Jump to content

Kuranı Yırttım

Recommended Posts

ben döverim arkadaş..ya saygılı olacak yada dayak yiyecek o kadar basit..öyle ben evime geldiğimde benim kutsal kitabımı yırtıpta bana ana avrat küfretmiş gibi olan bi kardeş yaramaz bana..çünkü saygısız bi yaratık olup çıkmıştır.
.

öyle ben evime geldiğimde benim kutsal kitabımı yırtıpta bana ana avrat küfretmiş gibi olan bi kardeş yaramaz bana.

Kutsal kitabı yırtmak = Ana, avrat küfretmiş gibi olmak.

Bu nasıl bir ilişki olablir ? Bir kardeşin ağabeyine ana avrat küfretmesi, daha doğrusu ikincisinin öyle algılaması, bu müslümanın zihniyetini açıkça ortaya koyuyor.

Adem ile ailesinin ensest ilişkileri bu müslümanı ne hale getirmiş !!! :o

Sitelerde Paylaş
  • İleti 99
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tevbe 73

Ey Peygamber! Kafirlere ve münafıklara karşı cihad et, onlara karşı sert davran. Onların varacakları yer cehennemdir. O ne kötü bir varış yeridir!

Nisâ 89

Sizin de kendileri gibi inkar etmenizi istediler ki onlarla eşit olasınız. O halde Allah yolunda göç edinceye kadar onlardan hiçbirini dost edinmeyin. Eğer yüz çevirirlerse onları yakalayın, bulduğunuz yerde öldürün ve hiçbirini dost ve yardımcı edinmeyin.

Yukardaki aayette münafıklardan,dinden dönenlerden bahsediyor!

Dinden döneni öldürün: Ebu Davud; 4351, Tirmizi; 1485, 1458, Müslim; 1676

Dinini değiştireni öldürün: Ebu davud; hudud 1, no 4351, Tirmizi; 1485, Nesei; tahrim 14, no 4045-4054, Buhari; cihad 149, ihtisam 28, İbn Mace; hudud 2, Müslim; imaret 15, Şafii neylul evtar; 7/217,

Fasıl: HÛRÜ'L-ÎYN VE ONLARIN MÜSTESNÂ SIFATLARI

Konu: Mürtedlerin öldürülmesi

Başlık: ATEŞLE TA'ZİBTEN NEHİY HAKKINDA İBN-İ ABBÂS HADÎSİ

Ravi (r.a.): Abdullâh b. Abbâs

Hadis: Rivâyet olunduğuna göre, Alî radiya'llahu anh'in bir kavmi, (kendisinin ülûhiyetini iddiâ eden Abdullah İbn-i Sebe'nin cemâatini) ateşle yaktığı (haberi) İbn-i Abbâs'a eriştiği zaman: Eğer ben (Alî'nin yerinde) olsaydım bunları yakmazdım. Çünkü Nebî salla'llahu aleyhi ve sellem: "İnsanları (yakarak) Allah'ın azâbiyle ukubetlendirmeyin!" buyurdu. Yine ben (Alî'nin yerinde olsaydım) onları muhakkak öldürürdüm. Nasıl ki, Nebî salla'llahu aleyhi ve sellem: "Her kim dînini (ki, Müslümanlıktır) değiştirirse, onu hemen öldürünüz!" demiştir.

Kosovalı sen daha dininden habersizsin,gelmişin burda islamı savunuyorsun...zaten dinini bilseydin savunmazdın. :)

Oldu mu şimdi kosovalı :)

Sitelerde Paylaş

................

seni uyarıyorumm.bidaha karşıma çıkma ve yorum yazma bana..yoksa çok pis ağzımı açıcam

tarihinde Kosovalı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kosovalı yazacaksan adam gibi yaz,küfür etmeyi bırak!

Bak sen her ne kadar gerçekleri göremeyecek saflıktaysan da,seni yine de kırmak istemiyorum,sen iyi bir insansın diye düşünüyorum...lütfen tartışmayı küfürleşmeye götürme.

Sitelerde Paylaş

Ne o Kosovalı ? Sözün bittiği yere ulaştığında, beni kendine ayna yapmışsın. :lol:

Seni anlıyorum. Adem ve ailesinin ensest ilişkileri, bir hayli zaman daha hırpalayacak seni !! :P

Ağzını açmana lüzum yok !

Kur'an'ı aç bak ! Arap putu Al- Lah küfürlerini yapıştırmış ayetlerine. :lol::lol:

Sitelerde Paylaş
Ne o Kosovalı ? Sözün bittiği yere ulaştığında, beni kendine ayna yapmışsın. :lol:

Seni anlıyorum. Adem ve ailesinin ensest ilişkileri, bir hayli zaman daha hırpalayacak seni !! :P

Ağzını açmana lüzum yok !

Kur'an'ı aç bak ! Arap putu Al- Lah küfürlerini yapıştırmış ayetlerine. :lol::lol:

sende mecazi anlamı bile anlicak kapasite yok..

dur bakalım hele.ya sabır diyoruz..sanırım bu mübarek günde bile küfür edeceğim öyle gözüküyor..

gerekirse cuma namazınada gitmicem ve namaz saatini seni burda hakliyarak geçireceğim..

tarihinde Kosovalı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
seni uyarıyorumm.bidaha karşıma çıkma ve yorum yazma bana..yoksa çok pis ağzımı açıcam

yoksa çok pis ağzımı açıcam

Aslında, ağzının çok pis olması pek o kadar da önemli değil !

Dişçiden bir randevu alıp, dişlerinin arasına biriken kalker yığınından kurtulabilirsin. Sonra, iyi bir diş fırçası ve kaliteli bir diş macunu o çok pis ağzından kurtarır seni. <_<

Fakat, o çok pis (küfürbaz) zihniyetinden nasıl kurtulacaksın ?

seni uyarıyorumm.bidaha karşıma çıkma ve yorum yazma bana..

Adminlere sor istersen ! Biz bir Ateistforumdayız. İletilere ileti ile cevap vermek herkesin hakkıdır.

Sen benim için bir hiçsin. Benim için önemli olan iletilerin ! Ve her zaman benim de iletilerimi zevkle ( :blink: ) okuyacaksın.

Bir dahaki sefere, o çok pis ağzını yıka da gel emi !! :lol:

Sitelerde Paylaş
bu kadarınada pes doğrusu bak kardeş çoğumuzun ailesi müslüman onlarla tartışabilirsin ama onların taptığı bir kitabı yırtmakla onlara karşı büyük saygısızlık ettmişsin kuran en nihayetinde bir kitap içerğini tartışabirsen tartış ama yırtmak yakmak sana bana bişey kazandırmaz aksine bizi haksız duruma düşürür bence ailenden özür dilemelisin çünkü değersiz bir kitap için onları üzemeye değmez sonuçta onlar seni bu yaşa kadar getirdilere

Gyatso katiliyor.

Mutlaka bir karsi atak yapmak istiyorsa Billibid, karsisindakilerin beynine suphe dusurerek bunu yapabilir.

Istemiyorsa braksin, bosversin..

Otellere kapatip canli canli yakmasin kimseyi

ne Stalin ne Erbakan! Ataturkcu Turkiye! :D

tarihinde Obi-wan Gyatso tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bilibid bir kişinin putuna saldırmak iyi bir eylem değil ben Kuran'ı abdestsiz normal bir kitap gibi okuyorum diye bana tepkiler geliyor..Sana şimdilik düşen bu konuda onların putuna saldırdığın için özür dilemen...Ve ortamın durulmasını sağlamak..Uzun vadede yaşayabilir bulduğun bir şehirde yaşayabilirsin..

Tahsil durumun imkanların neticesinde işler bulabilirsin..Özellikle İstanbul ve Bursa gibi şehirlerde eleman arayan çok fabrikalar var...

Sıkma canını..

tarihinde herakles_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
.

Kutsal kitabı yırtmak = Ana, avrat küfretmiş gibi olmak.

Bu nasıl bir ilişki olablir ? Bir kardeşin ağabeyine ana avrat küfretmesi, daha doğrusu ikincisinin öyle algılaması, bu müslümanın zihniyetini açıkça ortaya koyuyor.

Onder Sav'in sohbet ettigi yasli adamin dedigi gibi.

"Dunyanin isleri boyle!.." (cok sevdim o adami)

Naapalim, baska insanlar boyle dusunuyor, biz onlarin hayatina dogsak onlarin dusuncelerini paylasacaktik, onlar bizim yerimize dogsalar tersi olacakti..

"Onlar" diyerek Muslumanlari kastetmiyorum ozellikle..

Rapciler, homoseksueller, hosumuza gitmeyen herkez..

Demek alisacaz, medeniyet bunu gerektiriyor..

Sitelerde Paylaş
Kosovalı yine edebiyat parçalıyorsun sabah sabah :) demek kardeşin olsa,böyle birşey yapsa günde üç öğün tokatlarsın öyle mi? peki öldürmeyi de düşünür müsün? bu soruyu neden sordum,çünkü senin Al-Lah'ın öyle emretmiş sana! dinden döneni öldür! öyle mi kosovalı! öldürmeyi de düşünür müsün!

Mesela sen benim elimde olsan ben seni ne döverim ne de öldürürüm,işte bizim sizden farkımız!

Kuran gerçekten,insanın midesini bulandıracak düzeyde,insanı sinirlendirecek düzeyde bir kitap ama neticede bin yılı aşkın süredir insanları ve bizi yakından ilgilendirdiği gibi Milletimizi arap emperyalizmine esir etmiş bir kitap..bu nedenle sırf insanların gerçeklerle yüzleşmesi ve bu illetten kurtulmalarını sağlamak için yırtılmamalıdır.

Sen başka inançlara saygı duyduğundan dem vurmuşun ama sana inanmamızı bekleme! birileri sizden başka şeylere inanıyor diye onların inançlarını,tahrif olmuş,insan işi,salaklık olarak niteleyen de sizlersiniz,ineği kutsal sayıyorlar diye alay eden de! ulan hiç değilse onların inekleri süt veren bir canlı sizinki ne veriyor!

Kosovalı daha fazla komik olma emi... :)

saçmalamaya devam edin...

adam resmen ailesini kendisini öldürmesi için tetiklemiş...

her ne olursa olsun inanç sahibi bir budist bir hindu bir hristiyan ve bir musevi ve diğer inanclara sahip insanlara ait kutsal hiç birşeye zarar verilmemelidir eğer zarar verilirse alenen savaş nedeni olur ve bu savaş nedeni ölümlere yol açar ve bunu yeryüzünde en iyi musevi ve ateistler yapmaktadır.

yeryüzünde hiç bir din savaşı desteklemez sükunete davet eder her daim ve siz ateistler din düşmalıklarınız sayesinde her daim savaş tetikcileri olarak kalacaksınız ve her savaşta suçu yine dinlerde arayacaksınız....

tarihinde efkan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
saçmalamaya devam edin...

adam resmen ailesini kendisini öldürmesi için tetiklemiş...

her ne olursa olsun inanç sahibi bir budist bir hindu bir hristiyan ve bir musevi ve diğer inanclara sahip insanlara ait kutsal hiç birşeye zarar verilmemelidir eğer zarar verilirse alenen savaş nedeni olur ve bu savaş nedeni ölümlere yol açar ve bunu yeryüzünde en iyi musevi ve ateistler yapmaktadır.

yeryüzünde hiç bir din savaşı desteklemez sükunete davet eder her daim ve siz ateistler din düşmalıklarınız sayesinde her daim savaş tetikcileri olarak kalacaksınız ve her savaşta suçu yine dinlerde arayacaksınız....

Ne de olsa "KRAL ÇIPLAK" diyerek gerçeklerin söylenmesi,sizi çok geriyor değil mi?

Saçmaladığının farkında olmayacak kadar cahilsen,sen artık umutsuz vakasın!

Sitelerde Paylaş
Ne de olsa "KRAL ÇIPLAK" diyerek gerçeklerin söylenmesi,sizi çok geriyor değil mi?

Saçmaladığının farkında olmayacak kadar cahilsen,sen artık umutsuz vakasın!

benlik yaratsanıza yiyorsa kendi benliğinizi sorgulayın ve gerçeğe ulaşın ateizmin ortaya sıçtığı battığı yer insanın benliğidir insan benliği kısacası kişiliği evrim geçiremez bir insanda fasafisodan olamaz eğer olsaydı insanda şimdi halen hayvanlar gibi yaşardıki yaşamadığına göre bu benlik sahibi yaratığı o benliğini veren bir yaratıcı var demektir.

bana yobaz diyen pezevenk kendi yobazlığına baksın gavat oğlu gavat....

dünyanın her yerinde inanca saygısızlık savaş nedenidir bununda sonucu ölümlere iştirak eder.

tarihinde efkan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
bir anlık sinirden kuranı yırttım . yapmamam gerekiyordu ama yaptım. çok sinirliydim. bunu kandilden gelen ailem görünce linç etmek istedi bardağı aldım elimle beraber masaya vurdum elim kesildi. nefrett ediyorum bu pislik lerden evden ayrılmayı düşünüyorum ne yapmam gerekiyor müslümanlar duyarsa beni linç edebilir 1 hafta içinde evimde uzaklaşmak istiyorum kalacak bir yer birde iş bulabilirim umarım.

kuran'ı yırtmak... ilginç bir yaklaşım özünde. özellikle de bir ateist için. sonuçta o şeyin yalnızca kağıt olduğunu bilen birisi olarak.. tabi bardak olayını düşünürsek, sinirsel problemlerin olabilir, psikolog mu tavsiye edilmeli bilmiyorum:).

bildiğim tek bir şey varsa, fikirler şiddetle değiil fikirlerle ancak alt edilir.. .şiddet sadece belirli bir süre için bastırıcı faktördür...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...