Jump to content

GÜNAH ÇIKARTIN

Recommended Posts

karnım aç olduğunda iki hamburger alıyorum.. hani evde birisi olur da benimkine sulanmasın diye.. ama evde kimse yoksa eğer hamburgerin ikisi de bana kaldığı için seviniyorum sayın papaz...

Sitelerde Paylaş
karnım aç olduğunda iki hamburger alıyorum.. hani evde birisi olur da benimkine sulanmasın diye.. ama evde kimse yoksa eğer hamburgerin ikisi de bana kaldığı için seviniyorum sayın papaz...

senin durumun vahim, evladım.

bu günahından arınman için derhal hamburgercide işe başlaman lazım

Sitelerde Paylaş

Allah'ın, God'ın, Rab'ın, Kutsal her türlü Ruh'un, Yahve'nin, Ahura Mazda'nın, Zeus'un ve bilinen ve bilinmeyen isimleriyle, insanoğlunun ağzına düşmüş ne kadar tanrı varsa hiç birinin var olduğuna inanmıyorum, var olmadıklarını söylüyorum.

Olmayan tanrılara göre, bu günah mıdır sayın papaz?

Sitelerde Paylaş

multıvısıon

xxl

spıce platınum seyrediyorum..seyretmemek için ne yapmalıyım..

bunlara karşılık..

national geographıc history channel ve discoverey channel'ı üsttekilere oranla yarım saat daha az seyrediyorum..babamla ilişkilerim çok gergin..evimimzdeki atık su borusu da donmuş hocam..help me...nokta..

Sitelerde Paylaş
İşlediğiniz günahları bu foruma yazın.

Sitede ki arkadaşlar günahlarınızın affedilmesi konusunda size yardımcı olacaklardır.

Not : Şuan için günah çıkarma kabinimiz mevcut değil forumda idare edin... :lol: :lol: :lol:

Günahları gizlemek, kötülüklerin yayılmamasını sağlar. Çöplerimizin bile ağzını bağlarız; mahallenin kötü kokuyla dolmasını istemeyiz. Ama bir de işlediği günahları övünerek anlatmaya heves eden nadanlar vardır.

Günahı anlatmak iyi değil, şahit bırakmış olursunuz, bir de şahidi temizlemekle uğraşmayın :lol:

Sitelerde Paylaş
  • 6 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...