Jump to content

Karadeniz'e gitmeyenleri tahrik..

Recommended Posts

• İleti 91
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

karadenız ınsanınnın cogunlugu doguyu sevmesede bız severız onları guzel fotolar var ama tamamına bakmadım

allam yarabbim siz nekadar mazlumlarmissiniz hic kimse tarafindan sevilmezsiniz, ne bicim bi kader bu ya... Emin olki öle bisi yok kendin sevmedinden kaynaklaniordur..

he bide herakles cok güzel resimler :D

tarihinde PiNokyo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
allam yarabbim siz nekadar mazlumlarmissiniz hic kimse tarafindan sevilmezsiniz, ne bicim bi kader bu ya... Emin olki öle bisi yok kendin sevmedinden kaynaklaniordur..

he bide herakles cok güzel resimler :D

arkadasım ısın gercegı o ne sanıyorsun dıyarbakırsporda sırf bazıları yanlıs anlamasın dıye bır kürt oyuncu koymadık ama yıne karadenıze gıttıgımızde kufurlerle karsılandık taslandık ben bunu yasadım

Sitelerde Paylaş
arkadasım ısın gercegı o ne sanıyorsun dıyarbakırsporda sırf bazıları yanlıs anlamasın dıye bır kürt oyuncu koymadık ama yıne karadenıze gıttıgımızde kufurlerle karsılandık taslandık ben bunu yasadım

FB doğu takımı mı:) sahil şeridinde taşı yiyor :))

Futbol konusuna hiç girme kan çıkıyor:)) İstanbul takımlarıda mı doğulu...Karadeniz halkının futbol fanatizmi gerçekten fazla...İlçe takımları bile kanlı bıçaklı olabiliyor bazen...

Trabzon'a yıllardır İstanbul takımlarının taraftarları gitmez ya da az gider..Adamı firurlar valla gol atarsan :lol:

Provokasyona açık bir ortam fanatizm olunca haliyle..

tarihinde herakles_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...