Jump to content

ATEİZM- İHLAS SÜRESİ,FELAK VE NAS SÜRESİ

Recommended Posts

• İleti 79
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sizin içinizde ölmüş ölmüş çoktan..Cenazesi kaldırıldı..

senin geleceğin ölmüş daha neyden bahsediyosun kapakları takmaya ölümün kadar mesafe kaldı :crazy:

pamuğu tıkadılarmı güle güle herakles :crazy:

tarihinde michaelscoffield tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
senin geleceğin ölmüş daha neyden bahsediyosun kapakları takmaya ölümün kadar mesafe kaldı :crazy:

ölümden niye bu kadar cok korkuyorusnuz? karanlikda islak calar gibi bir haliniz var.

canlilar dogar büyür ölür. her ateist bu dogal olayin bilincindedir. degil pamuk kacik cakilsa faydasi yok. o halde bu korku niye?

ateistler ölümden niye korksunki? cennet sevdasi yok cehennem korkusu yok.

senin ayagin kayarda siratdan bir yuvarlanirsan asagiya.............................. :crazy:

Sitelerde Paylaş

Götüne birşey tıkayacaklar diye ne kadar mutlusun.Yani illa ki ölmeyi bekleme götüne birşey tıkanması için :D

Ben vasiyetim gereği cesedimi organ bağışından sonra yaktıracağım.Hiç bir imam pamuk tıkayamıcak bana ama sizin ölüler biraz ipnemsi gidiyor öbür tarafa :lol:

tarihinde euclid tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Götüne birşey tıkayacaklar diye ne kadar mutlusun.Yani illa ki ölmeyi bekleme götüne birşey tıkanması için :D

Ben vasiyetim gereği cesedimi organ bağışından sonra yaktıracağım.Hiç bir imam pamuk tıkayamıcak bana ama sizin ölüler biraz ipnemsi gidiyor öbür tarafa :lol:

yaktırtsanda kaçamazsın tıktırtsanda kaçamazsın Allahdan.sadece cansız bedenin yanar ruhun layık olduğu yere çoktan varmışdır bile.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Sevgili Herakles,güzel bilgi dolu yazılarını okumaktan haz duyduklarımdan biride sensin.

Ellerine sağlık.

Şu dini konularda yazı yazmayayım diyorum ama,gerçek Tanrı yaz Tolonbey yaz DİYOR.

Bunların taptığı Ben deyil, Kureyş kabilesinin EL-İLAHIDIR.

Sen BENİ anlatmazsan,bunlar hep ona tapacaklar, yaz Tolonbey ,yaz diyor.

Bu tip müslümanların yüzünden zatan ,ATAİZM gittikce güç kazanmaktadır.

Erzurumlu İrbam Hakkı marifetname adlı kitabında 1700 yıllarında dıyorki USUNU ÇALİŞTIRMAYAN müslüman , DİNE din düşmanlarından çok daha fazla ZARAR verir.

Eyyyyyyyy YÜCEGÜÇ anlatıyım senı.

Hemşerim ,AŞIRI zampara,pırofosor Yaşşar Nörü Öztürk CAHAL müslümanları uyarıyor.

Eyyyyyyyyyy müslümanlar sizi Allahla kandırıyorlar.

Bu nedenle Allahla kandırılanlar kitabını vahıt geçirmeden ohuyun.

Daha ilk sayfada ağzınız açık kalacaktır.

Dergaha devam giden bir babanın 1,5 yaşındaki kızını dergahta gelin gibi süsleyip Allah için yatırıp başını keserek kurban ettiyini bir başka babanında mağaraya götürdüyü 3 yaşındaki oğlunuda mağarada başını keserek Allaha kurban ettiyini yazıyor.

.Bunları bu yola yönlerdirenlerde tarikatların şeyhlarıdır.

Bunları yetiştirip diploma veren okullarsa ilahiyat okullarından başkası olamaz.

Olmamasıda gerekir.

Tabiki emniyet güçlerimiz tüm sucluları yakalamış tC mahkemeleride bunları içeri tıkmıştır.

Amaaaaaaaa,çocuklar kafaları kesilerek öldürülmüştür.

Onlar geri gelmemiştir , Nedense ,böyle vahşet dolu beyinsizce olaylar,genelde güneydoğuda olmaktadır.

Bunlari bu hale getiren kurum ve kuruluşlar %100 eminimki aynı yolda ınsanları zehirlemeye devam etmektedir.

6 bakanlığın toplam bütcesi kadar bütcesi olan diyanet , nedense halkımıza bir türlü gerçekleri verememekte,anlatamamakta ,DEGAHLAR , TEKKELER insanlarımızı ZEHİRLEMEKTE büyük yol almaktadırlar.

24 yaşında Askerliyini yapmış genç, karısına diyorki,bak ben erkek çocuk istiyorum, karnındaki çocuğu kız olarak doğurma.Cocuk kız doğar.Genç Alıyor Kılaşnikof tüfeyini,sandiğa saklanan karısının üstüne tüm kursunları boşaltıyor.

Peki bu insan okula gitmedimi?Camiye gitmedimi?

Okul veya cami çocuğun erkek veya kız olacağına ananın karar veremeyeceyi yönünde hiç bilgi verilmedimi bu insana?

Nedir bu kız düşmanlığı hala.

İnsanlarımızı kim böyle vahşet afyonuyla afyonluyor.

Camilerde ,sabah Ali,övlen Ömer ,ilkindi Ebubekir,akşam Osman ne bitti ne tükendi,dinleye dinleye usandık artık kabak tadı verdiler vallaaa,yalan dinlemektense hak artık camilerde uykuyu tercih ediyor...

Yaşam için birşey yok bu adamlarda.

İşleri güçleri etrafa KİN ve cahallık yaymadır.

Akşam çölden sabah BEDEVİDEN,övlen deveden.

Şimdi ,Yaşar Nurinin parmak bastığı , Allahla , gerçek Tanrının arasındaki FARKA bakalım.

Gerçek Tanrı ne yapmışsa YARATMİŞSA genele yapmıştır yaratmiştir.

Gerçek Tanrinin özele özel işlem yapması düşünülemez.Onun yaptığı herşey genel içindir.

O ne kimseyle konuşmuştuır nede kimseyi kimseyle konuşturmuştur.

Onun sırları( bilgileri ) yarattıklarında saklıdır.

Onları kım arar incelerse geceyi gündüze katarak,YARADILIŞIN ,YAŞAMIN SIRLARINA çalişip cabaladıkları oranda ererler.

Batilı insanlar,bunun farkına yüzyıllar önce vardıklarından olacak,tabiattaki canlı ve cansızları sıkı bır şekilde ARAŞTIRMAKTALAR,bitmek tükenmek bilmeyen denemeler yapmaktadırlar ,Bundan dolayıda bu insanlar YARADANIN pekçok saklı sırlarına ermişler ve bugün dünyayı bu sırlar sayasında,batılılar MODERN ARAÇ ve GEREÇLERLE DONATMIŞLARDIR.

Müslümanlarsa işlerini HALA DUALARLA Allah sandığına duaları çeşitlendirerek yaptırmaya çalışmakta , çalışmakta çalışmaktadırlar.

Tabiki sıfır elde gene sıfır.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

ben taa ilk üye olduğumda size tavsiye etmiştim " sizin bir kitaba ihtiyacınız var" diye :) bak nasılda sözüme geldiniz.

ama çok şeylere katlanıp çok çaba sarfetmeniz gerekebilir. Hepinizin ortak düşünceleri olmalı. bakın size bediüzzamanın uhuvvet risalesinden sadece bir kaç örnek vereyim üç adet 1 ayrı ayrı olunca 3 kuvvetinde olur fakat aynı safta birbirlerine destek olunca yüzonbir kuvvetindedir. işte bunun gibi uhuvvet risalesine bir göz atın derim. Düşman dediğin azıcık dişe tırnağa dokunmalı dimi ama :) eşit şartlarda savaşmalıyız. yoksa grurumuz incinir :)

Sitelerde Paylaş

Ateizm beled(belde) süresi,

1-Bu beldeye yemin olsun,

2-Gireceksin o beldeye

3-Sallayana ve dogma üretene yemin olsun

4-İnsanı işkembeden sallayacak şekilde yarattık,

5-Sanıyor ki sürekli sallayabilecek kadar başıboş,

6-Harcadığımın hesabı yok diyor,

7-Kimse görmez mi sanıyor?

8-Vardır iki gözü,

9-Bir dili ve iki dudağı,

10-Gösterdik iki yolu,

11-Ama doğruyu seçemedi,

12-Bilir misin nedir doğru yol,

13-Hurafelere sapmamaktır,

14-Dogmalara saplanmamaktır,

15-Zordakilere yardım etmektir,

15-Yahut bir yoksula imkanlar sağlamaktır,

16-Sonra birbirine bilimsel metodları önermek,ve yapacağı işlerin bilimsel olmasını önermektir.

17-İşte budur bereketli olanlar,

18-Ortaya konan somut verileri görmezden gelenlere gelince,

19-Bunlar bataklığa saplanacaktır,

Sitelerde Paylaş
Ateizm Karia/şaşkınlık süresi

1-Şaşkınlık

2-Nedir şaşkınlık

3-Sana şaşkınlığın ne olduğunu anlatayım

4-O zaman bilgi kirliliği etrafta yayılacak

5-Gerçek bilginin üstüne basılacak

6- O zaman gerçekleri savunan kişi

7-Adalet ve mutluluk arayışı içindedir

8-Bilgi kirleten çirkeflik yapana gelince

9-O cehalet bataklığında

10-Cehalet bataklığı ise

11-Onu nefrete sürükleyecek..

senin adına üzüldüm bu şaklabanlıkları yaptıgın için

umarım gerçege dönersin.

Kimsenin kimseye fayda vermediği gün umarım salihlerden oluruz.

ALLAH VARDIR.

Luuu

Sitelerde Paylaş
senin adına üzüldüm bu şaklabanlıkları yaptıgın için

umarım gerçege dönersin.

Kimsenin kimseye fayda vermediği gün umarım salihlerden oluruz.

ALLAH VARDIR.

Luuu

Luu, Kuran'ın benzerinin yazılamaz olduğu iddiası çürük bir iddiadır,Keza yazdıklarımı görürsen bunun çok basit olduğu bellidir.Ayrıca benim yazdıklarım sizin kutsal metninizden daha öğretici olacaktır.Bence, Muhammed benim yazdığımın benzerini yazamaz,tüm cinleri toplasa meyhanelerden tekel bayilerinden yine yazamaz.

Umarım sen gerçeği ve realiteyi görebilen akıl ve mantık sahibi bireylerden olursun.

tarihinde herakles79 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Luu, Kuran'ın benzerinin yazılamaz olduğu iddiası çürük bir iddiadır,Keza yazdıklarımı görürsen bunun çok basit olduğu bellidir.Ayrıca benim yazdıklarım sizin kutsal metninizden daha öğretici olacaktır.Bence, Muhammed benim yazdığımın benzerini yazamaz,tüm cinleri toplasa meyhanelerden tekel bayilerinden yine yazamaz.

Umarım sen gerçeği ve realiteyi görebilen akıl ve mantık sahibi bireylerden olursun.

kuranda 1400 yıl sonra olacak olaylar haber verilmiştir örnek iran ırak savaşı kuyruklu yıldızların çıkması fıratın suyunun kesilmesi vs vs sizde yazdığınız kuranda gelecekten haber verebilirmisiniz ?

Sitelerde Paylaş
kuranda 1400 yıl sonra olacak olaylar haber verilmiştir örnek iran ırak savaşı kuyruklu yıldızların çıkması fıratın suyunun kesilmesi vs vs sizde yazdığınız kuranda gelecekten haber verebilirmisiniz ?

Uçuk iddialar seninkisi.

iran ırak savaşı Süre ayet?

kuyruklu yıldızların çıkması Süre ayet?

fıratın suyunun kesilmesi Süre ayet?

Öncelikle bunları bir cevapla bakalım.

Gelelim benim yazacağım Kuran'a, ben kehanette bulunmayacağım KAHİN değilim,

Geleceğe dair ancak bilimsel gözlemlerle birşeyler sunabiliriz.Bu kehanet olmayacaktır.

Sitelerde Paylaş

Bunlar düzmece de,hadi varsayalım bunları gerçekten haber vermiş.

Fıratın suyunun çekilmesi ne büyük hadisedir ! , iran ırak savaşı 1-2. dünya savaşlarının yanında çatışma kalır..

Tanrıdan beklerdik ki ,insanlığın hayatını değiştiren elektrikten bahsetsin,asrın vebası aids'den bahsetsin,milyonları öldüren grip virisünden eboladan,domuz gribinden,kuş gribinden bahsetsin.Nüfus planlaması yapılmassa doğal hayat dengesinin bozulacağından toplu bir felakete gidileceğinden bahsetsin.

Oysa o , harıl harıl koşan atlara,develere,zeytine,incire falan yemin etmekle meşgul.

İncir çekirdeğini doldurmayacak hadiseler yani.

tarihinde cantona tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Uçuk iddialar seninkisi.

iran ırak savaşı Süre ayet?

kuyruklu yıldızların çıkması Süre ayet?

fıratın suyunun kesilmesi Süre ayet?

Öncelikle bunları bir cevapla bakalım.

Gelelim benim yazacağım Kuran'a, ben kehanette bulunmayacağım KAHİN değilim,

Geleceğe dair ancak bilimsel gözlemlerle birşeyler sunabiliriz.Bu kehanet olmayacaktır.

bunlar hadis-i şerif yanlışlıkla ayet yazmışım ama sonuçta 1400 yıl önce allahın izniyle peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) söylemiştir önemli olan gerçekleşmeden 1400 yıl önce haber verilmemiş mi bu büyü mü sizce yoksa allahın peygamberine verdiği büyük bir mucize mi ?

Sitelerde Paylaş
bunlar hadis-i şerif yanlışlıkla ayet yazmışım ama sonuçta 1400 yıl önce allahın izniyle peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) söylemiştir önemli olan gerçekleşmeden 1400 yıl önce haber verilmemiş mi bu büyü mü sizce yoksa allahın peygamberine verdiği büyük bir mucize mi ?

Ben Kuran yazıcam,hakkımda benim söylediğimi iddia edilen hadisler yumurtlanabilir dikkat edin :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...