Jump to content

RasyonelDüşünce

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  149
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

RasyonelDüşünce Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. İbretlik YEMİNLE Lan arkadaş 5 yaşındaki yeğenimin izlediği çizgi filmler aklıma geldi.
 2. RasyonelDüşünce

  Mekanin Sahibi Coronavirus

  Bu yöntem yerine Tropik ormanda yetişen bir bitki kullanılsa idi Bu sefer de "Allahın Yarattığı Toprak care oldu. Allahın hikmetini görmezmisiniz" diyecektin. Öküzün ineğin Bokundan Bir çözüm üretilir ise bu sefer de "Baaak Allah nasıl da kerameti ki Bokun içinden bize yol gösterdi ve Boku bile nasıl ilim hikmet ile yarattı ki bize çözüm buldurdu. Allahın hikmeti" diyecektin. Bu senaryo arttırılabilir. Her halukarda senin varacağın sonuç aynı olacak "Allahın mucizesi" Böyle saçma bir düşünce yapısı mı olur. Sizin saçmalamada bir sınırınız Yok mu da her gün saçmalamakta kendi rekorunuzu kırıyorsunuz. Bak bu da Tanrının hikmeti. Senin bu saçmalamalarını bize gösterip "bu gibileri düşük seviyede zeka ile yarattım ki bakıp Şükredesiniz" Demek istiyor. MUCİZEEEE Adil bir tanrı olsa idi, Senin şu Mantıksız Absürt düşünce ve inançların ile Kendisini Aşağıladığın için Seni cezalandırmalı idi.
 3. Bu iddia edenlerin hepsini meydana alalım. Koronalı birine sarılsın da görelim. E nede olsa Tanrı Mehdi seçtiği kişiyi korur değil mi Bence koronayı fırsata çevirebilir insanlar. Bu Mehdi Peygamber Süperman olduğunu iddia eden Şarlatanların hepsine virüsü salsınlar ve Sahtekar olup olmadıklarını anlayalım.
 4. RasyonelDüşünce

  Ateistlerin İnandıkları Yalanlar

  Don't feed the Trol... Çocuk Copy paste yapıyor ve güncel diyor. Siz uzun uzadıya yazıyorsunuz ve çocuk her yazılanı es geçip tekrar ilk mesajını kopyala yapıştır yapıp "güncel" diyor.
 5. RasyonelDüşünce

  Hadi atayızlar bunu da açıklasın :D korona

  Bence tamamen doğanın gazabı olmak ile beraber, Bunu lehine çevirenler illa ki olmuştur-oldu. Olacaktır da...
 6. RasyonelDüşünce

  Forumda koronaviruslu hasta var mı?

  Sağlık çalışanları ve ülkenin lojistik bölümü çok kötü durumda. Benim evde 1 tane bile maskem yok çünkü çok pahalı. Sadece 1 tane maske 60TL civarı ve Vurgulu şekilde tek kullanımlık olduğu yazıyor. Benim asıl sormak istediğim şey sözlük yazarlarına şu = ön görüde bulunsa idiniz, 1 ay sonra Türkiyede neler olur sizce?
 7. RasyonelDüşünce

  Forumda koronaviruslu hasta var mı?

  Olsak ta farkında olmayız diye düşünüyorum. Forumun geneli kafası çalışan insanlar olduğundan ufak tefek belirtilerde test için hastaneye gidip te hasta olmama durumunda hastalık Kapma riskini göze almaz. Şahsen 2 gündür ailecek öksürüyoruz ve bende baş ağrısı var fakat öyle abartılı bir şey yok diye evden çıkmıyoruz. 1 hafta önce eve kapandığım için corona olma riskimiz var fakat Corona isek bile olabildiğince evimizde başımızın çaresine Bakacağız. Zaten devlet "evinizde ölün" deyip, evlere yardım adına bir cacık yollamayacağını dedi yani. Mecburi Devlet büyüklerimizi dinliyoruz (şimdilik. Çünkü stok bitince kimse ne devlet tanır ne sakinlik kalır ne bişe)
 8. Hayırdır 7 yaş a bebek dememe neden takıldın sen de hele!?! Aaaa şimdi aklıma geldi. Sizinki 7 yaşındaki bir BEBEĞE göz dikmiş olduğu için size göre 7 yaş Yetişkin di... Ekleme= Yahu sen git evindeki karıncalar ile konuş sana. Ne zaman harcıyorsun burada
 9. Kraliçe elizabetin Korona olduğu haberi yayıldı ve ben Haftalardır Bu gibi haberlere inanmıyorum. Bence Yöneticiler Korona oldum yalanı ile kendilerini saraylarında Milletten izole ediyor ve bulaşma riskini ortadan kaldırıyor. Çünkü korona oldum demeden saraya kapansa, Halkı dökülür iken saraya saklanması Halkından bircok kesiminden tepki çekecektir diye düşünüyorum. Sizce?
 10. 7 yaşındaki BEBEĞİN bile sadece çizgi filmlerde ve masallarda olacağını irdak edebildiği şu zamanda, Karıncanın konuştuğuna inanan birinin bunu söylemesi ne kadar absürt
 11. RasyonelDüşünce

  Türk ateistlerinin temel sorunu

  Tabii ki bağrımıza basmayalım çünkü menfaat için Bağrınızdan bıçaklanmanız an meselesi olur. Bazı tipler Menfaat var ise Ateist te olur, Hristiyan da olur. Aslında daha önce yazmıştım. Ateistim ama Allah var, Muhammed te onun elçisi diyenlere Ateist dermisiniz mesela? Foruma sürekli gelen "Ateistim" deyip te ateistlere hakaret ederken İslam'a methiyeler dizenleri sırf kendilerine Ateist dediler diye bağrımıza mi basıyoruz Yoksa "Hadi ordan Gizli Müslüman seni" mi Diyoruz! Soru 2= TV lerde olanların çok azını gördüğümüz şu İslam dini adına cin çıkartacak diye milletin karısını kızını Badeleyen ve parasını Alanlar Müslüman mı? Bu badeciler gerçekten islam tanrısının kendilerine Özel yetenek verip, cin çıkartmak için Kendilerine yardım ettiğini iddia ediyor diye bu iddialarına mi inanalım. Yoksa bunların bu tanrının adı ile Aptalları kandırıp Paraları ve Karı-kız larını yiyen sahtekarlar olduğuna mı.
 12. Foruma hoşgeldin. Bu konuyu inceler iseniz Sağduyu nun dediği gibi olduğunu göreceksiniz. https://www.bbc.com/turkce/haberler/2015/07/150722_en_eski_kuran_1 Bu ta BBC linki olsun
 13. Kalıcı olarak gideceklere devletimiz Deve ve erzak yardımı yapsın kampanyasına Evet diyorum. Giderler dimi? Gitsinler be! Keşke gitseler ve...
 14. RasyonelDüşünce

  Ne zaman adam oluruz...

  yönetici ve muhalefet liderlerin Her Ay belirli günlerde 2 saat Tarafsız medya ile Tarafsız izleyiciler eşliğinde soru - cevap - değerlendirme şeklinde program yapmaya başladıktan birkaç yıl sonra Adam Oluruz.
×
×
 • Yeni Oluştur...