Jump to content

Liseli kiz üvey babasiyla kacti...

Recommended Posts

Kayseri'de, bir kişi, 17 yaşındaki lise son sınıf öğrencisi üvey kızını kaçırdı. Eşinden boşanacağını belirten Fatma Gökçe, kızının bulunmasını istedi.

Kayseri'nin Kocasinan ilçesi Yeşilmahalle'de oturan Gökçe ailesi, bir süre önce Erkilet Beldesi yakınlarındaki Yamula Barajı kıyısına piknik yapmak için gitti. İddiaya göre, baba Yılmaz Gökçe (36), 17 yaşındaki üvey kızını yanına alıp ''Kuşçu beldesindeki annemin evine uğrayıp döneceğim'' diye ayrıldı, ama geri dönmedi. Eşini ve kızını bir gece dağda piknik yaptıkları yerde bekleyen dertli anne Fatma Gökçe (42), AA muhabirine şunları anlattı:

''İlk eşim trafik kazasında öldü. Kullanılmış televizyon ve cep telefonu alım satımı yapan ikinci eşim Yılmaz Gökçe ile evlendiğimizde kızım Ö.D. 6 yaşındaydı. En çok, 6 yaşından itibaren kızımı kızı gibi büyüten eşimin, kızımla kaçması zoruma gidiyor. Eşim alkol ve kumar düşkünü idi. Mutlaka kızımı kandırdı.'' Kızının bulunması için Cumhuriyet Savcılığına ve polise başvurduğunu anlatan Fatma Gökçe, ''Yılmaz Gökçe artık benim kocam olamaz. Eşimden boşanacağım, ama kızımın bulunmasını istiyorum. Kızımı ve eşimi görenlerin polise haber vermelerini istiyorum. Kızım mutlaka babası tarafından kandırıldı'' diye konuştu. Tek katlı bir gecekonduda yaşam mücadelesi veren Fatma Gökçe, eşinin kızıyla kaçmadan önce eve gelip televizyon, halı ve diğer kıymetli eşyaları da aldığını anlattı.

post-4722-1217434673_thumb.jpg

post-4722-1217434688_thumb.jpg

Sitelerde Paylaş

Geçenllerde gelini ile kaçan bir koca haberi vardı..

Karısı salya sümük ağlıyor, üvey oğluda sayıp duruyordu..

Sokakta bu olayı anlatıp röportaj yaptılar..

Hacı amcaya bu durumu anlattıktan sonra fikrini sordular..

Hacı amca da başımıza taş yağacak diye cevapladı..

Hacı amcanın Zeynep in Muhammed in gelini olduğundan haber yok anlaşılan...

Sitelerde Paylaş
pinokyo sen tüm yüklemleri biliorum bailiorum şeklindemi yazarsın,

sen msn çocuğumusun nedir bu halin kimse sormuyor ben sorayım dedim.

yoo ne alaka ya msn fln girerim ama fazla diil genelde acik kalir ama pek konusmam.. yani normaldede öle yazarim msnle fln hic bi alakasi yok.

Sitelerde Paylaş
pinokyo sen tüm yüklemleri biliorum bailiorum şeklindemi yazarsın,

sen msn çocuğumusun nedir bu halin kimse sormuyor ben sorayım dedim.

Yok geçen gün ben de buna benzer bi soru sordum ama alınganlık gösterince üzerine gitmedim...

Sitelerde Paylaş
yok ya ne alakasi var ben alingan biri diilim. istedinizi sora bilirsiniz... ama selin diince alina bilirm...

Türkçemizi güzel kullanalım Pinokyo... Dil hepimizin ortak malı... Sana ne diyebilirsin, ama Türkçe bu şekilde yıpranıyor. Dil nasıl kullanırsan, öyledir. Konuşanlar üzerinde uzlaşı sağladığı sürece iletişim sağlar. Ama Türkçe kurallarıyla kullanıldığında çok güzel bir dil.

Ayrıca kullandığın dile dikkat etmen kendini daha iyi anlatmanı da sağlar. Kolay okur, kolay anlarız.

Forumda yönetici değilim, üzerinde bir yaptırımım yok, benimkisi sadece bir çağrı...

Sevgiler, saygılar...

Sitelerde Paylaş
kızdırmayın abileri pinokyo yu :D o geleceğin

ateist adayı bir kız kardeşimiz.. :)

yoo ateist olmai hic düsünmedim ara sira doruyu sölemek gerekirse yani sizlerinde düsünceleri hicte sacma diil yani belki sasircaksiniz o kelimei benden duydunuza ama mantikli... ama baskalarin inanclarina iirenc sekilde küfretmeler flnda hic hos diil.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...