Jump to content

Bersann

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  1.424
 • Katılım

 • Son ziyaret

İletiler bölümüne Bersann kullanıcısının eklediği dosyalar

 1. Bersann fikrimi yazdım ne istiyorsun pislik ne? İkiside pisliğin dibi, ne ya ne? Başlarım senin felsefenede sanada be..geberin yok olun bitin insanlığın keneleri, geber Bersann, sevgi dolu iletilerinede sanada be, sabote imiş, sabote sen gibi zihinlerdir insanlığa, bir bitin be bitin.

  işte çoğunluk senin gibi din düşmanı kafirlerden oluşsa şuan yazı yoluyla belirttiğini gerçekleştirirdiniz ama Allah sen ve senin gibi düşünenlere asla fırsat vermeyecek.

 2. çocuğu böyle giydirmişler diye bir kenaramı atayım, yokmu sayayım, ilmini insanalra göstermeyeyimmi?

  illa başı açık elbbisesi açık mı olmalı, kapalı giydirmişler diye, videoyu yayınlamak suç mu. videoya başlık atarken müslümanlara hitaben demişim dikkat ettinmi, sadece nefretini kusmak için bunları yapıyorsun.

 3. senden utanıyorum, öyleki sana cevap verdiğim için kendimden bile utanıyorum, çocuğun ilmi seni utandırmıyor giyim kuşamına laf söylüyorsun, çocuğu kapalı yada açık vs giydirseler ne fark edecek, ben yinede bu videodan ilmi gösterirdim fakat sen sadece görselliğe takılıp kalmışsın.

 4. Bersann o çocuk bebek daha ve kadın gibi kapatmışlar, utan, birde buraya asmış..

  kapanmak utanç verici bir durummudur, ben videoyu izlerken kılık kıyafete değilde çocuğun ilmini örnek olarak göstermek istedim.

  giyim kuşamı niye sorun ediyorsun ki ailesinin tercihi, bir kerede saygı duymayı öğrenin. gözleriniz bu şekilde bakmayı bırakmadıkça gerçeği görmeniz imkansızlaşır.

 5. Ne çıktı ki ortaya? Reyhanlı ya basın alınmadı (Gizleyecek ve yalan söyleyeceksin demektir bu). Hatırlıyor musunuz , Reyhanlı dan bir kaç gün sonra da yakında bir yerde patlama oldu halka mazot patlaması diye yalan söylendi (Bu kadar zorlama yalan söylüyorsan demek ki beni aldatmak istiyorsun..). REDHACK jandarmada belgeleri ele geçirdi bu belgelere göre devletin böyle bir patlama olacağından haberi varmış. (Devlet bile bile göz yummuş yani).

  olay meydana gelince forumda başlık açıldı ve suçu müslümanlara attılar, işin foyası ortaya çıkınca önyargılardan arınmamızın vaktinin geldiğini aktarmaya çalışıyorum.

 6. bugün fanatik bir akp li ile istemedne sohbet ortamında bulundum. başladı anlatmaya, takdir edileni zaten herkes takdir eder de yanlışlarından bir demet söyleyince sağcı solcu tartışması oldu ben otomotikman solcu konumunda savunmada o ise anlatıyor, konu hep tek taraflı gittiği için savunma yapmak mümkün değildi. akp ye rakip olarak bir kişi göster dedi sol partilerden, bende dedim ki ecevit. ecevit diyince güldü ecevitin neyini destekliyorsun dedi. bende dedim ki mazlum öldü yetmezmi...

  bir siyasetcinin ne mal olduğu mal varlığıyla ortaya çıkar. bu sözümle sohbet anında sonlandı.

  tabi bu marifet değil çift taraflı yanlışı alıp kakalamak için savunmamalıyız doğruyu koz olarak kullanmamalıyız, bizler bir bütün gibi düşünmeli bütün olmalı parçayı değil bütünü görmeliyiz.

 7. bişey soracağım, bu adamda hiç milletvekili tipi varmı, ben konuşmasına bakar bakmaz torpille seçilmiş, şike ve şaibelerle milletvekili olmuş bir tip imajını hemen algılıyorum. bir adamın cümle kuruşundan ne olduğu belli olur, ne ilmi var ne bilgisi ama kürsüye çıkmış herkes ağzından çıkacak cümleleri bekliyor.

 8. sen birde belediye başkanlarını görsen akıllara zarar konuşmaları var, üstelik canlı cansız yayını geç halkın direk yüzüne karşı söylüyorlar. iki pankart iki afişle sanki çocuk kandırıyorlar.

  işte böyle adamların yerine ilim irfan sahibi kişiler gelmedikçe Hakk gizlenmeye batıl yayılmaya devam eder.

 9. keskin bey, sana yanlış düşünüyorsun demedim ki, bende akp yi sevmiyorum alternatifsizlikten dolayı benim gibi bir sürü kişi var ve hatta çevremde bana ayar oluyorlar sürekli eleştirdiğim için, ağır sözlerle eleştiririm ben, fakat benim bahsettiğim insanların önyargısıydı,

  bu reyhanlı olayı olunca müslümanlara herkes saldırdı, bütün suçu bize attılar, yani doğru yanlış demeden suçlu müslüman oldu. şuan durum ortaya çıkınca reklamlar ile gerçeklerin farkı ortaya çıkıyor. bu kadar kolay olmamalı diyorum.

×
×
 • Yeni Oluştur...