Jump to content

fumes

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  267
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

fumes Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. fumes

  MUHAMMED YAŞADI MI?

  Sana bir kadin ve bir erkek bir araya gelip bir kac dakikada bebek yapabiliyor diyorum. Sen sag elli proteinden bahsediyorsun. Evet bir erkek ve bir kadin kendi gibi bir insan yapabiliyor
 2. fumes

  MUHAMMED YAŞADI MI?

  Yetiskin bir erkek ve kadin bir araya gelip bir kac dakikada bebek yapabiliyorlar tipki senin gibi. Siz gelmissiniz proteinden bahsediyorsunuz.
 3. fumes

  MUHAMMED YAŞADI MI?

  Ya Allah yoksa onun yerine Brahma varsa. Brahmaya sirk kosarak yasiyorsunuz, oldugunuzde Brahma nin yuzune nasil bakacaksiniz? Size tonla nimet veren Brahma yerine uydurulan bir tanriya tapiyorsunuz! Bilimin en guzel tarafi degismesidir. Degismeyen seyler, geri kalir. Tipki bugun Islam cografyasinin geri kaldigi gibi.
 4. fumes

  MUHAMMED YAŞADI MI?

  Kim kendi diskisini yiyor ya hahaha Taylanddan ornek bir tuvalet bakin bakalim. Adamlar ter poponun her tarafini yikayabilmek icin hortum kullanmislar, soylemeliyim ki bizim burdaki taharet musluklarindan cok daha kullanisli. Muhtemelen hayatinizda hic gayrimuslim bir ulkeye de gitmediniz. Oyle salliyorsunuz bosa
 5. fumes

  MUHAMMED YAŞADI MI?

  Dikkatini cekerim Nihat Hatipoglu Ilahiyat profesoru! Tarih profesoru degil! Nihat Hatipoglu gitsin kutuk agliyor mu bi bakiversin...
 6. fumes

  MUHAMMED YAŞADI MI?

  Islamiyete inananlarda acayip malzeme var ama soyle George Carlin gibi bir Ateist stand up sovmenimiz olmadi ki! Simdi dusundum olsa da, Muslumler oldururdu.
 7. fumes

  MUHAMMED YAŞADI MI?

  @Sundance @kavak @Ebu Kafir @Düşünen Hayvan O zaman adet gorene kadar kizin yasi soruldugunda "adet gormedi" mi diyorlar mis? A: Kizin kac yasinda? B: Adet gormedi Erkek 20 yil once dogdu 20 yasinda. Kiz 20 sene once dogdu 8 yasinda. 3 Sorundan dolayi adet kanamasi ortaya cikmaz 1. Hipofiz bezi hormon salgilamaz. 2. Hipofiz bezi hormon salgilar ama yumurtalik buna yanit vermez 3. Hipofiz salgi salgilar, yumurtalikta bu salgiya yanit verir ama adet kani disariya akamaz. Hipofizbezi hormon salgilamadi kiz da hic adet gormedi. Kiz 25 sene once dogdu yas "adet gormedi"
 8. fumes

  DEEPAK CHOPRA YENİDEN MÜSLÜMAN OLMUŞTUR KENDİSİNİ KUTLARIZ

  Dunyada Muslumanlardan baska; cocugun gelecegini hic dusunmeden 5-10 tane cocuk yapan bir din mensubu kalmamis olmali ne dersin? Suriyede savasin ortasindayken zamani bos gecirmeyip 1-2 cocuk daha yapalim mi diyor bu Muslumanlar? Ama gel gor ki 5 milyonluk Israil 20 tane Arap ulkesini samar oglanina donduruyor. Sen misyonerlerin yuz karasisin. Ustadin falan varsa o gelsin. Cunku bu sekilde Islamiyete guldurmekten baska bir seye yaramiyorsun!
 9. fumes

  DEEPAK CHOPRA YENİDEN MÜSLÜMAN OLMUŞTUR KENDİSİNİ KUTLARIZ

  Moron mu?
 10. fumes

  Takiyüddin Raşid Efendi - Dincilerin Gazabına Uğrayan Büyük Deha

  pM uhakkak daha bir suru bilim ve ilim adami dinlerin zorbaliklarindan nasibini almistir. Isin kotu tarafi hala daha da bu dinler ayak bagi olmaktadir.
 11. fumes

  Neden buluşları olan insanlarla alay ediliyor

  Agora filmini izlediğimde gerçekten çok etkilenmiştim. Dinin, insanların gelişimine nasıl sekte vurduğunu ve geri bıraktığını görmeye başlamıştım. İnsanların, dinlerinin en tepede kalabilmesi için yapmayacağı pislik, uygulamayacağı şiddet yoktur.
 12. fumes

  Sağlıklı Gıdaya nasıl ulaşabilirim

  Evet haklısınız biraz araştırınca net bir bulgu olmadığını gördüm.
 13. fumes

  Tüp kuyruğu vs Hıyar kuyruğu

  Ben İngilizce öğretmeni, muhasebeci ve fitness antrenörüyüm, bilimci değilim. Bir insan pislikte olsa bile, yaptığı iyi bir şey olduğunda, iyi şeye kötü demem. Ben ateistim benim ne bir ilahi bir kitabım var ne de ateizmin bana dayattığı bir kural var. Ateistlerin tek ortak noktası tanrılara inanmamasıdır hepsi bu. Ayrıca şeytana da inanmayız! Kanıtlandığında inanmayacağım hiç bir şey de yok.
 14. fumes

  Sağlıklı Gıdaya nasıl ulaşabilirim

  Kanserin sebebi 1. Genetik 2. Stres 3. Aşırı sigara, alkol tüketimi ve çevre kirliliğidir.
 15. fumes

  Tüp kuyruğu vs Hıyar kuyruğu

  Özellikle Bulgaristandan göç eden Türkler çok çalışkan ve eğitimlidir. Bunları Suriyeden falan gelen peçeli, sakallı, 9 ayda bir çocuk sahibi olanlarla karıştırmayalım. Bunlar düşüncesizlikte o kadar aşmıştır ki, savaşın ortasında bile çocuk yaparlar. Bizim toplumumuzun çalışkan, dürüst, iyi eğitimli, araştırmayı ve sorgulamayı bilen insanlara ihtiyacı var. Yoksa Araplar Amerikanın kıçını yalamaya devam eder, biz de arapların kıçlarını yalamaya devam ederiz.
×