Jump to content
Ateistforum

husnu

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  60
 • Katılım

 • Son ziyaret

husnu kullanıcısının paylaşımları

 1. husnu

  Bir zamanlar RECEP TAYYİP ERDOĞAN

 2. husnu

  Bilimsel Olarak Özgür İrade Var mıdır?

  Mesleğimi seçmekte özgür değilim.Çevre şartları yönlendirdi. Bir mesleğin hoşuma gitmesi doğuştan gelen özelliklerimle uyuştuğu içindir. Toplum içinde hatta chat ortamında bile konuşamam.Bu utangaçlıktan değil unutkanlığımdan kaynaklanıyor. Bu yüzden sözel meslekleri sevmiyorum. Kötü yanlarımı bilip onları düzeltmeye çalışmam özgürlükten değil doğuştan gelen özelliklerimle çevreden gelen bilgileri karşılaştırmamdan kaynaklanıyor. Özgür irade yanılsamadır.
 3. husnu

  Bilimsel Olarak Özgür İrade Var mıdır?

  Nasıl seçiyorsun? Doğuştan gelen özelliklerin olmasa neye göre seçeceksin? Biz ben dediğin şey doğuştan gelen özelliklere bağımlıdır. Kendi kattığımız özeliklere örnek verebilir misin?
 4. husnu

  Bilimsel Olarak Özgür İrade Var mıdır?

  Doğuştan gelen özelliklerimizi değiştiremeyiz.Bu özellikleri kendimiz belirlemedik. Duyularımız ile dış dünyadan gelen bilgilere bağımlıyız. Kararlarımızı seçerken bunlara göre seçeriz.Özgür irade yoktur.
 5. Academia Verum youtube kanalında Objektif Ahlak ve Teizm konulu sunum var. Katılımcılar: Zafer Ketizmen, Hüseyin Bursalı, Erdem Akyüz bugün saat:21:00 20.11.2020 https://www.youtube.com/watch?v=Bmqd9AFP4FM
 6. https://www.demokrathaber.org/siyaset/bahceli-cakiciya-mafya-bozuntusu-demek-rezilliktir-h136546.html https://www.demokrathaber.org/guncel/alaattin-cakici-dan-chp-lideri-kemal-kilicdaroglu-na-h136498.html Devlet Bahçeli = mafya Bu mafya bozuntuları eğer mit elemanları ise ise Mitin kendiside mafyadır. mafya (ma'fya), İtalyanca mafia 1. isim Yasa dışı işlerle uğraşan, zor kullanarak birtakım gizli çıkarlar sağlayan örgüt. 2. isim Bu örgüte mensup olan kimse.
 7. husnu

  Bu yazıyı mutlaka okuyunda dünyayi yönetenleri tanıyın

  Dünyayı yönetenlerin en tepesinde tolonoğulları var.
 8. husnu

  Kan grubunuz nedir?

  Okullarda herkesden kan alabilir diye öğretiyorlar.Ama ameliyat olmaya kalkınca illa AB RH(+) olacak diyorlar.
 9. Onu belirtmeyi unutmuşum. Akp propagandası yapan tv kanalları benim kafa ayarlarınıda bozmuş. :)
 10. BioNTech Türk şirketi değil. Türkiyede ekonomik şartlar iyi olmadığı için Almanyaya giden bir ailenin çocuğu. Öğrenimini Almanyada yapmış. Buluş yapınca sahiplenmeye kalkıyorlar. Aşıyı Türkiye'ye babasının hatırınada vermeyecek.
 11. Ne için beğendiğini belirtmemiş. Ayrıca like butonu anlamı ile ters olan şeyler içinde kullanılıyor.
 12. Altına yazı yazmamış. Boşlukları doldurup art niyet arayıp adamı suçluyorsun.
 13. husnu

  Kıyamet Çağı'nın başlangıcı 21.09.2018

  Ajan gibisin. @pica picaEski bir üye mi?Ben tanıyormuyum acaba? Hemen sadece ateistler grubuna alınmış.
 14. husnu

  Celal Şengör'ün Nazım Hikmet yorumu

  Nazım Hikmet tamam paşa torunu ama hazıra dağ dayanmaz diye bir söz var. Bu adamın gelir kaynakları sorgulanmalı. Komunizmi savunan birisi ama yaşam tarzı karşı çıktığı burjuvalar gibi.
 15. husnu

  Bir gün kaç saniye?

  Hassas işleri yapamıyorum.Elimdeki makineler ile hep kaba işleri yapıyorum. 1-2 asır önceki insanların saat parçalarını nasıl yaptıklarını çok merak ediyorum. youtube videolarında hep kaba işler anlatılıyor.
 16. husnu

  Bir gün kaç saniye?

  Sarkaçlı saat yapmak istiyorum. Züğürtlükten tembellikten bir türlü başlayamadım. :) Birde bulduğum tablolarda grafiklerde uyuşmazlıklar var. Forum bazı resimlerin bağlantı adreslerinide göstermiyor. http://sun.nessy-edv.at/images/Equation%20of%20TimeSS.jpg .
 17. husnu

  Bir gün kaç saniye?

  Bir gün kaç saniye? https://en.wikipedia.org/wiki/Equation_of_time https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/02/Tijdvereffening-equation_of_time-en.jpg Bu grafikte Minute ( dakika ) ama aşağıdaki tabloda second(saniye.) https://en.wikipedia.org/wiki/Solar_time Length of apparent solar day (1998)[9] Date Duration in mean solar time February 11 24 hours March 26 24 hours − 18.1 seconds May 14 24 hours Jun
 18. husnu

  Kanal İstanbul için düşünceniz nedir?

  Singapur gibi İstanbul'u serbest ekonomi bölgesi yapabilirler. Ada olunca giriş çıkışlar tam kontrol altına alınmış olur. Dilenciler gecekondularda oturanlar adanın dışına atılır. Onları zenginler şehrin görünümünü bozuyor diye istemezler.
 19. husnu

  Tatlı Su Komünistleri

  sosyal demokrasinin işsizliğe karşı çözümü yoktur. zenginden alıp fakire verir.(bunu ultra zengin olarak anlamayın iş bulup çalışanlardan alıp iş bulamayanlara verir.) sigorta sistemi https://tr.wikipedia.org/wiki/Ponzi_oyunu gibi çalışır.Üç nesil sonra sigorta sistemi çöker. Toplanan paraları geri ödememek için emeklilik yaşını ortalama ömür seviyesinin üstüne çıkartmak zorunda kalırlar. serbest piyasaya özel sektöre müdahele eder ama varolan sermaye sahiğplerini koruma altında yapar.zaten seçimi kazananlar sermaye sahiplenin temsilcileri olurlar.Onlara uygun yasalar
 20. mandalina=inleyen ağa meyvesi :)
 21. husnu

  Komünist olmadığı halde komünistleri seven insan tipi

  İdeolojileri tam bilmediğin için anlamıyorsun. Komunistler ile liberallerin ortak noktalarından biri devleti ortadan kaldırmaktır. https://tr.wikipedia.org/wiki/Anarşizm
 22. husnu

  Kıyamet Çağı'nın başlangıcı 21.09.2018

  @Emre Karaköse dediği gibi yeni bir çağa girdik diye kıvırabilirdi. Koronavirus, ekonomik krizler ,doğal afetler vb başımıza gelmeyen kalmadı.
 23. husnu

  Komünist olmadığı halde komünistleri seven insan tipi

  Bir ideolojiyi eleştirirken düzgün eleştirin. Karşılaştırma tablosu yapın. İdeolojilerin tanımlarını ilkelerini yazın.Sonra bu ideolojiyi uygulananlar ile karşılaştırın. Bireyleri ideolojiler ile eşleştirip bireyin hataları ideolojiye yüklenemez. İdeolojilere kişi ismi verilmemeli. Verilirse bütün hatalar o kişiye yüklenir. Mantıksal analiz yapmaktan aciz birisin. @RadikalKemalist
 24. husnu

  En Pahalı Tablolar

  http://artscash.com/images/paintings/Mark Rothko No. 6 Violet, Green and Red 1951.jpg Bu resime 186 milyon dolar vermişler. Bu adamın çizdiği bütün resimler böyle. Karalamaların içine resim gizlersin veya tesadüfen şekiller oluşur onu anlarım.Bu resimde göremediğim şeyler mi var?
 25. husnu

  En Pahalı Tablolar

  manzara portre resmi çizerken kullanılan ızagaranın arkasında nişangah var.Onu resim çizerken asla oynatmamalısınız.
×
×
 • Yeni Oluştur...