Jump to content

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

 1. Past hour
 2. http://www.yenimucizeler.com//-t83.0.html O ZAMAN MESELA ŞUNU BİR ÇÜRÜTÜVERSENE..SAFSATA YA, SENİN İÇİN ÇOK KOLAY OLMALI..
 3. Yahu bırak bu mucize safsatalarını, Kuran'da bırak mucizeyi, doğru dürüst bir ayet bile yok, tamamı akılcılıktan, mantıktan yoksun, adalet ve vicdana aykırı ayetlerden oluşan, belirli bir düzeni olmayan, gereksiz tekrarlardan oluşan kitabımsı bir şey. Bu derme çatma yazılardan oluşan yığına kitap demek bile kitaba hakaret olur. Hiç bir soruya akılcı ve mantıklı cevap veremiyorsun, gidip mucize safsatalarına sarılıyorsun. Sizlerden başka kimse bu mucize palavralarını yutmuyor, sadece kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz.
 4. Bugün
 5. BEN ASIL www.yenimucizeler.com ADRESİNDE AÇIKLADIĞIM KLASİK BİLİNEN KURAN MUCİZELERİNDEN FARKLI OLARAK ŞAHSİ TESPİTLERİM OLAN BİLGİLER NEDENİYLE ALLAH I VE KURAN I KABUL EDİYORUM..MESELA ŞUNU 15-16 ÖRNEKTEN SADECE BİR ÖRNEK OLARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ.. http://www.yenimucizeler.com//-t83.0.html
 6. Yok, ben aklını ve mantığını kullananlardanım, öyle olmasaydım hala müslüman kalırdım. Elbette senin gibiler için tek tanrı Allah olur, çünkü anan baban, çevren sana öyle öğretmiş, aynen onlara da ana babaları ve çevreleri öğrettiği gibi. Hristiyan bir ana babadan doğsaydın Muhammed yalancı ve sahtekar diyecektin, benim için tek tanrı Jesus Christ diyecektin.
 7. sen ateist bir coğrafyada mı doğdun da ateist oldun....? İNSANLARIN EN AZ YÜZDE 90 GİBİ BİR ÇOĞUNLUĞU TANRI YA İNANIR.. BENİM İÇİN TEK TANRI ALLAH TIR..
 8. Dünyadaki insanların %90'ı falan Allah'a inanmaz, bu sizlerin başka bir palavrası, Allah'a sadece müslüman olanlar inanır, onlar da % 20 falandır. Ki adı üstünde inanç yani hiç bir akılcı, mantıklı temele dayanmayan boş bir düşünce, hurafe. Madem kıstas olarak inanan sayısını alıyorsun, yine azınlıkta kalıyorsun, dünya nüfusunun %80'i Muhammed'i yalancı ve sahtekar olarak kabul ediyor. Ayrıca bir şeye inanmak onu doğru yapmaz, doğru yapsaydı dünyanın düz olması gerekirdi, eskiden insanların neredeyse %100'ü dünyanın düz olduğuna inanıyordu. Senin Allah'a inanmanın ve Muhammed'in onun elçisi olduğuna inanmanın tek bir sebebi var, o da müslüman bir coğrafyada, müslüman bir ailede doğman, yani akıl ve mantıkla hiç bir alakası yok, tamamen beyin yıkama sonucu. Eğer hindu bir coğrafya ve ailede doğsaydın Muhammed yalancı ve sahtekar diyecektin.
 9. Dr.AldRe

  KURAN SÜREKLİ HAKLI ÇIKMAYI SÜRDÜRÜYOR

  Evet haklı çıkmaya şu ayetlerle devam ediyor : Nisa34, Ahzap50-51, Maide33-38, Bakara191, vs. Aç,oku,düşün merak etme beynin acımaz.
 10. Dr.AldRe

  İnsan Ömrünün Uzaması da mı Kader?

  Noldu zındık efendi zorunamı gitti tam söylenen gibi her türlü sapıklık sizdeyken gelip burda böğürmen tam senin gibilere yakışır. Kokuşmuş allahınızın yazmayı beceremediği bir kitabı 1400 senedir evire çevire düzeltemediniz, ama ortamlarda alimi mutlak kadiri mutlak dersiniz. Zavallısınız.
 11. hulas

  Müslümanlara Bir Soru

  Cennet, cehennem bunlar ütopik hayali zırvalar... En ufak kanıtı olmayan, desteksiz masallar... Eski insanların (arapların) kıçından uydurduğu martavallar işte. Sizi avutuyorlar, korkutuyorlar ya da koyun gibi güdüyorlar böyle ütopyalarla... Gözünüzü açın, kanmayın masallara... Bütün hurafelerden, uyduruk boş inançlardan arınmış, kurtulmuş berrak bir zihin çok değerlidir; hem çok sağlıklıdır, hem çok faydalıdır.
 12. Kenopsia

  KURAN SÜREKLİ HAKLI ÇIKMAYI SÜRDÜRÜYOR

  Başlık daha fazla tıklanma alsın diye böyle isimler koymaktan sıkılmadınız mı
 13. malta erigi

  İnsan Ömrünün Uzaması da mı Kader?

  Zındık ta güzel laf. Eğer forumdan atılırsam, yeni üyeliği 'süper zındık' rumuzuyla açacağım.
 14. malta erigi

  KURAN SÜREKLİ HAKLI ÇIKMAYI SÜRDÜRÜYOR

  Emre sen tam ümitsiz vakasın oğlum. Kendini öyle bir şartlamışsın ki, sen sıçtığın bokta bile ufak bir zorlamayla mucize bulursun.
 15. kavak

  İnsan Ömrünün Uzaması da mı Kader?

  Bre nam-ı diğer Bedevi, yine mi sen? O değilsen bile üslubun onun süt kardeşi olduğuna işaret ediyor ki böyle akıl fukarası yanıtlarla gelme bana. Bu yaştan sonra böyle zırvalıkları çekemem! Canın sağ olsun; varsın akılsızlar bizler olalım ancak alayınız da gelse ve sittin sene yatıp kalkıp dua etseniz de, şu taptığınız Arap tanrısını varlamanız mümkün olmayacak. Piyasada o kadar çok sözde tanrı adayı var ki, sizinkisine sıra gelene kadar daha çoook beklersiniz. Yaz bunu bir kenara...
 16. Abdülmalik

  İnsan Ömrünün Uzaması da mı Kader?

  İslam en büyük sapıklıktır. Tanrı’yı domalarak değil kalbinde arayacaksın.
 17. Abdülmalik

  KURAN SÜREKLİ HAKLI ÇIKMAYI SÜRDÜRÜYOR

  Zalim ve fasık düzeni senin Allah’ın bir türlü yenemedi. Yeni peygamber gönderecek mi?
 18. Abdülmalik

  Müslümanlara Bir Soru

  Peygamber efendine kim zulüm yapmış? Bir eli yağda bir eli de karıların üzerinde yaşayıp gitmiş.
 19. Perstian

  Müslümanlara Bir Soru

  Peygamber efendimiz (S.A.V) dönemindeki zalim ve zulüm düzene karşı çıkan herkes Allah'ın izniyle Cennete gider. Zalim ve zındık bir düzene karşı olanlar Peygamberimizin davetine îcâb edecek idi ve şirret ordusundan olmayacaklardı. Bu sebeple bu soruları soran zındıkların ya aklı başından çıkmış ya da böyle sorularla bizi köşeye sıkıştırabileceklerini sanıyorlar.
 20. BEN ŞÖYLE DÜŞÜNÜYORUM: ALLAH A İNANMANIN BİR MANTIĞI OLMASA YERYÜZÜNDEKİ İNSANLARIN EN AZ YÜZDE DOKSAN GİBİ BİR ÇOĞUNLUĞU MANTIKSIZ BİR ŞEYİ KABUL EDEMEZ DİYORUM..DÜNYADA YAŞAMIŞ GELMİŞ GEÇMİŞ EN AKILLI CANLILARIZ..DİYELİM Kİ ALLAHA VE ELÇİLERİNE-KİTAPLARINA İNANMAK MATIKSIZ BİR İNANIŞ( GERÇEK OLMAYAN DEMİYORUM),BÖYLE BİR MANTIKSIZLIĞI DA İNSANLIĞIN YÜZDE DOKSANINA ANCAK TANRI GİBİ BİR ÜSTÜN GÜÇ KABUL ETTİREBİLİR.. TABİİ BUNLAR DIŞINDA BEN ASIL www.yenimucizeler.com ADRESİNDE AÇIKLADIĞIM KLASİK BİLİNEN KURAN MUCİZELERİNDEN FARKLI OLARAK ŞAHSİ TESPİTLERİM OLAN BİLGİLER NEDENİYLE ALLAH I VE KURAN I KABUL EDİYORUM..MESELA ŞUNU 15-16 ÖRNEKTEN SADECE BİR ÖRNEK OLARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ.. http://www.yenimucizeler.com//-t83.0.html
 21. Perstian

  İnsan Ömrünün Uzaması da mı Kader?

  Bre ey zındık,zalim ve necis mahlukât. Zındıklar ordusu Batı'nın Afganistan'da Mü'min kardeşlerimize yaptığı akıl almaz zulüm ve şirretliği görmezden mi gelirsin ? Birde utanmadan dinimizi sadece cinselliğe indirgeyerek kendi sapık,necis ve pislik ile dolu olan zındık aklını açığa çıkarıyorsun. Artık zalim,fasık ve zındıkların ne tür bir şirret ve sapık bir akla sahip olduğu herkes tarafından görülmüştür. Bundan ötürü hala daha göremeyen kör gözler de daha da kör olsun !
 22. haci

  Akıl ve Zihin gelişir mi?

  Zihni geliştirmek biraz zor hatta olanaksız belki ama, aklı geliştirmek mümkündür. Hatta yaşlanan hayvanda akıl kendiliğinden gelişir.
 23. Kaz

  KURAN SÜREKLİ HAKLI ÇIKMAYI SÜRDÜRÜYOR

  https://kuran.diyanet.gov.tr/tefsir/Mürselât-suresi/5651/29-34-ayet-tefsiri
 24. Kaz

  Huriler

  Huriler motivasyon için var olan fantastik bir varlık, bir takım şeyler dünyada yasak ancak ahirette serbest şarap gibi, gerçi cennette sarhoşluk vermeyen içki(şarap) var cehennemde yanmayan ağaç var, kuranda gölgelendirmeyen gölge var şu başlıkta gördüm:
 25. Kaz

  Müslümanlara Bir Soru

  alıntı yapıtğınız kitap sizin için geçerli bir veri midir ki onunla cedel yapabiliyorsunuz? Havvanın yaratılışı ademin kemiğidir, havva ademi meyveden yemeye yönlendirmiştir siz bunları doğruluyor musunuz? Mesih İsa Tanrı mıdır? O çarmıha gerildi mi? Bunları müslümanlar doğrulamaz.
 26. Yok, direkt olarak Muhammed yalancı ve sahtekardır diyorum, hala bunu kavrayamadın mı? Bir de Muhammed'in "Allah adlı bir tanrı beni elçi seçti, bana inanmayan herkesi sonsuza kadar yakacak." şeklindeki deli saçması bir iddiaya hangi mantıkla inanabiliyorsunuz diye soruyorum.
 27. sağduyu

  Müslümanlara Bir Soru

  Kendine inanana ödül olarak bir sürü kadın veren bir tanrı olabileceğine inanmak da senin nasıl bir insan olduğunu ortaya koyuyor.
 1. Daha fazla aktivite göster
×
×
 • Yeni Oluştur...