Jump to content

Karikatür köşesi oluştursak

Recommended Posts

• İleti 161
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Deme.Dersen, ben de "sus,gözlerin konuşsun" derim.Dibe batarız çok fena.

dibe vurduysak ne olmuş, elbet birgün çıkarız. bir gün var bir gün yokuz, kiralıkmış falan filan. sustum...

yigit-ozgur-k3.jpg

yo1.jpg

Yigit_Ozgur-Dolmus-Tutunamayanlar.JPG

yigit2.jpg

elitmizah.jpg

imgphp.jpg

oruc-bozulurmu%20x.jpg

evet, devam...

ps: vay namussuz, yine mi çalıntı içerik...

tarihinde crossfox tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Malum transfer sezonu bir açıldı, pir açıldı... Asla yalan yazmaz basınımızda transfer haberleri havada uçuşuyor...

Milliyet'ten Nilay Yılmaz taraftarların transfer geyiklerini derledi. Bakın neler diyorlar...

*Galatasaray Juninho'nun işini bitirmiş. Kendisine önerilen parayı reddeden Juninho'yu bacağından vuran yöneticiler, rotayı Ronaldinho'ya çevirmiş...

*Henry Beşiktaş için Tigana'dan okey almış, fakat çocuklarının okulunu problem etmiş. Sinan Engin devreye girip "hiç düşünme bizde nöturdamdesyon diye bir lise var, gel mutlaka" demiş...

*Drogba'nın babası MSN'de karşılaştığı Madida'ya Beşiktaş'ı sormuş. Madida da "mutlaka gitsin, hele bir de 15. dakikada gol atarsa hepten kral olur" demiş...

*Lampard için Gordon Milne devreye girmiş, fakat kısa devre olmuş. Wilson araya girmese hepsi yanıyormuş...

*Messi "İstanbul'da oynamak beni heyecanlandırıyor; ama henüz erken, birkaç sene daha İspanya'da kalıp tecrübe edinmek istiyorum" demiş...

Ze Roberto, Ricardinho'ya Türkiye'yi sormuş. Aldığı yanıtlar karşısında İstanbul'a gelmek için can atmış; ama kaynanası için istedikleri gibi bakımevi yokmuş...

*Rıza'dan dönüş sinyalleri: Beşiktaş Rıza'ya yeniden teklif götürdü, ama hocalık için değil futbolculuğa dönmesi için ....

*Zinedine Zidane'dan şok açıklama: Başkan Demirören çok ısrar etti. Futbola dönüyorum. Rıza ile orta sahada çok iyi bir ikili olacağımıza inanıyorum...

*Kolot, Lippi'ye "seni takımın başında görmek isteriz" demiş. Lippi de "seni bir daha görmeyeyim" demiş...

*Kaleci Dida, Ricardinho'ya Fener'i sormuş, o da "asla arabanı otoparklarına park etme" demiş.

*Chelsea'de aradığını bulamayan ve Başkan Abramovich'le yıldızı bir türlü barışmayan Mourinho, Aziz Yıldırım'ın teklifiyle heyecanlanmış ve "FB gibi hedefleri olan, gelecek sene Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme oynayacak bir takımın başında olmaktan gurur duyarım" demiş...

*Fenerbahçe Sheva'yla her konuda anlaşmış... Tek pürüz 100 milyon Euroluk bonservisiymiş...

*Adriano Ricardinho'ya Finlandiya'yı sormuş. O da "manyak mısın oğlum" demiş...

*Insua 10795202531202897131050'nci kez Galatasaray'da...

*Riquelme 3510384303540310804'üncü kez Beşiktaş'la anlaştı.

*Pires 0357628403876046387604'üncü kez İstanbul uçağına bindi..

*Ricardinho'yu Türkiye'yi sormak için arayan Ronaldinho karşısına Türkçe konuşan telesekreter çıkınca ne yapacağını şaşırmış...

*İşte bomba haber: Eto'o menajerlerine Galatasaray'da oynamak istediğini söylemiş, ama Kalli ve yöneticiler Eto'o'nun GS'de oynayacak kapasitede olmadığını söyleyerek teklifi reddetmiş...

*Milan transferin gözdesi Galatasaraylı Sabri'ye kancayı takmış...

*Seri A'ya yeniden yükselen Juve, Hakan Şükür'le söz kesmiş...

*Kaka Ricardinho'yu aramış ve ne soracağını unuttuğu için eşe dosta selam yollayıp telefonu kapatmış...

*Pires hala uçakta (3 senedir) yarın Galatasaray'la sözleşme imzalayacak...

Luis Fabiano da Ricardinho'ya Türkiye'yi sorunca, Ricardinho "ne lan hepiniz bana soruyosunuz" demiş...

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...