Jump to content

Korsana Evet!

Recommended Posts

Konuyu baskıya getirince aklıma ahmet altan sahtekarı geldi.. Eski kitaplarının 3 milyon sattıgını ilk basımın 1 milyon yapıldıgını o tükenince 2 milyon daha basıldıgını anlatıyordu

hangi salak yayınevi 3 milyon kitap basar !

tarihinde Uteybe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 132
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

benim diğer iletimi görmemeni heyecanına veriyorum, yok efendim okumuyormuşuzda cart curt, gereksiz efelenmeler. Olması gerekeni zaten herkes biliyor tek akıllı sen değilsin. Sen korsan ürün alıp onların cebine parayı yolluyor musun yollamıyor musun onu söyle?

İletilerimi heyecanla yazmam, tut ki öyle önceki iletim heyecan içinde oldu varsayalım bundan sanane.

Sen benim heyecanımın olup olmadığını bırak da kendi hezeyanına bak.

Deminden beri ne anlattık senin o kadar anlatılan, yazılan, çizilen içinde anladığın sadece şu soruda yatıyor :

Sen korsan ürün alıp onların cebine parayı yolluyor musun yollamıyor musun onu söyle?

Helal olsun anlayışına!!

Biz kime konuştuk başlığın başından beri.

Sitelerde Paylaş
İletilerimi heyecanla yazmam, tut ki öyle önceki iletim heyecan içinde oldu varsayalım bundan sanane.

Sen benim heyecanımın olup olmadığını bırak da kendi hezeyanına bak.

Deminden beri ne anlattık senin o kadar anlatılan, yazılan, çizilen içinde anladığın sadece şu soruda yatıyor :

Sen korsan ürün alıp onların cebine parayı yolluyor musun yollamıyor musun onu söyle?

Helal olsun anlayışına!!

Biz kime konuştuk başlığın başından beri.

kendi kendine konuşuyorsun.

Sitelerde Paylaş
Arkadaşım bırak rakamlarla oynamayı, mesajı almaya çalış...

Korsan, kitabın ya da filmin maaliyetini artırır mı artırmaz mı ondan haber ver?

Yayın evleri veya Yapımcılar korsanı göze alarak bunu maaliyetlerine eklemekte haklı mıdırlar haksız mıdırlar?

Bir kitap 3000 adet satınca kendini kurtarıyorsa ama korsan yüzünden satamıyorsa o kitabın maaliyeti nedir?

Arkadaşım başımı belaya sokacaksın bak, elimde kanıt yok,o yüzden susuyorum.Korsan "kitabı" yayınevide basar...

Film ayrı hikaye.Korsan müzik cd'si diye birşey kalmadı zaten, limewire vs. ile artık herkes "korsan"...

Sitelerde Paylaş
Onu bunu bırakın beyler. Sebeplerini nedenlerini sormuyorum o başka bir konu , buradaki soru net: Korsan hırsızlık mıdır değil midir?

Korsanı üreten hırsız değil ama almak isteyip de onu alan hırsız öyle mi vay be canım memleketimden tahlil manzaraları fatura yine halka çıktı.

Kolayını bulmuşsunuz gökten taş düştüğünde suçu halka atın gitsin.

Bu arkadaş sorup duruyor büyük tahlilci arkadaşım diyor ki ;

Siz almıyor musunuz korsan, alıyorsanız suçlusunuz falan fişman.

Cevaplayalım korsan almamıza gerek yok internet var tamam mı şimdi sana faydası ne olacak bu tartışmada göreceğiz.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş
Korsanı üreten hırsız değil ama almak isteyip de onu alan hırsız öyle mi vay be canım memleketimden tahlil manzaraları fatura yine halka çıktı.

Kolayını bulmuşsunuz gökten taş düştüğünde suçu halka atın gitsin.

Bu arkadaş sorup duruyor büyük tahlilci arkadaşım diyor ki ;

Siz almıyor musunuz korsan, alıyorsanız suçlusunuz falan fişman.

Cevaplayalım korsan almamıza gerek yok internet var tamam mı şimdi sana faydası ne olacak bu tartışmada göreceğiz.

Sevgiler.

Nerede dedim korsanı üreten hırsız değil diye? - G.tünden laf sallayıp durma. Dürüst ol biraz.

Evet korsan hırsızlıktır demek bu kadar mı zor!

tarihinde ikiaradabirderede tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Nerede dedim korsanı üreten hırsız değil diye? - G.tünden laf sallayıp durma. Dürüst ol biraz.

Evet korsan hırsızlıktır demek bu kadar mı zor!

Len siz yazılanları nerenizden okuyorsunuz korsan üreten prodüktörlerin çoğudur diyoruz anlamadın mı demek istedğimizi hala!

Dürüst ol biraz kıvırma bu başlıkta bizim tarafımızdan kim dedi size korsan hırsızlık değildir diye!

tarihinde barisarock tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Neyden bahsettiğimizi anlamamışsın Bruce Lee, hırsızın kendisi korsan alan değil korsana hayır deyip onu el altından üretendir.

Kaç kere tekrar etmemiz gerekecek şunu ; korsanı üreten hırsız değil de sanat ihtiyacı olup da alan mı hırsız?

Hee, paraları yoksa almasınlar kardeşim paraları kadar kültür, yoksa gebersinler mantığınız varsa sanat felsefesinde böyle bir mantık yoktur bu mantık ancak prodüktörlerde ve yayınevlerinde bulunur çok aramanıza gerek yok hemen hemen çoğunda. Piyasalaşmış ve siyasallaşmış sanat olamaz.

Bu başlığın 2. ve 3. sayfalarında yazılanları bir daha okuyun. Galiyev'in yazdıklarını bilhassa.

Ne demek istediğimizi anlarsınız.

Saygılar.

Al bu da sorunun cevabı.

Sitelerde Paylaş
barısarock sana üç soru sordum üçünede alakasız yanıtlar verdin, bu saatten sonra seni muhatap almıyorum.

Ben sana tek bir şey sordum cevabın yanında bile geçmedin.

Sizin tahliliniz bu kadar işte.

Sözde aydınlar özde cahiller.

Size kalsın sizin tahlilleriniz halinizi görüyoruz.

Sen beni muhatab alma ben seni muhatab almıyorum artık!

Sitelerde Paylaş
Ben sana tek bir şey sordum cevabın yanında bile geçmedin.

Sizin tahliliniz bu kadar işte.

Sözde aydınlar özde cahiller.

Size kalsın sizin tahlilleriniz halinizi görüyoruz.

Sen beni muhatab alma ben seni muhatab almıyorum artık!

Sorunun cevabı bir üstteki iletide . Şimdi cevap sırası sende. Yerse!!!

Sitelerde Paylaş

ikiaradabirderede, iki arada bir derede kalmaktan çıkınca yine konuşacağız şimdilik onu eğitmeleri lazım.

Benim iki iletimde çelişki olduğunu söylüyor ve güya aklınca (!) utan diyor.

Neresi çelişkiymiş söylese de cevap yazsak poz yapacağına.

tarihinde barisarock tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

vazgeçtim sildim cevabı çok pişkinsin bir yere varamayız seninle. sıkıştığında dalga geçecek kadar acizsen sana laf anlatmak mümkün değildir zaten.

tarihinde ikiaradabirderede tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
vazgeçtim sildim cevabı çok pişkinsin bir yere varamayız seninle. sıkıştığında dalga geçecek kadar acizsen sana laf anlatmak mümkün değildir zaten.

Tahlil yeteneğinden acizsin tahliiiiiil!

İnsanı çıldırtma.

Seni nasıl ciddiye alabiliriz.

Biz nerdeyiz sen nerdesin be.

İnsanlar korsan alıyorsa onu üretmeyeceksin bu bir, insanı onu almaya itmeyeceksin bu da iki.

Anlayana!

Pişkinlik yapmayana.

Sitelerde Paylaş

ikiaradabirderede;

Bilgisayarında veya cep telefonunda bir tane bile mp3'ün yok senin değil mi?

Bir tane bile varsa,hırsızsın.

Bunu bil,haydi iyi geceler...

Ha burada MP3 çalar üretem Sony,Phillips,LG,Creative,Apple,Samsung'a da sizler hırsızsınız iletilerinizi mail halinde yollayın.

Şu şarkıcılar da bir zahmet,oralara başvursun.

Tekrardan iyi geceler.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...