Jump to content

GERCEK BIR MUSLUMAN NEDEN ATEIST OLAMAZ

Recommended Posts

• İleti 162
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

selimecan, saygısızsın ve bir de yanıt bekliyorsun... Sana hitaben o kadar şey yazdım, hiç oralı olmadın...

Ateist olursan sana bişey vaad etmiyoruz. Hiçbir şey... Ödül yok, ceza yok... Ama yalan yok bu işin içinde... Aldatmaca yok... Biz kendimizi peygamberdi allahtı kandırmıyoruz. Yani ateist olunca gözün açılacak...

Hayatın amacına gelince... Ben tüm ateistler adına konuşamam, hiç kimsenin böyle bir yetkisi olamaz.

Benim kişisel amacım kimseyi üzmeden, kimseyi incitmeden güzel bir hayat yaşamak... Bir gün öleceğim, ama üzülmüyorum. Orta yaşa geldim; yani 18 yaşında, hayatın başında değilim. Eğer geride güzel bir iz bırakabilirsem mutlu olurum. Sanırım en güzel iz, insanların hayatlarını kolaylaştıracak bir hizmet olur. Ayrıca kendi mesleğim ve gelirim olmasına rağmen düşük bir ücretle öğretmenlik yapıyorum... Bilgisayar üzerine... Benden sonra öğrencilerim benim tecrübelerim üzerine tecrübe ekleyecekler. Özetle öyle kaotik bir hayatım yok... Kafam çok rahat... Allah var mı acaba diye düşünmüyorum... İçin tedirginlikle dolu değil... Senin için anlamak zor biliyorum ama ben huzurluyum...

Bir gün çocuğum olursa onu asla kandırmayacağım. Onu din yalanları ile zehirlemeyeceğim. Anne babama da kızıyor değilim. Onlar da müslüman olmak üzere yetiştirildiler, sorgulama yetenekleri köreltildi. Onların anne babaları da öyle... Sorun yalanı ilk söyleyen ve o yalanı zorla yayandadır. O yüzden muhammed ve çevresindekilere ve diğer dinleri uyduran sahtekarlara kızıyoruz.

Neyse... umarum okumuş ve anlamışsındır...

Bilgehan

Sitelerde Paylaş
Yok mu aranızda tesadufen yapabıleceğim bır yemek tarıfı verecek bır arkadas.Daha tesadufen yapabıleceğim bır yemek tarıfı veremezken nasıl olurda tesadufen olusan bır kaınat kavramını anlatmaya çalışıyorsunuz ? :lol::lol::lol:

neden kavramlari dogru yerlerinde kullanmiyorsunuz? tesadufen olusum teorisi yemek tarifi vermek icin ortaya atilmamistir.

bu benim size "madem ol deyince oldu, hadi ol desin allahinizda olsun bi tencere dolma" dememe benzer.

Sitelerde Paylaş
Yok mu aranızda tesadufen yapabıleceğim bır yemek tarıfı verecek bır arkadas.Daha tesadufen yapabıleceğim bır yemek tarıfı veremezken nasıl olurda tesadufen olusan bır kaınat kavramını anlatmaya çalışıyorsunuz ? :lol::lol::lol:

Sinirlenmemeye çalışıyorum ama sabrımı zorluyorsunuz....

Tesadüf nedir ya? "tesadufen olusan bır kaınat kavramını anlatmaya çalışıyorsunuz ?" bu nasıl bir laf? Kim diyor tesadüf diye... Allah yapmadıysa "tesadüf" öyle mi? Hangi gerizekalı söyledi sana bunu?

Ayrıca Türkçe'de "i" diye bir harf var. Soru işareti var, noktadan sonra boşluk var... Soru işaretinden önce boşluk yok... Dahi anlamındaki "da" ayrı yazılır. Sen önce Türkçe yazmayı öğren... Bize laf yetiştireceğine kendini bir geliştir önce...

Kendi anadilini bu şekilde rezil eden adam müslüman olsa ne... ateist olsa ne?

Sitelerde Paylaş
selimecan, saygısızsın ve bir de yanıt bekliyorsun... Sana hitaben o kadar şey yazdım, hiç oralı olmadın...

Ateist olursan sana bişey vaad etmiyoruz. Hiçbir şey... Ödül yok, ceza yok... Ama yalan yok bu işin içinde... Aldatmaca yok... Biz kendimizi peygamberdi allahtı kandırmıyoruz. Yani ateist olunca gözün açılacak...

Hayatın amacına gelince... Ben tüm ateistler adına konuşamam, hiç kimsenin böyle bir yetkisi olamaz.

Benim kişisel amacım kimseyi üzmeden, kimseyi incitmeden güzel bir hayat yaşamak... Bir gün öleceğim, ama üzülmüyorum. Orta yaşa geldim; yani 18 yaşında, hayatın başında değilim. Eğer geride güzel bir iz bırakabilirsem mutlu olurum. Sanırım en güzel iz, insanların hayatlarını kolaylaştıracak bir hizmet olur. Ayrıca kendi mesleğim ve gelirim olmasına rağmen düşük bir ücretle öğretmenlik yapıyorum... Bilgisayar üzerine... Benden sonra öğrencilerim benim tecrübelerim üzerine tecrübe ekleyecekler. Özetle öyle kaotik bir hayatım yok... Kafam çok rahat... Allah var mı acaba diye düşünmüyorum... İçin tedirginlikle dolu değil... Senin için anlamak zor biliyorum ama ben huzurluyum...

Bir gün çocuğum olursa onu asla kandırmayacağım. Onu din yalanları ile zehirlemeyeceğim. Anne babama da kızıyor değilim. Onlar da müslüman olmak üzere yetiştirildiler, sorgulama yetenekleri köreltildi. Onların anne babaları da öyle... Sorun yalanı ilk söyleyen ve o yalanı zorla yayandadır. O yüzden muhammed ve çevresindekilere ve diğer dinleri uyduran sahtekarlara kızıyoruz.

Neyse... umarum okumuş ve anlamışsındır...

Bilgehan

Bana göre ise sızler ıslamın nefısle olan mucadelesınden kaçıp kolay olan ınkar yolunu secıyorsunuz.Hayatın ımtıhanından kaçıp kurtulacağınızı zannedıyorsunuz.Bu nedenle serkeştçe bır yasam tarzı ve tutarsızca bır hayat felsefesıdır ateızm.Sıze göre her sey boştur bu boşluk içinde oyalanıp durmaya devam edın.Boşluktan karanlığa düştüğünüz gun işte o gun sızın adınıza eyvah para etmez.Allaha hesap vereceğiniz gunlar sayılıdır.Hayat sermayesını aldanışla gecırmeye devam edın sıze ıyı eğlenmeler.Zaten bu dunya ınanmayanlar için bır oyun ve eglenceden ıbarettir.Oyuncaklarınız elınızden alındığı gun hayatın gerceklerı ile kalakalırsınız.

Yazdıklarımı anlamanız dileğiyle...

Sitelerde Paylaş
Sayın tunbaga

Zannedıyorum sıze cevap olarak yazdığım ıletılerı okumuyorsunuz yada yanlış anlıyorsunuz.Ben tanrı kendı kendını var etmiştir diye bır sey yazdığımız hatırlamıyorum.Yazdıklarımı saptırmak istemenızın sebebı ne olabılır.Ben allah ezelden ebede kadar hıc bır sey yokken zaten vardı dıyorum.Kendı ıstedığı alemı yaratmak ıstedığı varlıkları yıne kendı emrıyle var etmiştir diyorum.Siz ne anlıyorsunuz ?

olmayan birseyin, kendi kendine emir vererek, kendini olusturdugunu iddia eden bir zihniyete Ne alaka ?

Kendı kendıne emır vererek kendını var eden bır yaratıcıdan bahseden kım el ınsaf.Iletılerıme cevap bulamadığınız için mı saptırma mekanızmanız devreye gırdı ?

assagidaki mesaji allahin kendi kendini var etmesi olarak algiladim. demek oyle degilmis. bende en sonunda bi musluman iyi yada kotu soruma cevap verdi diye sevinmistim.

Yarattığı seyler yokken kendı emrıyle var olmuştur.

siz henuz sizi yarattigini iddia ettiginiz seyin nereden geldigini bilmiyorsunuz. fakat yemek tarifi istiyorsunuz.

tarihinde TunBagaTarhan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yemek tarifi..

Söylesene şu allaha bize bir yemek tarifi versin..

Hani koca kainatı yaratmış ya, yalan.. O yemek pişirmeyi bilmez, beceremez, omlet bile..

Kainatı bırak, bir köpek kulübesi bile yapamaz..

Zira o, allah dediğin şey, Zeusun kapısının önüne bağlayıp, Europe'nin başı ağrıdıkça düdüklediği bir köpekten ibarettir..

Eğer yok öyle değil diyorsan, buyur hadi bize allahın bir köpek kulübesi yapsında görelim..

Sitelerde Paylaş

>>> Bana göre ise sızler ıslamın nefısle olan mucadelesınden kaçıp kolay olan ınkar yolunu secıyorsunuz.

Tam tersine, bunu yapan sizsiniz..

Mesela, ilkel beyninizin (alt beyin) bir parçası olan bezlerin ürettiği hormonlar nedeniyle azdığınızda, sizlere teslim edilen kızlara tecavüz etmekten bile çekinmezsiniz. Çocuk dahi olsalar. Ve bu pisliğinizide "Allah helal kılmış canım" diyerek ört bas ediverirsiniz..

Din denen şey, insanların vahşet, ilkellik ve pisliklerini mübah kılma yolundan başka bir şey değildir..

Sitelerde Paylaş
Bana göre ise sızler ıslamın nefısle olan mucadelesınden kaçıp kolay olan ınkar yolunu secıyorsunuz.Hayatın ımtıhanından kaçıp kurtulacağınızı zannedıyorsunuz.Bu nedenle serkeştçe bır yasam tarzı ve tutarsızca bır hayat felsefesıdır ateızm.Sıze göre her sey boştur bu boşluk içinde oyalanıp durmaya devam edın.Boşluktan karanlığa düştüğünüz gun işte o gun sızın adınıza eyvah para etmez.Allaha hesap vereceğiniz gunlar sayılıdır.Hayat sermayesını aldanışla gecırmeye devam edın sıze ıyı eğlenmeler.Zaten bu dunya ınanmayanlar için bır oyun ve eglenceden ıbarettir.Oyuncaklarınız elınızden alındığı gun hayatın gerceklerı ile kalakalırsınız.

Yazdıklarımı anlamanız dileğiyle...

Sana hitaben yazdıklarıma yanıt vermek yerine başka bir iletime yanıt vermişsin... Diğeri de öksüz kalmasın, ona da bak...

Gelelim nefis mücadelesine...

Nefis nedir? Dünya "nimetlerine" kendini kaptıran, insanın zayıf yanı mı? İçimizde biri günaha iten güdü mü?

Beni tanımadan, hiç birimizi tanımadan konuşuyorsun...

İyi oku bunları...

Ben çalmam, haksızlık yapmam, adam öldürmem, içki içmem... Etrafımdaki insanlar bana güvenirler.

Ben SERKEŞ DEĞİLİM. Hayat benim için oyun değil...

Bu yalanları, yani bizim şeytanın oyuncağı olduğumuzu size hocalarınız söylüyor.

Beni gerçekten tanısan, benim nasıl biri olduğumu bilsen söylediklerin için utanır, özür dilersin.

Ben İslam ahlakından daha üstün bir ahlaka sahibim. O yüzden o yalanlara inanmayı bıraktım.

Eğer bu iletime adam gibi yanıt vermezsen de adam değilsin benim için artık...

Bilgehan

Sitelerde Paylaş
Yemek tarifi..

Söylesene şu allaha bize bir yemek tarifi versin..

Hani koca kainatı yaratmış ya, yalan.. O yemek pişirmeyi bilmez, beceremez, omlet bile..

Kainatı bırak, bir köpek kulübesi bile yapamaz..

Zira o, allah dediğin şey, Zeusun kapısının önüne bağlayıp, Europe'nin başı ağrıdıkça düdüklediği bir köpekten ibarettir..

Eğer yok öyle değil diyorsan, buyur hadi bize allahın bir köpek kulübesi yapsında görelim..

Köpek kulubesı hafıf olur.Allah sana cehennem gıbı ebedıyyen ıcınde yanıp kavrulacağın bır mekan hazırlamış.Ayrıca senı orda durmadan dudukleyecek zebanılerde var.

Sitelerde Paylaş
Sana hitaben yazdıklarıma yanıt vermek yerine başka bir iletime yanıt vermişsin... Diğeri de öksüz kalmasın, ona da bak...

Gelelim nefis mücadelesine...

Nefis nedir? Dünya "nimetlerine" kendini kaptıran, insanın zayıf yanı mı? İçimizde biri günaha iten güdü mü?

Beni tanımadan, hiç birimizi tanımadan konuşuyorsun...

İyi oku bunları...

Ben çalmam, haksızlık yapmam, adam öldürmem, içki içmem... Etrafımdaki insanlar bana güvenirler.

Ben SERKEŞ DEĞİLİM. Hayat benim için oyun değil...

Bu yalanları, yani bizim şeytanın oyuncağı olduğumuzu size hocalarınız söylüyor.

Beni gerçekten tanısan, benim nasıl biri olduğumu bilsen söylediklerin için utanır, özür dilersin.

Ben İslam ahlakından daha üstün bir ahlaka sahibim. O yüzden o yalanlara inanmayı bıraktım.

Eğer bu iletime adam gibi yanıt vermezsen de adam değilsin benim için artık...

Bilgehan

Yazdığım ıletıyı duzenleyıp tekrardan göndermemı istediğiniz halde yenıden gönderdım.Hangı ıletınıze cevap yazmamışım anlayamadım.islam ahlakı hakkında bılgın oldunu sanmıyorum.Adamlıktan öte bır ahlaktır bu.Peygamberlerın örnek alındığı kuran ahlakıyla bezenmiş bir ahlaktır bu.Bu denli yuksek bır ahlaka ancak takva ehlı erısır.

Sitelerde Paylaş
Yazdığım ıletıyı duzenleyıp tekrardan göndermemı istediğiniz halde yenıden gönderdım.Hangı ıletınıze cevap yazmamışım anlayamadım.islam ahlakı hakkında bılgın oldunu sanmıyorum.Adamlıktan öte bır ahlaktır bu.Peygamberlerın örnek alındığı kuran ahlakıyla bezenmiş bir ahlaktır bu.Bu denli yuksek bır ahlaka ancak takva ehlı erısır.

ben de iddia ediyorum ki benim ahlakım da islam ahlakından üstündür, peygamberin olacak şahıs ise yanıma yaklaşamaz. hangi biriniz peygamberinizi örnek alıyorsunuz sanki? kaçınızın "kapatma"ları var? kaçınız çoluk çocuğa "eş" gözüyle bakıyorsunuz? kaçınız "cariye" peşinde? kaçınız "din" adına savaş veriyor? kaçınız kıçını kaç kere sileceğine dikkat ediyor? helaya girerken ve çıkarken attığınız adımlara dikkat ediyor musunuz? eşinle nasıl cinsel ilişki kuracağını peygamberinden mi öğrendin? peygamber ahlakıdır deyip de, kimsesiz kadınları -ki kaçı kimsesiz- besleyip, düdükleyeniniz var mı?

bırak bana peygamber, kuran ahlakını... daha kadının kimliğini vajinadan, yerini de yataktan öteye getirememiş, ilkel, yobaz, dar görüşlü, aşağılık bir dinin ahlakıyla bize ne kanıtlayabilirsin? sen bu zırvalarla ancak aşağılık kompleksini tatmin edersin.

kalkmış bizden yemek tarifi istiyorsun, hodri meydan o zaman: allah ın var ya hani, benim bunları yazmama mani olsun! herşeye gücü yetense buyursun. bana cehennem mehennem ayağı yapmasın, delikanlı gibi çıksın meydana. onca kavmi helak etmiş, ben kolay lokma sayılırım, ol dese de olur hani.

olamadı, demek ki allah mallah yok. hadi yallah!

Sitelerde Paylaş

O ileti için teşekkür ettim ya sana... Yani düzenlediğin ve yeniden gönderdiğin ileti için.... Okumuyor musun? Başka bir ileti daha gönderdim. Onu arada atladın sen galiba... Neyse.... Vaktin olursa bir bak...

"islam ahlakı hakkında bılgın oldunu sanmıyorum.Adamlıktan öte bır ahlaktır bu.Peygamberlerın örnek alındığı kuran ahlakıyla bezenmiş bir ahlaktır bu.Bu denli yuksek bır ahlaka ancak takva ehlı erısır."

Bu nasıl bir söz Kenan? Bir ahlak var ve buna takva ehli erişiyor... Sen ne dediğinin farkında değilsin... Bir kere ahlak ne demek onu bilmiyorsun... Sana göre ahlak islam ahlakı... Ve bunu birazcık aklı olan herkes görüyor ki; islam insani değerleri hiçe sayan, vahşi bir bedevi fantazisi. Sen de bunu bize ahlak diye yutturmaya çalışıyorsun...

Sitelerde Paylaş
O ileti için teşekkür ettim ya sana... Yani düzenlediğin ve yeniden gönderdiğin ileti için.... Okumuyor musun? Başka bir ileti daha gönderdim. Onu arada atladın sen galiba... Neyse.... Vaktin olursa bir bak...

"islam ahlakı hakkında bılgın oldunu sanmıyorum.Adamlıktan öte bır ahlaktır bu.Peygamberlerın örnek alındığı kuran ahlakıyla bezenmiş bir ahlaktır bu.Bu denli yuksek bır ahlaka ancak takva ehlı erısır."

Bu nasıl bir söz Kenan? Bir ahlak var ve buna takva ehli erişiyor... Sen ne dediğinin farkında değilsin... Bir kere ahlak ne demek onu bilmiyorsun... Sana göre ahlak islam ahlakı... Ve bunu birazcık aklı olan herkes görüyor ki; islam insani değerleri hiçe sayan, vahşi bir bedevi fantazisi. Sen de bunu bize ahlak diye yutturmaya çalışıyorsun...

Sen islam ahlakının üstünde bır ahlakım var demedınmı.Ben de cevaben dıyorumkı bu denlı yuksek bır ahlaka ulasabılmen için takva ehlı olman gerekır dedım.Ne dediğimin farkındayım ama sen anlamadın.Takva ehlı allaha çok yakın olan kullardan oluşur bunlar ustunluk ve derece bakımından allaha dahada yakındır.Cennette derece derece dir.Adn,naım,fırdevs cennettlerı vardır.Bunların ısımlerının farklı olması kulların allaha yakınlık derecesıne göre olmasındandır.Bunu anlatmak istedım sana.Ama ıslam ahlakı sana göre bedevılıkse ıslamın öğrettiği ahlakı kavrayamadığını gösteırır bu.

Sitelerde Paylaş
ben de iddia ediyorum ki benim ahlakım da islam ahlakından üstündür, peygamberin olacak şahıs ise yanıma yaklaşamaz. hangi biriniz peygamberinizi örnek alıyorsunuz sanki? kaçınızın "kapatma"ları var? kaçınız çoluk çocuğa "eş" gözüyle bakıyorsunuz? kaçınız "cariye" peşinde? kaçınız "din" adına savaş veriyor? kaçınız kıçını kaç kere sileceğine dikkat ediyor? helaya girerken ve çıkarken attığınız adımlara dikkat ediyor musunuz? eşinle nasıl cinsel ilişki kuracağını peygamberinden mi öğrendin? peygamber ahlakıdır deyip de, kimsesiz kadınları -ki kaçı kimsesiz- besleyip, düdükleyeniniz var mı?

bırak bana peygamber, kuran ahlakını... daha kadının kimliğini vajinadan, yerini de yataktan öteye getirememiş, ilkel, yobaz, dar görüşlü, aşağılık bir dinin ahlakıyla bize ne kanıtlayabilirsin? sen bu zırvalarla ancak aşağılık kompleksini tatmin edersin.

kalkmış bizden yemek tarifi istiyorsun, hodri meydan o zaman: allah ın var ya hani, benim bunları yazmama mani olsun! herşeye gücü yetense buyursun. bana cehennem mehennem ayağı yapmasın, delikanlı gibi çıksın meydana. onca kavmi helak etmiş, ben kolay lokma sayılırım, ol dese de olur hani.

Sayın crossfox

Acele etmenıze gerek yok nasıl olsa bu ayetler sız gıbıler için indirildiği için vadenızın dolmasını bekleyın.Şimdılık dunyanın tadını çıkarmaya bakın.

Yunus suresi

46- Kâfirleri çarptıracağımızı söz verdiğimiz cezanın bir bölümünü sana göstersek de ya da daha önce senin canını alsak da, onların dönüşü bizedir. Sonra Allah onların neler yaptıklarına tanıktır.

47- Her ümmete bir peygamber gönderilmiştir. Peygamberler gelip de mesajlarını duyurduktan sonra ümmetler hakkında adalet uyarınca hüküm verilir, onlara haksızlık edilmez.

48- Onlar, "Eğer doğru söylüyorsanız vadettiğiniz bu ceza ne zaman gerçekleşecek?" derler.

49- Onlara de ki; "Allah'ın dileği dışında benim kendime bile zarar ya da yarar dokundurmaya gücüm yetmez. Her ümmetin belirli bir yaşama süresi vardır. O süre dolunca, ne bir an geri bırakılırlar ve ne de bir an önceye alınırlar. "

50- De ki; "Allah'ın azabı diyelim ki; gündüz ya da gece başınıza geldi. .Suçlular bunun bir an önce gerçekleşmesini niye isterler ki?

51- "Yoksa azap başlarına geldikten sonra kendilerine, `Şimdi ona inandınız mı? Hani onun bir an önce gerçekleşmesini istiyordunuz' densin diye mi?"

52- .Sonra zulmedenlere denir ki; ' `Sürekli azabı tadınız bakalım, sadece dünyada işlediklerinizin karşılıkları ile cezalandırılmıyor musunuz?

53- Sana, "O ceza gerçek midir?" diye soruyorlar. Onlara de ki; "Rabbim hakkı için, evet. O, gerçektir, siz Allah'ın yapacağını engelleyemezsiniz. "

54- Kendisine zulmetmiş olan herkes, o gün yeryüzünün bütün servetine sahip olsa bunu (azaptan kurtulmak için) fidye olarak verirdi. Onlar azabı gördükleri zaman pişmanlıktan donakalırlar. Haklarında adalet uyarınca hüküm verilir, kendilerine haksızlık edilmez.

Sitelerde Paylaş
48- Onlar, "Eğer doğru söylüyorsanız vadettiğiniz bu ceza ne zaman gerçekleşecek?" derler.

49- Onlara de ki; "Allah'ın dileği dışında benim kendime bile zarar ya da yarar dokundurmaya gücüm yetmez. Her ümmetin belirli bir yaşama süresi vardır. O süre dolunca, ne bir an geri bırakılırlar ve ne de bir an önceye alınırlar. "

.

allah dileği dışında kendine bile bir şey yapamıyorsan, robottan ne farkın kalır? kaldı ki ben sana sen yap demiyorum, g.tü yiyorsa allah ın buyursun gelsin diyorum.

hem buradan şu anlam çıkıyor: o bebeğe tecavüz edilmesine allah göz yummuştur, hatta o istemiştir. öyle değil mi, onun isteği dışında kendine bile bir zararın dokunamıyor. belki o da bu şekilde tatmin oluyordur, ha ne dersin?

(bir de benim ilk paragrafta sorduklarıma cevap verseydin, tam olacaktı.)

tarihinde crossfox tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hz AYŞE nin en az 18 yaşında olduğu burda defalarca ispatlandı ve cariye olayıda açıklandı..fakat siz kuyruk acısı olan vatandaşlar halen kuyruğuna basılmış bir kedi gibi zırlıyorsunuz..fakat bunu sadece sanal alemde yapabiliyorsunuz.. :angry:

siz bunları dışarda söyleyemezsiniz çünkü korkuyorsunuz ölmekten, dayak yemekten vs :lol:

bu hiyerarşinin gözünü seveyim ya.. ;)

yoksa ipini koparan vatandaş ben ateistim diyip sokaklarda islama küfredecekti..bu korku olayını bazen çok seviyorum ya.. ;)

ayrıca sen ve senin gibilerin ateist olduğunuza inanmıyorum....

Sitelerde Paylaş

sivas katliamında daha çocuktum ve bazı şeyleri idrak edecek yaşta değildim..

sivas katliamına sevindiğimi kimse idda edemez burda...

sivas olaylarında burdaki olduğu gibi hakaret ve küfür yoktur...düşünki burdaki ateistler ! sokaklara çıktılar ve bu şekilde başladılar islama küfür etmeye..millet aferin çocuklar filanmı diyicek ?

elbette hoş karşılanmaz..dayak yiyebilirler ve hatta öldürülebilirler..sonuçta insanların hassas yerlerine dokunmak iyi birşey değil.

sivas olaylarında bu tür küfür ler filan olmadı tabi ve adamlara yazık oldu..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...