Jump to content

RedBaron

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  97
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

RedBaron Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 1. RedBaron

  Yaşasın Şeriat

  müslümanı oruç tutmadığı için adam döven,ateist dedimmi küfür olarak algılayan ateisti,karşısındaki adam müslüman diye hakaret eden garip bir memleket.
 2. RedBaron

  Yaşasın Şeriat

  bende diyorum yaygınlaşsın,kalitesi artırılsın.Aynı şeyi söylüyoruz Bursa genelevini görmüştüm,resmen kendimi tatil köyünde hissettim. Migros,hamam,park efendime söyleyim odalarında duş alma yerleri.bildiğin tatil köyü gibiydi.Ama malesef erbakan yıktıdı.
 3. RedBaron

  Yaşasın Şeriat

  bak yaşını bilmiyorum ama depresif ergen bir ateist özeintisisin galiba,yaşın o civar olmasa bile karşındakine hakaret ederek konuşan ya diyecek bir lafı yoktur ya da sorunludur.Sende ikisinden de var.Güzel ülkemin güzel ateisti...Aynı müslümanı gibi saldırgan,kişiliksiz,basiretsiz ve saygısız.İnsan neden tartışırken hakaret eder? Çünkü verecek cevabı yoktur.Sen şimdi bu yazında bana neyi anlattın,genelevlerin yanlışlığınımı,fahişeliğin yaygınlaşmasının fenalığınımı? şuan tüm ileri ülkelerde en güzel mekanlar genelevlerdir.Git bak bakalım hollandaya en lüks mekanlar genelevlerdir 5 yıldızlı t
 4. RedBaron

  antidepresanlar

  sadece spor yaparak takıntılı ruh halini ve depresyonu yenmek mümkünmüdür?
 5. RedBaron

  Yaşasın Şeriat

  genelevler yaygınlaşmalı,her semtte en azından bir tane olmalı.Kaçak yoldan can güvenliği olmadan fahişelikten para kazanan kadınlar hiç olmadı koruma altında olur ve devlet te kazanır. geçin bu külüstür ağızları,sende para kazan seninde olsun.Niye kıskanıyorsun? evet evet bu ülkeye komunizmi siz getireceksiniz.Haklısınız.
 6. RedBaron

  Ölünce ne oluyor?

  ölünce yok olacağız diyorsunuz,toprak olup hiçliğe karışacağız diyorsunuz diğer ihtimalleri değerlendirmiyorsunuz,belkide benlik hiç ölmüyordur belkide bitki olarak tekrar dünyaya geliyoruzdur gibi gibi
 7. RedBaron

  Ölünce ne oluyor?

  doğmatik ateistleri işte bu konuda rahatlıkla tespit edebilirsiniz.sanırsınızki öldüler ve hiçbişey olmadığını gördüler.Aynen müslümanların ahiret konusu gibi bunların da tam zıttı ama mantık aynı tespitleri vardır.
 8. RedBaron

  Süreç Başladı, Hadi Gözümüz Aydın.

  ozaman suudi kraliyet ailesi abd nin temsilcisi değil ozaman vahabileri ingilizler kurmadı suudi arabistan şeriatla yönetilen bir ülke fakat,neredeyse tamamen abd dış politikasına bağlıdır.bunu nasıl açıklayacaksınız?
 9. RedBaron

  EVET mi HAYIR mı?

  adnan menderesi kim astırdı demokrat parti üyeleri mi? paraların üzerine kendi resmini basıtan şahıs kimdi? kim atatürkçülüğü içi boşaltılmış bir ideoloji haline getirdi? hangi parti devlet kasasından partisine para nakletti de zengin zümre yarattı? kim halktan koptu? oy kullanmaktan aciz basiretsiz bir genel başkana sahip beceriksizlerle dolu bir partiyi savunmak anca bir papağanın işi olabilir.bu adamlar 50 sene önce de aynıydı şimdi de aynılar.
 10. RedBaron

  AZİZ NESİN REFERANDUM+YÜZDE 60

  ozaman kenyaya git birader,bayrağını da profilin yapmışsın zeki yerlilerle mutlu bir yaşam kurarsın kendine
 11. paranoyanın gerçek olmayacağının garantisini nasıl veriyorsun mask? merak ediyorum.neye dayanarak
 12. RedBaron

  ...And Justice for all

  dikkat ettimde sürekli yok sinsi liboş yok aptal liboş yok hain liboş başkada en ufak fikir kırıntısı yok,papağanlıkla sınır tanımıyorsunuz. aynı CHP gibi milleti aşağılayacağınıza fikir üretin fikir
 13. RedBaron

  YARSAV BASKANI EiINE TARHAN DEDiKi

  halka küfür edenler babayı aldılar.bu kafayla daha çok babayı alırlar
 14. RedBaron

  YARSAV BASKANI EiINE TARHAN DEDiKi

  kömüre oyunu satanlar gerizekalılar göbeiğini kaşıyan adamlar cahiller yıllardır aynı şeyleri halka söylediniz.halk ta size böyle cevap veriyor.akp yi başa getirerek,referandumda da büyük ihtimal evet çıkacak.
×
×
 • Yeni Oluştur...