Jump to content

Anibal ve Kosovalıdan şikayetciyim

Recommended Posts

şuraya bakın bunu bir mod yazıyor

Geçende bende küfür etmiştim ama bukadarda aşılmaz bu mevzular orospu çocuğu lafına kadar giderse haklı oalrak kosovolı gibi insan da küfreder.

İkisindende şiakyetciyim lütfen gereken yapılsın.

Sitelerde Paylaş

kardeş forumda herkes beni tanır..burda her ne kadarda millete takılsam,şaka yapsamda asla küfretmemişimdir kimseye..ama adam durduk yere anama küfredince

artık tepem attı..

şimdi oğuza öm attım..bu olaya müdahale edilmezse, hakaret ve küfür davası açıcam foruma..

bu konuda çok ciddiyim..anibalın forumdan ihracını talep ediyorum..

Sitelerde Paylaş
Hadi ya?

Dava acacakmis foruma! Hahaha! Guvenlik gorevlisi maasinla mi? Oyun degil bu isler, para ister. :lol:

Mutant:

Demekki parası olan düdüğü çalıyor ha, anibalın da çok parası varki çocuğa hakaret etti öyle mi. Harun daha geçen gün forumda bir başlıkta annesini 4 yıl önce kaybettiğini söyledi ve harunun davranışlarını bile bile ona o cümleyi sarfetmek bile bile lades, yani düşerken sende peşimden gel mantığı.

Demekki parası olan herşeyi halleder, yani güçlü güçsüzü hep ezer, doğru değil mi?

Artık bende evrime inanmaya başladım :angry:

Ve senin bu olaya yapacak başka bir yorumunun olmaması gerçekten çok acı....

Daha yazacak çok şey var ama değeceğini de düşünmüyorum, bu kadarını da tahammülsüzlükten yazdım :(

Sitelerde Paylaş
Demekki parası olan herşeyi halleder, yani güçlü güçsüzü hep ezer, doğru değil mi?

Artık bende evrime inanmaya başladım :angry:

Sizde evrime inanmamak icin bahane ariyorsunuz ha! Yukardaki yazinin evrimle ne alakasi var berguzar hanim? Sizinde bilinc altinizda oldukca yer edinmis evrim kurami. Artik kisinin nickine, yazdiklari yaziya her seye dikkat ediyorsunuz. Acigini bulalimda evrime laf atalim diye.

Harbi harbi diyorum, olayin evrimle alakasi nedir? :lol:

Sitelerde Paylaş
Sizde evrime inanmamak icin bahane ariyorsunuz ha! Yukardaki yazinin evrimle ne alakasi var berguzar hanim? Sizinde bilinc altinizda oldukca yer edinmis evrim kurami. Artik kisinin nickine, yazdiklari yaziya her seye dikkat ediyorsunuz. Acigini bulalimda evrime laf atalim diye.

Harbi harbi diyorum, olayin evrimle alakasi nedir? :lol:

Aynı mantık devam ediyorsun:

Konuyu niye evrime getirdiğimi de çok iyi biliyorsun.

Aynı küfür sana edilseydi aynı tepkiyi yine verirdim.

Bunu anlayabilmen önemli benim için, ama anlamıyorsun, anlamak istemiyorsun, anlamamak için zorluyorsun kendini.

Bir kere olsun o kişinin de insan olduğunu düşün ve öyle yorum yap.

Sitelerde Paylaş
Kendini rezil etmekle küfür etmek aynı şey mi?

Ayni sey oldugunu kim soyledi berguzar hanim? Yukardaki cumlede iki tane kume var. Birisi kendini rezil eden muslim, digeride kufur eden ateist. Dikkat edersen aralarinda nokta var. Bu sitede sacma yazilar yazan muslim siteden atilmiyor, cunku pirim yapiyor bu sitede.

Kosovali adli arkadasin kac defa uyelik alip hicbir ses cikartilmasindan belli olmuyor mu? Haci kendi agziyla itiraf etti, Kosovali bize lazimdir dedi! Daha ne diyeyim! :lol:

Sitelerde Paylaş
Konuyu niye evrime getirdiğimi de çok iyi biliyorsun.

Aynı küfür sana edilseydi aynı tepkiyi yine verirdim.

Bunu anlayabilmen önemli benim için, ama anlamıyorsun, anlamak istemiyorsun, anlamamak için zorluyorsun kendini.

Psikoanaliz yapacagina yukardaki yazilari oku bakalim berguzar hanim? Evrim hangi alintida ya da yazida gecmis? Evrimle yatip evrimle kalkiyorsun sen herhalde ha? Anibalin bahsettigi gorunmeyen bir Tanri argumani hakkinda, evrim ile uzaktan yakindan alakasi yok! Anibal adini gorenler, evrime camur atmakla gorevli herhalde bu forumda! :lol:

Sitelerde Paylaş
Küfür bir insana yakışmayacak bir hareket/eylemdir.

Her kim küfür ederse, hayvandan da aşağıdır.

O halde kuran icin hayvandan daha asagidir diyebilir miyiz?

“yabani eşek'ler”, “pislikler”, “susamış develer”, “dilini sarkıtıp soluyan köpekler”, “geberesiciler”, “reziller”, “sapıklar”, “kof kütükler”, “odunlar” “alçak zorbalar”, “soysuzlar”, “Kahrolasılar”, “yalancılar”

Konunun kuran ile uzaktan yakindan alakasi yok ama yukardaki iletilerdede evrim ile alakasi yoktu. Berguzar okusun bu yaziyi! :lol:

Sitelerde Paylaş
Tam tersine, kendini rezil eden muslim bu sitede kaliyor. Kufur eden ateistler atilmakla tehdit ediliyor.

Kendini rezil eden müslüman atılsın siteden, küfür eden kalsın, anlamı budur bu cümlenin....

Ayni sey oldugunu kim soyledi berguzar hanim? Yukardaki cumlede iki tane kume var. Birisi kendini rezil eden muslim, digeride kufur eden ateist. Dikkat edersen aralarinda nokta var. Bu sitede sacma yazilar yazan muslim siteden atilmiyor, cunku pirim yapiyor bu sitede.

Kosovali adli arkadasin kac defa uyelik alip hicbir ses cikartilmasindan belli olmuyor mu? Haci kendi agziyla itiraf etti, Kosovali bize lazimdir dedi! Daha ne diyeyim! :lol:

Kosovalı niye lazım bu foruma hepimiz biliyoruz, çünkü kuranı yeteri kadar kendine rehber edinemediği için ve duygusal davranarak bazen konuları bulandırdığı için işte gördünümzü müslümcükler bu kadardır demek için lazımdır. Sen de bundan yana tavır almalısın ama şaşılacak şey almıyorsun!!!

Psikoanaliz yapacagina yukardaki yazilari oku bakalim berguzar hanim? Evrim hangi alintida ya da yazida gecmis? Evrimle yatip evrimle kalkiyorsun sen herhalde ha? Anibalin bahsettigi gorunmeyen bir Tanri argumani hakkinda, evrim ile uzaktan yakindan alakasi yok! Anibal adini gorenler, evrime camur atmakla gorevli herhalde bu forumda! :lol:

Benimle emir cümlesi kurarak konuşmayacaksın.

Güçlünün güçsüzü ezmesini doğru bulduğun için ve kosovalının senin güvenlik görevlisi maaşın buna yetermi ha ha ha diyerek tepki verdiğin için evrimi konu ettik buraya.

Hani baskın genler zayıf genleri eziyordu ya, unuttun mu?

anibal Tanrı argümanını efendi gibi vereydi, ne demek sen şu çocuğun az evvelde ananı vs.

Tamam bizim kutsalımız sizin kutsalınız olmayabilir ama kişi direk hedef seçilmiş ve olaya annesi karıştırılmış ne bekliyorsun daha.

O halde kuran icin hayvandan daha asagidir diyebilir miyiz?

“yabani eşek'ler”, “pislikler”, “susamış develer”, “dilini sarkıtıp soluyan köpekler”, “geberesiciler”, “reziller”, “sapıklar”, “kof kütükler”, “odunlar” “alçak zorbalar”, “soysuzlar”, “Kahrolasılar”, “yalancılar”

Konunun kuran ile uzaktan yakindan alakasi yok ama yukardaki iletilerdede evrim ile alakasi yoktu. Berguzar okusun bu yaziyi! :lol:

Kurana diyemezsin, kuranın bu tiplemelerine iyi bakarsan anlarsın, önce kendinden başla istersen....

Kimsin nesin bilmem, lafım da şahsına değil, insana insan gibi bakamayan duruşuna, düşüncene...

Sitelerde Paylaş
Kosovalı niye lazım bu foruma hepimiz biliyoruz, çünkü kuranı yeteri kadar kendine rehber edinemediği için ve duygusal davranarak bazen konuları bulandırdığı için işte gördünümzü müslümcükler bu kadardır demek için lazımdır.

Ne rehberi yahu? Kuranin nasil bir rehber oldugunu yukardaki iletimde gosterdim. Ayrica tebrik ederim tamda Hacinin tespitini yazmissin. Anlama kapasiten karsisinda sasiyorum dogrusu!

Benimle emir cümlesi kurarak konuşmayacaksın.

Güçlünün güçsüzü ezmesini doğru bulduğun için ve kosovalının senin güvenlik görevlisi maaşın buna yetermi ha ha ha diyerek tepki verdiğin için evrimi konu ettik buraya.

Hani baskın genler zayıf genleri eziyordu ya, unuttun mu?

Ilk ileti sadece bir espiri idi. Yazilarin icinden evrim kuramina atif yapmak icin cikacak anlamlari buluyorsunda, espiri niteligindeki anlamlari goremiyor musun? Senin kalbin mohorlu mu? :lol:

Sitelerde Paylaş
Daha öncede belirttim foruma 16 yaş sınırlaması gelsin.

Yoksa forumun seviyesi hep bu düzeyde kalacak.

Forumun seviyesi demisken, bir jeologun seviyesi aklima geldi;

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=7805&st=140

-Dangalak herif

-Bre cahil

-Zir cahil

-Ulan salak

-Mal herif

-Ukala herif

-Kara cahil

-Rezil herif

-Kafasiz

-Geri zekali ateist

-Aptal herif

-Hadi yaylan

-Salak adam

16 Yas siniri gercekten sart oldu! :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...