Jump to content

Tanrı Ulumudur?!..

Recommended Posts

(DrNeo ya hitaben yazilmisti ve o da bunu biliyor)

DrNeo o ya ettigin yukaridaki laflar icin tesekür ederim :D

Burada asil vurgulamaya calistigim sey suydu: her kim olursak olalim , Prof. siradan ögrenci , sokaktaki adam .... karsimizdakine sen git hocan gelsin , kendi salakligini kanitladin, böylece sen Basiretsizim demek istedin ..... gibi laflarla kendimizi birsey sanmamizin yanlis oldugudur , böyle laflar edip hakliysakbile(ki bunu belgeleri ile , kaynak gösterip kanitlamamiz gerekir) haksiz duruma düseriz , üstteki üslüp oyunuma ilk düsen barisarock arkadasimiz oldu , islam dini insanlari esit sayiyorsa dinde hosgörü var ise öncelikle bu dine mensup kisiler bunu sergilemelidirler

Amma üslup oyunu kurmuş arkadaş ha ve oyununda karşıdakileri tuzağa düşürüyormuş da bilmem ne teraneleri.

Lafınızı yemeseniz arkadasında dursaydınız iyi olurdu nasıl da kıvırdınız hemen yok aslında onun üslubuna uygun konuşmuş da bilmem ne. Dr.Neo nikli arkadaş sana ne zaman yab. dil bilmemenin cahillik veya sallaklık olduğunu söyledi de onun üslubunla ona yakşalıaşıyormuşsunuz hayatınız yalan.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Amma üslup oyunu kurmuş arkadaş ha ve oyununda karşıdakileri tuzağa düşürüyormuş da bilmem ne teraneleri.

Lafınızı yemeseniz arkadasında dursaydınız iyi olurdu nasıl da kıvırdınız hemen yok aslında onun üslubuna uygun konuşmuş da bilmem ne. Dr.Neo nikli arkadaş sana ne zaman yab. dil bilmemenin cahillik veya sallaklık olduğunu söyledi de onun üslubunla ona yakşalıaşıyormuşsunuz hayatınız yalan.

Basiretsizlik lafini asagidaki kanit ile tokat gibi sutarina carparim :

http://www.mpg.de/bilderBerichteDokumente/...erpunkt/pdf.pdf

sen simdi almanca da bilmiyorsundurki (ki iki dil bilecek zekaya sahip olmadigini zaaten gösterdin)

oku da o kanitlandi dedigin String teorisinin nasil kanitlanmasinin imkansiz oldugunu gör Max-Planck-Institut für Gravitationsphysik bölümü tarafindan yayinlanmistir (hem yalancisin , hem bilmedigin kafanda tasarladigin , nerden edindiysen 3-5 kurusluk bilginle insanlari kandirmaya calisiyorsun) , Sen git Hocan gelsin :)

Üslübumu seninkine banzetmeye calistim basarili olabilmismiyim

Dr.Neo isimli arkadasin üslubunu hic begenmedigim icin ayni sekilde yazdim , tek tek yazilarina bak bakalim ben dahil buradakilere ne yakistirmalar yapmis (Anlasilan o ykistirmalari görmezden gelmissin), ayrica sen neden onu savunma geregi duyuyorsunki o kendini senin onun savunacagindan daha iyi savunabilir kanaatindeyim , ve senin beni elestirdigin yön neresidir , direkt karsimdakini asagilayici konusma tavrim (üstte ben arkadasin üslübunu taklit ettigimi söyledim , sen simdi benimi onu mu elestirmis oldun?) cevabini ben vereyim: Benim gibi düsünenler ne dese kabul , karsit fikirde olanlar agziyla kus tutsa , tü kaka ,(iste senin mantiginin özeti)

tarihinde klon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Dr.Neo isimli arkadasin üslubunu hic begenmedigim icin ayni sekilde yazdim , tek tek yazilarina bak bakalim ben dahil buradakilere ne yakistirmalar yapmis (Anlasilan o ykistirmalari görmezden gelmissin), ayrica sen neden onu savunma geregi duyuyorsunki o kendini senin onun savunacagindan daha iyi savunabilir kanaatindeyim , ve senin beni elestirdigin yön neresidir , direkt karsimdakini asagilayici konusma tavrim (üstte ben arkadasin üslübunu taklit ettigimi söyledim , sen simdi benimi onu mu elestirmis oldun?) cevabini ben vereyim: Benim gibi düsünenler ne dese kabul , karsit fikirde olanlar agziyla kus tutsa , tü kaka ,(iste senin mantiginin özeti)

Klon, başkalarının altından çıkıp (insanSı yaşamından) kendin olmayı dene. Daha sonra uzun uzadıya cevap yetiştirmeye çalışırım.

Sitelerde Paylaş
Basliktaki yazi assagidaki adresten CP yapilmis ve orijinali Ahmed Hulusi'ye aittir.

DrNeo nedense kaynagini yazmamistir.

http://www.sufizm.gen.tr/ahmed-hulusi/tanri-ulu-mudur/

DrNeo

Lütfen yazılarınızın kaynağını veriniz.

Kaynak vererek yazabilirsiniz.

Ama kaynağın URL adresini verirseniz bizim açımızdan az yer tutacağından daha iyidir.

Kaynağın adresini verin ve konuyu kendi düşüncelerinizle tartışın..

Bunu yapamıyor musunuz?

Sitelerde Paylaş
Dr Neo

Klon, başkalarının altından çıkıp (insanSı yaşamından) kendin olmayı dene. Daha sonra uzun uzadıya cevap yetiştirmeye çalışırım.

DEHA

Basliktaki yazi assagidaki adresten CP yapilmis ve orijinali Ahmed Hulusi'ye aittir.

DrNeo nedense kaynagini yazmamistir.

Kendin ol diyen aarkadas, isim vermeden baskalarinin yazisini mi kopyalıyor, cok ayip :)

Sitelerde Paylaş

Sanirim isinize gelmeme gibi bir durum ortaya cikti , Etkiye Tepki prensibi sana birsey hatirlatiyormu? , insan kendisi neyse baskalarini da öyle sanirmis , sen önce alinti yaptigin yazilarin linklerini verme yürekliligi göster (o yazilarla sen baskasinin altindasin zaaten)

Sitelerde Paylaş
DrNeo

Lütfen yazılarınızın kaynağını veriniz.

Kaynak vererek yazabilirsiniz.

Ama kaynağın URL adresini verirseniz bizim açımızdan az yer tutacağından daha iyidir.

Kaynağın adresini verin ve konuyu kendi düşüncelerinizle tartışın..

Bunu yapamıyor musunuz?

Kendi düşüncelerimin tamamı bu. Eklemelerde yapıyorsam alıntı sayılmaması gerekiyor.

Peki.. Konuyu verirken bir daha ki sefere, kaynak belirtirim.

Kendin ol diyen aarkadas, isim vermeden baskalarinin yazisini mi kopyalıyor, cok ayip

Konuyu nereden nereye getiriyorsun.. Farkındalığında mısın?

Sitelerde Paylaş
Kendi düşüncelerimin tamamı bu. Eklemelerde yapıyorsam alıntı sayılmaması gerekiyor.

Yaptigin ekleme varsa gosterirsen memnun oluruz,burda ulu orta sallayamazsin derhal kanit isteriz.

Senin dusuncelerini birebir baskasinin yazmasi ona vahyettigin seklinde bir izlenim uyandirdi bende.

Eklme yapmadigin gibi nedense en onemli bolumu yazinin kaynagini aciklayan bolumu cikarmissin.

Neden hepiniz sahtekarsiniz ??

Bu vesile ile, Ramazan Bayramı hepimize bereketli olsun.

AHMED HULÛSİ
19 Ekim 2006
North Carolina, USA

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım benim mantığımız siz segileyemezsiniz ben ikinizin de üslubunu seviyor değilim ama ifadelerimizde Dr.Neo dahil Türkiye çerçevesini unutmayalım.

Sitelerde Paylaş
Risalet'in gözü olan Miym (Hakikat-ı Muhammedi , Miym'de ki y' de Elif barındırır!.. yani ; Zat, diğer adı ile Esma mertebesi, diğer adı ile Ceberüt Alemi, bu gün ki bilimin atomaltından sonra vardığı boyutta (semada) String boyutu adını taktıkları yer) ; 1400 yıl önce Muhammed Mustafa adı ile ete kemiğe bürünüp iman etmelerini talep etti açıkladıklarına. Bu çağrısını irdelemiyenler tanrının elçisi peygamber olarak kabul ettiler. Ama değil, O, Risalet'i açıklayan Rasül idi.. Kuark dalga okyanusun manası ile (cebrail) Öz'ünden , bilincine vahiy yollu geldi Kur-'ân.. Gökten inmedi !.. İşte, aramızdaki farkta bu!.. Uzak doğu totemli taoizm, budizm ve diğer inançlari inanmam.. Orijin İslâm olan Tevhid sistemli Rasül Allah' a iman etmişlerdenim !..

Bu ifadeler sapkınlıktır.

İsa taklitçiliğidir.

Muhammed'in Allah olduğunu iddia etmenin sufilikle, Tasavvufla ilgisi yoktur.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...