Jump to content

muhammed kesin cennetlik..

Recommended Posts

>>>Muhammed'in ne annesine, ne de babasına (ve hatta ona bakıp büyüten amcasi Ebu Talib'e) şefaat dilememesi,

müslumanlar arasında eleştiri nedeni olmuştur

benim anlamadığım muhammed sahtekarsa neden anne babasının ebu talipin hidayete erip cennetlik olduklarını uydurmadı

Çünkü cehennem diye bir yer olmadığını ve ana-babasının da nasılsa yanmayacaklarını bildiğinden olmasın !

saygılar........

Sitelerde Paylaş
milyonlarca ınsanın ınandığı bı dıne uydurma dıosun.buda güzel.kesin dayandığın bı seyler vardır.ama bu basıt bır ıdeolojı degıl.tamm .eleştiri yapabılırsın .ama muhammedın uydurma dını gıbı bışey kabul edılemez.tabi kime soyluosam.

Sizin "inege tapiyorlar"diye alay ettiginiz hindularda 1 milyar civarinda..

Sence Hindularin dini uyduruk mu?

Bak onlarin sayisida hemen hemen muslumanlar kadarmis..

yani senin dusuncene gore milyonlarca inaniri olan bir din uyduruk olamaz..

Thor'un kulaklari cinlasin..

Onun guzel bir lafi var...

"milyonlarca sinek yaniliyor olamaz..Hadiyin hep beraber bok yiyelim"

Hadi afiyet olsun..

Sitelerde Paylaş
milyonlarca ınsanın ınandığı bı dıne uydurma dıosun.buda güzel.kesin dayandığın bı seyler vardır.ama bu basıt bır ıdeolojı degıl.tamm .eleştiri yapabılırsın .ama muhammedın uydurma dını gıbı bışey kabul edılemez.tabi kime soyluosam.

Türkiye'de milyonlarca kişi senin yazdığın gibi kullanıyor Türkçe'yi... Sence doğru bir iş mi yapıyorsunuz? Hatada birleşmenin örneği bu yazdığın "dıosun", "tamm" gibi sözlerle sen değil misin?

Yazdığın yazıyı bir oku! Okunabiliyor mu? Onlar nasıl sözcükler? Noktalar nerede, "i" harfi neden kullanılmıyor?

Görüş belirtecek kişinin öncelikle bilgisi sonra da bunu ifade edecek ifade becerisi olması gereklidir.

Kendine hayrın yok sonra başkaların akıl veriyorsun... Yazık, yazık...

On dakika önce sert çıkmamak için söz verdim bu forumda o yüzden burada noktalıyorum sözlerimi...

Sitelerde Paylaş
  • 11 months later...

muhammed cennette hurilerle yakalamaca oynarken..

muhammedin anasıyla babası cehennemde sırtlarında odun sonsuza kadar yanacaklar..

muhammedin babası küfürü basacak cehennemde..

hay ben nerden yaptım o gece bu çocuğu..

şeyim kırılsaydıda içime kaçsaydı..yandım allahh..

muhammedin anasıda şöyle söylenecek..

hay ben seni doğurduğum güne zıçayım..

allah belanı versin muhooo..

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...