Jump to content
Emre1974tr

Devri daim makineleri çağına doğru

Recommended Posts

Bu zerzevatın ne olduğu açıklandı ya, yoksa Temel´in yanıtını beğenmediniz mi ?

Bence Merdane´de az değil.

Afacan Recep, bu ikiliyle(!) ne kadar da övünse azdır.:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, kavak yazdı:

Bu zerzevatın ne olduğu açıklandı ya, yoksa Temel´in yanıtını beğenmediniz mi ?

Bence Merdane´de az değil.

Afacan Recep, bu ikiliyle(!) ne kadar da övünse azdır.:D

Aklınız sıra beni kültablası yaptığınızı mı sanıyorsunuz? Senin bilmişliğin kadar benim unutmuşluğum var. Sizin hemen hemen tüm sorularınıza ve yorumlarınıza cevap verdim. Zeki insanlar sorulan soruları es geçemezler cevap verirler yada başka sorularla destek olurlar. Şimdi şu son 6-7 sayfayı okuyup açıklamada bulunduğum tüm konulara tüm elektronik bilgileriniz, fizik bilgilerinizle yorum getirmeye ve sorduğum sorulara cevap vermeye çalışın. Bunu yaptığınız zaman yapılan bu hatadan dönmüş olacaksınız. 21. yüzyılda yaşıyoruz ve hâlâ araçlarımız için petrol kullanan bir uygarlığımız var. Tüm alternatif yöntemleri bilip hatta bu yöntemlerin içerisinde hiç araç şarjı gerekmeden gerçekleştirilecek yöntemler varken bunları anlamamış ve bilmeyen insanlar olabilir. Batı bu bilgilerin hepsine sahiptir. Thrive isimli belgeseli izlerseniz tüm Yahudi evlerinde bu sistemlerin kullanılıyor olduğunu araçlarında da benzer yöntemler kullandıklarını öğrenebilirsin. Şimdi okuyun desem ben bu konuya 5 dk. mı bile ayırmam vır vır zır konuşacaksınız. Yüreğiniz yetiyorsa sorularıma en son sorumdan başlayıp cevap verin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 08.11.2018 at 00:54, bilgivehis yazdı:

Bu gösterdiğin şemanın enerjiyle uzaktan-yakından hiç bir alakası yok. Bu bir yüksek gerilim devresidir, diğer adıyla ünvertürdür, özellikle otolar için piyasada satılıyor, 12 voltluk aküden 220 volt elde ediliyor ama amperi yine aküden alıyor. Artık böyle safsatalarla kafamızı yorma.

Şu devreyi bir daha inceleyin bu invertör devresi değildir. Ayrıca voltaj regületörü de değildir. Devredeki ledleri görüyor musunuz? Sisteme 15Vluk 5'erli seri 10 led bağlıdır. Bu ledler devre sunumunu yapmak için gerekli yükü ifade eder. Zaten sistemin adı Akula Eternal Latern dir. Yani anlamı sonsuz fenerdir.

Akuly0083-30-Watt-Modified.jpg

Şu devreyi bir daha inceledikten sonra  çalışan versiyonunun videosunu mutlaka izleyin ve bana bunu izlemeden bir cevap vermeyin. Bu video http://infinitysav.com sitesine sahip bir firmaya aittir. Bu adamlar deli mi? Neden çalışmayacak sistemleri üretip satıyorlar. Siteyi inceleyip bir fikir edinebildiniz mi? Hem elinize çalışıp çalışmayacaklarını anlayabileceğiniz bir devre bile verdim. Hatta bende bu devrenin baskı devre dosyaları ve malzeme listesine kadar tüm çalışması var. İsteyen herkese bunları gönderebilirim.

Ben boş bir adamım bunları anlamıyorum. Elektronik bilenler buna bir açılama getirebilir mi? Lütfen anlayıp beni bilgilendirin. Neden cevap vermekten kaçınıyorsunuz? @EnverPasa @teflon @democrossian @teflon @bilgivehis  @kavak Arkadaşlar espirinizi yapıp ortadan kaybolmayın. Bunları hep birlikte değerlendirelim. 

tarihinde John_Ahmet tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.