Jump to content

cin çağırmak

Recommended Posts

Mümin cinlerden birisini davet edip onunla görüşmek için temiz ve karanlık bir mahalde iki diz üzerine oturarak üç defa Eûzü billâhi mineş şeytânir racîm dersin, sonra yedi kez Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm dersin, sonra mümin cinlere seslenerek: Ey Allah ve resûlünün emir ve yasaklarına itaat eden mümin cinler! Hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardım etsin, der ve bunu da üç kez tekrar eder, sonra ayağa kalkıp kıbleye müteveccihen durarak yedi kez cin suresini (yani Kul ûhiye'yi) okur, sonra sağ tarafa dönerek:

"Ahsenellahü ilâ men ahsene ileyye min ervâhil mü'minîn" der sol tarafına dönerek üç kez: "ye saf dîş" sonra "Bikatlamediyş" söyler sonra da bir kez şöyle dersin:

"Tezdâdu bihâ sirran ve alâ sirriküm. Esselâmü aleyküm eyyühel ervâhut tâhireti min cânnil mü'minîn."

Bu esnada müslüman cinlerden birisinin sana ESSELÂMU ALEYKÜM dediğini işitirsin. ALEYKÜM SELÂM diye ona karşılık verdikten sonra dilediğin şeyi sorup haber alabilirsin. Yalnız duanın şartı: Karanlık bir mahalde yalnız başına okumalısın. Elbisen,bedenin ve oturduğun mahal gayet temiz olmalı. Bu dua defalarca tecrübe edilmiştir. Sahihtir.

cin suresi:

Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi'nâ kur'ânen aceben * Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden * Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden * Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan * Ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben * Ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan * Ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb'asellahü ehaden * Ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben * Ve ennâ künnâ nak'udü minhâ makaide lissem'ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden

Eğer çağırıdğınız cin geri göitmiyorsa onları cinleri geldiğe yere geri yollama. İşte davet edilen cinleri geri yollama. (havas_dualar ve tılsımlar kitabından.)

----------------------------

cinleri dağıtmak için okunması gereken azimet şudur:

"Bismillahirrahmanirrahim. İnsarifû ilâ mekâniküm bârakellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyetti ves süfliyyeti insarifû ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn, bârakellahü minküm ve aleyküm"

Üç defa okunursa davet edilen cinler geldikleri yere geri dönerler

biggrin.gif yapsın bir arkadaş neler oluyor bir bakalım merak ettim.

Sitelerde Paylaş

Cin çağırdığını iddia eden hiç bir arkadaşım benim yanımda cin çağırmak istemedi. Hepsinde aynı bahane: Bir kere çağırmış, çok korkmuş, tövbe etmiş.

Bence bu cin meselesi arkadaşlar arasında bir tür titan zinciri. Herkes birbirine cin çağırdığını söylüyor ama esasen çağıran falan yok. Akılları sıra birbirlerini kekleyip eğleniyorlar. Başka bir açıklama düşünemiyorum.

Sitelerde Paylaş

Biz ark.larla eskiden ooo cok cairiorduk ama yasimiz 10-11 öle bisidi ya, hic unutmam bikerede adile nasiti cairdik :P ama sacma seyler ya, mesela o ark.lardan bitaneside fln böle bi kac sene önce cairmis güa cin fln, sonra kiza demis 2 dk icersinde ölceksin kiz korkmus cikmis disari gercektende araba carpmis ölmüs...

Sitelerde Paylaş

tam çağırırken teheçrow suratlı bir adam gelip bizle bir neskuik içerse işte o zaman yandık.

sen geometri konusunda da boyut atlmışın hocam .

ecinni konusunda geri kalmışın çok mu.

bu iletide ne dediğimi bende bilmiyorum..

ama canım sana takılmak istedi işte..nokta..

Sitelerde Paylaş
Biz ark.larla eskiden ooo cok cairiorduk ama yasimiz 10-11 öle bisidi ya, hic unutmam bikerede adile nasiti cairdik :P ama sacma seyler ya, mesela o ark.lardan bitaneside fln böle bi kac sene önce cairmis güa cin fln, sonra kiza demis 2 dk icersinde ölceksin kiz korkmus cikmis disari gercektende araba carpmis ölmüs...

Yani kız 2 dakka içerisinde cin ile arasında geçenleri birine anlatmış ve sokağa çıkabilmiş arabanın altında kalarak ölmüş...

Aksi takdirde kızın cin çağırarak öldüğünü bilmemizin imkanı yok.

Ya müslümanlar kusura bakmayın da hakkatten desteksiz sallıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
Yani kız 2 dakka içerisinde cin ile arasında geçenleri birine anlatmış ve sokağa çıkabilmiş arabanın altında kalarak ölmüş...

Aksi takdirde kızın cin çağırarak öldüğünü bilmemizin imkanı yok.

Ya müslümanlar kusura bakmayın da hakkatten desteksiz sallıyorsunuz.

Ne alakasi var ya o cin diildi pardon ruh :D :D ya yok banada bi ark. anlatmisti ama o ark.ta müsl. diil ztnki ozmn o sallamis :D

yani 4-5 kisi anla hani fincana fln öle bisiler yapmislar sonra kiz iste dier tarafa göc etmis..

Sitelerde Paylaş
tam çağırırken teheçrow suratlı bir adam gelip bizle bir neskuik içerse işte o zaman yandık.

sen geometri konusunda da boyut atlmışın hocam .

ecinni konusunda geri kalmışın çok mu.

bu iletide ne dediğimi bende bilmiyorum..

ama canım sana takılmak istedi işte..nokta..

Usta mesele de o ya... Geometride o kadar boyut atladık. Bi kere de başka bi boyut bana atlasın diye uğraşıyorum ama cinlerin büzük yemiyor. Boyutuna güvenen gelsin diyorum, önemli olan boyutu değil işlevi abi diyor herkes... Bi işlevini de göremedik ya neyse... :lol:

Sitelerde Paylaş
Ne alakasi var ya o cin diildi pardon ruh :D :D ya yok banada bi ark. anlatmisti ama o ark.ta müsl. diil ztnki ozmn o sallamis :D

yani 4-5 kisi anla hani fincana fln öle bisiler yapmislar sonra kiz iste dier tarafa göc etmis..

Şimdi sen cin, ruh, gulyabani, zombi, vampir, transformers, spider man ya da bunlardan herhangi birini çağırabiliyor musun?

Çağırabiliyorsan tarif et, ben çağıracağım buradan.

Sitelerde Paylaş
Şimdi sen cin, ruh, gulyabani, zombi, vampir, transformers, spider man ya da bunlardan herhangi birini çağırabiliyor musun?

tmm :D ya bak dalga gecmiorsun dimi? :mellow: ya spiderman fln filan onlari daha cairmadik cairdimiz zmn söz sölerim :P ya simdi ruh cairmai fln diim simdi ama genelde counlukla fln yapilior, anla 4-5 kisi yada en az 2 kisi galiba bi kisi cairinca gelmior öle bisidi iste ne bilim 7 sene fln gecti aradan, neyse sonra iste bi yuvarlak tepsiler fln varya anla iste onlari sey yapiorsun sonra bi kaitin üstüne galiba alfabeyi fln yaziorsun, sonra onlari teker teker kesiorsun anladin umarim simdie kdr, ondan sonra kaitlari iste a-zye kadar düzüorsun, sonra bide evet hair fln yaziorsun seye anla kaitlara sonra onlarida ortaya koyuorsun evetle hairi sonra bi fincan aliorsun ters ceviriorsun ve evetle hair yazan seyin ortasina koyuyorsun. sonra dua okuorduk, galiba 3 gulhuvallah 1 elham :D sonrada iste aranizdan bi kisi konuscak fln iste kimin gelmesini istedini fln sorcak sonrada istedin herhangi gibi bisi sora bilirsin geldinmi die önce soruorsun cairdin ruhu o geldise evet gelmedise haira gidior ayrica gelmedi zmn nasil haira gidior o sacma ama neyse sonra iste geldi zmn hersey cok hos istedin her bisi sora bilirsin yani biz öle yapiorduk ondan sonra isiniz bitti zmn gide bilirsin diorsun sonra soruorsun tkrardan gittinmi gitmedinmi die eger gittise evete gitmedise haira gidior :D

Sitelerde Paylaş

Ya bana öyle tepsi alfabe malfabe lazım değil. Pek fazla diyaloğa girmeye niyetim yok. Gelip gelmediğine bakacam. Şimdi işin ayrıntısını boşver. Teknik kısmına gelelim. "3 gulhuvallah 1 elham" dediğin şeyi okuyunca mı geliyor bu? Kapıya falan üç defa vursun, saçımı falan çeksin yeter. Zaten Salvador Dali'nin ruhunu çağıracağım. Ben de pek ispanyolca bilmiyorum anlaşamayız herhalde.

Nedir işin teknik kısmı?

Sitelerde Paylaş

Ja -allasümale küfüfen lahilaomothafucka

Cin- Esselamün aleyküm

Ja - slm

Cin - Ya bırak ya ben gidiyorum

Ja - Gidemezsin beybi

Cin - Niye lan

Ja - sayısalı ver lan

Cin - Ne?

Ja - Sayısalı ver lan yoksa okumam kalırsın burda ha

tarihinde jagatai tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sipaydirmen öldü mü ki çağırsın yaaaa. Ayıp ettin şimdi.

Sitelerde Paylaş
Ya bana öyle tepsi alfabe malfabe lazım değil. Pek fazla diyaloğa girmeye niyetim yok. Gelip gelmediğine bakacam. Şimdi işin ayrıntısını boşver. Teknik kısmına gelelim. "3 gulhuvallah 1 elham" dediğin şeyi okuyunca mı geliyor bu? Kapıya falan üç defa vursun, saçımı falan çeksin yeter. Zaten Salvador Dali'nin ruhunu çağıracağım. Ben de pek ispanyolca bilmiyorum anlaşamayız herhalde.

Nedir işin teknik kısmı?

3 gulhuvallah 1 elham yeterli olcaktir :P sonrada istedin kisi gelir büyük bi ihtimalle ama sacini cekermi kapini vururmu orasini bilemicem :D

Sitelerde Paylaş
  • 10 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...