Jump to content

İmamdan şoke eden hareket

Recommended Posts

Yozgat’ın Sorgun ilçesine bağlı Boğazcumafakılı köyünde M.T. isimli imam, cuma namazında, "Beni şikayet eden erkekse ayağa kalksın" dedikten sonra cemaatten 77 yaşında bir adamı tekme tokat döverek hastanelik etti.

imam400_1325078943537f732e2e040.jpg

Edinilen bilgiye göre Boğazcumafakılı köyü imamı M.T., cuma namazı öncesi hutbede, “Vakit namazlarına zamanında gelmediğim için beni şikayet ediyorlarmış. Kimse erkekse ayağa kalksın” dedi. Daha sonra hutbede cübbesini çıkararak aşağı inen M.T., 77 yaşındaki Sabri Yiğit’i tekme tokat dövmeye başladı. Araya giren vatandaşlar, yaralanan Sabri Yiğit’i Sorgun Devlet Hastanesi’ne kaldırırken, cemaat cuma namazını kılmadan camiden ayrıldı.

Yaralanan Sabri Yiğit, “İmam hutbedeydi. ’Beni şikayet ediyorlarmış’ dedi. Bana bakarak konuştu. Ben de, ’Seni ben şikayet etmedim’ dedim. Bana, ’Erkeksen dışarıya çık’ dedi. Ben de, ’Burası cami, meydan yeri değil’ dedim. Bu sırada üzerindeki cübbeyi çıkarıp hutbeden inerek beni tekme tokat dövmeye başladı. Elim yüzüm kanlar içinde. Dişlerim kırıldı” dedi.

Cemaatten Ekrem Kılıç ise, “Hoca hutbedeyken, ’Beni şikayet etmişler’ dedi. Vakit namazlarına gelmediği için şikayet etmişler. Bunun üzerine hutbeden inerek 77 yaşındaki Sabri Yiğit’e saldırdı. Adamı tekme tokat dövmeye başladı. Üzerindeki cübbeyi dahi çıkarmış. Aşağı iner inmez hemen tekme vurdu” dedi.

Sabri Yiğit’in oğlu Osman Yiğit ise, babasını kanlar içinde görünce çok şaşırdığını belirterek, “Babamı kanlar içinde görünce şok geçirdim. Cami imamı bunu nasıl yapar? Allah’ın evinde böyle bir olayın yaşanması hiç doğru değil” şeklinde konuştu.

http://www.acunn.com/haber/imam-camide-yasli-adami-dovdu/149107?ref=detay_sondakika

Sitelerde Paylaş

Türkler dayak yiyerek müslüman oldular. Hala dayak yiyorlar hala akılanmadılar. Bu dayı iyi olunca tekrar camiye gider.

İmam cemaata iyi ders vermiş. İslam şiddet ve terör dinidir.

Ahmak müslümanlar islamın siddet dini olduğunu göremediği için çok dayak yiyecek.

Bu toplum dayak yemeyi hak ediyor.

Sitelerde Paylaş

İslam şiddet dinidir doğru ama bu şiddeti kafirlere yani sizin gibilere karşı kullanırız müslümana karşı değil.Yani sizin anladığınız anlamda bir şiddet değil bu. kafirlere karşı sert müslümanlara karşı merhametli olunur.

Doğru söylüyorsun..

Yalnız 1400 yıldır müslümanlar sürekli müslümanlara yönelik merhametsizce davranmış..Bu haberde de gördüğünüz gibi,müslümanın müslümana merhameti filan boş laflardır..

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İslam şiddet dinidir doğru ama bu şiddeti kafirlere yani sizin gibilere karşı kullanırız müslümana karşı değil.Yani sizin anladığınız anlamda bir şiddet değil bu. kafirlere karşı sert müslümanlara karşı merhametli olunur.Ayrıca o şerefsiz sahte ve kafir devletin atadığı imamında canı cehenneme.

Şiddet kafire karşı kullanılır. Çünkü kafir dininize inanmayan, yani Muhammed'in yalancı olduğunu söyleyendir.

Sahte müslümana karşı ne kullanılır? Sahte müslüman, dininize inandığını söyleyip gereğini yerine getirmeyen veya yukardaki gibi onun kurallarına karşı gelendir. Bu durumda onun kurana göre göreceği karşılık nedir?

Kafir dininize zarar vermiyor fakat sadece ona inanmadığı için bile kurana göre öldürülmeyi hakediyor. Dininize zarar veren, allah'ın yapma dediklerini yapan sahte müslümanların cezası kuranda nedir?

Sitelerde Paylaş

mürtedlerin cezası ölümdür. genelde uygulamada kafası kesilerek öldürülür ve ahiretteki cezası ise cehennemin en alt tabakasıdır yani siz kafirlerden bile aşağıdadır.Ama mürted olması için küfür amel yada şirk işlemesi gerekir sadece haram işleyince mürted olunmaz.haram işleyince günahkar müslüman(yani fasık olunur)

Gerçek islam bu değil diyenler mürted midir, günahkar mıdır?

tarihinde bir_akil_insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

mürtedlerin cezası ölümdür. genelde uygulamada kafası kesilerek öldürülür ve ahiretteki cezası ise cehennemin en alt tabakasıdır yani siz kafirlerden bile aşağıdadır.Ama mürted olması için küfür amel yada şirk işlemesi gerekir sadece haram işleyince mürted olunmaz.haram işleyince günahkar müslüman(yani fasık olunur)

Dinden çıktığını ve mürtet olduğunu hayal et..Bir zamanlar hizmet ettiğin,gönül bağladığın bir din;artık senin kelleni istiyor..Düşün bunu..

Fenerbahçe'li birisi,''artık takım tutmayacağım'' dediği için Fenerbahçelilerce öldürülür mü?

Aynı şey bu da..

Böyle lanet bir din olamaz..Diğer dinlerde böyle alçakça bir kaide yoktur..Benim ve benim gibilerin öldürülmesini isteyen bu dinin,her şeyini yok etmek lazım..

Hani bir insanı öldürmek,tüm insanlığı öldürmekti?!

Her şeyiniz yalan..

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

o dediğin şudur haksız yere müslümanı öldürmek bütün insanlığı öldürmek gibidir.Kafirleri öldürmek serbesttir(eğer zımmi değilse)

Müslüman değilse,sorun yok..

Bizi öldürüp huri becereceksiniz Cennet'te..

Sizin dininiz bu işte..

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Şiddet yalnız ıslamda degil Hırıstıyanlıktada başı çeker.1700 yıllarında Parisde Katolikler 70,000 pırotestanı 3 gün içinde papazın kayığına bindirmiştir.

Gene Avrupada 30 yıl savaşları olarak adlandırılan savaşlar din savaşlarıydı.Sonunda Avrupalı idereciler papazları ellerinin tersiyle iterek bu anlamsız savaşlara son verdiler.

İslamsa müslümenlerse din savaşlarını gittikce kaşımakta iderecilerle birlikte birbirlerinin canını almaktadırlar.

Artık din teröründe ıslam en öndedir.

Din için gardaşlar bile öldürülmektedir.

Bir tarıhda tercuman aylesinden birinin bir oğlu solcu bir oğluda dinci idi.Birgün aylelerinin önünde tartışmaya tutuşurlar,dinci olan bıçağı kaptığı gibi solcu kardeşinin karnına sokar ve solcu gardaş ölür.

Adamlar Allaha yaransınlar deye öldürüyür.

Allahı memnun ederseler

Tomurcuh memeli 16 lıh gızlara

Gene yüzleri ay kimin parlayan TÜYSÜZ 16 lıh genç oğlanlara sahap olacahlar cennette altın gayrolalarda.

Adamların şeyi hiç inmiyecekmiş.

Sevişmenin bir dakıkası dünye zamanına göre bir yıl sürecekmiş.

YALANIN,GANDIRMACANIN bu gederine YUhhhhhhh genede Yuhhhhhhhhhhhh.Hem gandıranlara hemide gananlara Yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...