Namessar

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  55
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Namessar Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 1. Bunu silmesinler
 2. 5 sene olmuş resim atıp bilgi vereceğim yazmışsınız noldu ki acaba
 3. Ateist fikir seni çok iyi anlıyorum ben de yaşadıklarını yaşadım hatta yasiyorum. orada demiski en ufak işleri yapamiyorum evden çıkamıyorum bakkala gitmeye bile gücüm kalmadi. Gidemiyorum olmuyor demiş verdiğiniz öneri psikiyatra git spor kulübüne yazıl tiyatroya git(bunları siz yapabiliyorsunuz)😀 kendi pencerenizden bakmayin. Ben size aciklayayim sorun kendisine dışarıda her hangi bir işte tutunabilmis mı? Uzun zamandır utangaç cekingen insanlarin icinde kendisi olamayan birini ilk iş günü kapı dışarı ettiler mı etmediler mi? ateist fikir sizlerden ona destek olmanızı onun penceresinden bakarak empati kurmanizi gerçekten uyguladığı zaman kesinlikle etkili bir şeyler yazmanızı istemiş.
 4. Define işinde bir arkadaşımın sözü kazdıkları yerdeki gazlardan etkilenip bir de psikolojik durum ele alınırsa imkansız değil demisti halüsinasyon. Cin peri şeytan cart curt yok öyle birşey. Okuduğum bir olayda çocuk ateist babasida koyu müslüman tartismislar babası çocuğu cinlerle iletişime geçen bir hocaya götürmüş oğlu demiski bana çin musallat et ya da onları bana göster sana istediğin kadar para veriyim demiş cevap bunu yapamam olmuş iki üç kişiye gitmişler onlarda becerememis çocuk cinleri bana musallat edecek onları bana gösterecek biri varsa istedigi kadar para vereceğim diyor daha gösterebilen olmamış 😀
 5. Biriniz çin demiş biriniz Amerika o zaman yüzde elli çin etkisi yüzde elli Amerika oldu kanıt var mı okuyayım
 6. Ne şanssız adamım burayı okuyunca farkettim ben depresyonun en dibindeyim buradaki kişi kadar ilgilenen olmadı demek ki neymiş depresyonda bile kadın olacaksin yazık gercekten.
 7. Notımportant anlatmak istediğimi güzel bir şekilde aktarmış teşekkür ediyorum benim ki sadece bir öneri başka neler yapılabilir bilmiyorum
 8. Matematige merak saran bir insanım forumda bu konuda bilgili epey insan var sıfırdan öğrenmek istiyorum onerilerinizi var mı teşekkür ederim
 9. Ekşi sözlük gibi yazar alımı yapılabilir mı? Katkısı ne derece olur.
 10. Hata ben de doğru aktaramadim anlam karmaşası olmuş yazdıklarım her yöne çekilebiliyor sen kusura bakma.
 11. Yanar döner gibi ifadeyi kendime hak görmüyorum. Anlatamamışim şöyle yazayim. Bir parti degistirirsen "yanar döner" derler. Bunun yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Ayrıca futbol takı mı gibi parti tutmak derken önceden senin düşüncelerini yansıtan bir parti iken daha sonraki dönemlerde inandığin şeyleri yansıtmamasi o yoldan uzaklaşması ve hala sana uysada uymasada aynı partiyi desteklemek.
 12. Şu yazdıklarından sonra cevap mı bekliyorsun önce konuşmayı öğren.ibismis 😀 iki dakika akıllı uslu durun da adam gibi yazın. saygısızlığa lüzum yok. Siyasi görüşüm kaç sene savundugum bu uğurda neler yaptığım beni bağlar. Kimsenin haddine değil bunları sormak. Yazilani anlatamamışim sanırım demek istediğim elli sene aynı görüşü savunmak, futbol takımı tutar gibi parti tutmamak gerektiği.
 13. Futbol takımı gibi siyasi parti tutarsan bir sürü koyun eğer degistirirsen bu sefer yanar döner olursun 😀 zihniyet meselesi sabit kalmamak gelişmek değişmek lazım.
 14. İyi forumlar. İngilizce kitap onerilerinizi bekliyorum verimi yüksek olması yeterli.
 15. Bir daha etiketleme beni işine bak