Jump to content

Kuranı Yırttım

Recommended Posts

kızmam dağdan aşağı doğru koşmaya başlarım. :P

Yani demek istedigim, Billibid'in karsisindakilerden medeni bir davranis beklememesi lazim. ;)

Kendisi de cok medeni davranmamis ama oburleri yasca buyuk, onlarin tepkisi daha vahim..

tarihinde Obi-wan Gyatso tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 99
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

iş ve ev bulabiliyorsan git yoksa yobazların kayrı çekilmez dün yine bana zorla namaz kıldırmak istediler tabi küfür ettim çıktım iş ve ev bulabilsem hiç durmam yaşamam onlarla.

Sitelerde Paylaş
iş ve ev bulabiliyorsan git yoksa yobazların kayrı çekilmez dün yine bana zorla namaz kıldırmak istediler tabi küfür ettim çıktım iş ve ev bulabilsem hiç durmam yaşamam onlarla.

Yapma ya..

Kim yapti? nasil oluyor bu zorlama?

Bu tur seni zorlayan insanlardan en iyi intikam alabliecegin metod, kendini riske atmadan:

Tavirlarinla (zorla namaz kilma rolune yatsan bile) hareketlerinle ve satir aralarinda dediklerinle onlarin beyinlerine suphe dusurmek,

Cok sevdikleri batil inanclarini onlarin yuzune gizlice vurmak..

Ayni bir Hitman gibi..

Sitelerde Paylaş

manyakmısın oğlum sen..bide iyi bi halt etmiş gibi anlatıyor piskopat ya..

onlar senin ailen oğlum..

en azından ailenin hatırı için takiyye yapmalısın..Allah tan böyle kardeşlerim yok ya..senin gibi bi biraderim olsa valla günde 3 öğün tokatlardım..

bitane erkek kardeşim var pırıl pırıl bi çocuk ya..benden daha çok nefsine hakim her konuda..

sen harbi kafasızsın yav..koçum ailen müslüman bunu kabülleneceksin.. <burdaki ateistlerinde aileleri müslüman..>

ya seve seve yada başka türlü..

adamlar senin için din değiştirecek hali yokya..

valla benim birader öyle birşey yapsa<hemde kandil günü> onu sabaha kadar döverdim be..canım sıkıldıkça her yarım saatte bir tokatlardım..

bi kutsal kitaba inanmamak farklı, onu yırtmak ve küfretmek farklıdır..mesela ben hinduların kutsal metinlerine inanmam ama aslada yırtmam vede küfretmem..saygı

duyarım yani..

saygısız ve kişiliksiz biri olduğun belli oluyor..malesef bazı ateistler küfürbaz vede saygısızlar..buda bi gerçek..

yazık ya..çok yazık...bu ateizm sizin hayatınızı mahvediyor haberiniz yok..ailenizle bile aranızı açıyor görüyorsunuzya işte..

Bu nefret ettiğin pisliklerin kim olduğunu düşün.

ne saçmalıyorsun sen ya..pislik dediğin insanlar adamın ailesi alooooooo..

sen halen kalkmış burda edebiyat parçalıyorsun..siz ateistlerin malzeme yapamicağı birşey yok bu dünyada...

tarihinde Kosovalı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
pek basarili olamamislar gibi gozukuyor. ama bu onurlu davranisini tebrik ederim. her babayiğidin harcı degildir oyle kuran, kutsal kitap yirtmak. bir nevi cihad diyebiliriz buna.

şu sazan balığına bak..bide tebrik ediyor..bazı ateistlerin iç yüzü böylece ortaya çıkıyor böylece

Sitelerde Paylaş

Kosovalı yine edebiyat parçalıyorsun sabah sabah :) demek kardeşin olsa,böyle birşey yapsa günde üç öğün tokatlarsın öyle mi? peki öldürmeyi de düşünür müsün? bu soruyu neden sordum,çünkü senin Al-Lah'ın öyle emretmiş sana! dinden döneni öldür! öyle mi kosovalı! öldürmeyi de düşünür müsün!

Mesela sen benim elimde olsan ben seni ne döverim ne de öldürürüm,işte bizim sizden farkımız!

Kuran gerçekten,insanın midesini bulandıracak düzeyde,insanı sinirlendirecek düzeyde bir kitap ama neticede bin yılı aşkın süredir insanları ve bizi yakından ilgilendirdiği gibi Milletimizi arap emperyalizmine esir etmiş bir kitap..bu nedenle sırf insanların gerçeklerle yüzleşmesi ve bu illetten kurtulmalarını sağlamak için yırtılmamalıdır.

Sen başka inançlara saygı duyduğundan dem vurmuşun ama sana inanmamızı bekleme! birileri sizden başka şeylere inanıyor diye onların inançlarını,tahrif olmuş,insan işi,salaklık olarak niteleyen de sizlersiniz,ineği kutsal sayıyorlar diye alay eden de! ulan hiç değilse onların inekleri süt veren bir canlı sizinki ne veriyor!

Kosovalı daha fazla komik olma emi... :)

tarihinde gercekisim tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sevgılı bilibid, nasıl bir ruh halinde bunu yaptıgını bilmiyorum ama yaptıgın yanlış içindeki duyguları yada islama olan nefretını bu şeklılde lanse ettırmemelıydın kuran kerım yırtınca ne oldu sana ne kazandırdı ne kaybettırdı bunları iyi düşün ve herşeyden önemlısı ailenden seni bu ana getirenlerden özur dile nacizane fıkrım budur gerçegı bulman dilegıyle

selam ile

Sitelerde Paylaş
Kosovalı yine edebiyat parçalıyorsun sabah sabah :) demek kardeşin olsa,böyle birşey yapsa günde üç öğün tokatlarsın öyle mi? peki öldürmeyi de düşünür müsün? bu soruyu neden sordum,çünkü senin Al-Lah'ın öyle emretmiş sana! dinden döneni öldür! öyle mi kosovalı! öldürmeyi de düşünür müsün!

Mesela sen benim elimde olsan ben seni ne döverim ne de öldürürüm,işte bizim sizden farkımız!

Kuran gerçekten,insanın midesini bulandıracak düzeyde,insanı sinirlendirecek düzeyde bir kitap ama neticede bin yılı aşkın süredir insanları ve bizi yakından ilgilendirdiği gibi Milletimizi arap emperyalizmine esir etmiş bir kitap..bu nedenle sırf insanların gerçeklerle yüzleşmesi ve bu illetten kurtulmalarını sağlamak için yırtılmamalıdır.

Sen başka inançlara saygı duyduğundan dem vurmuşun ama sana inanmamızı bekleme! birileri sizden başka şeylere inanıyor diye onları,tahrif olmuş,insan işi,salaklık olarak niteleyen de sizlersiniz,ineği kutsal sayıyorlar diye alay eden de! ulan hiç değilse onların inekleri süt veren bir canlı sizinki ne veriyor!

Kosovalı daha fazla komik olma emi... :)

kusura bakma ama saygısıız insan dayağı hakeder..anladınmı..bilibid i zorla müslüman yapanmı var? e bu kuran yırtma noluyo? hemde kandil günü..bilibidin ailesi camiden gelmişler ve bakmışlarki kuran yırtılmış..ne diyiceklerdi? ay oğlum çok teşekkür ederimmi diyiceklerdi..tabiki dövecekler..çünkü resmen ailesine küfür etmiş kuranı yırtmayla..

benim kardeşim öyle birşey yapsa resmen bana ve aileme küfür olur..anladınmı..ve 2 3 tokatıda hakeder..

ulen sizin aileniz ateizm den dahamı değersiz be..hastamısınız siz..? bu ateizm sizin aklınızıda almış..

kardeşim aileniz için gerekirse takiyye yapıcaksınız..namazda kılacaksınız camiyede geleceksiniz..başka bi yolunuz yok..

Hedefim gençler...

Oğlum, oğlumun neredeyse bütün arkadaşları, yeğenlerim ve eniştemi gerçeğe döndürdüm...

şeytanın avukatlığını yapmak sanamı kaldı be..bırakta oğlun kendi yolunu kendi çizsin..genç beyinleri böyle zehirlemeye hakkın yok..

Sitelerde Paylaş
kusura bakma ama saygısıız insan dayağı hakeder..anladınmı..bilibid i zorla müslüman yapanmı var? e bu kuran yırtma noluyo? hemde kandil günü..bilibidin ailesi camiden gelmişler ve bakmışlarki kuran yırtılmış..ne diyiceklerdi? ay oğlum çok teşekkür ederimmi diyiceklerdi..tabiki dövecekler..çünkü resmen ailesine küfür etmiş kuranı yırtmayla..

benim kardeşim öyle birşey yapsa resmen bana ve aileme küfür olur..anladınmı..ve 2 3 tokatıda hakeder..

ulen sizin aileniz ateizm den dahamı değersiz be..hastamısınız siz..? bu ateizm sizin aklınızıda almış..

kardeşim aileniz için gerekirse takiyye yapıcaksınız..namazda kılacaksınız camiyede geleceksiniz..başka bi yolunuz yok..

şeytanın avukatlığını yapmak sanamı kaldı be..bırakta oğlun kendi yolunu kendi çizsin..genç beyinleri böyle zehirlemeye hakkın yok..

Kosovalı bir defa ben ateist değilim,artık bunu kafana sok! (olduğundan şüpheliyim ama :) )

Bizim yazdığımız diğer mesajları da okursan iyi birşey yapmadığını söyledik,ne yapması gerektiği konusunda da tavsiyemizi söyledik!

Ailesinin de onu linç etmeye çabalamak yerine,kendisiyle konuşması,nedenini sorması gerekirdi!

Senin" sizin aileniz ateizm den dahamı değersiz be..hastamısınız siz..? bu ateizm sizin aklınızıda almış" şeklindeki cümlen zaten başlıbaşına bir çelişki! çünkü"benim kardeşim öyle birşey yapsa resmen bana ve aileme küfür olur..anladınmı..ve 2 3 tokatıda hakeder.." diyen de senin yobaz kafan!

Senin kardeşin bir paçavradan daha mı değersiz!

Ailelerle nasıl bir karşılıklı ilişki içinde olacağımızı senin gibi bir cailden öğrenmeyiz,sen merak etme,biz nasıl davranmamız gerektiğini iyi biliriz! benim şuanda en iyi muhabbet ettiğim insanların çoğu müslüman ve ben deist olduğumdan beridir hiçkimseyle küsmüş te değilim,darılmış ta değilim,ama işime burnunu sokan olursa o kişiyi silerim!

Sitelerde Paylaş

kusura bakma ama sizden bi halt olmaz..ateizm ve deizm sizin hayatınızı kara bi leke gibi kaplamışş..kuran bile yırtıyorsunuz..ailenizle aranız açık..hep bu ateizm ve deizm yüzünden..bu 2 şeyin aile yapısına zararrı çok büyük..

ben döverim arkadaş..ya saygılı olacak yada dayak yiyecek o kadar basit..öyle ben evime geldiğimde benim kutsal kitabımı yırtıpta bana ana avrat küfretmiş gibi olan bi kardeş yaramaz bana..çünkü saygısız bi yaratık olup çıkmıştır..

öyle kuran yırtiyim bilmem napiyim o ne lan..

silah zoruyla kimse kimseyi müslüman yapamaz..benim birader ateist olsaydı ben onun görüşlerine saygı duyar vede karışmazdım..

amaa. benim kutsal kitabımı yırtıpta bana küfrrederse ozaman tepemin tası atar..en azından 2 tokat patlatmadan bırakmazdım yakasını..

2 tokatla birşey olmaz kimseye..erkek adam sonuçta..

Sitelerde Paylaş
Yapma ya..

Kim yapti? nasil oluyor bu zorlama?

Bu tur seni zorlayan insanlardan en iyi intikam alabliecegin metod, kendini riske atmadan:

Tavirlarinla (zorla namaz kilma rolune yatsan bile) hareketlerinle ve satir aralarinda dediklerinle onlarin beyinlerine suphe dusurmek,

Cok sevdikleri batil inanclarini onlarin yuzune gizlice vurmak..

Ayni bir Hitman gibi..

Zaten iyi bi vurdum suratlarına dinde zorlama yoktur dedim varmış ondan kıl dediler küfür ettim çıktım bu yobaz annem bABALAR yaşamak çok zor.

Sitelerde Paylaş
Zaten iyi bi vurdum suratlarına dinde zorlama yoktur dedim varmış ondan kıl dediler küfür ettim çıktım bu yobaz annem bABALAR yaşamak çok zor.

ulen kerkenez kılsaydın 2 vakit namaz nolurdu yani?

aileni üzmemek için en azından..yarın öbürgün ölür giderler sonra pişman olursun....bak benim annem öleli 4 yıl oluyor..

valla benden söylemesi..sonra çok büyük pişmanlık duyar mezarları başında ağlarsın ama iş işten geçer..

bilmiyorum yani..

ah ben senin abin olucaktımki...neyse.

Sitelerde Paylaş
ulen kerkenez kılsaydın 2 vakit namaz nolurdu yani?

aileni üzmemek için en azından..yarın öbürgün ölür giderler sonra pişman olursun..bilmiyorum yani..

ah ben senin abin olucaktımki...neyse.

Zorundamıyım be ne kılıcam köprüden atla deseler atlimmi.

Sitelerde Paylaş
Zorundamıyım be ne kılıcam köprüden atla deseler atlimmi.

köprüden değil istersen 200. ü katta atla gene ölenleri geri getiremezsin.

Sitelerde Paylaş

bu kadarınada pes doğrusu bak kardeş çoğumuzun ailesi müslüman onlarla tartışabilirsin ama onların taptığı bir kitabı yırtmakla onlara karşı büyük saygısızlık ettmişsin kuran en nihayetinde bir kitap içerğini tartışabirsen tartış ama yırtmak yakmak sana bana bişey kazandırmaz aksine bizi haksız duruma düşürür bence ailenden özür dilemelisin çünkü değersiz bir kitap için onları üzemeye değmez sonuçta onlar seni bu yaşa kadar getirdilere

Sitelerde Paylaş

git şimdi yeni bi kuran al ve özür dile ailenden..

işte kuran ahlakından uzak bilibid in düştüğü acı son..ailesine bile saygısı kalmamış..burda ailesinden pislik diye bahsedebiliyor hiç utanıp çekinmeden..şeytan ve ona uyanlar..

yazık ya.çok yazık..

İsra:

23- Rabbin, O'ndan başkasına kulluk etmemenizi ve anne-babaya iyilikle-davranmayı emretti. Şayet onlardan biri veya ikisi senin yanında yaşlılığa ulaşırsa, onlara: "Öf" bile deme ve onları azarlama; onlara güzel söz söyle.

24- Onlara acıyarak alçakgönüllülük kanadını ger ve de ki: "Rabbim, onlar beni küçükken nasıl terbiye ettilerse Sen de onları esirge."

Birşey olmaz... Özür dile ailenden olsun bitsin.. Gereksiz yere uzatma.. Ama evden kaçmaya zaten niyetliysen ve bunu bir bahane olsun diye yaptıysan bilemem...

çocuğun işi yok evi yok sen halen evden kaçmasından filan bahsediyorsun.

Sitelerde Paylaş
kusura bakma ama sizden bi halt olmaz..ateizm ve deizm sizin hayatınızı kara bi leke gibi kaplamışş..kuran bile yırtıyorsunuz..ailenizle aranız açık..hep bu ateizm ve deizm yüzünden..bu 2 şeyin aile yapısına zararrı çok büyük..

ben döverim arkadaş..ya saygılı olacak yada dayak yiyecek o kadar basit..öyle ben evime geldiğimde benim kutsal kitabımı yırtıpta bana ana avrat küfretmiş gibi olan bi kardeş yaramaz bana..çünkü saygısız bi yaratık olup çıkmıştır..

öyle kuran yırtiyim bilmem napiyim o ne lan..

silah zoruyla kimse kimseyi müslüman yapamaz..benim birader ateist olsaydı ben onun görüşlerine saygı duyar vede karışmazdım..

amaa. benim kutsal kitabımı yırtıpta bana küfrrederse ozaman tepemin tası atar..en azından 2 tokat patlatmadan bırakmazdım yakasını..

2 tokatla birşey olmaz kimseye..erkek adam sonuçta..

Ulen kerkenez! :)

Bizim ailemizle aramızın bozuk olduğunu kim söyledi! benim herkesle aram iyi ailemle de arkadaşlarımla da! Kuran denen kitap ta halen evimin kütüphanesinde duruyor,arada bir okuyup gülüyorum,aradabir de senin gibilerin suratına içindeki saçmalıkları okuyorum :)

Ben sana bir soru sormuştum,yine kıvırıp kaçtın...kardeşin müslümanlığı bırakıp ateist olsa sen onu sadece pataklar mısın yoksa öldürmeyi de düşünür müsün?

Kuran'da öldürmenin emredildiğini unutmadan yanıt ver!

tarihinde gercekisim tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ben bu konuda garip bir şekilde harunla aynı fikirdeyim.bende ailemi bu şekilde üzmezdim.eğer gerçekten inançlı bir ailen varsa bilibid şu an gerçekten senin için acı çekiyorlar.belki sana verdikleri tepki baskı şeklinde olabilir ama ailen seni herzaman sever.bence özür dile

Sitelerde Paylaş
Ben sana bir soru sormuştum,yine kıvırıp kaçtın...kardeşin müslümanlığı bırakıp ateist olsa sen onu sadece pataklar mısın yoksa öldürmeyi de düşünür müsün?

Kuran'da öldürmenin emredildiğini unutmadan yanıt ver!

ulen kuranda nerde yazıyor tüm inkarcılar öldür diye..ayeti ve tefsirini iyi oku sonra öt burda..siz bu forumda süreki tevbe suresi size hitap ediyor/kafirleri öldürmeniz lazım filan diye zırlarsanız, bilinçsiz bi müslümanda gider dışarda bi ateisti öldürür be..siz ne kadar tehlikeli bir iş yaptığınızın farkındamısınız?

Tevbe:

5. Fe izenselehal eşhürul hurumü faktülül müşrikıne hayüs vecedtümuhüm ve huzuhüm vahsuruhüm vak'udu lehüm külle mersad fe in tabu ve ekamüs salate ve atevüz zekate fe hallu sebılehüm innellahe ğafurur rahıym

5.Haram aylar (süre tanınmış dört ay) sıyrılıp-bitince (çıkınca) müşrikleri bulduğunuz yerde öldürün, onları tutuklayın, kuşatın ve onların bütün geçit yerlerini kesip tutun. Eğer tevbe edip namaz kılarlarsa ve zekatı verirlerse yollarını açıverin. Gerçekten Allah, bağışlayandır, esirgeyendir

http://biriz.biz/kuran/tevbe/tevbe5.htm

o günki müşriklerden bahsediyor körmüsün..bu forum bir nevi müslümanları kışkırtıyor..

dışarda bi müslüman bir ateisti öldürse bunlar için bi malzeme işte..

resmen bunu bekliyolar ve kıçlarına kına yakarlar..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...