Jump to content

Karikatür köşesi oluştursak

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • İleti 161
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Metaphor Allah seni kahretmeye :) Biliyorum Uykusuz dergisinde çizdiğini. Sadece internette nerden buluyorsun diye sordum :D Uykusuz , Penguen hastası biri olarak internetten bulamıyorum ya da çok beceriksizim ya da tembelim :) Help me...

Allah da beni kahretsin,yanlış anlamışım.

Köşesinin adı "orada olabilirdim".Öyle arattım ,çıktı.

Sitelerde Paylaş
Allah da beni kahretsin,yanlış anlamışım.

Köşesinin adı "orada olabilirdim".Öyle arattım ,çıktı.

Thank you :) Uykusuz, penguen mizah dergilerini kacırmadan her hafta alıyorum ama önceki sayılarını bulamadım internette. Gerçi eski sayılarını cilt olarak veriyorlar ama sabunkopugunun dedigi gibi sömürgen bir tabiata sahibim :) Favorilem Umut sarıkaya, Yiğit özgür. Ama en çok Umut sarıkaya'nın yazılarını seviyorum. Bir ara Koç ile ilgili bir yazı yazmıştı gülmekten kırıldım :) Alo kemikte arıyorum vardı Umut sarıkaya'nın onu bulamıyorum yahu. Bu sömürgen şahsa yardım edin :D

Sitelerde Paylaş
Thank you :) Uykusuz, penguen mizah dergilerini kacırmadan her hafta alıyorum ama önceki sayılarını bulamadım internette. Gerçi eski sayılarını cilt olarak veriyorlar ama sabunkopugunun dedigi gibi sömürgen bir tabiata sahibim :) Favorilem Umut sarıkaya, Yiğit özgür. Ama en çok Umut sarıkaya'nın yazılarını seviyorum. Bir ara Koç ile ilgili bir yazı yazmıştı gülmekten kırıldım :) Alo kemikte arıyorum vardı Umut sarıkaya'nın onu bulamıyorum yahu. Bu sömürgen şahsa yardım edin :D

Umut'un yazılarını ben de seviyorum.Gel sen bırak sömürgenliği.Tüm ciltlerden çifter çifter al.Bir seriyi de bana yolla.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...