Jump to content

DOMUZ ETİ

Recommended Posts

Hayvanın bokunu gübre diye bahçeye atıyorlar sen karadenize gel incele..O bokta ne kerametler var. :P

Evet herakles iyi bir noktaya değindin. Bitkiler de b.k yer. Hahaha...

Demek neymiş. İnsanların b.k yemeyen bir canlıyı yemesi mümkün değilmiş. Hahahahaha...

:lol: :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
  • İleti 480
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Muslolarin tam agzilarina layik!

206-09-pig-roast-tupi-philippines.jpg

huri senin işin gücün yokmu ya..kusucaz nerdeyse :blink:

çok meraklıysan sen ye domuz etini..

ateistler neden domuz eti yemiyolar..neden iğreniyolar..hadi söyleyin bakalım..

Sitelerde Paylaş
Tamam netice olarak domuzun bokunu yemesi bir kriter olamaz...Tıbbi bir veri bile değil...Mantıklı bir açıklama olmalı..

İğrenmek diceksiniz...Kazaklar AT eti yiyor sen yer misin?

yok ben onuda almim onlar onu yemeye devam etsinler... :blink:

Sitelerde Paylaş

Müslümanlar bu konudada bilmeden salliyorlar. Domuza temiz bakarsan temiz, pis bakarsan pis olur. Ama madem hayvanin pisligi cok önemli, her türlü pisligi yiyen hayvanlarin bazilarini yazmis arkadaslar ama bende en temizini söyleyeyim, at cok temiz bir hayvandir. Gidin at eti yiyin :lol:

Kefal baligini sakin yemeyin, sadece kendi bokunu degil, insan bokunu yani lagimdaki pislikleride yer. :lol:

Sitelerde Paylaş

Ben iğrenmiyorum, yeme fırsatım olmadığı için hiç yemedim. Ama kuzey ülkelerine gidince kesinlikle yerim.

At etinide denemek isterim atalarımız az at eti yemedi.

Sitelerde Paylaş
Müslümanlar bu konudada bilmeden salliyorlar. Domuza temiz bakarsan temiz, pis bakarsan pis olur. Ama madem hayvanin pisligi cok önemli, her türlü pisligi yiyen hayvanlarin bazilarini yazmis arkadaslar ama bende en temizini söyleyeyim, at cok temiz bir hayvandir. Gidin at eti yiyin :lol:

Kefal baligini sakin yemeyin, sadece kendi bokunu degil, insan bokunu yani lagimdaki pislikleride yer. :lol:

Ya iste insanlarin midesi almior demekki o irenc seyi... hem hertürlü hastaliklarada yol aca bilior domuz eti...

Sitelerde Paylaş
yok ben onuda almim onlar onu yemeye devam etsinler...

Pinokyo,

Biliyorum midenin almak istemeyeceğini dolayısıyla söyledikleriniz bir kriter değil..Domuz etini hijyenik halde tüketebilen ülkelerde hiçmi hiç zararı yok.Hijyen şartı her et için var zaten...

Bence Kuran Allah sözü olsa bu konuyu daha bilimsel işleyebilirdi...

Dünya'da Yahudi ve Müslümanlar dışında yasaklayan bir din yok bildiğim kadarıyla..

tarihinde herakles_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aynı şekilde kedi eti tam müslümanlara göre. Kendi b.klarını gömerler. Kediler belki de memeli hayvanlar arasında titizliğine en çok dikkat eden ilk beş hayvan türünden biridir. Ama neticede onlar da kıçını yalayarak temizler. Hahahaha...

Pislik mislik bahane. Sırf aptalca dini saçmalıklar yüzünden tüketilmiyor domuz eti. Sağlıksız olduğunu iddia eden çıksın delikanlı gibi iddiasını savunsun.

Sitelerde Paylaş

Aslında bir kafayı çalıştırsan...

Ateistler misler gibi domuz eti yiyebilir.Tiksinme söz konusuysa,küçüklüğünden itibaren kendisine yapılan dini telkinin etkisi olduğu söylenebir.Bu din telkini meselesi,bireyin psikolojisini gerçekten olumsuz yönde etkiliyor.

Ya da insanlık hali,sevememiştir olamaz mı?

tarihinde Kara tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
birde domuz, dişisini kıskanmayan bir hayvandır. domuz eti ile beslenen insanlarda, kıskançlık hissinin zayıfladığı veya dumura uğradığı gözlenmiştir. diye bir söylenti var. Domuz eti yiyen toplumlara bakılınca, sizce bu görülmüyormu..

Evet Avrupalılar'da eşlerini kıskanma durumu yok ama domuz eti tüketenlerin kıskançlık duygularının azaldığına dair bilimsel bir kanıt olmadıktan sonra bu sadece söylenti olarak kalır.

Sitelerde Paylaş
birde domuz, dişisini kıskanmayan bir hayvandır. domuz eti ile beslenen insanlarda, kıskançlık hissinin zayıfladığı veya dumura uğradığı gözlenmiştir. diye bir söylenti var. Domuz eti yiyen toplumlara bakılınca, sizce bu görülmüyormu..

Saçmalığın daniskası... Domuz yalnızca avrupada tüketilen bir şey değil. Kimi avrupa ülkeleri ve özellikle çinde domuz eti bol bol tüketilir. Fakat insanın yetişme tarzına göre kadını üzerinde kurduğu baskı da kimi zaman müslümanlarınkinden beter olabilir. Hayatı boyunca bol bol domuz yemesine rağmen kadınını kuşlardan ağaçlardan kıskanan çinliler de vardır.

Sitelerde Paylaş
iyide bu arkadaslar domuz etini din inanclarına baglılık gereği mi yemekten kaçındı? yoksa alışık olmadıgındanmı? Anlatımına göre domuz etine alışık olmadıklarından ondan kacınıyorlar... He, yok arkadaslarım müslüman diyorsan, bende de alkol alan birini müslüman olamaz derim. Demekki bu arayislari inanclarindan degil...

günah diye

Sitelerde Paylaş

çok biilimsel

islam gerçektende akıl ve mantık dini

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
domuz eti sağlıksızdır...yani islam yasaklamış diye neredeyse domuz eti en güzel et diyiceksin..

sence ateistler neden domuz eti yemezler? düşündünmü hiç

Domuz etinin sağlıksız olduğu gerçek değildir.Sığır eti çok daha sağlıksızdır.Ben abd de epeyi domuz omuzu alıp yedim. yavaş pişirince iyi oluyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...