Jump to content

anibalin hakaretlerine daha ne kadar sabredeceğiz

Recommended Posts

anibal densizine site yönetimi daha ne kadar sabredecek..bu adamdan ateist tesit herkes şikayetçi..

üstelik tekrar tekrar rezil ettiğim için olsa gerek açtığım başlıklara kepenk vurmaya çalışıyor..

bu küfürbaz ilkel beyne ne zaman dur denilecek..

evet bazı başlıklarım önemsiz ve tavanarasına atılması gayet makul..buna ses çıkarmıyorum..ama bilim forumuna AÇTIĞIM ŞU BAŞLIK SAÇMA BİR GEREKÇE İLE DIŞARI ŞUTLANDI..

söyleyin lütfen nesi var bu başlığın:

kloroplast ve mitokondrinin canlı hücrelere sonradan yerleşen bakteri benzeri canlılar olduğunu söyleyen bilim insanları vardır..

sanırım kloroplast organeli o dönemde hayvan hücrelerine uyum sağlayamamış ve sadece bitki hücresinde kalmaya karar

vermiştir..

Acaba kloroplast organelini hayvan hücrelerine adapte etmek için nasıl bir çalışma yapılabilir.

bunun doğal dengeyi bozmayacağı bugünün şartlarında gayet açık görünüyor..

dolayısıyla sadece su, mineral ve ışık ile yetinebilecek bir insan oluşturulabilir mi?

tarihinde cem81 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
kloroplast ve mitokondrinin canlı hücrelere sonradan yerleşen bakteri benzeri canlılar olduğunu söyleyen bilim insanları vardır..

sanırım kloroplast organeli o dönemde hayvan hücrelerine uyum sağlayamamış ve sadece bitki hücresinde kalmaya karar

vermiştir..

Acaba kloroplast organelini hayvan hücrelerine adapte etmek için nasıl bir çalışma yapılabilir.

bunun doğal dengeyi bozmayacağı bugünün şartlarında gayet açık görünüyor..

dolayısıyla sadece su, mineral ve ışık ile yetinebilecek bir insan oluşturulabilir mi?

Şimdi bu bilimsel bir yorum mu?

Hayvan hücrelerinde kloroplast yerine mitokondri vardır.

Her ikisi de enerji dönüşümleri ile ilgilidir ama, kloroplastla elde edilen enerji, çok daha yüksek metabolizması olan hayvan hücreleri için yetersiz kalacaktır.

Ben bu yazıyı silmezdim belki ama, hak ettiği yanıtı verir sorunu kapatırdım.

Cem81 hemen bütün iletilerinde tahrik edici bir üslup izliyor..

Açtığı başlıkların bir çoğu açıldıkları forum için uygun değil.

Ben de bazılarını taşıdığımı ve iletilerin bir kısmını sildiğimi hatırlıyorum..

Anibal de aynı şeyi yapmış..

Ne var bunda..

Sitelerde Paylaş

normal bence yönetim le anibal canlı kanlı dostlar kıyıp atamıyorlar forumdan.

Hem o black metal dinliyo ruhu asi küfür etmesini ve kinaye yapmasını normal karşılamak lazım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...