Jump to content

"1 resim 1000 kelimeye bedeldir" derler

Recommended Posts

• İleti 61
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bu sitenin soluna hayranim..

turki fasizm ini destekler, kurt milliyetciliginide tehlikeli fasizm olarak gösterir.. :rolleyes: :rolleyes:

:) :) :)

Lo bunların neresi solculuk... Bunlar sol ellerine bakıp, "Bakın bu sol kol. Dmek ki bende solcuyum" derler. Tabi bunu Türksolu dergisi dışında kalan bazı solcular içcin söylüyorum. Türksolu'nun solculukla alakaları olmadığı gibi basbaya, faşistlerdir.

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Nur cemaati ve akp'nin içinde inanılmaz bir kürtçü kadro vardır...

Fetullah Gülen'e bağlı okulların "abilerinin" hemen hemen hepsi kürttür ve bediüzzamanlarının kürt oluşundan dolayı gurur duyarlar...

Dağdaki teröriste af çıkartıp şehre inmesini sağlayan, kürtçe denilen çakma dili televizyona sokan, şeyh said'in torunu kürt dengir gibi kürtçülüğünü, Atatürk düşmanlığını islamcılık perdesine bürünerek yapan insanlarla dolu akp'ye de kürtçü desek yalan olmaz herhalde...

Türk solu denen oluşumu baştan aşağı tutarsız bulurum, o ayrı...

Sitelerde Paylaş
:) :) :)

Lo bunların neresi solculuk... Bunlar sol ellerine bakıp, "Bakın bu sol kol. Dmek ki bende solcuyum" derler. Tabi bunu Türksolu dergisi dışında kalan bazı solcular içcin söylüyorum. Türksolu'nun solculukla alakaları olmadığı gibi basbaya, faşistlerdir.

saygılarımla

bu söz bana hababam sinif askerde filmindeki bir repligi hatirlatti..

bedir yuz basi : bak simdi, sol tarafinda bir kol olcak göriyormusun..?

bebe ruhi : evet göriyorum komutanim, sag tarafimdada bir tane var :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş

Ulusalcı takımın kendini ateist ve sol olarak yutturmaya çalışmasının tek sebebi kendini aydın, bilgili, eleştirebilen, kariyerli sıfatlarla yutturma çabasıdır; oysa bu ulusalcı takım Ülkücülerden bile daha kültür fukarasıdırlar.

tarihinde Hunter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Nur cemaati ve akp'nin içinde inanılmaz bir kürtçü kadro vardır...

Fetullah Gülen'e bağlı okulların "abilerinin" hemen hemen hepsi kürttür ve bediüzzamanlarının kürt oluşundan dolayı gurur duyarlar...

Dağdaki teröriste af çıkartıp şehre inmesini sağlayan, kürtçe denilen çakma dili televizyona sokan, şeyh said'in torunu kürt dengir gibi kürtçülüğünü, Atatürk düşmanlığını islamcılık perdesine bürünerek yapan insanlarla dolu akp'ye de kürtçü desek yalan olmaz herhalde...

Türk solu denen oluşumu baştan aşağı tutarsız bulurum, o ayrı...

Hüla-gu, sen kürtçenin k'sini bile bilmiyorsun.

F.Gülen cemaati de aynen senin gibi ırkçı ve kafatasçıdır, bak onları bile tanımıyorsun.

Sizin gibi tayfalara dikkatlice bakıldığında çoğunuzun aslında Türk olmadığı, ya Balkanlardan ya da Kafkaslardan gelen göçmenler olduğu ortaya çıkacaktır. Zaten birçoğunuz da Türk olmayışınızı Öztürk, Türkoğlu, Türkdamar gibi soyisimleri alarak kamuflaj yapmaya çalışmış yalakalarsınız.

tarihinde Hunter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Hüla-gu, sen kürtçenin k'sini bile bilmiyorsun.

F.Gülen cemaati de aynen senin gibi ırkçı ve kafatasçıdır, bak onları bile tanımıyorsun.

Sizin gibi tayfalara dikkatlice bakıldığında çoğunuzun aslında Türk olmadığı, ya Balkanlardan ya da Kafkaslardan gelen göçmenler olduğu ortaya çıkacaktır. Zaten birçoğunuz da Türk olmayışınızı Öztürk, Türkoğlu, Türkdamar gibi soyisimleri alarak kamuflaj yapmaya çalışmış yalakalarsınız.

Gülen cemaatini tanımıyorum ha?

Söyler misin kaç yıl içlerinde bulundun?

Son acı dindirme taktiğiniz, milletin soyuna sopuna laf etmek herhalde; sana Ziya Gökalp'in bu konuyla ilgili bir şiiriyle cevap vermek isterdim ama gerek yok, neyin ne olduğunu idrak ediyor zaten herkes...

Sitelerde Paylaş

bu Gokce Fıratın bide Kürt sorunu yok Kürt istilası var diye bir yazısını okumustum bu Türk-Sol faşizm catısı altında beslenen bir site zaten sozde sol adında ulkuculerden farkları yoktur.

Türk-solu Kürt-Solu yoktur Solcuysan tamam ama Türk-sol ilk once insan olmasına degıl ırkına baktıgı ıcın hala bu durumdadır.

Sitelerde Paylaş
Gülen cemaatini tanımıyorum ha?

Söyler misin kaç yıl içlerinde bulundun?

Son acı dindirme taktiğiniz, milletin soyuna sopuna laf etmek herhalde; sana Ziya Gökalp'in bu konuyla ilgili bir şiiriyle cevap vermek isterdim ama gerek yok, neyin ne olduğunu idrak ediyor zaten herkes...

Gülen Cemaati de en az senin cemaatin kadar çıkarcıdır.

Sizlerin ve Gülencilerin yapmak istediği şey ırkın ya ismini ya da ırkın ismiyle birlikte dinini de kullanıp sivil toplum adı altında aslında masonik bi şekilde örgütlenip köşe dönmektir. Ya da ırkın kendisi umurunuzda bile değil açlıktan mı ölmüş ne umurunuzda; önemli olan sırtına basıp yükselmek.

Bu arada Hüla-gu acı dindirme çabası sizin gibilerin işi dikkat edersen kin ve nefretle Kürtlere saldırıyorsun, niye? çünkü acı var ondan.

Sitelerde Paylaş
Gülen Cemaati de en az senin cemaatin kadar çıkarcıdır.

Sizlerin ve Gülencilerin yapmak istediği şey ırkın ya ismini ya da ırkın ismiyle birlikte dinini de kullanıp sivil toplum adı altında aslında masonik bi şekilde örgütlenip köşe dönmektir. Ya da ırkın kendisi umurunuzda bile değil açlıktan mı ölmüş ne umurunuzda; önemli olan sırtına basıp yükselmek.

Bu arada Hüla-gu acı dindirme çabası sizin gibilerin işi dikkat edersen kin ve nefretle Kürtlere saldırıyorsun, niye? çünkü acı var ondan.

Üstüne oturduğun organından cemaat üretme, neymiş benim cemaatim?

Masonikmişiz, köşeyi dönecekmişiz...

Kafan mı iyi?

Bak bu da yeni çıktı; "kürtleri sevmiyorsunuz çünkü acı var"

Ecdadım yıllarca kürdistan'da, kürtlerin boyunduruğu altında mı yaşamış ki, acım olsun?

Sitelerde Paylaş

Türk solu'nun ilk kuranlar (Denizler), derginin ideolojisini enternasyonal sosyalizm olarak belirlemişti; idam sehpasında 'Yaşasın Türk ve Kürt halkının kardeşliği' diyen de yine onlardı.. Gökçek Fırat daha sonra dergiyi yeniden faaliyete geçirmek istedi, yalnızca bir kaç farkla.. Derginin enternasyonal kimliğini attı; nasyonel sosyalizmi benimsedi.. Bu Gökçek Fırat'ı anlamam zaten; zira sanki Atatürk'ün tabusu elinde de, Atatürk hakkında kendinden başka yorumların varlığına karşı çıkıyor.. Bir kemalist olarak Türk Solu'na zarar verdiklerini düşünüyorum; ''Kürt varsa, sorun vardır!'' demek de nedir, sayın Fırat? Türk solu ile hiçbir alakası olmayan, tamamen faşist (kendi deyimleriyle nasyonal sosyalist) iğrenç bir dergi.. Yazık yazık...

Sitelerde Paylaş

Türkiyede kendini Türk zanneden insanların ataları Türkler ilk geldiğinde Türkleşip Müslüman olan insanlardır. Türkieyde genetik bir araştırma yapılmalı ve bu ülke insanlarının etnik olarak Türk olmadığı, Anadolu halkı olduğu ortaya konmalıdır. O zaman "ben saf Türküm çok cool'um" diye ortada gezinip Anadolulu atalarının kemiklerini sızlatan salaklar da susar. Ayrıca bizim Orta Asya kökenli olmadığımız tipimizden bile belli, genetik araştırmaya bile gerek yok. Gidin bakın Kazaklara Özbeklere, bir de dönüp kendinize bakın. Orta Asya Türklerinin de sanki gurur duyulacak bir yanı olsa. Askeri başarı dışında medeniyete hiçbir katkıları yok. Ne felsefe, ne bilim, ne sanat, ne icat, hiçbirşey. Yunanlıların bizden 10 kat daha asaletli bir geçmişleri var. Aristonun Yunan olması yeter. İngilizler, Almanlar bilim adamları, lcatçıları ve matematikçilerinin isimlerini yazmak sayfalar tutar.

Ben mesela dün wikipedia da (ingilizce olarak) İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya vs. bakıyordum. Kültür kısmında hepsi tarihsel adamlarını koymuşlardı, Beethoven, Newton, Leonardo da Vinci, Kant, Moliere, Descartes.... Bir de bizim sayfaya baktım. Bizim kültür kısmına koyabileceğimiz tarihsel isim olmadığı gibi sadece günümüzdeki kıçı kırık iki üç sanat ödülü ve Nobel almış Orhan Pamuk. İşte bu herşeyi anlatıyor.

Bu ülkede ırkçılık çok popüler malesef. Kısa boylu eciş bücüş salaklar aşağılık duygularından kurtulmak için kendilerinin "üstün" ve "asil" ırk olduğuna inanıyor. Sanki "Tanrı" bu ırkı "seçmiş". Irkçılık temelinde teist bir düşüncedir, çünkü ırkın üstün olması sadece onu "Tanrı" nın seçmesiyle olabilir.

Türk Solu denen iğrenç oluşum Kemalizmin aslında Faşist bir ideoloji olduğunu gösteriyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...