Jump to content

Ahmedinejad

Recommended Posts

Bu Arada PKK lılara Mesajım olsun buradan...

Sözde Kürdistan Haritası öyle değil böyle cizilir....

haritale6.jpg

olmadı şimdi ama biz kürtlerden kurtulmaya çalışırken sen kalkıp onların yaşadığı yerleride sınırlarımıza ekliyorsun geçmişdeki fetihler geçmişte kaldı artık Biz Türkerin yapacağı tek şey sınırlarımız iç ve dışadaki düşman milletlerden korumak

Sitelerde Paylaş
  • İleti 107
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

iste kardeş ne yazsak gelip başka yerden karşılık verirler..

şimdi ataturk fotoları ekliyeceğim buraya ataturk dın kavramı hakkında bır kac yazı yazacam gelip onada verecek bır gereksız cevapları olacak..

Ben sımdı buraya ATATURK yobaz yada Ataturku sevmıyorum dıye bır sey yazdım mı?

konumuzun ataturkle ne alakası var anlamış degilim...

Actıgım Konu bu:: iran dusmanlıgı yok.. islam dusmanlıgı var...

bu kadar basit ataturku karıstırmanıza ne gerek var??

evet arkadaşım öyle işte.bazı ateistler acayip takiiyye yapıyorlar..öyle bi çarpıtıyolarki buna kendileri bile inanmıyolar aslında :lol:

tarihinde Kaybolan Yıllar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
olmadı şimdi ama biz kürtlerden kurtulmaya çalışırken sen kalkıp onların yaşadığı yerleride sınırlarımıza ekliyorsun geçmişdeki fetihler geçmişte kaldı artık Biz Türkerin yapacağı tek şey sınırlarımız iç ve dışadaki düşman milletlerden korumak

Her insan eğitilebilir dostum.

Bu kadar ırkçılık yapmamanı temenni ederim.

Sitelerde Paylaş
evet arkadaşım öyle işte.bazı ateistler acayip takiiyye yapıyorlar..öyle bi çarpıtıyolarki buna kendileri bile inanmıyolar aslında :lol:

Aynen öyle dostum bunlarn ne yazdığıda pek umrumda değil Sen ve senin gibilerle yazışmaktanda onur duyarım..

Sitelerde Paylaş
Her insan eğitilebilir dostum.

Bu kadar ırkçılık yapmamanı temenni ederim.

imza + 1 ;)

Aynen öyle dostum bunlarn ne yazdığıda pek umrumda değil Sen ve senin gibilerle yazışmaktanda onur duyarım..

eyvallah dostum..teşekkürler ;)

Sitelerde Paylaş
insanları dış görünüşlerine göremi değerlendiriyorsun..vay yobaz vay..

İçi çok mu temiz ki, dışını es geçeyim?

O ülkücü zihniyetle yapılmış haritayı buraya koyarak kürtçü mikropların yaptığını yapıyorsunuz ayrıca...

İşaretlenen yerlerde hangi canlılar yaşıyor diye düşündünüz mü?

Sitelerde Paylaş

O ülkücü zihniyetle yapılmış haritayı buraya koyarak kürtçü mikropların yaptığını yapıyorsunuz ayrıca...

aslında ortadoğuya barışı getirecek tek ülke Türkiye diye düşünüyorum..

Türk askeri asla mazluma eli kalkmadı bu güne kadar..

Türkiyenin yerinde israil yada amerika denen o.u çocukları olsa idi ,pkk lılar var diye Kürt katliamı yaparlardı..kadınlarına tecavüz eder başlarından bomba yağdırırlardı..

ama Türkiye yi bir insan benzetirsek bence Türkiye iyi bir insan..ve iyi insanlar kaybeder gibi gözüksede elbet kazanacaklardır..

ve tabiki kötü olup kazanmaktansa iyi olup kaybetmeyi tercih ederim

Sitelerde Paylaş
Bu Arada PKK lılara Mesajım olsun buradan...

Sözde Kürdistan Haritası öyle değil böyle cizilir....

haritale6.jpg

Ne yaptın sen ya al bütün dünya senin olsun.

Ne bizden toprak gitsin nede biz toprak alalım bıraklım ülkemiz adam gibi yönetilsin bizden toprak almak isteyeni biz halledelim.

Sitelerde Paylaş

Hiç düşünürlermi kardeşim bunlarda aynı enver talat gibiler elindekini korumayı bilmezsen dimiyata pirince giderken evdeki bulgurfanda olursun sonra bi bakmışın bütün kentlerin varoşları mikrop kaynıyor ondan sonra dezenfekte edecem diye boşa zaman harca

Sitelerde Paylaş
Hiç düşünürlermi kardeşim bunlarda aynı enver talat gibiler elindekini korumayı bilmezsen dimiyata pirince giderken evdeki bulgurfanda olursun sonra bi bakmışın bütün kentlerin varoşları mikrop kaynıyor ondan sonra dezenfekte edecem diye boşa zaman harca

Mikrop adam her gruptan çıkar..Kürtleri genellemen yanlış..

Sitelerde Paylaş
aslında ortadoğuya barışı getirecek tek ülke Türkiye diye düşünüyorum..

Türk askeri asla mazluma eli kalkmadı bu güne kadar..

Türkiyenin yerinde israil yada amerika denen o.u çocukları pkk lılar var diye Kürt katliamı yaparlardı..kadınlarına tecavüz eder başlarından bomba yağdırırlardı..

ama Türkiye yi bir insan benzetirsek bence Türkiye iyi bir insan..ve iyi insanlar kaybeder gibi gözüksede elbet kazanacaklardır..

ve tabiki kötü olup kazanmaktansa iyi olup kaybetmeyi tercih ederim

İşte bu zihniyet yüzünden yıllarca tokatlanan hep Türk oldu...

Biz israil, amerika gibi olsaydık; kardeşlik naraları atmasaydık, Türk'ün önünde kim durabilirdi ha?

Amerika'yı bölmeye çalışanlar da oldu, fakat pkk'nın ve kürtçü organların üçte birini yapmamalarına rağmen öldürüldüler...

Yahudiler, olduğu gibi arapların içinde bir ülke kursalardı, bu günkü vaziyetleri böyle mi olurdu?

Bu ülkeler senin gibi masallarla yürüyen ülkeler olsa, biz Türk gibi olsak; bu ülkelerden bağımsız, dünyanın en büyük gücü olurduk...

Osmanlı her önüne gelene kucak açtı, ne kadar gayri Türk unsur varsa hepsinden düşmanlık gördü, yalan mı?

İyi olup kaybetmeyi seçenlerin sonu Osmanlı gibi olur; şamaroğlanına döner...

tarihinde HULAGUHAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
b08wjll381g3hnyye.jpg

Ahmedinejad'ın gösterdiği ERKEKÇE, MERTÇE tutum Dünya komuoyunda büyük takdir bulurken, Biz Müslümanlar Nasrallah, Ahmedinejad gibi liderlerle övünürken, Türk medyasında İran hakkında böyle haberler yapılması, yapılan şeyin İran düşmanlığı değil İslam düşmanlığı olduğunun apaçık göstergesidir.

Elbetteki İran'ın eleştirilecek yönleri muhakkak vardır, Fakat bizim ülkemizde yapılan eleştiri değil apaçık çamur atmadır.

Ve şaşılacak şey de şudur ki, İran'da yahut onların düşmanlık gösterdiği İslam'da var olan yapılan suçun cezalandırılmasını (recm vs.) eleştiren bu zihniyet öte tarafta ülkemizde fuhuş, uyuşturucu, yolsuzluk, olabildiğince artmaktadır diye bangır bangır bağırmaktadır.

Yapılan sadece ve sadece İslam düşmanlığıdır. Bir taraftan kızlar okula kampanyası düzenlerken, bir yandan başörtülü kızlar okula alınmamaktadır. Yaptıkları dizilerde, filmlerde içki özendirilirken, diğer tarafta alkolizm hakkında, alkolun zararları hakkında kampanyalar, konferanslar düzenlenmektedir.

İran düşmanlığının altında yatanda budur. Konu İslam olunca özgürlük sağır, demokrasi kör, din ve vicdan özgürlüğü iptal durumdadır.

Ve şu bilinsin ki sizin ne kadar İran düşmanlğınız varsa bizim ondan fazla sevgimiz vardır.

Akdeniz iklimi bitki örtüsü kılıklı heriflerle müslümanların ne işi olsun kendisi Sapık Şii fırkasındandır.En kötü İslam İmajı çizen ülkenin ta kendisidir.

Sitelerde Paylaş
b08wjll381g3hnyye.jpg

Ahmedinejad'ın gösterdiği ERKEKÇE, MERTÇE tutum Dünya komuoyunda büyük takdir bulurken, Biz Müslümanlar Nasrallah, Ahmedinejad gibi liderlerle övünürken, Türk medyasında İran hakkında böyle haberler yapılması, yapılan şeyin İran düşmanlığı değil İslam düşmanlığı olduğunun apaçık göstergesidir.

Elbetteki İran'ın eleştirilecek yönleri muhakkak vardır, Fakat bizim ülkemizde yapılan eleştiri değil apaçık çamur atmadır.

Ve şaşılacak şey de şudur ki, İran'da yahut onların düşmanlık gösterdiği İslam'da var olan yapılan suçun cezalandırılmasını (recm vs.) eleştiren bu zihniyet öte tarafta ülkemizde fuhuş, uyuşturucu, yolsuzluk, olabildiğince artmaktadır diye bangır bangır bağırmaktadır.

Yapılan sadece ve sadece İslam düşmanlığıdır. Bir taraftan kızlar okula kampanyası düzenlerken, bir yandan başörtülü kızlar okula alınmamaktadır. Yaptıkları dizilerde, filmlerde içki özendirilirken, diğer tarafta alkolizm hakkında, alkolun zararları hakkında kampanyalar, konferanslar düzenlenmektedir.

İran düşmanlığının altında yatanda budur. Konu İslam olunca özgürlük sağır, demokrasi kör, din ve vicdan özgürlüğü iptal durumdadır.

Ve şu bilinsin ki sizin ne kadar İran düşmanlğınız varsa bizim ondan fazla sevgimiz vardır.

kuranda nerde yazıyor bu?

ayet aliyim..zinanın cezası bumu kuranda sence ?

Kime cevap verdiğimi şimdi anladın mı daha da basitleştireyim mi? Arkadaşın hayran olduğu İSLAMİ rejimde ve diğer islami rejimlerde uygulanan bir ceza recm,kuranda yazıyor nerede dedim alıntıla görelim.

Bu arada Atatürk kürtleri kesmişmişmiş vs. konuyla alakası nedir? Atatürka olan nefretinizi her fırsatta kusuyorsunuz,yallah İran'a ,Arabistan'a...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...