Jump to content

erke dönergeci

Recommended Posts

Lazer efekti için Adobe After Effects programında seçili beyaz bir çubuğa motion blur efekti ekleyip kademeli olarak peş peşe 3-4 outer glow yaparsanız Star Wars filmlerindekinden hiç de farkı olmayan şahane görüntüler elde edersiniz.

Sitelerde Paylaş
bu videoda, erke initiative'in, komünist dönemden kalma devasa bir binaya sahip olduğunu görebiliriz.

ayrıca laser efekti yaratmak için "boost beamer" teknolojisi kullanılan ilk videodur. (tamamen attım.)

bu teknoloji genelde sazan avlamada kullanılır. ;}

evet sana katılyorum görüntüleri dikkatle izlersen bina arkada çok sanal gibime geldi

Sitelerde Paylaş
Lazer efekti için Adobe After Effects programında seçili beyaz bir çubuğa motion blur efekti ekleyip kademeli olarak peş peşe 3-4 outer glow yaparsanız Star Wars filmlerindekinden hiç de farkı olmayan şahane görüntüler elde edersiniz.

outer glow ile videodaki gibi saçaklı sarmallı oluyor mu? sanmıyorum (buncacık fotoşop bilgimle bile). benim dediğim efekt kullanılmış orada. :}

Sitelerde Paylaş

kısaca kurgumu demek istiyorsun?(ses efektleri !!!)her şey

ayrıca sence bilimsel bir açıklama varmı görüntülerde

sadece soru işaretleri,

sanırım herkesi aynı kategoriye sokup bir şeyler sunuyorlar yersen.

Sitelerde Paylaş
Bu videoda görünen kişinin kullandığı isim de gerçekten kayda değer.

TOGAN KAFESOĞLU

Acaba espiri olsun diye mi bu video ?...

Gel de çık işin içinden. :)

Bu mesajımda bahsettiğim duruma yönelik fikri olan var mı?

İsim ve soyisim olarak kullanılan TOGAN KAFESOĞLU isimlerinin üzerine ayrı ayrı tıklayın ve okuyun.Acaba başka ne gibi düşünceler çıkacak merak ediyorum.Bu videonun amacı nedir? Mizah amaçlı mı,değil mi?

Sitelerde Paylaş
outer glow ile videodaki gibi saçaklı sarmallı oluyor mu? sanmıyorum (buncacık fotoşop bilgimle bile). benim dediğim efekt kullanılmış orada. :}

Videoyu şimdi izledim. Lightning efektinin saçakları azaltılıp mavi outer glow eklenmiş. Amatör işi bir kurgu. Zaten ilk sahnede de adamların blue screen yaptığı ortada.

Sitelerde Paylaş
Videoyu şimdi izledim. Lightning efektinin saçakları azaltılıp mavi outer glow eklenmiş. Amatör işi bir kurgu. Zaten ilk sahnede de adamların blue screen yaptığı ortada.

oysa bizler, aygıta aşırı elektrik verildiği için yıldırım gibi fışkırdığını sanıyorduk ;}

(bilgi için çok teşekkürler.)

Bu mesajımda bahsettiğim duruma yönelik fikri olan var mı?

İsim ve soyisim olarak kullanılan TOGAN KAFESOĞLU isimlerinin üzerine ayrı ayrı tıklayın ve okuyun.Acaba başka ne gibi düşünceler çıkacak merak ediyorum.Bu videonun amacı nedir? Mizah amaçlı mı,değil mi?

isminin türkçülerden kotarma olması ilginç tabi, işin üzerinde düşünüldüğünü gösteriyor. bir de video için sinema öğrencisinin tezi diyorlar.

Sitelerde Paylaş

:)

Ben hiç ayar potansiyometresinden sıfırlama yapıldığında ses çıkaran voltmetre görmedim..

Ayrıca o kadar teknoloji ve skalalı voltmetre..Neden Fluke değil? Orta Asya-Rus tarzı.. :)

Ayrıca videoyu tam lazer çıkarken durdurun..Yavaşça ileri alın..Işın kılıcı neymiş görün..

Hem saniyede 24 kare hesabından ışığın hızını da bulabilirsiniz.. :)

Sanıyorum küresel ısınmaya dikkat çekmek istiyorlar.

Patent de o tarz bir ürüne alınmış olabilir..

Sitelerde Paylaş
  • 9 years later...
On 05.08.2008 at 01:53, rh-negatif yazdı:

link veremiyorum ama bugün bir yerde okudum erke firması videoyu yalanlamış ve

icatlaryla alakası olmadığını söylemiş.

Hadi hayırlısı

Ben ilgili firmaya telefon ettim ve  dediğin doğru bu video ile alakası yok, zamanı geldiğinde herkesle paylaşacağız dediler. Patentlerini almışlar ve üzerinde çok ciddi olarak çalışıyorlar.

Ayrıca benimde bir çok şekilde çalışabilen devridaim makineleri projem var. Aslında devridaim nedir? Free energy nedir? Bunların tanımını yapıp çok daha detaylı açıklamalar yapacağım paylaşımlarım yakında gelecektir. Hatta burada çalışan devridaim makinelerine örnek olarak bir kaç video paylaşabilirdim.

Neyse hadi paylaşayım. Örneğin Searl effect bunlardan biridir. Araştırıp hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha pek çok ürün var hatta satışta olanları bile var. Yukarıdaki yazılardan birinde bir arkadaş bahsetmişti sonsuz fener ismiyle bir ürün var ki open source proje olarak paylaşıyorlar. Temelinde radyan enerjiyi kullanıyor. Termodinamik kurallarına uymaktadır. Aslında bir çoğu uyuyor tek fark sizin neleri enerji kaynağı olarak görüp görmediğinizle ilgilidir. Free enerji olup olmaması buna bağlıdır. Enerjinin kaynağı kabul görse ve formulize edilse buna kimse free enerji diyemez.

tarihinde John Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...