Jump to content

Evrim teorisi 2 farklı cinsiyeti nasıl açıklar?

Recommended Posts

Evet bildiğiniz gibi evrim teorisi denen sapkın teori insanın maymunlardan evrimleşerek oluştuğunu iddia etmektedir. Ama benim sorum daha farklı bir konu üzerine.

Evrim teorisine göre erkek ve dişi diye tabir edilen cinsiyetlerin oluşumu nasıl açıklanıyor? Dişi ve erkeğin senkronize olarak evrimleşmesi gerekiyor ki canlılık devam etsin.

Evrimi körü körüne sırf inançları emrettiği için kabul eden arkadaşlar hiç bulaşmasınlar. Şimdi gelip benim ortaya attığım soruya cevap vermek yerine şahsıma yönelik çirkin ithamlarda bulunacaklar da hiç konuşmasınlar. Adam gibi cevap verebilecek varsa versin.

Sitelerde Paylaş

Tekhücrelilere baktığımızda bu canlıların bölünme ile çoğaldığını görüyoruz. Daha gelişmiş olan bitkilerde, tohum, polen vb. yöntemlerle çoğalma görüyoruz. Hayvan ve insanlarda ise cinselliği görüyoruz (Bazı hayvanlar yumurtlasa da bunda da yine cinsellik kullanımı var). Buradan çıkardığım sonuç, canlılar ilerledikçe birbirileriyle olan iletişimlerinin artması sonucu, cinselliğin ortaya çıktığıdır. Krallıklarda yukarıya çıktıkça artan bireyselleşme, cinselliği teşvik etmektedir. Tabii bu bana, daha doğrusu Okült Evrim Teorisi'ne ait bir düşünce. Materyalistlere göre sorarsan ne derler bilemem.

tarihinde FraterVega tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bilim forumuna açtım ama hemen taşıdılar. Demek ki bilimsel bir cevap veremeyeceklerini kabul ettiler.

Ayrıca haci ben soru soruyorum burada herhangi bir dinle ilgili paylaşım yapmıyorum. Asıl sen konuyu taşıyarak mastürbasyonunu yapmış oldun. Soruya cevap verebileceksen ver, yoksa sus.

Sitelerde Paylaş

everest kardeşim. ben soru soruyorum. maalesef cevap umudumu kestim.

siz evrimi bilmiyorsunuz ki evrim hakkında bana bilimsel açıklama yapasınız. şuraya bir soru yazdık cevap dışında bütün şeyleri yazdınız. cevabı yoksa yok diyin.

Sitelerde Paylaş

everest kardeşim. ben soru soruyorum. maalesef cevap umudumu kestim.

siz evrimi bilmiyorsunuz ki evrim hakkında bana bilimsel açıklama yapasınız. şuraya bir soru yazdık cevap dışında bütün şeyleri yazdınız. cevabı yoksa yok diyin.

Olması veya olmaması senin düşüncelerinimi doğrulayacak ?

Sitelerde Paylaş

Sana göre,

buruni, sapıkmıdır?

Dişi ve erkek senkronize olarak evrimleşmesi. MEsela hızla giden bir arabadan ikimizde sağlı sollu atlasak; senin teroine göre ben hiç yaralanmam ama senin elin kolun kırılabilir.

Evrim inançlar için kabul edeni pek görmedim ama inançları içi reddedeni çok gördüm.

Evet bildiğiniz gibi evrim teorisi denen sapkın teori insanın maymunlardan evrimleşerek oluştuğunu iddia etmektedir. Ama benim sorum daha farklı bir konu üzerine.

Evrim teorisine göre erkek ve dişi diye tabir edilen cinsiyetlerin oluşumu nasıl açıklanıyor? Dişi ve erkeğin senkronize olarak evrimleşmesi gerekiyor ki canlılık devam etsin.

Evrimi körü körüne sırf inançları emrettiği için kabul eden arkadaşlar hiç bulaşmasınlar. Şimdi gelip benim ortaya attığım soruya cevap vermek yerine şahsıma yönelik çirkin ithamlarda bulunacaklar da hiç konuşmasınlar. Adam gibi cevap verebilecek varsa versin.

Sitelerde Paylaş

Bilim forumuna açtım ama hemen taşıdılar. Demek ki bilimsel bir cevap veremeyeceklerini kabul ettiler.

Ayrıca haci ben soru soruyorum burada herhangi bir dinle ilgili paylaşım yapmıyorum. Asıl sen konuyu taşıyarak mastürbasyonunu yapmış oldun. Soruya cevap verebileceksen ver, yoksa sus.

Mastürbasyona nasıl bir bilimsel cevap verebilirsiniz?

Ejakulasyon yaparak...

Ben de onu yaptım ve bunu bilim forumundan ejaküle ettim.

Evrime inanmayan Müslüman kadın ve erkeklerimize hayırlı ve uğurlu olsun...

Sitelerde Paylaş

Siz niye bana takıldınız anlamıyorum. size göre zaten ben yobaz gerici ahmak vs bir insanım. siz beni bırakın soruya cevap yazın. ee tabi verecek cevap olmayınca yok şöyle yok böyle konu geçişleri.

haci varsay ki ben mastürbasyon yapıyorum. ama bu forumu sadece sen ve ben okumuyoruz. ortada benim evrimle alakalı incelememde cevabını bulamadığım bir soru var. bu sorunun cevabını öğrenmek isteyen başka insanlarda vardır. niye cevap vermiyorsunuz? neden kıvranıyorsunuz?

osarici,

teoriye sapkın dedim çünkü bana göre doğru değil insanları saptırmaya yönelik bir fikir. zaten hacida buna takıldı sanırım.

Sitelerde Paylaş

Nerden başlasak bilmiyorum ki,

öncelikle sana göre sapkın oluşu onun sapkın olduğunu göstermez. Ayrıca sapkın teori demekle bu teoriye akıl erdirenlerede sapkın demiş oluyorsun. Zira sapkınlığa sapkınlar sahiptir.

Siz niye bana takıldınız anlamıyorum. size göre zaten ben yobaz gerici ahmak vs bir insanım. siz beni bırakın soruya cevap yazın. ee tabi verecek cevap olmayınca yok şöyle yok böyle konu geçişleri.

haci varsay ki ben mastürbasyon yapıyorum. ama bu forumu sadece sen ve ben okumuyoruz. ortada benim evrimle alakalı incelememde cevabını bulamadığım bir soru var. bu sorunun cevabını öğrenmek isteyen başka insanlarda vardır. niye cevap vermiyorsunuz? neden kıvranıyorsunuz?

osarici,

teoriye sapkın dedim çünkü bana göre doğru değil insanları saptırmaya yönelik bir fikir. zaten hacida buna takıldı sanırım.

Sitelerde Paylaş

Aşağıdaki yazı http://www.evrimteorisi.org/index.php?option=com_content&view=article&id=224:evrim-teorisine-inanlmaz-evrim-teorisi-bilinir&catid=14:evrimteorisi&Itemid=108 alınmıştır....

Evrimi Bilmek, Evrime İnanmak

“Evrim’e inanıyor musun?” sorusu kanımca çok saçma bir soru. Fala inanır mısın basitliğinde soruluyor çünkü. Bilimsel bir konuya inanmak ya da inanmamak gibi bir seçeneğin olması da oldukça garip. Tamamen ispatlanmamış ancak içerisinde önemli veriler bulunduran bu teoriyi bilmek gerekiyor. Elbette içerisinde henüz açığa kavuşturulamamış henüz açıklanamamış bazı noktalar var. Sonuçta milyonlarca yıl geriye gidip bakalım hayat nasıl oluştu diye bakma şansımız da yok. Ancak bu teori bilinmeli ve üzerinde düşünülmelidir. İnanma konusu gereksizdir. Evrim Teorisi sanıldığı bir din değil sadece bilimsel bir varsayımdır.

varsayım: Deneylerle henüz yeter derecede doğrulanmamış ancak doğrulanacağı umulan teorik düşünce, faraziye, hipotez

tarihinde eyvahcubbeli tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

everest kardeşim zaten ben o söylediğin noktalardaki incelemeleri biliyorum. benim sana sorduğum sorunun cevabı orada yoktur. zaten bulamadığım için buraya sordum.

osarici, bütün görüşler relativ değil midir. sana mantıklı gelen bir fikir başkasına yanlış gelebilir.

bana göre sapkın olması sapkın olduğunu gösterir. sanki alabileceğimiz başka bir referans noktası var. kime göre karar vereceğiz o zaman sapkınlığa? tabi ki kendimize göre.

Sitelerde Paylaş

Aşağıdaki yazı http://www.evrimteorisi.org/index.php?option=com_content&view=article&id=224:evrim-teorisine-inanlmaz-evrim-teorisi-bilinir&catid=14:evrimteorisi&Itemid=108 alınmıştır....

Evrimi Bilmek, Evrime İnanmak

Evrime inanıyor musun? sorusu kanımca çok saçma bir soru. Fala inanır mısın basitliğinde soruluyor çünkü. Bilimsel bir konuya inanmak ya da inanmamak gibi bir seçeneğin olması da oldukça garip. Tamamen ispatlanmamış ancak içerisinde önemli veriler bulunduran bu teoriyi bilmek gerekiyor. Elbette içerisinde henüz açığa kavuşturulamamış henüz açıklanamamış bazı noktalar var. Sonuçta milyonlarca yıl geriye gidip bakalım hayat nasıl oluştu diye bakma şansımız da yok. Ancak bu teori bilinmeli ve üzerinde düşünülmelidir. İnanma konusu gereksizdir. Evrim Teorisi sanıldığı bir din değil sadece bilimsel bir varsayımdır.

varsayım: Deneylerle henüz yeter derecede doğrulanmamış ancak doğrulanacağı umulan teorik düşünce, faraziye, hipotez

varsayım, hipotez, teorik düşünce ve bilimsel teori (kuram) kelimelerinin tamamı birbirinden farklı şeyler. Boktan sitelerde gezeceğine 2 tane arama yap google'da da kendini geliştir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...