Jump to content

6 Temmuz Eylem Günü

Recommended Posts

• İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Herakles ben dün servise çıktım,çalıştım.Kabul etmeden önce saat 3e yetiştiririm diye düşünmüştüm ama olmadı,zaten yorulmuştum yetişsem de gidemezdim.Bu yüzden katılamadım.Katılanlardan bilgi alıp aktarırım size de.

Katılma azmin belliydi baştan :)

Sitelerde Paylaş
Yav ne diyem. Artık bu forumda yiyeceğimiz bir etiket kalmamıştı diye düşünürken siz bir tane buldunuz. Kutlarım valla...

Abi öyle bir duruyorsun ki burdan www.banaetiketyapistir.com diye site kursan müthiş ilgi görür :P

Sitelerde Paylaş
Katılma azmin belliydi baştan :)
:) :).

Ben zaten enbaştan biliyordum ablamın katılmayacağını... Mersin İdman Yurdu'nun maçına gelecekti. Gittim. garda bekledim. Yüzlerce taraftarın içinde tek tek aradım ama göremedim. Başka bir tarihtede bir eylem için gelecem dedi, ama yine gelmedi.

Bir sefer gelecem dedi geldi ama yalan yok. elinde cam güzeli ile gelmişti... Bir çiçek daha vardı ama sevimsiz birine getirdiği için hiç bakmadım bile....

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Ben zaten enbaştan biliyordum ablamın katılmayacağını... Mersin İdman Yurdu'nun maçına gelecekti. Gittim. garda bekledim. Yüzlerce taraftarın içinde tek tek aradım ama göremedim. Başka bir tarihtede bir eylem için gelecem dedi, ama yine gelmedi.

Bir sefer gelecem dedi geldi ama yalan yok. elinde cam güzeli ile gelmişti... Bir çiçek daha vardı ama sevimsiz birine getirdiği için hiç bakmadım bile....

saygılarımla

Gelirim deyince gelmiyorda gelince tam gelenlerden desene:)

Şimdi bize mersindeki durumu sorup gelecek bakalım cam güzeliylemi gelir tereotuyla mı YADA HİÇ Mİ gelmez görücez :D

Sitelerde Paylaş
Gelirim deyince gelmiyorda gelince tam gelenlerden desene:)

Şimdi bize mersindeki durumu sorup gelecek bakalım cam güzeliylemi gelir tereotuyla mı YADA HİÇ Mİ gelmez görücez :D

Gerçi konu dağılıyor özel muhabbete girdik ama bunu da yanıktlamadan edemeyecğim. (Zaten başılğa özen izinle yazıyoruz)

Gelecem dedi geldi ama nasıl geldi. 11'de gelecekti 15.00'i geçiyordu Adana il sınırlarına girmesi.. Bu buluşma saatlerinde bayanlara güvenilmiyor. Hele hele mersinde oturuyorlarsa iki kez düşünmek lazım...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
:) :).

saygılarımla

Abi biliyosun ne kadar büyük Mersin idman yurdu taraftarı olduğumu.Hatırlamıyorum o maçı ama gelmemişsem kesin işim çıkmıştır.

Sitelerde Paylaş
Gerçi konu dağılıyor özel muhabbete girdik ama bunu da yanıktlamadan edemeyecğim. (Zaten başılğa özen izinle yazıyoruz)

Gelecem dedi geldi ama nasıl geldi. 11'de gelecekti 15.00'i geçiyordu Adana il sınırlarına girmesi.. Bu buluşma saatlerinde bayanlara güvenilmiyor. Hele hele mersinde oturuyorlarsa iki kez düşünmek lazım...

saygılarımla

Mersin'deki gelişmelerden haberdar olunca konu nasılsa bağlanır..

Kavgasız gürültüsüz güvenlik ortamında geçmesi güzel.

Kalabalıkların toplanmaması doğal...Millet anladı bunların derdini..

Sitelerde Paylaş
6 Temmuz'da yapılacak eylemi sadece duyurma niyetindeydim.

Benim bizkaçkişiyiz grubuyla doğrudan veya dolaylı hiç bir bağım yoktur.

Yine 6 Temmuz'daki bir başka grubun (Yurtsever Cephe) AKP'ye karşı eylemini duyuracaktım ki bir arkadaş benden hızlı davrandı ve duyurdu.

Tuncay Özkan'ın karakteri bugün için umrumda değil.

Bunu tartışmanın ne yeri ne zamanı.

Mühim olan bu zamanda AKP'ye tepki gösterebilmek.

Bugün ülkenin başındaki bela tuncay Özkan'ın karakter sorunlarından daha büyüktür.

Bu sebeple yarın eylemlere katılacağım.

sayın fuzuli bizim mahalede bir deli var semtimize ve kenar semtlerde

bulduğu tüm boş duvarlara kaç kişi var diye yazıyor

kaç kişi var cümlesini büyük puntolarla yazıyor

ve altınada küçük puntolarla şunu yazıyor.

dünyayı yapanlar yaşıyor

11 bin kişi 22 bin sene çalıştılar

bu balkanlardan türkiyeye göçmüş bir aileden

çıkmış bir deli

benim dikkatimi çeken ayrıntı şu oldu

kaç kişi var cümlesinin sonuna soru işareti

koyuyor.demekki deli değil diyorum içimden

istersen yazılarının resimlerini buraya

ekleyebilirim

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...