Jump to content

Gurbetci aile yok oldu...

Recommended Posts

Allahim ya su bi kac gün icersindeki gitcek oldun kullarinida koru :) ama babam 90 dan fazla sürer arabai 150 en az ama oda otobanda fln yani...

2500-3000 km katedeceksiniz..Mümkün mertebe sık molalı ve dinlendirin babanızı..Hatta neden ehliyet almadın ki:)

Otoban belli noktaya kadar var sonrası normal karayolu..İyi yolculuklar..

Sitelerde Paylaş
2500-3000 km katedeceksiniz..Mümkün mertebe sık molalı ve dinlendirin babanızı..Hatta neden ehliyet almadın ki:)

Otoban belli noktaya kadar var sonrası normal karayolu..İyi yolculuklar..

ins. sali günü sinavim var alicam ins. ozmn 2 soför olcaz :):D

Sitelerde Paylaş

pinokyocum bu tür başlıkları ateistcafe bölümüne aç..

e tabi kaza geliyorum demez..Allah rahmet eylesin ölen kişileri.

ama en varki biz tedbirimizi alalım taktiri Allah a bırakalım..

uzun yolda 7 satten fazla araç kullanmamalı..2 şoförle yola çıkılmalı.ved 90 km hızı aşmamalı.

ama tabi sen ne kadar dikkatli olursa ol karşıdaki sürücü gelip sana vuruyor.buda olayın başka bi boyutu.

Sitelerde Paylaş
pinokyocum bu tür başlıkları ateistcafe bölümüne aç..

e tabi kaza geliyorum demez..Allah rahmet eylesin ölen kişileri.

ama en varki biz tedbirimizi alalım taktiri Allah a bırakalım..

uzun yolda 7 satten fazla araç kullanmamalı..2 şoförle yola çıkılmalı.ved 90 km hızı aşmamalı.

ama tabi sen ne kadar dikkatli olursa ol karşıdaki sürücü gelip sana vuruyor.buda olayın başka bi boyutu.

hmm tmm önerilerinizi göz ardi etmemeye gayret göstercem :)

Sitelerde Paylaş

Ben uzunyolda araç kullandım karadenize giderken belli bir noktadan sonra yol kendisi gidiyor gibi oluyor:)Çekip kenara uyumalı uykulu halde kullanmak reflexleri zayıflatıyor..Ve mümkünse uzun yolda gündüz gitmeli.....

Çünkü gece sollamak vs acayip risk yolun acemisi olunca..

Pinokyo tosya dolaylarında önüme beyaz eşek çıkmıştı oralara dikkat özellikle :D

tarihinde herakles_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben o yolu bir kere gittim ve bir daha asla arabayla Türkiyeye gitmem. Bir kerede arabali tirenle gitmistim, hadi o biraz idare eder. Piste olsa, tehlikesi yok.

Türkiyeye varana kadar, o pislik balkanlardaki polislerin kaprislerini cekmek, birde üstüne yorgunluk, tam bir iskence.

Yunanistanda dinlendikte öyle kendimize geldik. O begenilmeyen yunanlilar, bize komsu diyen makedon ve diger balkan ülkelerinden bin kere daha misafirperver ve modern.

En akillicasi, aileyi ucakla gönderip, bir kisinin arabali tirenle gitmesi. Böylece hem araba sorunu cözülür hemde pislik tirende sadece bir kisi bitlenip eziyet ceker.

Tabi en iyisi ucakla gidip, orada araba kiralamak.

Sitelerde Paylaş
Türkiyeye varana kadar, o pislik balkanlardaki polislerin kaprislerini cekmek, birde üstüne yorgunluk, tam bir iskence.

Yunanistanda dinlendikte öyle kendimize geldik. O begenilmeyen yunanlilar, bize komsu diyen makedon ve diger balkan ülkelerinden bin kere daha misafirperver ve modern.

Evet Tr'ye gelecekler için güzel bir referans..Güzergah tercihini size zorluk çıkarmayan medeni davrananları tercih ederek yapmalı...Balkanlar AB'ye adapte oldukça medenileşiyor ancak..

En akillicasi, aileyi ucakla gönderip, bir kisinin arabali tirenle gitmesi. Böylece hem araba sorunu cözülür hemde pislik tirende sadece bir kisi bitlenip eziyet ceker.

Tabi en iyisi ucakla gidip, orada araba kiralamak.

Evet çok mantıklı..Ama gurbetçi aileler arabasına Türkiye havası aldırmak istiyorlar illaki duygusallık işte...Sevgili ateist Tr ye gelirsen görüşmek istediklerimden birisin ayrıca..

Sevgiler..

tarihinde herakles_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ya evet özellikle sirbistandan fln gecmek berbat oluor... ve acaip derecede corba adi altinda rüsvet vermek zorunda fln kalior insan yoksa baska türlü gecemioruz :) bu 4-5inci kez tr arabayla ins. hayirlisila saga salim variriz ve güzel bi tatil geciririz :D

Sitelerde Paylaş
neden baslıktakı allah bas harfı kucuk ateıstler kucuk yazıyor dıyemı sende yazdın yanı korle yatan sası meselesımı :D

neyse yaratan bır seylerı koruyacaksa tum ınsanları korusun

Hair öle geldi öle yazdim hesapmi vercem???

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...