Jump to content

türkiye nin %99 u müslüman palavrası

Recommended Posts

türkiyenin %99 u nun neresi müslüman ya atın da bu kadar yapmayın. yada hiç mi çıkmıyorsunuz çarşıya pazara. şahsen benim bulunduğum yerde gözlediğim bir müslümana göre kıçı başı açık, sakallaarı islamla alakalı olmayan tipler mevcut

ve heryer bunlardan size soruyorum bunlar müslüman mı

hani nerde namaz oruç zekat hac bunları yapan müslüman sanıyorum ve bunları yapan yok camiler de ölmeye yakın cehennemden korktuğu için gelen bir avuç yaşlı. ve anne baba baskısı ile başı kapalı kıçı memesi açık tipler veya yaptığı zina sayısını bile unutmuş anne baba komşu baskısı ile müslümanım diyen tipler.

ve en önemlisi çıkarları için islamı kullanan tipler müslümancılar.

bunlara rağmen türkiyenin %99 u müslüman. yemişim o müslümanlığı ben

laflar düzensiz ve çoooook eksik oldu. gerisini siz tamamlayın acele yazdım. ve ne demek istediğim anlaşıldı. o kadar da roman gibi yazmama gerek yok. yaz diyen var sa yazmam zaten . o kadar usta öğretici değilim.

tarihinde serdar2008 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 65
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Mantıklı öğretisi olmayan veya akilane bir çerçeveye oturtulamayan her doktrin desteğini kaybetmeye mahkumdur....Buna İslam-Hristiyanlık-Yahudilik-Pagan dinler de dahil...

eşeklik bakidir ama bunu asla ihmal etme. ben ce bu dinler epey bi giderler. musevilik ve hristiyanlık yakın gibi çöküşü ama islam daha fazla gider.

Sitelerde Paylaş
eşeklik bakidir ama bunu asla ihmal etme. ben ce bu dinler epey bi giderler. musevilik ve hristiyanlık yakın gibi çöküşü ama islam daha fazla gider.

Ben bunu özellikle de Hristiyanların önüne geçilemez bilinçlenmelerine bağlıyorum..Yahudilik de aynı İslam gibi sürüp gidecek gibi duruyor...

Konuştuğum her insan " bana ne dersen de ben gene de inanıyorum arkadaş" diyor ki asla bitmeyecek..

Sitelerde Paylaş

" Ben müslümanım " Diyen herkes müslümandır. Kimsenin imanının derecesini ölçmek bize düşmez. Sizin o etrafta gördüğünüz, " bunlar müslüman olamaz " dediğiniz kişiler, Allah katında belki bir imamdan daha üst mertebededir. Kısacası Türkiye'nin %99'u müslümandır çünkü " ben müslümanım " diyen herkes müslümandır.

Sitelerde Paylaş

ben müslümanım diyen herkes müslümandır..fakat bu yüzde 99 rakamının gerçeği yansıtmadığı düşünsesindeyim.dinden çıkmak için illede inkar etmek gerekmez..ben müslümanım diyerek Allah ın emirlerinin dışına çıkan insanda farkında olmadan dinden çıkmıştır.

Sitelerde Paylaş
" Ben müslümanım " Diyen herkes müslümandır. Kimsenin imanının derecesini ölçmek bize düşmez. Sizin o etrafta gördüğünüz, " bunlar müslüman olamaz " dediğiniz kişiler, Allah katında belki bir imamdan daha üst mertebededir. Kısacası Türkiye'nin %99'u müslümandır çünkü " ben müslümanım " diyen herkes müslümandır.

Peki Aleviler ne olacak?

Yüzbinlerce ateist ne olacak?

Sayıları giderek artan Budistler ne olacak?

Türkiye'de kendisine sorunca doğruyu söyleyecek Müslüman oranı bence yüzde 50'den biraz fazladır. Belki yüzde 60'dır.

Sitelerde Paylaş

Aleviler de müslümandır. Diğer %1'lik kesimi ise gayrimüslim ve ateist kesim oluşturur. Şu bir gerçek, ateist olduğu halde nüfus cüzdanında müslüman yazan bir kesim var. Lakin bu kesimin de çok kalabalık olmadığı aşikardır. Yani siz deyin %2 müslüman değil. Türkiye'deki gayrimüslim ve ateist nüfus için %2 oranını geçmek çok zorlama olur.

tarihinde Nuh tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bizim kadar ozenti bir toplum, ABD ve Avrupada ateizm populer hale geldigi zaman bundan etkilenecektir bence..

Sitelerde Paylaş

Ateislerin oranı fazla değildir tahminen 10% - 20 % arası ancak sadece lafda müslüman olanların sayısı çok fazladır namaz kılmaz oruçuda herkez tutuyor diye tutar.Eğer gerçekden ahiret olsaydı çoğu Cehenneme giderdi Namaz kılmayanın müslüman sayıldığı konusunda alimlerin görüşleri farklı çoğu Alime göre bu kişi imansız ölür.

Sitelerde Paylaş
Ateislerin oranı fazla değildir tahminen 10% - 20 % arası ancak sadece lafda müslüman olanların sayısı çok fazladır namaz kılmaz oruçuda herkez tutuyor diye tutar.Eğer gerçekden ahiret olsaydı çoğu Cehenneme giderdi Namaz kılmayanın müslüman sayıldığı konusunda alimlerin görüşleri farklı çoğu Alime göre bu kişi imansız ölür.

Egerki namazin tarifini kuranda bulursan , bu namaz kilmayanlari cehenneme göndermekte hakisin

Sitelerde Paylaş

Nuh tamam Müslüman değilim ancak İslam hakkında bilgi sahibim var Müslümanlık zamanında epey hoca dinledim kitap okudum Namaz islamda herşeyden önemlidir hayatında hiç namaz kılmayanın cennete gitmesini beklemiyorsun herhalde o şarhoş adamda namaz kılıyordur eminim.

Sitelerde Paylaş

Aleviler nasıl Müslüman?

Müslüman kökenli bile değiller...

Adamlar kendilerini İslam'dan kabul etmiyor.

Daha ne bekliyorsunuz?

Benim adım Ahmet diyor adam.. Yok senin adım Ahmet değil, Mehmet diyorsunuz.

Kendilerinde daha iyi mi bileceksiniz..

Namaz kılmazlar.

Oruç tutmazlar..

Hacca gitmezler..

Kur'an değişmiştir derler..

Ve hala Müslüman'lar ha...

Siz kafayı yemişsiniz..

HACI

Sitelerde Paylaş

ülkedeki fuhuş sektörü milyar dolarlarla ifade ediliyor..

kuranda zina haram ama hepimiz müslümanız elhamdülillah..

sudan çok neredeyse içki tüketiyoruz ama lafa gelince elhamdulillah müslümanız..

sahiller bikinili bayanlarla dolup taşıyor, camiler cumalar hariç hocalar sinek avlıyor..

elhamdulillah müslümanız..

yersek..

Sitelerde Paylaş

" Aleviler müslüman kökenli değiller " sözünüzü açıklayın. Alevilik Türkiye'de Sünnilik'ten sonra en fazla nüfusu olan İslam'i mezheptir. Hristyanlık mezhebi değil Alevilik, İslam'i mezhep. İslam olmasaydı, Alevilik olur muydu?. Hayır. Buna rağmen nasıl olurda "Alevilik İslam'i kökenli değildir" Dersiniz, aklım almıyor.

Sitelerde Paylaş

cocukken kulaktan kulaga oyunu vardi ilk bastakinin söyledigi sondakinin söyledigi ile %99 tutmazdi , simdi bu tekkeler , türbeler .... bilmem neler islamin kulaktan kulaga oyununun parcalarini olusturuyorlar ,peygamber bile bu oyunun bir parcasi , en sonda kim var halk var , haliyle Allah var ise ve birsey dediye halk kesinlikle bunu götünden anlayacaktir , oysaki kaldir Allah ile aradaki herseyi (peygamber dahil) ne diyecekse desin , herkes onu duyar zaaten merak etmeyin , gelelim alevilere , onlar islami islerine geldigi gibi yorumlamis bir kisim , mum söndü , cem evi etrafindaki pervane (gözcü) , ayinde herkese raki kapagi ile icki dagitimi , oohhh . kafalar mayisinca da kimbilir neler (yine bir temel insan ihtiyacinin giderilmesi baska bir sekilde karsimiza cikti , hersey okadar karmasik gibi görünüp okadar basit aciklanabiliyorki)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...