Jump to content

Muslumanlar neden kafir icatlarini kullanir?

Recommended Posts

Baslik cok acik ve net..

Muslumanlar dinlerini yaymak icin neden kafir icatlarini kullanir?

Ornegin internet..

Kafir isi seytan isi degil mi?

Neden ulasim araci olarak peygamberlerinin kutsal kildigi deveyi kullanmazlarda arabaya binerler?

Neden kurani geyik derisine yazmazlarda kafir icadi matbaayi kullanirlar?

Geceleri peygamber efedileri gibi mum isiginda oturmak varken neden kafir icadi florosan lamba kullanirlar?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 75
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Baslik cok acik ve net..

Ornegin internet..

Neden ulasim araci olarak peygamberlerinin kutsal kildigi deveyi kullanmazlarda arabaya binerler?

Geceleri peygamber efedileri gibi mum isiginda oturmak varken neden kafir icadi florosan lamba kullanirlar?

Kullanmamaları mı gerekir? Neden?

kur'an'da ya da hadislerde böyle bir hüküm mü buldun yoksa din yobazlarını tüm müslümanlarla eşdeğer mi görüyorsun Sexy Huri?

Sitelerde Paylaş
Baslik cok acik ve net..

Ornegin internet..

Peki siz olaya niçin bu kadar yüksek bir duvardan atladığınızı düşünerek, çıtanızın boyunu bu denli kısa tutabiliyorsunuz?

Sitelerde Paylaş

Hollandali bir yazar bu konuda bir yazi yazmisti. Muslumanlarla bir derdim yok ama hem bizim icatlarimizdan faydalaniyorlar hemde bizi begenmiyorlar diye :) O geldi aklima.

Musluman tembeldir uretemez, o yuzden gavur mali kullanmaya mecburdur diye bir konu acmistim ben.

Musluman zamanini bir icat yapmaktansa ibadet etmeye harcamayi daha karli bilir. Sonucta bu dunya fani degilmi :) birakin keriz edison elektrikle ugrassin, ben iki rekat namaz kilsam tamamdir benim hesap. :)

Ortaya iki kutu koyun birinin ustune "okul yapilmasi icin bagis kutusu" digerinin ustune "cami yapilmasi icin bagis kutusu" yazin. musluman cok buyuk ihtimalle cami yapilacak kutuya para atacaktir. Sebep oteki dunyada yeri garantilemektir. Bu zihniyet bir ulkenin egitilmesine, tasarlamasina, uretmesine ve dolayisiyla kalkinmasina musade etmez. Sonucta gavur mali kullanmaya muhtac kalirsiniz.

Ben bunu bir muslumana sordugumda "tabiki cami icin para veririm, okul omru en fazla 30 sene, ama oteki tarafta sonsuz hayat var" cevabi verdi.

Sonra bana "siz muslumanlardan ne istiyorsunuz" demeyin. Benimde icinde yasadigim bir ulkenin geri kalmisliginin sebebidir islam.

Ben daha detay bir soru sormak istiyorum:

Muslumana canli bir varligin resmini yapmak yasaklanmistir. Hatta canli resmi cizenlerin cehennemde en kotu cezayi alacaklari soylenmis.

Resmin yasak oldugu bir zihniyette, nasil oluyorda fotograf ve video serbest oluyor. Yoksa bu islamin teknolojiye ayak uydurmus halimi?

Sitelerde Paylaş

müslümanlar burnundan kıl aldırmazlar birde bazı konularda.

mesela islam bilginleri olmasamıymış avrupalılar bu icadları asla yapamazlarmış...

matematiğin , uzay endüstrisinin , kullandığımız bütün elektronik aletleri müslüman ilim adamlarının bulduğu matematiksel formüller sayesinde bulmuş avrupalılar...

e bende o zaman onlara soruyorum . televizyonu , telefonu, otomobili,uçağı, teleskobu, kağıdı, bilgisayarı, ampulü, elektiriği avrupalılar bulmuş. peki müslümanların bulduğu bişiy söyleyin...

hem beğenmesler. çamur atarlar , hemde beğenmedikleri insanların yaptıkları herşeyi kullanırlar..

avrupalıda olsa hakkını vercen.ama tabi onların adilikleride çok .dünyayı sömürüyorlar.

müslümanlara düşense madem onlar birçok şeyi icad etmişler onlardan daha iyisini yapmaya çalışmaktır...

öyle onları kötüleyip mallarını kullanmakla olmaz...

adam zaten ürettiği şeyi sana satıp elindeki parayı alıyor...hem geri kalıyosun hem fakirleşiyosun...

teknolojik bi toplum olmamanın zararları işte....

Sitelerde Paylaş
e bende o zaman onlara soruyorum . televizyonu , telefonu, otomobili,uçağı, teleskobu, kağıdı, bilgisayarı, ampulü, elektiriği avrupalılar bulmuş. peki müslümanların bulduğu bişiy söyleyin...

Ben soyliyecem simdi ama guleceksin :)

Gavurlarin rakamlari kabulu 1 den 9 a kadardi ilk baslarda. Sonra muslumanlar 0 "sifir" i buldu :)

Muslumanlarin bu dunyaya katkisi "SIFIR" dir :)

saka yapmiyorum ciddiyim.

Sitelerde Paylaş

Cevabı ben vereyim Sexy Huri.

Olayın aslında çok basit bir açıklaması var.

Müslümanlıkta Hristyanların ve dünyadaki diğer tüm kafirlerin tıpkı hayvan ve bitkiler gibi İslam'a müslümanlara hizmet etmek amacıyla yaratıldıkları görüşü vardır.

Hangi dini bütün müslümana sorsan sor bu cevabı alacaksın.

Bu forumdaki müslümanlardan cevap alamazsın çünkü buradakiler kıvırma sanatında yüksek lisans yapmışlar.

Sitelerde Paylaş

Bu müslümanlar hem bu kuranın allahına inanmayan muhammede terorist diyen kurana sadist kitap diyen adamların icatlarını kullanırlar hemde onlar cehennemliktirler derler.

Gerçektende bu müslümanlar aslında acınacak insanlardırlar.

Sitelerde Paylaş

Müslümanlar kendilerine İslam nasip oldu diye, kendilerinden gayrı olanlara acırlar. Acınacak durumda olduklarını asla kabul etmezler. Bilim yapmayı ise gereksiz bulurlar yada bulurlardı, biraz kıpırdanma onlarda da var gibi artık çünkü. Allah onlara ne isterse nasip eder, onları çok zor durumlara düşürse bile ya dünyada ya ahirette mükafatlandırır diye düşünürler. Onlar ticaret yapmayı sünnet olarak görür.

Yalnız işin çok ilginç bir boyutu var. Sanki adamların inançlarını hayat biraz onaylamış gibi. Müslüman ülkelerin bazıları petrol zengini. Olaya bakın ya. Yerin altından kara elmas fışkırıyor. Adamlarda pür sefa yaşıyor. Üretmemiş, bilim yapmamış ne gam. İşletmiyor bile. Yerin altından hazır çıkanı satıyor, oh keyfine bakıyor. Gökten nimet yağacağına yerden fışkırıyor, ama sonuçta işine yarıyor. Şimdi buna güler misiniz, ağlar mısınız?

Sitelerde Paylaş

yahu muhammed daha bu kuranı yazarken nerden bilcek arabayı nerden bilcek interneti adam 600 yıllarında yaşamış yapmayın mihirim adamda bilim kurgu uzmanı değil ki sallaya bilceğini en iyilerini seçip sallamış.

Neden ulasim araci olarak peygamberlerinin kutsal kildigi deveyi kullanmazlarda arabaya binerler? : 600 yılında deve yaygındı tabi arap çöllerinde müslüman devlet olarak gröndlandı müslüman yapalım deve kaç nal atardı acaba.

Salak değil ya bu müslümanlarda deve kullanmak yerine hızlı olanı kullanırlar kafir mafir onlar için önemli pekde değil inancı var ya onda yeter ona.

Neden kurani geyik derisine yazmazlarda kafir icadi matbaayi kullanirlar? : Ozaman matbaa mı vardı be hacı :) Hızlı hızlı güzelce yazmak varken ne gerek var okadar uğraşmaya kusura bakma ama bi masal kitabını elle yazmak zor iştir çoğaltıp çoğaltıp okucan.

Geceleri peygamber efedileri gibi mum isiginda oturmak varken neden kafir icadi florosan lamba kullanirlar?: muhammed bu kitabu yazarken edisonun taaaa dedesinin dedesi yaşıyomuş edison geldiği zaman olmuş bunlar onun için yani.

tarihinde Hitman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
kuran insanlara ornek almalari icin gonderilmis bir ilahi(!) kitap..

Hatta muslolar ovunerek bu kitabin bilimsel oldugunu soylerler.

bugune kadar kurandan esinlenerek icat edilmis bir cihaz, makine aygit vs herhangi bir bulus var mi?

sanırım malezyada vardı.otomatik abdest alma makinesi.

Sitelerde Paylaş

Cep telefonuna ezan ekleyenler, ezanli calar saatler filan sizinde garibinize gidiyormu?

Ecnebiler fezaya cikmak icin ilimde bilimde cirpiniyor. Bizim muzolar ecnebinin 21. yuzyildaki icadini 6. yuzyila modifiye etmek icin cirpiniyor.

Birde ayetlerle arabalarinin icini camiye cevirmeye calisanlar var.

Su an uzaya us kuruluyor. onumuzdeki yuzyil icinde uzay uslerinde yasanmaya baslanacagi kesin. bir sonraki yuzyilda da sanirim dunya uzerinde kimse kalmayacak artik.

Peki o zaman muzolar kibleye donmek icin napacaklar. "Kaptan geminin burnunu biraz assagi eyde bi namaz kilalimmi diyecekler :)

Muhammed zamaninda 4 muslumani egiten esiri serbest birakirmis.

Birde su ilim Fizanda olsa gidin alin lafi var,

Birde bana 1 harf ogretenin 40 yil kolesi olurum lafi.

Sunlara bakinca muslumanlarin ne kadar aciz oldugunu dusunuyorum. Bu laflardan belli zaten kendileri birsey yapmaktan aciz. Yok Fizana git yok 40 yil kole ol. Lan kendiniz arastirin ogrenin sonra kendi nesillerinize anlatin. illaki kolemi olmak zorundasiniz.

tarihinde TunBagaTarhan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
İlim Çin'de Dahi Olsa Gidip Alınız

Hz.Muhammed (S.A.V.)

:)

Zulkarynen orayada gitti, belki Muhoda bunu istemistir. PekiZulkerynen ne buldu orda? Gunesin balcik icinde battigini buldu :lol:

Muhammedin bahsettigi ilim, tarihi anlatilardir, diger dinler hakkindaki bilgilerdir. Eger Muho gercekten bilim isteseydi batidan gercek bilim getirir halkini kalkindirirdi. Roma Imp. topraklarindaki bilimsel calismalar almis basini giderken, Muhammed oturup ebabil lerin tas atmasi gibi uyduruk, hayal urunu seyler ile hem kendini hemde halkini karanliga surukledi. Unutmayin Muhammedden cok onceleri Roma Imp. ates fiskirtan silahlar ile, sarkaclar ile, kaldiraclar ile, tank turu mobilize edilmis savas araclari ile ugrasiyordu- Hani Muhammedin ilim sevdasi'? Ilimi cinde niye ariyor?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...