara

kuranda var olması onlar için yeterli oluyor

siz böyle sürekli heryerde kurandaki ayet size hitap ediyor/kafirleri öldürmeniz lazım diye zırlarsanız ve yanlış bilgi verirseniz bu forumu okuyan bilinçsiz bir müslüman gidip bi ateisti öldürecektir..

anladınmı?

Sitelerde Paylaş
siz böyle sürekli heryerde kurandaki ayet size hitap ediyor/kafirleri öldürmeniz lazım diye zırlarsanız ve yanlış bilgi verirseniz bu forumu okuyan bilinçsiz bir müslüman gidip bi ateisti öldürecektir..

anladınmı?

sana bu ayetin cezayirde uygulandığını adam yazmış orda yaşayan bir insan sana linkide verdik

öldürmeniz lazım diye allah ZIRLAMIŞ

11 Bununla birlikte tövbe eder, namazı/duayı yerine getirir, zekâtı verirlerse, artık sizin, dinde kardeşlerinizdirler. Biz ayetlerimizi, bilen bir topluluk için böyle açık seçik ortaya koyarız.

allah ayetlerini açık ve net ortaya koymuş kuranın işine gelen ayetlerine değil tümüne sahip çık madem bilinçli müslümansın

Tevbe 73

Ey Peygamber! Kafirlere ve münafıklara karşı cihad et, onlara karşı sert davran. Onların varacakları yer cehennemdir. O ne kötü bir varış yeridir!

Nisâ 89

Sizin de kendileri gibi inkar etmenizi istediler ki onlarla eşit olasınız. O halde Allah yolunda göç edinceye kadar onlardan hiçbirini dost edinmeyin. Eğer yüz çevirirlerse onları yakalayın, bulduğunuz yerde öldürün ve hiçbirini dost ve yardımcı edinmeyin.

tevbe-5.

Haram aylar çıkınca müşrikleri bulduğunuz yerde öldürün; onları yakalayın, onları hapsedin ve onları her gözetleme yerinde oturup bekleyin. Eğer tevbe eder, namazı dosdoğru kılar, zekâtı da verirlerse artık yollarını serbest bırakın. Allah yargılıyan, esirgeyendir.

tevbe-123.

Ey iman edenler! Kâfirlerden yakınınızda olanlara karşı savaşın ve onlar (savaş anında) sizde bir sertlik bulsunlar. Bilin ki, Allah sakınanlarla beraberdir.

tahrim-9.

Ey Peygamber! Kâfirlere ve münafıklara karşı cihad et, onlara karşı sert davran. Onların varacağı yer cehennemdir. O gidilecek yer ne de kötüdür!

bu ayetler kuranda dururken hala kıvırıyorsunuz ya ben buna hayret ediyorum

ayrı bir not:buna benzer bir sürü ayet varken senin dinin sana benim dinim bana ve islamiyet barış ve kardeşlik dinidir demeniz tam bir komedi

tarihinde sorti tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ozaman sivastaki olayların faturasıda bana kesilemez..yada tüm müslümanlara..

nihayet ağzınızdaki baklayı çıkardınız işte.

hayvana hayvan denir..annesini kesip doğrayan bi insan insan dememimi bekliyorsun sen?

Fenerbahçe klübü tüzüğünde "bizi desteklemeyelerin icabına bakın" demiyor; ama müslümanın kitabı "O haram aylar çıktığında artık müşrikleri, kendilerini bulduğunuz yerde öldürün. Yakalayın onları, kuşatın onları, tüm geçit noktalarını tıkayın onların. Bunun ardından tövbe eder, namazı gereğince kılar, zekâtı verirlerse, yollarını açın onların. Kesin olan şu ki, Allah Gafûr'dur, Rahîm'dir." diyor. Tevbe Suresi 5 .

Demek ki Fenerbahçeli Fenebahçe adına şiddet kullanırsa fatura Fenerbahçe'ye kesilmezmiş.

İslama ise faturayı pekala kesbiliriz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...