Jump to content

convert

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  3.823
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

convert Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  iki dere bir deniz
 1. convert

  Foruma Ne Oldu?

  +1
 2. convert

  Kur'an insan yazımı bir kitap değildir

  saçma bir cevaptır.garibanın kozmoloji bilgisinin zavallılığını gösterir.ben olsam şöyle derdim: bir elime andromeda galaxisini , diğer elime horsehead nebula'yı verseler vazgeçmem.
 3. convert

  Pascal ve Allah’ın varlığını kabul etme gereği

  Bu ezbere saçmalıkları llütfen buraya yazmayın. Binomial katsayılar ve ne üçgeniyse Ömer Hayyam'a aittir. Bu arada Ömer Hayyamdan bir rubaİ BAYRAM Bayram geldi; işimiz iştir bu aralık; Horoz kanı gibi şarap bollaşır artık. Gel gelelim eşekler de boş gezer şimdi: Oruç gemi ağızlarından çıkar, yazık. Bir tane daha: BOŞTUR Ey kör bu yer bu gök bu yıldızlar boştur boş Bırak onu bunuda gönlünü hoş tut hoş Durmadan kurulup dağılan bu evrende Bir nefestir alacağın oda hoştur hoş.
 4. convert

  Müslümanlar İsa Mesih'e Neden İman Etmezler ?

  ben suçlamak niyetiyle yazmadım.Kudüs yakılmış yıkılmış, bütün israilden yahudiler çıkarılmış. bir şeyler yapma hakları olduğu kanaatındayım.
 5. convert

  Müslümanlar İsa Mesih'e Neden İman Etmezler ?

  isa diye birinin yaşadığına dair hiçbir kanıt yoktur. hristiyanlık roma imparatorluğunu parçalamak için esseni yahudileri tarafından uydurulmuştur.
 6. convert

  Yapay Uydular Hakkında Bilgi

  http://en.wikipedia.org/wiki/Satellite
 7. convert

  KURANIN İLGİNÇ AYETLERİ.

  bunlar bağımsız kaynaklar tarafından doğrulanmıyor. O zamanlar israil roma ordusu tarafından işgal altındaydı. esseni tarikatına bağlı yahudiler uzun vadeli bir süreç içerisinde roma imparatorluğunu dağıtmak amacıyla hristiyanlığı çıkarıp yaymışlardır. birinci yüzyıl içerisinde kudüs yakılıp bütün yahudiler israil dışına çıkartılmıştır. isa diye birinin mucizeler gösterdiğine ölüp dirildiğine dair hiçbir kayıt yoktur. incil kumran harabelerinde (ölü deniz , israil) yaşayan , buradaki ölü deniz tomarlarını yazan esseniler veya uzantıları tarafından geliştirilmiş , yazılmıştır.
 8. convert

  Ülkelere göre din ve iq seviyesi

  http://www.intelligencetest.com/
 9. saf tip. Çaya şeker koydun da karışmadı mı?
 10. convert

  Allah'ı neden göremiyoruz?

  hoca da cemaatı iyice keriz bulmuş.
 11. convert

  Topraktan Yaratılma

  amenatobun ismi hala söyleniyor.mesela: amentubillahi..... veya: amiiin... veya: aman...
 12. böyle şeylerden mucize olmaz.bir bardağa farklı iki sıvı koy salla karışır. özellikle tatlı su ve tuzlu su olunca daha çabuk karışır.bu deli saçmalıklarını buraya yazma.
 13. yani diyorsun, sen evrimleşemedin ama biz evrimleştik.
 14. convert

  İşimiz çok zor, Müslümanlar...

  karşı karşıyayız. konuş. senin derdin saldırganlığını gösterememek, öldürememek bu durumda.
 15. çok doğru . bu çağda hala deve sidiği çok tedavi edici bir nesne olduğu için gayrimüslümler buşuna ilaç peşindeler.islam çok ilericidir efe'm. http://haber.mynet.com/deve-idrari-icen-2-turk-hastanelik-oldu-626406-yasam/
×
×
 • Yeni Oluştur...