Jump to content

Trafik kazaları

Recommended Posts

Sabah gazetesi veya myneti takip ediyorum an be an..Gündem bu şekilde..

13:03 Kuşadası'nda trafik kazası: 2 ölü

12:21 Niğde'de trafik kazası: 2 ölü, 3 yaralı

12:09 Cumhurbaşkanı Gül İstanbul'a doğru yola çıktı

11:39 Çanakkale'de 36 kaçak yakalandı

10:58 Kastamonu'da trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı

10:33 İzmir'de trafik kazaları: 2 ölü, 1 yaralı

09:46 Antalya'da otomobil kanala yuvarlandı: 1 ölü

09:43 Konya'da tır ile kamyon çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı

09:41 Karayollarında durum

09:39 Çanakkale'de trafik kazaları: 1 ölü, 1 yaralı

09:15 Adana'da trafik kazası: 3 ölü, 7 yaralı

06:55 Ümraniye'de cinayet: 1'i kadın 2 ölü

00:41 Annesini av tüfeği ile vurarak öldürdü

00:40 Bodrum'da denize giren İngiliz turist boğuldu

Sitelerde Paylaş

活动主题:健康863网注册用户在本站建立博客,并且在博客中以组图的形式(不少于4张)上传自己的原创图片,配发图片说明,讲述一个关于健康的图片故事,或阐述自己的健康观念。

Sitelerde Paylaş

活动主题:健康863网注册用户在本站建立博客,并且在博客中以组图的形式(不少于4张)上传自己的原创图片,配发图片说明,讲述一个关于健康的图片故事,或阐述自己的健康观念。

Haklisin chan, sana katiliyorum :lol:

tarihinde kutsalyaratik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Millet ben Chan ne yazmis gercekten merak ettim ve online tercuman sayesinde ingilizceye cevirdim. Bakin ne yazmis:

Topic: Health Network 863 registered users in this site Setting up a blog, and blog in the form of the AP (not less than four) to upload their own original picture with the picture that about a picture on the health of Stories, or on their own health concepts.

Bu ne demek yani? Baslikla ne alaka yani Chan ? Konuyu sulandirma yaaa.

Sitelerde Paylaş

Ya isin ilginc yani, yurtdisinda yasayan bilhassa turkiye ve ortadogudan gelenlerin Avrupada araba kullanmalari. Adamlar Avrupada ehliyet almalarina ragmen hala bizim oralarda yada herhangi bir ortadogu ulkesinde suruculer gibi davraniyorlar. Isiksiz donel kavsaklara paldir kuldur dalmalari, yolun en ortasindan gitmeleri, yayalari insan yerine koymamalari, bisikletli suruculeri umursamamalari, park yasagi olan yere park edip park gorevlisi ile kavga etmeleri Yani daha bursuru sey, bunlari aynen yapiyorlar, sanki genlerinde ozel bir trafik geni var. Bana bisey olmaz, ya benim arabamin frenleri kazzik gibi, benim arabam BMW yaaaa bana bisey olmaz gibi abuk sabuk dusuncelerin trafik kazalrinin ikinci buyuk nedeni oldugunuda saniyorum.

Sitelerde Paylaş

Health Network 863 registered users in this site Setting up a blog, and blog in the form of the AP (not less than four) to upload their own original picture with the picture that about a picture on the health of Stories, or on their own health concepts.

Sağlık Ağı 863 kayıtlı kullanıcı olan sitede ,Kişilerin orjinal resmi olan Resimli Sağlık hikayeleri bir resim olan ve sağlıkla ilgili düşünceleri hakkında AP formunda blog(4'ten az değil) kuruluyor..

Böyle birşey :D

Çinli'nin ingilizcesi de baya garip..Ya da benimki..

Sitelerde Paylaş
Kuran'da trafik kuralları düzenlenmediği için müslümler kazalara kurban gidiyorlar.

Elin gavurunun uydurduğu kurallara uyacak değil ya benim müslüman amcam...

sen musluman olmayan toplumlarin hic araba kazasi yapmadigini mi zannediyorsun? cok cahilsin behe..

Sitelerde Paylaş

Chan:

Bunu sağdan sola doğru mu, yoksa soldan sağa doğru mu okuyacağız..

Tersinden okuyup yanlış anlamak istemiyorum.

Sitelerde Paylaş

merhaba

ben hayatımın bir parçası olması dolaysıyla çanakkaleye hemen her hafta gidiyorum

yolda radar uygulaması var.en ummadığın anda çek sağa radara yakalandın 270 ytl ceza

şimdi biz gide gele radar sisteminin kurulduğu bölgeleri teşhis ettik.hiç bir yere kaçamayacağın ve

mecburen durdulacağın alanlar.şimdi biz kaşarlandığımızdan yani denetimi farkettiğimizden dolayı

yol üzerindeki karşı yönden gelen araçlara radar uygulaması olduğu yönünde sinyal veriyoruz.

onlarda bize.

benim öğrenmek istediğim ayrıntılar şunlar

1 bu uygulamalarda gördüğüm kadarıyla üzeri bezle örtülü ve araba teybi

boyutunda bir cihaz ve salça kutusu boyutunda bir anten mevcut lnb boyutunda

bu cihaz gelen ve giden araç ayrımı yapa bilyormu.çünkü biz ters yönde giden araçları uyaryoruz

bu hız limiti tespiti sadece bir yöne mahsussa boşuna kimseyi uyarmayalım

2.ben bunu daha suçun işlenmediği mahale gelinceye kadar tespit edecek bir sensör yapıp bunu

kullanırsam bu suçmudur

bilgili arkadaşların cevap vermesini rica ederim

bir internet kullanıcısı

Sitelerde Paylaş

Sizi gidi cahil ateistler sizi. Bilmezmisiniz ki çok tutan bir kitabın yeni baskıları yapılır. Siz sadece 114 tane sure olduğunu biliyorsunuz. Doğrudur ama sadece ''Kuran- ı Kerim 1 Arap Çakalı Arabistan'da'' adlı kitapta 114 sure vardır.

Oysa literatürü takip etseydiniz ''Kuran'ı Kerim 6 Arap Çakalı Sağlıklı Hayat'' adlı kitabı (sure 852-966 arası) görmüş olurdunuz. Üstelik teknolojinin gerisinde kalmamış ve E-Kitap olarak yayınlanmıştır. Chan'da bu kitaptan bahseder.

Üstelik yapılan tercümeler de yanlış . Çünkü bu kitaptaki bir cümleyi başka bir dile çevirirseniz anlamını ve ahengini kaybeder. Doğrusu şöyle olacaktı;

E-sağlık suresi (863)

''benim sitemde kayıtlı bulunan kullarım, daha sağlıklı olmanız için 4 resimle birlikte (enaz 4- neden 4 olduğunu 1.ci kitabımda anlatmıştım, hani 4 karı hikayesi var ya) AP (Allah's Picture) boyutunda gönderinizki size uygun yeni namaz haraketlerini anlatayım, Allah işinizi kolaylaştırıcıdır, bağışlayıcıdır.''

Saygılarımla,

Sitelerde Paylaş

Her yıl trafik kazalarında on bin insanımız hayatını kaybediyor. Kurtuluş Savaşı'ndaki şehit sayısı on bin. Çarpıcı bir örnek. Bu kaybın azalması için ise çözüm yolları çok basit; insanlarımız trafik kurallarına uymalı ( basit ama temel şart ) ve yollar düzgün yapılmalı. Bu ağır kaybı azaltmamız ve gelişmiş ülkelerdeki düşük seviyelere çekmemiz için iki temel husus çok önemli.

tarihinde Nuh tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...