Jump to content

ÖNEMLİ BİR ÖNERİ

Recommended Posts

Adminlerim buda ney boyle!

Ateist forum bolumune giriyorum ve bakiyorum ki 3 tane subforum var?!

MISAFIR DEFTERI bolumu bos durumda su anda. Bu sub forumlardan 2 tanesini oraya tasiyabilirsiniz.

Kurallar & Duyurular bolumunu, MISAFIR DEFTERI ile degistireceksiniz.

Sonra Kurallar & Duyurular bolumune sub forum acacaksiniz,

Kurallar ve duyurular bolumundeki sub forumun adida, ONERILER VE SIKAYETLER.

Bu kadar basit..

Ateistforum bolumunu copluge cevirmeye gerek yok. :lol:

Sitelerde Paylaş
  • 8 years later...

Kurallar ve Duyurular kısmına ileti yazamadım. Yetkim yok sanırım. O nedenle buraya yazıyorum. Öneri, istek veya şikayet amaçlı birşey yok bende.

Caps resimlerin bazen niçin görünmediklerini anlamış bulunuyorum.
Yüklenen resim kaynağı Facebook sayfasında ise, Facebook denetlemesinden geçmemişse 30 gün kadar sonra siliniyor.
Yüklenen resim kaynağı Google+ dan ise Chrome kıllık yapıyor.
Koleksiyon sayfasında veya Topluluk sayfasındaki resmin üzerine sağ tıklayıp "Resim adresini kopyala" yapınca .jpg uzantısını veriyor. Ama böyle yapınca, küçük resim olarak resim adresini alabiliyorsun yalnızca. Oysa resmin gerçek boyutu ile almak istediğim zaman, resmin üzerine sağ tıklayıp tam resim adresini almak istediğimde kıllık yaparak .jpg uzantı kısmını vermiyor, jpg yerine "rw-no" yazan bir kod veriyor. Ve bu "rw-no" sonlu resim adresleri de bir süre sonra Facebook'da ki gibi siliniyor.

Aynı Google+ Firefox tarayıcısında, yüklenen resmin gerçek boyutunu ve adresin sonundaki .jpg uzantısıyla beraber veriyor, kıllık yapmıyor. Oysa Chrome ile Google+ aynı grup şirketleri, daha kolay bir kullanım sunması beklenirdi. Bana ilginç geldi bu farklılık. Chrome'un Google+ performansı daha iyi olması gerekirken Firefox, Chrome'dan daha iyi bir Google+ performansı sunuyor.

tarihinde Engse Hohol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...