Jump to content

AKP HAŞİM KILIÇ'A MAAŞ BAĞLASIN

Recommended Posts

Sıradan bir muhasebeci olmasına rağmen Özal sayesinde Anayasa Mahkemesine yerleştirilen daha sonrada hukuk'tan bir haber bir kişi olarak o mahkemenin başına geçen Haşim kılıç yıllardan bu yana AKP için canını dişine takmıştır.Son iddianameye de tek red oyu veren de odur.Evede televizyon bile izlemeyen,karısı türbanlı bir muhasebecinin bu fedakarlıkları AKP tarafından görülmeli ve takdir edilmelidir.Haşim Bey'e küçük bir maaş çok görülmemelidir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sezer'in atadıklarına maaş mı bağladınız?Sürekli olarak cübbeli cunta vasfındalar nedense..

Bırravo dostum, korsan gazeteciliğe son:)

(Korsan gazetecilik: sadece karşı tarafın yediği haltı görüp kendi tarafınınkini görmezden gelme güdüsüyle hareket eden gazetecilik anlayışı, tek gözlü gazetecilik de denir)

Sitelerde Paylaş
bre gafil, sezerin atadıkları arasında akp kapatılmasın diyenler var. hatta askeri hakim bile kapatılmasın diye oy verdi. sen neden bahsediyorsun?

Bre gerizekalı...Sezer'in atadıkları içinden hiçbiri odak olmadığına karar veremedi...367 meselesinde ve Türban meselesinde gördük Sezer'in uşaklarını..Bu sefer götleri yemedi nedense...

Sitelerde Paylaş

AKP kapatma davası iddianamesi tamamen uyduruk ve komik bir belgeydi. Huku ve adalet bu değildir. Niyet okuyarak milleti suçlamak adalet değildir. Şiddeti savunmamış bir partiyi kapatmak demokrasi değildir. Ama memleketimizin naçizane faşistleri AKP'yi sandıkta yenemeyince başka yollarla alaşağı etmek istiyorlar. Ne hukutan ne adaletten ne de demokrasiden haberdarlar.

Sitelerde Paylaş
Bre gerizekalı...Sezer'in atadıkları içinden hiçbiri odak olmadığına karar veremedi...367 meselesinde ve Türban meselesinde gördük Sezer'in uşaklarını..Bu sefer götleri yemedi nedense...

bir insan ancak bu kadar fanatik olabilir. daha ne istiyorsun anlamadım, kapatmadılar işte partini! odak olduğu meselesi zaten alenen ortada. uşak olanın kim olduğu belli... muhasebeci ne anlar yasadan anayasadan...

kullandığımız kelimelere dikkat edelim. normalde böyle bir insan olmadığın için raporlamadım ama düzeltmeni bekliyorum.

Sitelerde Paylaş
AKP kapatma davası iddianamesi tamamen uyduruk ve komik bir belgeydi. Huku ve adalet bu değildir. Niyet okuyarak milleti suçlamak adalet değildir. Şiddeti savunmamış bir partiyi kapatmak demokrasi değildir. Ama memleketimizin naçizane faşistleri AKP'yi sandıkta yenemeyince başka yollarla alaşağı etmek istiyorlar. Ne hukutan ne adaletten ne de demokrasiden haberdarlar.

ludwig her zamanki gibi gen yanılıyorsun. hukuktan da hiç anlamadığın belli.

şiddeti savunmuyor olabilir ama tc'nin değişmez niteliğini değiştirmeye çalışmak başlı başına kapatma sebebidir. sistem kendini korumak durumundadır. sırf kitle desteği var diye çağdaş hukuku bırakalım şeriata geçelim diyemeyiz değil mi?

Sitelerde Paylaş

Teo bey, AKP şeriat felan getirmiyor. İddianamede de elle tutulur bir delil yok, sadece niyet okuma var. İrtica tehlikesi var diyenler sadece faşist militer vesayet düzeninin korunması hatta darbe yapılarak iyice militerizmin artmasını istiyen faşistlerden başkaları değildir.

Sitelerde Paylaş
kullandığımız kelimelere dikkat edelim. normalde böyle bir insan olmadığın için raporlamadım ama düzeltmeni bekliyorum.

Raporlayabilirsin...Fanatizm sizin tavrınızın karşılığıdır...AKP kapatılsa idi bugün ekonomi allak bullak idi..Ve tepki oylarının daha da yığılacağı BKP doğacaktı..AKP'yi altedebilecek siyasal açılımlara şans doğdu...Mahkeme kararıyla tescillenmiş odak olma hataları var..Artık Laiklik konusunda AKP daha temkinli olmalıdır..Olacaktır...

Meseleyi Ozal'ın hakimleri şeklinde görene Sezer'in hakimleri deyip saptıranlara fanatikleşmekte beis görmeyeceğim..

Selamlar...

Sitelerde Paylaş
Huku ve adalet bu değildir.

Hukuk,Demokrasi Adalet her zaman iyi de değildir.

AKP'nin kapatılmaması kötü oldu.

Seçimlerde yine tek başına iktidar olacaklar.

AKP iktidarı ile değişen dengelerde,aşağı düşenler bu seçimlerden sonraki yıllarda yerin dibine girecekler.

AKP taraftarları yükselmeye devam edecekler tabi.

Demokratlar ve Laikler gider ayak rahatlatayım sizi (1010 gayet şekil bir sayı)

Heyecan yapmaya gerek yok sizlik bi durum yok.

Ne demokrasinize ne de Laikliğinize diğer partilerden daha çok zarar veremez AKP.

İyi forumlar herkese.

Sitelerde Paylaş
Teo bey, AKP şeriat felan getirmiyor. İddianamede de elle tutulur bir delil yok, sadece niyet okuma var. İrtica tehlikesi var diyenler sadece faşist militer vesayet düzeninin korunması hatta darbe yapılarak iyice militerizmin artmasını istiyen faşistlerden başkaları değildir.

ludwig bey

türban mevzuu bile tek başına yeterlidir. delilin de, eylemin de ağa babasıdır. yüksek mahkeme, son derece demokratik bir ikaz yapmıştır.

irtica tehlikesi yok diyen sana önce kısa bir anadolu akabinde istanbulun bazı semtlerine bir tur programı yazıyorum. bilgisayarın başından hissedilmiyor anlaşılan...

Sitelerde Paylaş
Hukuk,Demokrasi Adalet her zaman iyi de değildir.

İşte itirafınız budur. Açıkça söyleyin işte be. Ne hukuk, ne adalet, ne de demokrasi umurunuzda değil. Adalete, hukuka demokrasiye inanmıyorsunuz. Yeri gelince de "yok Tayyip demokrasiye araç dedi" diye yalandan ayak yapıyorsunuz. Asıl sizin için demokrasi bir araçtır. Bunu açıkça itiraf ettin. Sadece demokrasi mi, hukuk ve adalette öyle. Sizler tehlikeli insanlarsınız. Adalete inanmayan bir adamdan her türlü kötülük gelir.

Sitelerde Paylaş
türban mevzuu bile tek başına yeterlidir. delilin de, eylemin de ağa babasıdır. yüksek mahkeme, son derece demokratik bir ikaz yapmıştır.

Türban serbest bırakılmalıdır. Dini bir sembol değil, dinin bir gereğidir. Hiçbir şekilde o kızların eğitim yapmasın diğer insanlarla iletişim kurmasına da mani değildir. Sadece görüntüsünü sevmiyorsunuz diye yasak etmek istiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...