Jump to content

Molla kadincagiza sopayla vuruyor

Recommended Posts

bakıyorum sinirler gerilmiş iyice

sanırım sıcakların da payı büyük.

neyse, konunun özüne dönecek olursak,

elbette "ben bunu hak ediyorum" diyenler

için söylenecek fazla bir şey yok. "kocam

isterse bana kuma getirebilir" diyen bayanları da

gördük burada. ancak, başlık konusu video,

yıllardır okuma, aydınlanma, itiraz etme hakları

elinden alınmış, nasıl karşı koyacağını bilemeyen,

hiç bir dayanağı olmayan kadınlar. bu insanların

nasıl dayak yediğini ben zevkle izleyemeyeceğim gibi,

siz de patlamış mısırlarınızı hazırlayın diyemem, eğer

iyi niyetle ibret göstermek istiyorsam!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Mesele "çarşı herşeye karşı" misali onun bunun üzerine çullanan bir grup kronik muhalif.

Böyle bir grup varsa ki olmaları benim için sorun değil,herşeye karşı olan birilerinin olması tartışmalara katkı sağlayabilir kendiniz çalıp kendiniz oynamaktan kurtulursunuz.

Her neyse bu grubun tavrını bana mal edip sonra size söylemediğiniz şeyleri mal etmekle suçluyorsunuz beni.

Yani kendi yaptıklarınızla.

burda olmayan OHM nickli üyenin konu ile alakası ne onu neden karıştırdınız?

o da mı size ,konuşmak istemiyorsan yazma be mübarek dedi?Demek herkese aynı şeyi yapıyorsunuz.

Benim bunu beklemem değil de, bu insanları bir gün kazanabileceklerini bekleyen insanlar var ki gerçekten harikalar.

Evet evet...

Ne diyorduk?

Dinler olmasa memleketi ve hatta dünyayı kurtarırdık zannımca.

bu mesajı neden size mal edeyim,herkes için söyledim.

emeği ekmeği ortaya atıp,emek için jop gaz yiyorum demediniz mi?

neden yiyorsunuz o jopu gazı,bu zavallı dindarlar için değil mi?

yoksa sadece kendi geleceğiniz için mi jop yiyorsunuz?

sorun yok bunda,ama kendiniz için yapıyorsanız bunu söylememeniz lazım

benim de çıkıp "yiyosan kendine yiyosun ne söyleyip başkalarından da aynı şeyi bekliyosun" deme hakkım var.

Muameleyi doğru bulup da bile isteye jop yemeye gitmek ilginç gerçekten.

bunun için hayal gücüne gerek yok,bir parçacık zeka yeter.

ne demişsiniz? türbanlılar şeriat istiyorlarsa jopu yemeyi hak ediyorlar

neden jop yiyorlar ? sisteme karşı olduklarından değil mi?

eee siz de karşı olduğunuz için yiyorsunuz.

öyleyse onlara yapılan muameleyi hak sayıyorsanız size yapılanı da saymanız lazım

bu yüzden yediğiniz joplar muameleyi doğru bulup bile isteye yenmiş oluyor.

Ne bu forumda, ne de başka bir yerde ateistliğimi bir üst kimlik olarak gösterdiğime dair en ufak bir şey getiremezsiniz.

iyi de ben böyle bişey demedim ki :)

alıntılayıp üzerine yazı yazdığınız şeyde suçumu aradım,olsa olsa mübarek lafıdır dedim.

size yönelik ne bir ithamım ne de saldırım oldu

aksine rol,şov,sinir bozucu muhalif fln gibi laflarla siz saldırdınız

sonrada ağlamaklı bir üslup ile "hep bana saldırıyolar,hep üzerime gelip beni yapmadığım şeylerle suçluyorlar" diye susmamı istediniz.

susmamı söyleseydiniz zaten susardım neden bu yaygara bu şikayet deyip,susacağımı bildirdim

yine cevap verdiniz.

Biz dayak yerken de dini imanı bütün vatandaşlarımız, ya da 54764356 kuşaktan safkan türkoğlu türk varandaşlarımız orgazmdan orgazma sıçrıyorlar. Bu vatandaşlara ayna tutmam niye size bu kadar battı?

bak bir de terbiyesizleşiyorsun,ben sana ne diyeyim

çırpınıp duruyosun kaç iletidir

kendi sıkıntılarını bana mal edip üzerine bir de bundan rahatsız olup ağlamaya şikayet etmeye başladın

çirkefleştikçe çirkefleştin

sen rahatsız değilsin belli,ama ben karşımda bu kadar düşülmesinden hoşlanmıyorum

bu yüzden senin tutamadığın sözü ben veriyor bir daha sana cevap yazmayacağım diyorum.

Sitelerde Paylaş

o da mı size ,konuşmak istemiyorsan yazma be mübarek dedi?Demek herkese aynı şeyi yapıyorsunuz.

Hayır kendisi tıpkı sizin gibi kafasında yarattığı bir avuç zırva ile kendisini galip ilan etti ve "cevap veremiyor cevap veremiyor" nidaları eşliğinde dili dışarıda, elinde bir tencereyi kapağına vura vura koşuşturdu.

bu mesajı neden size mal edeyim,herkes için söyledim.

emeği ekmeği ortaya atıp,emek için jop gaz yiyorum demediniz mi?

neden yiyorsunuz o jopu gazı,bu zavallı dindarlar için değil mi?

yoksa sadece kendi geleceğiniz için mi jop yiyorsunuz?

sorun yok bunda,ama kendiniz için yapıyorsanız bunu söylememeniz lazım

benim de çıkıp "yiyosan kendine yiyosun ne söyleyip başkalarından da aynı şeyi bekliyosun" deme hakkım var.

Bunun eşanlamlısı:

"Eğer kendiniz için değil toplum için yapıyorsanız, benim de çıkıp "yiyosan kendine yiyosun ne söyleyip başkalarından da aynı şeyi bekliyosun" deme hakkım yoktur." mudur?

bunun için hayal gücüne gerek yok,bir parçacık zeka yeter.

ne demişsiniz? türbanlılar şeriat istiyorlarsa jopu yemeyi hak ediyorlar

neden jop yiyorlar ? sisteme karşı olduklarından değil mi?

eee siz de karşı olduğunuz için yiyorsunuz.

öyleyse onlara yapılan muameleyi hak sayıyorsanız size yapılanı da saymanız lazım

bu yüzden yediğiniz joplar muameleyi doğru bulup bile isteye yenmiş oluyor.

Bakın ben hiç bir şey söylemeden kendi kendinize bir parça zekadan dahi yoksun olduğunuzu söylüyorsunuz. Halbuki ben o bir parça zekaya sahip olduğunuzu ümit ederek açıklamaya devam ediyorum. Hala mağdur kişi gibi davranmayın.

Şeriat devleti isteyip de şeriat devletinde jop yiyen kadın, sisteme karşı olduğu için mi dayak yemektedir? Siz daha en başından hükmü koymuşsunuz. Siz benim türbanla okula giremediği için dayak yiyen insanların dayak yemesinden haz aldığımı zannediyorsunuz. Halbuki ben diyorum ki şeriat için mücadele veren insanların şeriat yasaları tarafından yargılanma haklarına kavuşmalarından haz alıyorum.

Aradaki farkı görebilmek için bir parça zeka kafi...

iyi de ben böyle bişey demedim ki

alıntılayıp üzerine yazı yazdığınız şeyde suçumu aradım,olsa olsa mübarek lafıdır dedim.

size yönelik ne bir ithamım ne de saldırım oldu

aksine rol,şov,sinir bozucu muhalif fln gibi laflarla siz saldırdınız

sonrada ağlamaklı bir üslup ile "hep bana saldırıyolar,hep üzerime gelip beni yapmadığım şeylerle suçluyorlar" diye susmamı istediniz.

susmamı söyleseydiniz zaten susardım neden bu yaygara bu şikayet deyip,susacağımı bildirdim

yine cevap verdiniz.

Zaten bütün yaptığınız bu değil mi? Benim veya bir başkasının ağzından çıkanları "olsa olsa şunu demek istemiştir, dur hele bi giydireyim de görsün" demekten başka bir şey yaptığınız yok.

Bu arada "hep bana saldırıyolar,hep üzerime gelip beni yapmadığım şeylerle suçluyorlar" gibi bir sitemde bulunmadım. Ben genel bir durumdan bahsettim. Sadece benim için geçerli olan bir şey değil. Forumda kimi insanlar sırf tartışmış olmak için tartışıyorlar. Ortaya da boş tenekeden gelen sesler gibi anlamsız gürültüler çıkıyor. Ben bundan şikayetçi oldum. Ama bakıyorum siz e formunuzdasınız ki bu söylediğimi de tırnak içindeki hale getirmeyi başardınız. Bravo...

bak bir de terbiyesizleşiyorsun,ben sana ne diyeyim

çırpınıp duruyosun kaç iletidir

kendi sıkıntılarını bana mal edip üzerine bir de bundan rahatsız olup ağlamaya şikayet etmeye başladın

çirkefleştikçe çirkefleştin

sen rahatsız değilsin belli,ama ben karşımda bu kadar düşülmesinden hoşlanmıyorum

bu yüzden senin tutamadığın sözü ben veriyor bir daha sana cevap yazmayacağım diyorum.

Eğer "battı" kelimesine takıldıysanız sözünü ettiğiniz çirkeflik sizin çirkefliğinizdir. Artık içiniz nasıl bir pislikle kararmışsa "battı" kelimesinden saçma sapan anlamlar çıkarıyorsunuz. Terbiyesizliğin lüzumu yok.

Bu arada benim çırpındığımı ya da karşınızda alçalıp düştüğümü hayal ederek mastürbasyona devam edebilirsiniz. Beni rahatsız etmez.

Not: Mastürbasyon kelimesinden de benzer anlamlar çıkarıp saçmalamayın. Sayenizde cümlelerimizi değil kelimelerimizi seçer olduk. İnsanların fikirlerini ifade etme hakkına bu kadar da tecavüz edilmez. (Tecavüz için bkz: TDK)

Sitelerde Paylaş

Şimdi birşey demek istiyorum. Bir ateist arkadaşım vardı kendini satıyordu . bütün ateistler hayat kadınımı ozaman . bir arkadaşım daha vardı topdu. ozaman şu sonuç çıkıyor kadın ateistler hayat kadını erkekleri topaç

şimdi molla diyorsun kadını dövüyor diyorsun sonrada islamla bağdaştırıyon. Demekki bende ateistleri eşcinselle bağdaştırabilirim.

islam dininde kadına vurulmaz ama o vuruyorsa onun sorunu onun cezasını kendi allaha verecek. o kadına vuruyor diye islamiyet böyledir diyemessin.

Bir ingiliz adam öldürünce bütün ingilizler katilmi oluyor . çok basit ve ucuz karalama . size uyanlar sizden acizya neyse

Sitelerde Paylaş
dini imanı dalağı ile ilgilenmiyorum.

neden dövüyor.

sebeb ne.?

adam kadına kadın adama ne yapmışta ortaya fiziki darp çıkmış..nokta..

Ozaman mollaymış imammış hacıymış demiyeceksiniz. Adamın biri karısını dövüyor diyeceksiniz. Siz müslümanlar ile bağdaştırırsanız bende ateistleri topaçda yaparım hayat kadınıda, maymunda. evrim olayı anladın sen

tarihinde teccol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi birşey demek istiyorum. Bir ateist arkadaşım vardı kendini satıyordu . bütün ateistler hayat kadınımı ozaman . bir arkadaşım daha vardı topdu. ozaman şu sonuç çıkıyor kadın ateistler hayat kadını erkekleri topaç

şimdi molla diyorsun kadını dövüyor diyorsun sonrada islamla bağdaştırıyon. Demekki bende ateistleri eşcinselle bağdaştırabilirim.

islam dininde kadına vurulmaz ama o vuruyorsa onun sorunu onun cezasını kendi allaha verecek. o kadına vuruyor diye islamiyet böyledir diyemessin.

Bir ingiliz adam öldürünce bütün ingilizler katilmi oluyor . çok basit ve ucuz karalama . size uyanlar sizden acizya neyse

dostum,

islam dininde kadına vurulmaz diye bir şey yok. kuranda bile açık bir şekilde dövün -pardon hafifçe dövün- diyor. kuranda yazan bir şey için islam dininde yok demek, bence abes bir yaklaşım oluyor.

biz burada "bakın bakın, bir tane molla kadın dövüyor, demek ki müslümanların alayı kadın dövüyor." demedik. olan bir şeyi bir tek örnek üzerinden göstermek istedik, hepsini gösterebilmek gereğinden çok zaman alırdı, takdir edersin ki. yani ne dayak yiyen kadın bir tane ne de dayak atan adam. ha bu demek değil ki tüm müslümanlar dişisini dövüyor, ancak müslümanların çok büyük bir kesimi kadına şiddet uyguluyor.

bu arada senin atesitlere eşcinsel ya da hayat kadını demeni burada pek sallayacak birilerinin çıkacağını da sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş
Erkeğin bin yıllardır kadını bu kadar ezmesinin ve aşağılamasının altında yatan baskın gerçek şudur, tabi bu benim görüşüm.

Her iki tarafta cinsellikte kadının erkekten çok çok güçlü olduğunu bilir, sebebin büyük çoğunluğu budur

Yüzde yüz katildigim bir görüs

Ozaman mollaymış imammış hacıymış demiyeceksiniz. Adamın biri karısını dövüyor diyeceksiniz. Siz müslümanlar ile bağdaştırırsanız bende ateistleri topaçda yaparım hayat kadınıda, maymunda. evrim olayı anladın sen

bu ne siddet bu celal :) peki söyle diyelim , müslüman adamin biri , kuranin dediklerini yerine getiriyor (uysada uymasada gercegi bu)

Sitelerde Paylaş

o adamin Molla oldugunu nerden anladin ,

afganistanin su anki halini kime borcluyus , insanlar cahilse niye cahil .

30 yildir savas var afganistanda seytana tapan hiristoslar bu memleketi bu hale getirmisler sonrada laf ediyorlar , sende ´sazan gibi arkadan atlyorsun .

ab abd deki insan ve kadin haklarinada bak ,istiyorsan sana siralarim .

Sitelerde Paylaş
dostum,

islam dininde kadına vurulmaz diye bir şey yok. kuranda bile açık bir şekilde dövün -pardon hafifçe dövün- diyor. kuranda yazan bir şey için islam dininde yok demek, bence abes bir yaklaşım oluyor.

biz burada "bakın bakın, bir tane molla kadın dövüyor, demek ki müslümanların alayı kadın dövüyor." demedik. olan bir şeyi bir tek örnek üzerinden göstermek istedik, hepsini gösterebilmek gereğinden çok zaman alırdı, takdir edersin ki. yani ne dayak yiyen kadın bir tane ne de dayak atan adam. ha bu demek değil ki tüm müslümanlar dişisini dövüyor, ancak müslümanların çok büyük bir kesimi kadına şiddet uyguluyor.

bu arada senin atesitlere eşcinsel ya da hayat kadını demeni burada pek sallayacak birilerinin çıkacağını da sanmıyorum.

bak kuranıkerimde kadının nekadar değerli olduğunu allahın bir özelliğininda kadınlara verildiğini kadınların dövülmemesi gerektiğini ama çok aşırıya kaçmadıkça dövmeye izin vermez. Bu insanların doğasında vardır. Bunun konu olarak açılması ve molla diye belirtilmesi bellki müslümanlığı karalamaktır. Molla değilde adamın biri karısını dövdü deseydiniz amacınıza ulaşamazdınız. Yanlış söyledim. Siz kuranıkerimi doğru anlasaydınız inkar değil itaat ederdiniz onun için kuran öncelikle dövmeyi yasaklıyor. ben o sebeple kuranda dövün demez dedim. Madem bilyiorsun bunu konu diye niye açıyorsun.

ancak müslümanların çok büyük bir kesimi kadına şiddet uyguluyor.

müslüman deme erkekler de. kimlik müslümanı ile hakiki müslüman ayrıdır. seninde kimliğinde islam yazar .

siz her şeyi müslümanlardan bilirseniz bende her kötü insanı ateist olarak görürüm demek istedim. yoksa ateist bile olsanız siz düşünce kaldırır sonra yoluma devam eder giderim.

Sitelerde Paylaş
bu ne siddet bu celal :) peki söyle diyelim , müslüman adamin biri , kuranin dediklerini yerine getiriyor (uysada uymasada gercegi bu)

ateistlerde hırsız kendini satıyor bütün pislikler onlardan çıkıyor. ..çünkü allaha inansalar okadar pislik yapmazlar. (uysada uymasada gercegi bu)

ne kadar saçma dimi. bu suçlamalara ben bile inanmadım sen kendi yazdıklarına inanıyorsun.

Sitelerde Paylaş
bak kuranıkerimde kadının nekadar değerli olduğunu allahın bir özelliğininda kadınlara verildiğini kadınların dövülmemesi gerektiğini ama çok aşırıya kaçmadıkça dövmeye izin vermez. Bu insanların doğasında vardır. Bunun konu olarak açılması ve molla diye belirtilmesi bellki müslümanlığı karalamaktır. Molla değilde adamın biri karısını dövdü deseydiniz amacınıza ulaşamazdınız. Yanlış söyledim. Siz kuranıkerimi doğru anlasaydınız inkar değil itaat ederdiniz onun için kuran öncelikle dövmeyi yasaklıyor. ben o sebeple kuranda dövün demez dedim. Madem bilyiorsun bunu konu diye niye açıyorsun.

ne demek dövmek insanların doğasında vardır? ben dişisini dövene insan demem. hayvanlar bile dövmezken hele. sen tutmuş daha kuran da kadını dövmeye izin yoktur diyorsun ancak var, dövün diyor.

merak etme kuran ı anladık, onun için inanmıyoruz zaten.

Sitelerde Paylaş

Resulullah hiç eşlerini dövmüşmüdür sexi huri..

bunu kanıtlayabilirmisin..?

40 defa dedik ayetteki dövün kelimesinin ince bi anlam taşıdığını..

ateist te olsa bi erkek her zaman kadından üstün durur ve durmalıdırda.

machiato yeni avatarın çok tatlı ya :)

tarihinde sutlukahve tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...