Jump to content

Molla kadincagiza sopayla vuruyor

Recommended Posts

taleban-banker-kvinder.jpg

Daha once fotograflarla bu olayi paylasmistim. Bazi muhammedciler resimlerin fotoshop, yada gercegi yansitmadigini iddia etmislerdi..

Simdi ise kapak olsun diye mossad'dan aldigim videoyu paylasiyorum..

patlamis misirlari hazirlayin..gerci video biraz kisa ama yinede guzel :)

izlemek icin tiklayiniz..

http://media.putfile.com/beating-89

ayrica bu muazzam videoyu bilgisayarina indirmek ve ileride youtube'da bir projede kullanmak isteyenler icin rapidshare'e yukledim..

http://rapidshare.com/files/129463387/beating.mpg.html

Sitelerde Paylaş
  • İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

gene ayni konu, sen fotokopi makinasimisin huriyem..?

dayak nedeni ne acaba?

baş kaldırmasından şüphe muhtemelen.evet kesinlikle öyle

duz senin mantikla, soru sorayim ozaman..

bu adam onla konustumu..?

yatagini ayirdimi..?

bence kesin sonuc hayir cikcakki, demekki neymis adam kurana tabi degil..

kime tabi..? Yuce Amerika Cikarlari Maddelerine tabi..!

tarihinde Adonis tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
gerci video biraz kisa ama yinede guzel

Emin misin güzel olduğuna. videoyu görmedim, resimle ilgili diyorum...

Hiç öyle güzele benzemiyor, tam tersi bu çağda bu iğrenç görüntülerin olması iğrendirici

ve bu zihniyeti savunan kadınlar da bir o kadar iğrenç...

Bu arada dehşet içinde olanı biteni izleyen, çocuğun durumu da ayrı bir tartışma konusu,

böyle dayak ve şiddet içinde büyüyen bir çocuktan sağlıklı bir yetişkin oluşabilir mi?

tarihinde mistral tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
dayak nedeni ne acaba?

baş kaldırmasından şüphe muhtemelen.evet kesinlikle öyle

Bu video Afganistan'da Taliban rejimi iktidarda iken gizli bir video kamera ile cekildi.

Kadinin sucu pazar yerinde iken burkasini cikarmis ve saci gorunmus.

Doven kisi de kadinin kocasi filan degil, seriatci Taliban rejiminin ahlak zabitasi.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

yatagini ayirdimi..?

Senin gibileri insan yerine koyup, konusturmak yerine, direk timarhaneye atmak gerekir. Demek önceki uyarilari yapinca, dövme hakkini elde etmis oluyor.

Genellikle, hemen her ailede, en cok sapitan ve kontrol edilmesi gereken kisi erkektir. Bu hormonal bir durumdur. Karisini aldatmasada, disari daha cok cikar, gece gec saatte gelir falan filan. Oysa kadinlar genellikle, hem evin hemde cocuklarin sorumlulugunu aldigi icin, daha bir sadiktir evine.

Böyle durumlarda, sen o ayeti al, kicina sil. Erkegi kim uyaracak, kim yatagini ayiracak ve sonrada dövecek.

Yatak ayirma olayinida, siradan evli bir insan iyi bilirki, erkek yatagini ayiramaz. Bu hormonal bir durumdur. Ama kadin bir sene yatmaz ve adami süründürür, eger isterse. Yatak ayirma ayeti, cok karili ve cariyeli olduklari icin, muhammedin ümmetine mantikli gelmis o zamanlar. Yatagini ayir ve diger karinla yat. Oh ne ala.

Sitelerde Paylaş
Senin gibileri insan yerine koyup, konusturmak yerine, direk timarhaneye atmak gerekir. Demek önceki uyarilari yapinca, dövme hakkini elde etmis oluyor.

Genellikle, hemen her ailede, en cok sapitan ve kontrol edilmesi gereken kisi erkektir. Bu hormonal bir durumdur. Karisini aldatmasada, disari daha cok cikar, gece gec saatte gelir falan filan. Oysa kadinlar genellikle, hem evin hemde cocuklarin sorumlulugunu aldigi icin, daha bir sadiktir evine.

Böyle durumlarda, sen o ayeti al, kicina sil. Erkegi kim uyaracak, kim yatagini ayiracak ve sonrada dövecek.

Yatak ayirma olayinida, siradan evli bir insan iyi bilirki, erkek yatagini ayiramaz. Bu hormonal bir durumdur. Ama kadin bir sene yatmaz ve adami süründürür, eger isterse. Yatak ayirma ayeti, cok karili ve cariyeli olduklari icin, muhammedin ümmetine mantikli gelmis o zamanlar. Yatagini ayir ve diger karinla yat. Oh ne ala.

birdaha benim yazilarimi duzgun oku..

senin gibilerle surekli ugrasacak degilim..!!!

yatagini ayirdimi..?

göriyormusun simdi..?

ayrica yöneticilerden ateistin surekli bu tur laflar kullanmasindan dolayi bir uyari yada uzaklastirma cezasi vermesini istiyorum..

saygilar..

tarihinde Adonis tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
birdaha benim yazilarimi duzgun oku..

senin gibilerle surekli ugrasacak degilim..!!!

Bir daha yazmasini ögren. Bu adam kurana tabi degil cünkü yatagini ayirmamis, uyarmamis diyen sen degilmisin? Esas sen dogru dürüst oku ve ona göre cevap ver. Isine gelmiyorsada, sus.

Sitelerde Paylaş
Bir daha yazmasini ögren. Bu adam kurana tabi degil cünkü yatagini ayirmamis, uyarmamis diyen sen degilmisin? Esas sen dogru dürüst oku ve ona göre cevap ver. Isine gelmiyorsada, sus.

halada anlamadinmi..?

sana kelimeleri heceleyerekten anlatmami istermisin..?

Sitelerde Paylaş

Gözünüze sokulsun ki daha iyi anlayın!!!

Kadınlara yani kendinden güçsüzleri dövdüren bir 'kutsal' kitabınız var!

Sonra da kalkıp kıçınızı yırtın İslam barıştır insanlar yalnış tanıyor diye!

Evet, çok yalnış tanıyoruz! Hala Müslüman olmanın insanlık suçu olduğu kabul edilmiyor!

Sağolasın Sexy Huri (sav)!! Gönderdiğin için!!

Sitelerde Paylaş

Kardeşim aklım almıyor. Nasıl bir kadın çıkıpta İslam'ı savunabilir hala?!

Erkeğe sağladığı sayısız avantajının yanında bile vicdani değerlerle biz erkekler İslam'ı red ederken.

Dövülmeyi, ikinci plana atılmayı, cinsel istismara uğramayı nasıl göz göre göre destekler bir insan?!

Peh...

Sitelerde Paylaş

öncelikle bu adamın yaptıgını hiç onaylamayan siz sonrasında videoyu izlerken patlamış mısırlarınızı hazırlayın demekle içinizde kı çelışkiyi açıkça dışa vurarrak bu yapılan ahlak dışı olaydan haz duyuyorsunuz gıbıme geldi

ve alex ben hala islamı savunuyorum bunu yapan adamın ahlaksızlıgıdır her şeyı kuranla bagdaşlaştıramazsınız

Sitelerde Paylaş
vahsi herifin teki savunmasiz karisini dovuyor

bu adamin yeptigi igrenc birsey

ama bu adamla diger Msulumanlari karsilastirmak sacma olur diye dusunuyorum

sonucta bicogumuzun ailesi ve akrabalari Musluman

molla kadıncağıza vuruyor diye bir başlık

açıp, daha sonra da video güzel, patlamış mısırlarınızı

hazırlayın demenin mantığını çözemedim bir türlü !!!

Uzun zamandan sonra forumda gördüğüm en yüreklice cevaplar, ikinize de teşekkür ediyorum arkadaşlar...

Bu görüntüler ne islamiyetle, ne insanlıkla bağdaşıyor....

Sevgiler...

Sitelerde Paylaş

Hayır, bağdaştırabiliriz!

İslamiyette kadının nasıl bir varlık olarak görüldüğü gayet açık ve net!

İyi ki Sexy Huri (sav) patlamış mısır dedi, konuyu bir kenara bıraktınız bunu konuşuyorsunuz.

Huri'nin o saçma cümlesini geçipte İslami gerçeklere gelin!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...