Jump to content

Devri daim makineleri çağına doğru

Recommended Posts

6 saat önce, Emre Karaköse yazdı:

Bu sitede türlü dolandırıcılıkların döndüğü hissine kapıldım. 

Türkiye'de dolandırıcılık genelde savcıdan komiserden korkarak oluyor. Fakir fukara götürüp bütün parasını ne olduğunu anlamadığı makinalara falan vermez.. 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 531
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

6 saat önce, EnverPasa yazdı:

Bu sitede türlü dolandırıcılıkların döndüğü hissine kapıldım. 

Türkiye'de dolandırıcılık genelde savcıdan komiserden korkarak oluyor. Fakir fukara götürüp bütün parasını ne olduğunu anlamadığı makinalara falan vermez.. 

Hocam aklı başında hiç kimse yaptığı buluşu kimseye anlatmaz.

Ayrıca maalesef söz konusu buluş olunca SAHTEKAR ların ağzı sulanıyor.

Size sanki buluşunuzu merak eder gibi yada iş bilen çevresi geniş bir insan gibi

yaklaşıp DOLANDIRICILIK yapmaya çalışabiliyorlar.

Herkese uyarım asla ama asla fikirlerinizi kimseye dolaylı veya direkt ANLATMAYIN.

Sitelerde Paylaş

Birisinin art niyetli olup olmadığını merak ediyorsanız

Önce ya paranız buluşunuz yada avrupaya gidebilecek imkanınız varmış gibi davranın.

Şayet sizinle ilgilenmeye başlarsa bilinki o kişi TEHLİKELİ olabilir.

İnsanları çıkarları için kullanananlar çok acımasızdırlar çünkü

Üzerinizden milyon lira kazanıp sizi açlıktan ölüme dahi terk ederler.

Bu evleneceğiniz kadın dahi olsa

Kesinlikle sahip olduğunuz imkanları bir başkasıyla paylaşırken 10 kere düşünün.

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, adalet123 yazdı:

Birisinin art niyetli olup olmadığını merak ediyorsanız

Önce ya paranız buluşunuz yada avrupaya gidebilecek imkanınız varmış gibi davranın.

Şayet sizinle ilgilenmeye başlarsa bilinki o kişi TEHLİKELİ olabilir.

İnsanları çıkarları için kullanananlar çok acımasızdırlar çünkü

Üzerinizden milyon lira kazanıp sizi açlıktan ölüme dahi terk ederler.

Bu evleneceğiniz kadın dahi olsa

Kesinlikle sahip olduğunuz imkanları bir başkasıyla paylaşırken 10 kere düşünün.

Forum iyice kafayı yemeye başladı. Yukarıdaki yazıları okursanız sizi bu konuda uyarmıştım. Aklınız mukayyet olun yoksa onuda alırlar haberiniz olsun. Bu konular öyle herkese göre değil bu konuda tecrübeniz yoksa devridaim konularına hiç bulaşmayın. Çünkü ya anlayamayacaksınız yada bu konu size kafayı yetirtecek haberiniz olsun. Tehlikeli olan sizlersiniz. Ben en masum halimle sizlerle bu konuyu tartışmaya çalışıyorum fakat ben doğruları söyledikçe travma geçirmeye başlıyorsunuz. Çünkü beyniniz bir türlü bu gerçekleri kabul edemiyor.

Sitelerde Paylaş
20 saat önce, John_Ahmet yazdı:

Orada voltajın regüle edildiği doğrudur fakat sistem komple düşünüldüğünde sadece bir voltaj regületörü değildir. Ledler 10mm bazılarında 5mm şeffaf beyaz ledtir. Projenin bitmiş ve çalışan halini şu videoda görebilirsin. Bu videodakinde sisteme bir de invertör bağlanmıştır. Aslında yukarıda videoların tümünü paylaşmıştım üç videoyu da izleyip görüp öğrenebilirsin.

İstersen bir daha paylaşayım. Arkadaşlar itirazı olan izlesin sonra hala ikna olmadıysa devreyi yapıp benim sunumumu beklesin böyle kafadan sallamayın, ayıp ediyorsunuz. Çok namert insanlarsınız.

İkna olmadım.

Bu devre karanlık enerji radyan enerji v.s hiçbirini kullanmıyor.

On 08.11.2018 at 00:34, John_Ahmet yazdı:

Al madem şema istiyorsun bak bakalım anlayabilecek misin?

Akuly0083-30-Watt-Modified.jpg

Bu devre hangi enerji kaynağını kullanıyor?

Yazda öğrenelim.Asla yazamayacaksın.

Çünkü sen  ortaya sıçıp giden birisin.

Ben bu devre  sürekli çalışmaz diyorum.Verdiğin videolar birkaç dakikalık.:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, gardener yazdı:

Bu devre hangi enerji kaynağını kullanıyor?

Yazda öğrenelim.Asla yazamayacaksın.

Çünkü sen  ortaya sıçıp giden birisin.

Ben bu devre  sürekli çalışmaz diyorum.Verdiğin videolar birkaç dakikalık.:0_80cbc_37a71a73_L:

Bunu defalarca yazdım. En az yukarıda bundan 8-10 defa bahsettim. Okumadan salça olmayın. Radyan enerjiyi kullanıyor. İşin prensibi ve simple bir çalışma istiyorsan Nicola Tesla'nın ilgili patentlerini inceleyebilirsin. 

Bu konudan şu yazının sonunda bahsettim.Fakat bu konu uzak radyo, tv, wifi vericilerinden salınan düşük güç kaynakları ile karıştırılmasın. Bu konu çok daha farklıdır. 

Buradaki radyan enerjiyi alabildiğinizi gördüğünüzde gerçekten çok şaşıracaksınız fakat buna ikna olmak için söylediğim devreyi bizzat yapıp çalıştırmanız gerekmektedir. Bunun dışında ikna olmak olanaksızdır. Sizin düşünebildiklerinizi ben 10-15 yıl önce de düşünebiliyordum. Buradaki inanılmaz olaya başka örnekler isterseniz bu radyan enerjinin paneller dışında böyle düşük güçte sinyal üreterek basit bir osilatör yardımıyla eldesini sağlayabiliyorsunuz. Konu hakkında Nicola Tesla'dan sonra ilgili bir şahıs var. Hala yaşayan sayın Kapanadze'dir. Kendisinin bir çok çalıştırdığı ve sergilediği modeli bulunmaktadır. Kendisi de zaten Nicola Tesla'nın patentlerinden esinlenerek bu yaptıklarını gerçekleştirdiğini söylemektedir. Konua yabancı birileri ilk olarak elbette bunlara inanmak istemeyecektir. Fakat konu hakkında yeterli sabrı gösterir ve araştırmaya devam ederseniz bunun gerçek olduğuna son olarak sizx de bir benzerini yapıp ikna olabilirsiniz.

Sizlere bu yöntemle 30W'tan daha fazla enerji elde edebileceğinizi söylemek istiyoeum. İşte Kapanadze nin bir Türk firmasıyla anlaşıp yaptığı yada inşaa ettiği 100kW gücündeki modellerini izleyebilirsiniz.İkna olun diye paylaşmıyorum buna ikna olmak için söylediğim gibi izlemek değil yapmak zorundasınız aksi durumda ikna olmanıza neden olmayacaktır.

tarihinde John_Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, John_Ahmet yazdı:

Bunu defalarca yazdım. En az yukarıda bundan 8-10 defa bahsettim. Okumadan salça olmayın. Radyan enerjiyi kullanıyor. İşin prensibi ve simple bir çalışma istiyorsan Nicola Tesla'nın ilgili patentlerini inceleyebilirsin. 

Bu konudan şu yazının sonunda bahsettim.Fakat bu konu uzak radyo, tv, wifi vericilerinden salınan düşük güç kaynakları ile karıştırılmasın. Bu konu çok daha farklıdır. 

Buradaki radyan enerjiyi alabildiğinizi gördüğünüzde gerçekten çok şaşıracaksınız fakat buna ikna olmak için söylediğim devreyi bizzat yapıp çalıştırmanız gerekmektedir. Bunun dışında ikna olmak olanaksızdır. Sizin düşünebildiklerinizi ben 10-15 yıl önce de düşünebiliyordum. Buradaki inanılmaz olaya başka örnekler isterseniz bu radyan enerjinin paneller dışında böyle düşük güçte sinyal üreterek basit bir osilatör yardımıyla eldesini sağlayabiliyorsunuz. Konu hakkında Nicola Tesla'dan sonra ilgili bir şahıs var. Hala yaşayan sayın Kapanadze'dir. Kendisinin bir çok çalıştırdığı ve sergilediği modeli bulunmaktadır. Kendisi de zaten Nicola Tesla'nın patentlerinden esinlenerek bu yaptıklarını gerçekleştirdiğini söylemektedir. Konua yabancı birileri ilk olarak elbette bunlara inanmak istemeyecektir. Fakat konu hakkında yeterli sabrı gösterir ve araştırmaya devam ederseniz bunun gerçek olduğuna son olarak sizx de bir benzerini yapıp ikna olabilirsiniz.

Sizlere bu yöntemle 30W'tan daha fazla enerji elde edebileceğinizi söylemek istiyoeum. İşte Kapanadze nin bir Türk firmasıyla anlaşıp yaptığı yada inşaa ettiği 100kW gücündeki modellerini izleyebilirsiniz.İkna olun diye paylaşmıyorum buna ikna olmak için söylediğim gibi izlemek değil yapmak zorundasınız aksi durumda ikna olmanıza neden olmayacaktır.

Verdiğin devren çalışmıyor salak adam seni işletmişler.Yapmadığın için bilmiyorsun.

Devrede radyan enerjiyi alacak parça yok.:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş

Aklına sı.tın değil mi işte böyle bir etki yaratıyor bu konularda araştırma yapmak. Şuraya bir insan evladı gelse bana düzgün sorular sorarak tüm bilgiyi edinebilir. İşte kapitalist dünyanın acımasızlığında bu gerçekler sizlerden yıllarca gizlenmiştir. Başta Nicola Tesla olmak üzere bir çok kişi bu sistemleri çalıştırmış olmasına rağmen yapılan tüm çalışmalara insanlar böyle tepki veriyor. Yazdığım bir önceki yazıdaki ilk videoyu mutlaka izleyip böyle sistemlerin yapılıp sununumun yapıldığına ikna olun. (TMZ Enerji LTD. ŞTİ.) Sonrasında bu sistemlerin gerçek olup olamayacakları ile ilgili daha insanca yazılarınızı yazın ben de nasıl olabileceğini Nicola Tesla'nın açıkladığı şekilde tüm bilimsel bilgiyi aktarayım. Böyle salak vs. gibi küfürler eden forumun vazgeçilmez denyolarına anlatma motivasyonum oluşamıyor. Gerçekten bu konuda bilgilenmek istiyorsanız size gerçekten çalışan devre tasarımlarıyla birlikte konu hakkında sahip olmak isteyeceğiniz tüm bilgiyi vereyim. İnsansanız gelin anlatayım sonra orada burada bu konuları bak John_Ahmet devridaime inanıyor şöyledir böyledir gibi noktalara taşıyıp beni incitmeyin. Size fena halde haddinizi bildiririm. Ben gerçekçi düşünen ve aklı başında olup tartışma kültürüne sahip insanlarla tartışmaktan yanayım. Forum denyoları ile diyaloğa girmekten mümkün mertebe kaçınıyorum. Konuyu gözünüzde küçültüp sizi araştırmaktan uzaklaştırmak istiyorlar. Çünkü gerçekten ilk etapta akla aykırı gibi duruyor fakat anlayıp konuyu araştırdıkça nedenlerini de anlıyorsunuz. Bu konuda yapılmış ülke genelinde pazarda bir ürün bulunmuyor. Ciddi şekilde benim samimiyetime güvenip konuyu daha detaylı şekilde benden dinlerseniz böyle bir ürünü ilk olarak siz pazara sürebilirsiniz fakat öncelikle bir örneğini yapıp tüm enerji dönüşüm yapısını incelemeniz ve anlamanız gerekmektedir.

Sitelerde Paylaş
53 dakika önce, John_Ahmet yazdı:

Aklına sı.tın değil mi işte böyle bir etki yaratıyor bu konularda araştırma yapmak. Şuraya bir insan evladı gelse bana düzgün sorular sorarak tüm bilgiyi edinebilir. İşte kapitalist dünyanın acımasızlığında bu gerçekler sizlerden yıllarca gizlenmiştir. Başta Nicola Tesla olmak üzere bir çok kişi bu sistemleri çalıştırmış olmasına rağmen yapılan tüm çalışmalara insanlar böyle tepki veriyor. Yazdığım bir önceki yazıdaki ilk videoyu mutlaka izleyip böyle sistemlerin yapılıp sununumun yapıldığına ikna olun. (TMZ Enerji LTD. ŞTİ.) Sonrasında bu sistemlerin gerçek olup olamayacakları ile ilgili daha insanca yazılarınızı yazın ben de nasıl olabileceğini Nicola Tesla'nın açıkladığı şekilde tüm bilimsel bilgiyi aktarayım. Böyle salak vs. gibi küfürler eden forumun vazgeçilmez denyolarına anlatma motivasyonum oluşamıyor. Gerçekten bu konuda bilgilenmek istiyorsanız size gerçekten çalışan devre tasarımlarıyla birlikte konu hakkında sahip olmak isteyeceğiniz tüm bilgiyi vereyim. İnsansanız gelin anlatayım sonra orada burada bu konuları bak John_Ahmet devridaime inanıyor şöyledir böyledir gibi noktalara taşıyıp beni incitmeyin. Size fena halde haddinizi bildiririm. Ben gerçekçi düşünen ve aklı başında olup tartışma kültürüne sahip insanlarla tartışmaktan yanayım. Forum denyoları ile diyaloğa girmekten mümkün mertebe kaçınıyorum. Konuyu gözünüzde küçültüp sizi araştırmaktan uzaklaştırmak istiyorlar. Çünkü gerçekten ilk etapta akla aykırı gibi duruyor fakat anlayıp konuyu araştırdıkça nedenlerini de anlıyorsunuz. Bu konuda yapılmış ülke genelinde pazarda bir ürün bulunmuyor. Ciddi şekilde benim samimiyetime güvenip konuyu daha detaylı şekilde benden dinlerseniz böyle bir ürünü ilk olarak siz pazara sürebilirsiniz fakat öncelikle bir örneğini yapıp tüm enerji dönüşüm yapısını incelemeniz ve anlamanız gerekmektedir.

Binlerce mesaj yazdın.

Seni işletenlerin reklamını yapmaktan başka birşey yapmıyorsun.:)

Teslaya gelince edison gibi başkalarının icatlarını kendi adıyla pazarlayan biri.

Patentleri içinde havdan enerji elde etme yok.

Havadan enerji aktarma devrelerini  havadan enerji elde etme devreleri zanneden salaklardan birisin.

Sitelerde Paylaş
31 dakika önce, gardener yazdı:

Havadan enerji aktarma devrelerini  havadan enerji elde etme devreleri zanneden salaklardan birisin.

Sen Nicola Tesla'nın projelerini sadece Niagara şelalerinden elde ettiği elektriği Tesla kulesi ile iltettiğini sanan üçüncü dünya ülkesi sayılabilecek gelişmemiş bir ülkedeki avam takımından bir denyosun. Sana hiç bir şekilde bu bilgilendirmeler yapılamaz. 

Nicola Tesla'nın radyan enerji ile çalışan AC motoru için bir belgesel dahi yapılmıştır fakat senin gibi bir denyonun ne bu belgeseli anlayacak ingilizcesi ne de fizik bilgisi vardır. 

Konuya ilgi duyan herkes izleyebilir benim bu belgesel hakkında ne düşündüğümü boş verin siz ne düşünüyorsunuz bunu söyleyin. Çünkü belgeselin sonunda bu projeyi paylaştıkları sitenin adını veriyorlar. Dikkatli izleyenler görüp konu hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabilir.

Düşünün bu konu öyle sizin deli sandığınız bir kaç zavallıyı ilgilendirmiyor çünkü zavallı olanlar sizlersiniz ve dünyanın teknolojisinin hangi boyutlarda olduğunu bilmeyip üçüncü dünya ülkesinde zavallı bir tüketim kölesi olduğunuz halde size bu bilgilendirmeleri yapanları haksız şekilde eleştiriyorsunuz.

İlk olarak Surge belgeselini izleyin ve sonrasında sizlerle çok daha mükemmel olan başka bir belgesel paylaşacağım bu belgeseli çok seveceksiniz. Belgeselin adı Thrive (Gelişim) belgeseli olarak geçiyor ve free enerji sanılan bu konuların gerçek yüzünü aktarıyor ve aynen benim söylediklerimi bu belgeselde bulabilirsiniz.

İlk olarak Surge isimli Nicola Tesla'nın radyan enerji ile çalışan AC motorunun belgeselini şu linkten izleyin ve sonra yorumlarınızı beni eleştirmeden sadece videoya yapın çünkü bunu paylaşmak için aracılık ediyorum. Yorumunuzu belgesele yada belgesellerdeki insanlara yapın. Sizi eğitmek zor olsa da bunu yapacağım. Forumda nasıl tartışılır kişileri eleştirmeden konular nasıl tartışılır bu konuda kesinlikle derse ihtiyacınız var görünüyor.

Surge isimli bu belgeseli bu linkten izleyebilirsiniz. İzledikten sonra bu radyan enerji ile çalışan dışarıdan başka hiç bir enerjiye gerek duymayan bu AC moturu yapmak isteyeceksiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=HP9uqquXuHQ

Sonrasında bu Thrive (Gelişim) isimli belgeseli izleyerek tüm free enerji sanılan ve termodinamiğe ilk etapta aykırı görünen bu tür sistemlerin gerçek yapısını öğrenecek ve bunun sizlerden neden gizlendiğini daha detaylı şekilde öğrenmiş olacaksınız.

Thrive isimli bu torus enerjisi belgeselini çok seveceksiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=30SV1Nb66EA

Bu belgeselleri izlemeden yorum yapmaya müsait olanlar zaten engellediğim denyolardır onların yazılarını ciddiye almayacağımı belirtirim.

İyi seyirler!

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, John_Ahmet yazdı:

Sen Nicola Tesla'nın projelerini sadece Niagara şelalerinden elde ettiği elektriği Tesla kulesi ile iltettiğini sanan üçüncü dünya ülkesi sayılabilecek gelişmemiş bir ülkedeki avam takımından bir denyosun. Sana hiç bir şekilde bu bilgilendirmeler yapılamaz. 

Nicola Tesla'nın radyan enerji ile çalışan AC motoru için bir belgesel dahi yapılmıştır fakat senin gibi bir denyonun ne bu belgeseli anlayacak ingilizcesi ne de fizik bilgisi vardır. 

Konuya ilgi duyan herkes izleyebilir benim bu belgesel hakkında ne düşündüğümü boş verin siz ne düşünüyorsunuz bunu söyleyin. Çünkü belgeselin sonunda bu projeyi paylaştıkları sitenin adını veriyorlar. Dikkatli izleyenler görüp konu hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabilir.

Düşünün bu konu öyle sizin deli sandığınız bir kaç zavallıyı ilgilendirmiyor çünkü zavallı olanlar sizlersiniz ve dünyanın teknolojisinin hangi boyutlarda olduğunu bilmeyip üçüncü dünya ülkesinde zavallı bir tüketim kölesi olduğunuz halde size bu bilgilendirmeleri yapanları haksız şekilde eleştiriyorsunuz.

İlk olarak Surge belgeselini izleyin ve sonrasında sizlerle çok daha mükemmel olan başka bir belgesel paylaşacağım bu belgeseli çok seveceksiniz. Belgeselin adı Thrive (Gelişim) belgeseli olarak geçiyor ve free enerji sanılan bu konuların gerçek yüzünü aktarıyor ve aynen benim söylediklerimi bu belgeselde bulabilirsiniz.

İlk olarak Surge isimli Nicola Tesla'nın radyan enerji ile çalışan AC motorunun belgeselini şu linkten izleyin ve sonra yorumlarınızı beni eleştirmeden sadece videoya yapın çünkü bunu paylaşmak için aracılık ediyorum. Yorumunuzu belgesele yada belgesellerdeki insanlara yapın. Sizi eğitmek zor olsa da bunu yapacağım. Forumda nasıl tartışılır kişileri eleştirmeden konular nasıl tartışılır bu konuda kesinlikle derse ihtiyacınız var görünüyor.

Surge isimli bu belgeseli bu linkten izleyebilirsiniz. İzledikten sonra bu radyan enerji ile çalışan dışarıdan başka hiç bir enerjiye gerek duymayan bu AC moturu yapmak isteyeceksiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=HP9uqquXuHQ

Sonrasında bu Thrive (Gelişim) isimli belgeseli izleyerek tüm free enerji sanılan ve termodinamiğe ilk etapta aykırı görünen bu tür sistemlerin gerçek yapısını öğrenecek ve bunun sizlerden neden gizlendiğini daha detaylı şekilde öğrenmiş olacaksınız.

Thrive isimli bu torus enerjisi belgeselini çok seveceksiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=30SV1Nb66EA

Bu belgeselleri izlemeden yorum yapmaya müsait olanlar zaten engellediğim denyolardır onların yazılarını ciddiye almayacağımı belirtirim.

İyi seyirler!

Benim yazmadığım şeylerden bahsetme.

Niagara şelalesinden beslenen kuleyi hiçbir iletimde bahsetmiyorum patentlerden bahsediyorum.

Fig22.gif

Free enerji diye bahsedilen şemalarda D ile gösterilen verici yer almıyor.

Sadece D' diye gösterilen şema yer alıyor.İnsanlarda bunu havadan enerji elde sistemi zannediyorlar.

Verici olmasa bu devre ile ne motor çalıştırabilirsin nede lamba yakabilirsin.:0_80cbc_37a71a73_L:

senin verdiğin   diyotlu devrede aynı yakında verici olmadan çıkıştan güçlü bir akım alamazsın.

Fig26.gif

Şimdi dansözler gibi  kıvır bakalım.Başka hangi devreyi göstereceksin.

Bu kel kafalı üye sen değil misin?:0_80cbc_37a71a73_L:

Bütün forumlarda seninle  dalga geçmişler.

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/havadan-elektrik-üretimi-ve-teslanın-gizli-sırrı.120600/

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar @gardener in değindiği konuya değinmek istiyorum ve bu konunun yanlış anlaşılan en kritik noktasıdır. Şimdi sizlerden konuya katkı istiyorum ve bu konuya Nicola Tesla'nın ilgili patentleriyle birlikte çok mükemmel bir açıklama getireceğim ve konunun daha net anlaşılmasını sağlayacağım. Fakat bu arkadaşa güvenmiyorum anlasa bile kıvıracak bir tipe benziyor bu nedenle forumda ve bu konuda daha önce tartıştığımız arkadaşlardan katkı bekliyorum birazdan hepsini anlatacağım. 

Sayın @teflon @democrossian @bilgivehis @kavak arkadaşlar lütfen konuya katılıp beni dinlemeye hazır olduğunuzu belirten bir şeyler yazın ve ben de konunun en enteresan yerine geldiğimiz için size bunu en net bilimsel bilgilerle açıklayayım. Yoksa zaten bu bahsi geçen kişileri hepten deli yerine koymuş olursunuz. Bu konunun aslı sizin sandığınız gibi değildir ve ben bu yanlış anlaşılan noktalarına değineceğim. Lütfen bana soru sorarak daha fazla detayla açıklamama izin verin. Gerçi ben soru sormanıza fırsat vermeden konunun bu noktasıyla ilgili tüm bilgiyi vereceğim fakat cevabımı verdikten sonra lütfen sizden insanca yorumlar bekliyorum. Beni değil, bahsettiğim konuyu irdeleyen yorumlar yazmanızı bekliyorum. Ben sadece bir aracıyım ve bu iddiaların sahibi ben değilim sizlere bu iddiaları anlatmaya çalışıyorum. Şu an sabırsızlıkla @gardener arkadaşın konuyu getirdiği noktada kendisine ve sizlere bunu anlatmak için sabırsızlanıyorum. Lütfen geldiğinizden haberim olsun. Lütfen arkadaşlar hemen hepiniz beni incitecek şekilde yorumlar yazdınız şimdi bana iddiaları açıklama fırsatı verin ve bana insanca gerçekçi yorumlar yaparak katkı sağlayın. Şimdi geldiğinizi belirtin ve size bunu anlatmama izin verin.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, John_Ahmet yazdı:

Arkadaşlar @gardener in değindiği konuya değinmek istiyorum ve bu konunun yanlış anlaşılan en kritik noktasıdır. Şimdi sizlerden konuya katkı istiyorum ve bu konuya Nicola Tesla'nın ilgili patentleriyle birlikte çok mükemmel bir açıklama getireceğim ve konunun daha net anlaşılmasını sağlayacağım. Fakat bu arkadaşa güvenmiyorum anlasa bile kıvıracak bir tipe benziyor bu nedenle forumda ve bu konuda daha önce tartıştığımız arkadaşlardan katkı bekliyorum birazdan hepsini anlatacağım. 

Sayın @teflon @democrossian @bilgivehis @kavak arkadaşlar lütfen konuya katılıp beni dinlemeye hazır olduğunuzu belirten bir şeyler yazın ve ben de konunun en enteresan yerine geldiğimiz için size bunu en net bilimsel bilgilerle açıklayayım. Yoksa zaten bu bahsi geçen kişileri hepten deli yerine koymuş olursunuz. Bu konunun aslı sizin sandığınız gibi değildir ve ben bu yanlış anlaşılan noktalarına değineceğim. Lütfen bana soru sorarak daha fazla detayla açıklamama izin verin. Gerçi ben soru sormanıza fırsat vermeden konunun bu noktasıyla ilgili tüm bilgiyi vereceğim fakat cevabımı verdikten sonra lütfen sizden insanca yorumlar bekliyorum. Beni değil, bahsettiğim konuyu irdeleyen yorumlar yazmanızı bekliyorum. Ben sadece bir aracıyım ve bu iddiaların sahibi ben değilim sizlere bu iddiaları anlatmaya çalışıyorum. Şu an sabırsızlıkla @gardener arkadaşın konuyu getirdiği noktada kendisine ve sizlere bunu anlatmak için sabırsızlanıyorum. Lütfen geldiğinizden haberim olsun. Lütfen arkadaşlar hemen hepiniz beni incitecek şekilde yorumlar yazdınız şimdi bana iddiaları açıklama fırsatı verin ve bana insanca gerçekçi yorumlar yaparak katkı sağlayın. Şimdi geldiğinizi belirtin ve size bunu anlatmama izin verin.

Anlat birader anlat dinliyoruz.Kanitlamazsan başka konuşurum  yalnız.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, adalet123 yazdı:

Anlat birader anlat dinliyoruz.Kanitlamazsan başka konuşurum  yalnız.

Biraz daha bekleyelim hepsini anlatacağım fakat paylaştığım tüm içerikleri tüm videoları izleyip yorumunuzu öyle yazın. Şimdi tüm arkadaşlar geldiğinde ne bir eksik ne bir fazla hepsi geldiğince 1 yazsın yada kendi üslubu ile bana selamını versin yada her ne istiyorsa onu yapsın ama mert olsun. Çünkü bu arkadaşlar beni çok rencide edecek şekilde beni anlamadan dinlemeden konuştu şimdi hepsini açıklayacağım özellikle @gardener in konuyu getirdiği noktaya odaklanıp Nicola Tesla'nın konuyla ilgili patentlerini numaralarını vererek çalışma prensipleriyle birlikte konuda anlaşılmayan bir yer olmayana kadar anlatacağım. Yine anlamadığınız bir yer olursa bana  kibarca bunu ifade edin ben hepsini anlatacağım. 

Arkadaşım az sabırlı ol bu dertten tek bir seferde kurtulayım. Sonra tüm bunları özetleyen başka bir konu daha açacağım sonraki yorumları orada yapabiliriz.

Sitelerde Paylaş

Biraz daha bekleyelim hepsini anlatacağım fakat paylaştığım tüm içerikleri tüm videoları izleyip yorumunuzu öyle yazın. Şimdi tüm arkadaşlar geldiğinde ne bir eksik ne bir fazla hepsi geldiğince 1 yazsın yada kendi üslubu ile bana selamını versin yada her ne istiyorsa onu yapsın ama mert olsun. Çünkü bu arkadaşlar beni çok rencide edecek şekilde beni anlamadan dinlemeden konuştu şimdi hepsini açıklayacağım özellikle @gardener in konuyu getirdiği noktaya odaklanıp Nicola Tesla'nın konuyla ilgili patentlerini numaralarını vererek çalışma prensipleriyle birlikte konuda anlaşılmayan bir yer olmayana kadar anlatacağım. Yine anlamadığınız bir yer olursa bana  kibarca bunu ifade edin ben hepsini anlatacağım. 

Arkadaşım az sabırlı ol bu dertten tek bir seferde kurtulayım. Sonra tüm bunları özetleyen başka bir konu daha açacağım sonraki yorumları orada yapabiliriz.

Kimse zamanını  sana ayırmak  zorunda değil.Sen anlat gerçekse ben herkese yayarım.Başla.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, adalet123 yazdı:

Kimse zamanını  sana ayırmak  zorunda değil.Sen anlat gerçekse ben herkese yayarım.Başla.

S.ktir git seninle uğraşamayacam yazma bana sen, ben elektronikçileri ve konuya hakim diğer insanları davet ettim anlasa anlasa onlar anlar zaten anlayacak olsan konuyu baştan sona okur anlarsın seninle uğraşamayacağım. Defol bunu diğer konuda bana atarlanırken düşünseydin, şebek!

Sitelerde Paylaş

S.ktir git seninle uğraşamayacam yazma bana sen, ben elektronikçileri ve konuya hakim diğer insanları davet ettim anlasa anlasa onlar anlar zaten anlayacak olsan konuyu baştan sona okur anlarsın seninle uğraşamayacağım. Defol bunu diğer konuda bana atarlanırken düşünseydin, şebek!

Ben sadece sana değil laf kalabalığı  yapan ancak hiç  bir kanıt  gösteremeyen,kendisine sorgusuz sualsiz inanılmasını bekleyen herkese atarlanır,meydan okurum.Çünkü  Ateistim.Müslümanlar da senin gibi çok konuşuyor çok yazıyorlar ama iş kanıtlamaya geldimi kıvırmakta dansözlerden iyiler.

Şimdi  önüme arkanı dönerek değilde sütyenine para takayım.

Sitelerde Paylaş

Yahu, arkadaşlar

Öncelikle sizi saygıya ve nezakete davet ediyorum. 

Sonrasında da devirdaim makinaları vardır veya yoktur, burada birbirimizi yememizin bir anlamı yok. Olduğunu iddia eden arkadaşlar bildiğimiz bilimsel dili kullanarak ifade etmekte zorlanıyorlar. Olabilir.

Olmadığını iddia eden arkadaşların da ellerinde bunun olmayacağını gösteren destekli bulgular var. 

Benim söyleyebileceğim; bir gün böyle bir makina ile ortaya çıkan birisi olur ve bir elektrik jeneratörünü sürekli döndürmeyi başaran birisi çıkarsa şapka çıkartırım. 

Saygılarımla 

Sitelerde Paylaş

Bu konu o kadar ayağa düşmüş ki uğraştığım şebeklere hele bir bakın. Bu öyle enteresan bir konu ki bir kanıt sunsanız ki sundum. Aşağıda linkini yine vereyim. Bunu izledikten sonra diyeceksiniz ki öyle videoyla olmaz kardeşim bize bir tasarım ver öyle inanalım. Bunu şimdiye dek kimse yapamadı fakat ben onu da sundum. Yine sunayım. Şimdi diyorsunuz o bu işe yaramıyor. Yok o voltaj regüle devresi yok invertör devresidir vs. İşte bu kadar iki yüzlü ve ahlaksız insanlarsınız.

Zaten şunu da belirttim. Biliyorum bunlar da sizi ikna etmeye yeterli değil. Bu sisteme bir invertör ilave edip 220V u makatınızdan vermek istiyorum. Evet bunu yapmak istiyorum hele bir devreyi yapın sonra 220V u makatınızdan vereyim ancak öyle ikna olursunuz. Ben bunu anlayabiliyorum.

Arkadaşlar sizler üçüncü dünya ülkesindeki avam sınıfından konu hakkında tepeden inme bilgilere sahip inatçı ve iki yüzlü ve namert insanlarsınız. Ben tüm bu kanıtlara rağmen ya arkadaş neymiş devreni yapacak birilerini biliyorum ona yaptır şöyle yardım etmeye çalışan biri olsa yüreğim hafifleyecek. İlle de sen yap inanalım. Arkadaşım onbinlercesi yaptı hala inanmıyorsanız ben yapınca neden inanacaksınız. Sizler iki yüzlüsünüz.

İnsan olan tüm bunları sorgular benim bilgi düzeyim ve detayları anlatma kabiliyetimi görür anlama çabası içerisinde olur her şeyi kavrar fakat öyle edepsiz şeyler yazıyorsunuz ki benim kalitemi de yerle bir ediyorsunuz. Ben böyle tarışmaları yapmaya insanlarla kötü olmaya alışık bir insan değilim. Aslım çok efendi ve naiftir fakat bu konu o kadar alaya alınıyor ki senin gibi konuya hakim olmayan bu konuda tepeden inme bilgilere sahip biri tarafından bile küçümsenebiliyorum. 

İşte zavallı ülkemin zavallı insanlarısınız. Enerji şirketleri size dayamış istedikçe istiyor. Daha fazla söze gerek duymuyorum. Bir daha bana mert insanlar olduğunuzu söylemeyin. Henüz iletilerimi görmemiş henüz sonraki atarlı  yazıları yeni fark ediyorsanız bunları size söylemedim. Lütfen hala konuya katkılarınızı bekliyorum. Siz sorun ben anlatayım.

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, EnverPasa yazdı:

devirdaim makinaları vardır veya yoktur

@EnverPasa hala anlamıyorsun devridaim makineleri çalışamazlar termodinamik yasaları gereğince bu doğrudur. Ben de böyle düşünüyorum. Konu bu değil burada bahsedilenler devridaim makinesi değil input enerjisi açıklanabilmiş çalışan sistemlerdir. Video örnek verdim izledin mi? Sonra bu verdiğim videonun devre tasarım dosyalarını verdim. Baskı devre dosyalarına kadar elimde var. Sonra bu devre http://infinitysav.com sitesinde satıştadır. Ayrıca Brezilyada seri üretime geçmişlerdir.

Şimdi kardeşim insan evladıysanız bana bunu sorun hangi video hangi devre sorun cevap vereyim fakat üzerine insanca tartışalım.

Hem okuyup paylaştıklarımı izlemiyorsunuz hem benimle adi şekilde didişiyorsunuz artık hangi sabırlı insan buna sabır edebilir. Bunu herkes üzerine alınmasın insan olanlar kendini belli ederler.

20 dakika önce, EnverPasa yazdı:

Olduğunu iddia eden arkadaşlar bildiğimiz bilimsel dili kullanarak ifade etmekte zorlanıyorlar. Olabilir.

Olduğunu iddia etmiyorum başka bir şeyden bahsediyorum fakat anlayacak zekaya sahip olsanız anlardınız.

İnsanca sorun size en bilimsel şekilde anlatayım. Tartışma henüz bu konuyu tüm detayları bilimsel şekilde vereceğim bir kıvama gelmedi karşımdaki insanın kalitesi neyse ben de öyle ilerliyorum buna mecburum. Örneğin konunun rezonans frekansı ile olan ilgisine ve devredeki TL494 ün fonksiyonunu ve sonuca olan etkisini tartışamadık bile. Lütfen insanca yazın hepsini açıklayayım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...