Jump to content

Recommended Posts

Herhangi bir tartışma falan olmadı arkadaşlar. Placebo'nun tamamen kendi tercihi ve isteğiyle olan bir durum. Kendisiyle ne benim ne de diğer yönetici arkadaşların en ufak bir problemi dahi olmamıştır. Bende şahsen çok fazla üzüldüm ayrılmasına ama dediğim gibi yapacak birşey yok maalesef.

Ben kendisine, kendi adıma tekrar tekrar teşekkür ediyorum bize ve foruma olan katkılarından dolayı.

Sitelerde Paylaş

placebo burada yazışmak ve birlikte çalışmak dışında arkadaşımdır da.

Ayrılması zorunluğu çok ani doğmuş, hatta bu sabah.

Tamamen özel yaşamıyla, kendi yaşamıyla ilgili nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kaldığını foruma yazabileceğimi, hatta yazmamı istedi.

Ne yönetimden ne de forumdan ayrılmak, aklının ucundan geçmeyen bir şeydi. Placebo çok güvenilir, çok sağlam biridir, tam bir görev insanıdır ve nettir. Ayrılmak gibi bir düşüncesi olsa daha önce ifade eder, bir anda ve bu hızda gitmezdi.

İnsanların işleri, çoluk çocukları var ve bazen bazı şeyler ani biçimde değişebiliyor.

Koşulları uygun olursa ileride döner ve kaldığı yerden devam eder.

Sitelerde Paylaş

arkadaş ben ne çok şey kaçırır oldum böyle :)

placebo ve katalan aynı anda gitmiş, onun hemen öncesinde IFG admin görevlerini bırakmıştı...

e tabi üyeler haklı olarak merak ediyor, kimsnin başına kötü brşey gelsin istenmez.

açıklama gayet tatminkar, özel hayatında ani bir gelişme olmuş, hasta değilse ölmediyse başı belada değilse sorun değil...

er geç geri gelirler...

her ikisine de sevgiler :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...